Nazwisk w bazie na literę B: 5926

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
BAUER FRANZ ZGSF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BADER FRANZ GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BITTNER JOSEF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
BÖTTCHER GUSTAV MUSK. - 1918-04-13 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
BRANDENBURG ALWIN - - 1918-02-28 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
BRUNE WILHELM FŰSIL. PREUSSISCHES 2 GARDE GREN. RGT.Z.F. 1915-05-03 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.R.z.F. 1
B??NBR???D FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BANASZAK STANISLAUS TAMB. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BALOS JOHANN JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
BARTELL LORENZ - HIR 15 1914-11-12 - Jangrot wieś, gm. Trzyciąż, pow. olkuski małopolskie - - -
BOJE WILLI - - 1918-08-05 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
BRUCHMANN GUSTAV MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
BARTOSZEK WIKTOR - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BUNTEBARTH OTTO ERS.RES. J.R.21/1K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BAHR - MUSK. 1.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BLOCK OTTO FR.KR.WÄRT KRIEGSLAZ.A.57 1915-10-07 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BOTTCHER WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BUSSE KARL KAN. PREUSS. F.K.R. 39 1915-04-27 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BURRAWA JAN - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 JADOWNIKI -
BEDNARKIEWICZ JAN SZEREG. - 1914-11-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BLEJARSKI WŁADYSŁAW PORUCZNIK 1.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BÖDER OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BOTYIZÁN PETER HONV. H.I.R. 12 1915-01-07 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BROSNYAK MICHAEL RES.INF. IR 18 1915-03-15 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRETZKE ARTUR PIONIER - 1918-06-01 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BETZ R? - - ????-10-26 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
BISCHOF KURT FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUHROW WILHELM - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BISCHOFF JAKOB MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOMMLER JAKOB UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BLIESE J. KÜR. RS. LZ. PASEWALK 1918-10-17 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
BAIER ADOLF MSK. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - R.
BRANDYS JAN SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BEREN?? - - - 1916-05-20 - Radówek wieś, gm. Górzyca, pow. słubicki lubuskie - - -
BERTOLDI GIUSEPPE LST.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
BRIESEME STEP. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BUHL JOHANN - - 1916-03-02 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BINDER JOHANN KPL K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BRALIN GUST. MUSKETIER TK. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BRZEKALA JOSEF ZGSF. PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
BERMES GERRT - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BRÄNDLE JOSEF ZGSF. ÖST. KR. T.K.I.R. 1 - - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BICK D. UNTOFFZ. BAYR.R.I.R. 6/19 1915-06-19 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
BENESCH ALBERT - - - - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA BUKOWINA 2)
BARESCH LUDWIG LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BORNSTEIN MAX GEF. - 1918-03-22 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
BENSCH JULIUS - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BIMER PAUL - - 1917-12-16 - Branice III wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1884-08-19 - -
BLACHURA JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
BENEDEK VALKO UNT.JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BAIER EMIL LDST.INF. I.R. 100 1915-02-24 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BLASCHKE RICHARD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BRANDT ERNST PIONIER - 1917-09-20 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
BRAUN ATHUR - - 1915-05-14 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
BAUMGARTEN ERICH GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARZ KARL MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÖCK FRANCESCO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
BUGGE OTTO JG. PRRADF.KOMP. 81 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
BEŸER PAUL - - 1914 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
BIERNOT ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BETTERMANN HEINRICH LDSTRM. R.J.R.46/11K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BLOCK ED. ERS. RES. - 1916-11-03 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - POCHOWANY
BODIEN HERMANN SOLDAT ET.HILFSB.K.2.4.A 1915-11-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BOURS KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BATTOTI - PTRF. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BECKER . UFZ 9 KOMP. 1914-12-05 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BRZUSZKIEWICZ L. SZEREG. - 1918-12-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1893 - -
BRONIEWSKI ANDRZEJ LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-23 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUSKE WILHELM - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BUJTOR ISTVÁN HONV. H.I.R. 20 1915-01-12 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUČEK ANTON LDST.INF. IR 21 1915-03-28 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
B?HM HERMANN - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BRELBACH EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BOCK OTTO FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUSCH ERNST - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BOBERG FRANZ KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUBEL ALFONS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRÖMER AUGUST KRIEGSFRW. I.R. 74 / 10K 1915-08-08 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BLUMENBERG F. PION. MOUTDIDIER 1918-05-03 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
BOLDUAN HERBERT - - 1914-12-19 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Drosedow obelisk
BISTRY HERMANN WEHR. - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - ?
BÖNSCH OTTO WEHRMANN LDW.INF.RGT 7 E.BTL, 3KP 1915-02-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BARELLA GUST - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BIRTI EZECHIEL JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
BRODT LUDWIG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BIENINRA P... - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
BLASBICHLER JOSEF LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BUKOWSKI FRANCISCZK RUSS KRIEGER - 1914 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BEULHAUSEN KARL GFT. PRIR 269 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BONIN - - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BATTISTINI SEVERINO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BODDERE HEINRICH MUSK. I.R.10/119 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
BARTH JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
BUHL IGNATZ - - 1916-03-22 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
BORNSTEIN WILHELM GEF. - 1916-07-02 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
BIENERT JOSEF - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BARNER FRANZ UNTFZ. - 1917-01-23 - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BLAUT IGNACY - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
BEDNARCZYK WALENTY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BRČIĆ ANTON UNT.JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BAIS QUIDO LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BORSCHA JOSEF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BRUMM KARL SERGT. - 1918-06-09 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
BÜLOW PAUL - - 1915-01-25 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
BECKER KARL GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BEHM OTTO MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOJKOS PAL JG. T.K.J.R. 4 - - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BENKE HERMANN WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRENDLER PAUL - - 1918 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
BINDA FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BAHNITZ - MUSK. 6. KOMP. IR 146 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BUSCHMANN KARL MUSKETIER 7.R.J.R.268 1915-09-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BRAND ALB. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BOTTA LUDWIG - - 1918-08-01 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
BAUMGARTNER - LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BEERHARDT . RES. 10 KOMP. - - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BAST ALBERT MUSK. - 1915-06-26 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
BUDA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
BŰRGLER JOHANN JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BASIŃSKI ST. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BIEBELLER HERM. GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1915-01-01 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAŠIĆ FARLO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAHR PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BELER FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BOMBIEN KURT GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUSCH ROBERT - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BURIAN FRANZ INF. IR 36 1915-03-08 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRUNNER KONRAD ERS.RES. B.R.A.R.13/6K. 1915-08-02 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
BÜGE H. UNTF. CHEMIN DES DAMES 1917-06-24 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
BORCHMANN OTTO - - 1915-09-01 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
BADER MAX MUS. - 1916-03-01 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BEKEMEYER HEINR. LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL VII/72, 2KP 1916-07-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BECKER - GEFREITEN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-04-29 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BARGEN - LEHRER - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BUCHOLD R. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
BROHM EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BRIXY MICHAEL - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
BONADIMAN GIOVANNI LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BUOB JOSEF ERS. RESERVIST 2 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BOTTCHER EMIL UT.OFFZ. PRIR 268 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRICHTA HUGO KAPITAN IR 80 1915-05-17 - Leżajsk miasto, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
BELCZYK JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUNDSCHUH LUDWIG KRIGSFRW I.R.12/88 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
BARTONITZEK ALOIS MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BACZEK JAN - L.I.R. 31 ? - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1883 POGORSCH -
B? PAUL MUSK. - 1915-10-05 - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BÖBEL ERNST GEFR. - 1917-03-22 - Kietlice wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BORUTKA FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
BOROWCZAK ALOJZY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BUKOVIĆ MATO UT.JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BANDUR REINHOLD UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRAUNER REINHOLD - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BRUCK SIEGFR. UTFZZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BIALON EMIL - K.U.K. FLO.KAN.R. 12 1915-07-02 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BARSKE LEOPOLD - - 1918-10-01 - Karścino wieś, gm. Karlino, pow. białogardzki zachodniopomorskie - Kerstin-Karścino -
BELLING FRITZ PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BENGIN WILHELM UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BLUMEL PAUL - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Eule -
BOSO RAJMIND JG. T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BLAVID JAKOB GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BACHMANN BRUNO - - 1915-01-05 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
BOGUS FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BEIDATSCH FRITZ UTFFZ. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BRANDER ADOLF - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BIALAS JOHANN - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BERAN JAROSLAUS PTRF. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BELKE OTTO WRM 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BLIESENER FRITZ GREN. - 1918-07-17 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
BAJ JAKUB - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
BADER JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAUMANN FRITZ FAHNR. IR 12 1915-06-?? - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
BERNACKI JAN - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BINDER ERNEST VZFLDW. PREUSS.RES.JG.BATL. 19 1914-12-19 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BORDIUK STANISLAW INF. IR 17 - - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTCH JOSEF - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BURKERT PAUL - - 1917-02-20 - Chróstno wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BÖTTCHER WALTER GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BŁAHUT JÓZEF - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
BUSCH HEINRICH RES.INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BERGER FRANZ - - 1917-07-04 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
BASET ALBERT MUSK. - 1914-08-18 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN VERMISST
BORCHMANN PAUL - - 1917-04-23 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
BÖCKL - KANONIER K.u.K. ÖSTERREICH-UNGARISCHEN MORSERBATTERIEN 8 UND 7 1915-02-26 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BORGKS KORNELIUS ERS.RES. PREUSS.R.I.R. 220 1915-01-24 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BONAPACE VALENTE UT.JG K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BEWERSDORFF GUSTAW - - 1916-07-08 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Dörsenthin obelisk
BAUER WILHELM RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
BARTOSZEK ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BECK ERNST GEFREITER FUSI.RGT.122/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BUEZYLOWSKI LUDWIG - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMANOWEN -
BERTOLINI FELIX JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTLICK PAUL DRAGONER DRAG.R.2/1E.E 1915-09-06 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BORNTMANN WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BAUER HERMAN MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BAUER JOSEF - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1879 M. BUDVICE -
BEESKOW ALB[ERT] - - 191?-12-?? - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BIEHS LEO - - 1914-08-30 - Otoki wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BURZA ANTON INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BROSIG FRANZ - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BÜCHLER ALFRED - - 1916-09-07 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896 - Rotunda i nagrobek
BERGAU MARTIN FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRAMSCHREIBER ? ALBERT - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BERNHARD EMIL RES. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRUGGER CHRISTIANO JG T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
BEDNAREK MICHAEL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAUMANN ERNST MUSK. - 1918-03-27 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - Pomnik
BURMEISTER JOHANN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BAUMERT OSKAR - - 1915-10-26 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - VERMISST
BORGIEŁ GRZEGORZ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BIEDERMANN - MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BRANDT WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BIALAS WILHELM - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BERNHARDT JOSEF PTRF. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BLISEK JOSEF RUSS KRIEGER 17 ART. BRYG. 1914 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BĄK FRANCISZEK - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
BUCHSTEINER KASPAR INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAYER KARL MELDEREITER(?)/NIEM. BRIR 7 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
BUSKA WINCENTY - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BUCHWALD OTTO MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-06 - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
BACHNICK GUSTAV - - 1916-02-14 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
BAUCH JOSEF - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BORSUTSKY ALFONS UNTFFZ. - 1915-12-11 - Wódka wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BRUCKMANN ADOLF TAMB. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BANET ANDRZEJ - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
BARIČEVIĆ MARKO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BAADER ANDREAS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-01 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTAG JOSEF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
BENZ OTTO MUSK. - 1915-11-07 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - VERMISST
BRAUN PAUL - - 1915-02-04 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
BERGER HERMANN GEFR. - 1918-10-24 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BORSTELMANN - UNTEROFFIZIER PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BROCKER ALBERT MUSK. PREUSS.R.I.R. 218 1914-12-30 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRAUNSDORF JOHANN - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
BEWERSDORFF R. - - 1915-09-08 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
BIEKER KARL MUSK. PRIR 272 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
BARTOSZEK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BOHERMAN ? ? ? 1915-??-?? - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BLOCK FRANZ FELDW. - 1914-12-16 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1882-02-02 - -
BENAK GEORG CHAUFFEUR K.U.K.7.J.DIV 1916-06-10 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BOST WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BRZUSZEK STANISLAUS INF. K.K. L.I.R. 32 1916-04-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BĄK KARL INF. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRAGIEL FELIKS - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1891 ŁAZY -
BOCK OTTO - - 1916-09-16 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BOTTA ED. - - 1915-07-27 - Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BANKIEWICZ ZBIGNIEW LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAHR WILLI - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BECSI JÁNOS - H.I.R. 20 1915-01-12 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURGHARD PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BUECHLER ALFRED - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BASLER EMIL - - ????-07-23 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
BIERSTEDT AUGUST GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRANDT FRITZ - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BEYER AUGUST UT. OFFZ. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIEBER FRIEDRICH ERS.RES. BIR 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BORCHARDT PAUL GEFR. - 1918-07-09 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - Pomnik
BAUM GUSTAV - - 1914-12-01 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BRZĘCZEK ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BRANBY GUSTAV MUSK. 10. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BK?NSKY ALEKSANDER JG. I.R.24 (F.J.B.24) 1915-05-10 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
BRAUNE FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BIEGON JOSEF - - - - Żyrowa I wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BERTL LUIGI PTRF. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BOHLMANN L. WEHREMANN 12 K. INF. REG. 14 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BERNZEN JOHANN - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
BUREK ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
BARANYAI STEFAN JG. T.K.I.R. 1 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BEOKER KARL VIZEFELDW. I.R.8/118 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
BAJON J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BELIKOW - INF. - - - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BASENER RICHARD GEF. - 1916-05-19 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
BEIER JOSEF - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BORSUTZKY EDMUND - - 1915-07-31 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BAŚCIK JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
BARTOLOMEJ KARL INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BACHSCHNEIDER LUDWIG RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BEIER AUGUST - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
BÖTTCHER ALBERT WEHRM. - 1918-06-05 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - STRECKENTHIN -
BERGMANN MAX - - 1914-11-30 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
BECKMANN AUGUST UTFF. PREUSSISCHES 2 GARDE GREN. RGT.Z.F. 1915-05-04 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.R.z.F. 4
BRAUN - UNTEROFFIZIER PREUSS. LANDW. INF. REGT. 18 1915-07-13 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BOING HEINRICH RES. PREUSS.R.J.R. 5/219 1915-05-03 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
BAUCH GUSTAV - - 1916-09-18 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
BOJE OTTO - - 1917-09-17 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
BLASCHCZYK LEOPOLD MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
BARTOSZEK TEOFIL I - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BROCH FRANTZ LDSTRM. J.R.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BEIER OTTO GREN. - 1915-04-13 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
BEWKO WASYL JNFANTERIST K.U.K.J.R.89/3K 1917-05-22 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BOTTCHER E. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BUCHNER ANDREAS SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BRUCKLER MATTIAS - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1887 KISMACHEN -
BAKOWSKI BRON. SZEREG. - 1919-09-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
BATTEL JOH. - - 1917-07-06 - Górka Prudnicka wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BIELAT JAN KAPRAL 5.P.P.LEG.POL 1914-12-23 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BEER REINHOLD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BISKUP FRANZ LST.JG. T.K.J.R. 4 1915-02-23 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRABEC JOSEF E.R.INF. LDST.B. 37 1915-03-13 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BELLMER OTTO GEFREITER - 1917-05-06 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - VERMIST
BARTSCH KARL RES. - - - Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KLEINBAUSCHWITZ -
BETZ ERNST - - 1916-06-08 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
BINDER BERTHOLD FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRENDEMÜHL KURT - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BIELKE AUGUST MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BLANG ADAM INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRULKE HERM. MUSK. - 1916-09-04 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - Pomnik
BOIGT FRITZ - - 1918-05-31 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BIAŁEK MICHAŁ SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BUDNIK - GEFR. 1. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BELDEMAIR ANDRÄ LST.JG. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
BREMM JOH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BIENER MAX - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
BERTOLAS BENJAMN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BÖRNER H. WEHREMANN 4 K. INF. REG. 49 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BROSS GEORG - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
BEIN GEORG - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BLEGGI GIOVANNI JG. T.K.J.R. 2 maj-15 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BERGER HINTER INF. BAYR.R.I.R. 8/18 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
BARANEK FRANZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BALA STEFAN INF. I.R. 56 1915-03-21 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BENZ FRIEDRICH - - 1918-05-?1 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
BEINLICH ROBERT - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BORSUTZKY WILHELM - - 1918-08-12 - Turków wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BECH JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
BENDER WILHELM ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BLUMEL PAUL - - 1915-08-30 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BOIC NICOL JAGER K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BUNDE - MUSK. - 1915-02-29 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie - - obelisk
BABYCZ MICHAEL LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUGLA JOHANN - - 1918-05-30 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
BROTZER OTTO MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BALAS MICHAEL INF. I.R. 80 1914-12-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BESCHONER PAUL NIEM. - 1916-03-14 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BONKE FRANZ GEFR[EITER] INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 5 1920-07-?7 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
BUCZKO STEFAN LDST.INF. IR 90 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUNTE WILHELM MUSKETIER INF.ERS.TR.WARSCH., 6KP 1917-08-07 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BABULA JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA nagrobek
BERNDT GEORG KRIEGSFREIW. 3 KP. ARM. BATL. 108 1915-06-30 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-02-07 - -
BARON FRANZ - - 1917-04-05 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BRUNGER HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BROCK JOSEF UT.JG K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BANJACZKI JOSEF INF HONV. IR (-) 1915-01-09 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BISAGA JOSEF INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BOLDT HEINRICH SERG[EANT] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
BLASCHKE - MUSKIETER KOMP.INF.REGT.NO 5 1915-11-20 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1885-04-10 - -
BOJARSKI-KUBA KAZIMIERZ KPT. 1 PP L.P. 1914-12-24 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - ZEMBORZYCE -
BESTER FRANZ RES.JG. F.J.B. 9 1915-01-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BORG PAUL ERS. RES. R . J . R . 208 / 4 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRINKE JOSEF - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BUCHHOLZ FRANZ ERS.RES. - 1915-08-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
BENNDORF PAUL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURSCHIK JOHANN - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BIENIEK JÓZEF - - 1914 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1898 - Kl. III
BAUMANN TITUS JOSEF ZGSF. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURMEISTER HERMANN RESERVIST 8 KOMP. 4 P.GREN. 1914-09-09 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BRAUM HANS - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BROMNIK FRANCISZEK - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
BORCHERT OTTO RES. 5 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1914-12-29 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BILAUS ILKO KPL. I.R. 58 - - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1887 - -
BINDREFF JÓZEF - - 1916-09-27 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
BIENAS PAUL - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-03-24 Repplline -
BUSCH KARL LEUTNANT UND KORSPAGNIEFUHRER Inf. Regt. 342 8 komp. 1915-07-30 - Zatory wieś, gm. Zatory, pow. pułtuski mazowieckie 1881-09-25 - -
BABIAK MICHAEL INF. K.U.K.I.R.77 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BALUSZKA PETRO INF. IR 89 1915-05-08 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIENAS ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BORKENHAGEN ED?? LDWM. - 1914-11-16 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
BICHLER JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRODA WOJCIECH - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
BUBLITZ FRITZ - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
BONDAR NIKOLAJ RUSS. - 1915-07-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BONK JOHANNES MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BĄKOWSKI J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
BIENEK ADOLF - - 1916-10-15 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BICZYSKO HEINR. - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
BARKOSZY ANTAL INF. K.U.K.I.R. 65 1914-12-24 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
BERENTER HERMANN LDST.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOER WILHELM - - 1915-04-21 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BRYLSKI LUDVIG - L.J.R. 16 1915-07-20 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BAKOS ILLÉS ISTVÁN HONVÉD 10/2.HONV.GY.E. 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BULSA LADISLAUS LDST. INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTOL ANTON JG. T.K.J.R. 2 1915-05-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BRASIANO STANKO - - 1918-11-26 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BLUHM ALBERT RESERVIST - 1915-02-10 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
BACH KARL SCH. SCH.R. 1 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BANISCH FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BELLER PETER - 3 LDST.INF.ERS.BTL. MOSBACH XIV/29, 2KP 1917-09-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BAŃKA JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
BRACHTHÖUSER LUDWIG LDSTM. 7 KP. INF. RGT. 433 1915-02-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1874-03-17 - -
BARTON AUGUST - - 1915-07-08 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BUCHSCHER H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BRUGNARA LUIGI UT.JG K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BARTA FERENCZ INF HONV. IR 11 1915-04-01 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BLEIKNER HERMANN INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIALLAS RICHARD MUSK. - 1917-08-31 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
BUSCHMANN - DEK.HANDW. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
BRURANER JOSEF JG. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
BEUCHEL ALFRED MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BUCHWALD ALFRED - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BIELER PAUL MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOCZEK ANTONI - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BURSZTYN JÓZEF - - 1917 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1896 - Kl. VI
BAUMGARTNER ROCHUS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BEREK JERZY - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
BAITS WLADIMIR JAGER K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BULGRIN GUSTAV - - 1914-08-27 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
BUCHERT KURT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BIADACZ JOSEF - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
BORSIG J. SCHÜTZE 2 KOMP. M.G.K. I. R. 30 1919-03-19 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BOČIČKA JAN - K.K.LDST.M.B. 88 - - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1891 - -
BOB TEODOR AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
BECKER GUSTAV JAG./NIEM. - 1915-04-06 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
BALCER ANTONI SIERŻ.SZTAB. /1.24/ 1918-09-03 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BENDA JOSEF ERS.RES.KPL. SCH.R. 30 1915-03-08 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUTH EMIL FÜS. - 1918-07-28 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
BRANDMÜLLER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 1915-03-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAUM OSWALD - - 1915-08-21 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
BEHLING OTTO MUSK[ETIER] - 1917-08-18 - Słowieńsko wieś, gm. Sławoborze, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
BORSUCKI JOSEF INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BOGUNIA A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD-NIDEK -
BRZESICZEK PAUL - - 1917-04-08 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BREITKOPF FRANZ - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
BARTONITSCHEK JOH. - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BELOSZ JOHANN INF. K.U.K.I.R. 65 1914-12-24 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
BERTHOLD JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAHRS RICHARD KRIEGSFRW. J . R . 78 / 12 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BOCK HEINRICH GREN. RIR 64 1915-08-05 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - HOHENBOSTEL, HANNOVER -
BERGIN WILLI GEFR. - 1918-07-25 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
BARANICS GYÖRGI TIZEDES 8.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÜRGER RICHARD MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BATAYKA TOMAS TRAIN.SOLD. TR.DIV.BR. 32 1914-04-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BARTIK OTTO JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BE??? ART. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BAUCH OTTO WEHRMANN LDW.INF.RGT 22, 8K 1914-11-24 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BLUMENTHAL - KANONIER FELDA.R. 79 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BURCZYK ALOIS - - 1917-10-24 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BUCHWALD FRANZ. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BLUM HERMANN MUSKETIER 10K.JNF.R.61 1914-11-18 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
BRUNYO GYORGY INF HONV. IR 3 1915-04-01 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BOSKE PAUL MUSKETIER R.J.R.46/4K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRUNCLIK ALOIS INF. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTSCH H. - - 1915-07-07 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
BIEGUS LEO - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BROZIK - JG. K.U.K.F.J.B.16 1915-01-10 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIEL JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-10 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BURGHARDT AUGUST - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BIEŃKOWSKI ISIDOR INF. - 1915-02-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURSZYK AUGUSTYN - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BECK ANTON FRANZ WKJG.TIT.ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BABISCH JOACHIM - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BASINRA ADALBERT INF. L.J.R. 16 1915-07-01 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BERNER EDUARD - - 1915-01-15 - Lasówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAIER RICHARD - - 1916-03-08 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
BOHLMANN ARNOLD GFT. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BREUER J. GEFR. R. I. R. 258 1915-03-13 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BUSSMANN EWALD - P.R.I.R. 219 1915-05-05 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BORYS MARKUJ AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
BEHLING EMIL GREN. - 1914-12-04 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BEGEROW EMIL - - 1915-08-06 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
BANDUROWICZ ANTONI - - 1918 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BEREZOWIEC JOHANN LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIENEK ANTON - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
BAUER JOSEF PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAUMGART RICH. - - 1916-10-30 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
BIERWAGEN H. - - 1916-07-30 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1895-12-22 Wijewo -
BRAMANN von GOSWIN FÄHNR. P.G.F.A.R. 2 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BROŻENA L. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
BEDNORZ WIKTOR - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
BURDICH HEINR. - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BLÄZI JOHANN INF. K.U.K.I.R. 60 1914-12-21 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
BIALAS FRANZ MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BENKEN WILHELM LDSTRM. J. R . 91 / 5 K 1915-07-17 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BINNER ARTHUR - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BÜTZLAFF JOHANNES GEFR. - 1918-03-24 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
BARK LADISLAUS INF. I. R. 20 1915-03-12 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURWITZ OTTO MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BEIDINGER FRANZ INF. B.-H.I.R. 1 1915-01-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BEISSER FRANZ SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BERGMANN KONR. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BAKULINYI GEZA INFANTERIST K.UK.INF.RGT 25 1915-01-28 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BENDIGKEIT G. WEHRM. ? 1915-06-14 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BULCKE WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BEYER GEORG - - 1918-09-24 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
BYNER WLADISL. KANONIER 5.BT.FELD.A.R.82 1915-01-26 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
BUTZ KARL UNTFFZ. - 1918-07-18 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
BACKULIN JEFIM RUSS.SOLDAT - 1918-05-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BARTYLLA HENCHRICH SZEREGOWY - 1915-08-02 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1888-10-14 - -
BURLOWICZ KONSTANTIN INF. RUSS.REG.279 - - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BACZYŃSKI MAKSYMILIAN - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
BARZ OTTO GEFR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
BALDIREW ALEXI RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BABYCZ STEFAN - RUSS.I.R. 155 1915-01-08 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIRKHEIM RUDOLF ERS.RES.JG. F.J.B. 9 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BARZOG WILHELM MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BIRKE ANTON INF. I. R. 20 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARON VIKTOR - - 1918-04-12 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
BEGGEL FRIEDRICH UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BANCZIK FRANZ - - 1916 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BELLA EDUARD LDST. INF. L.J.R. 13 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BORDAL OTTO GEFR. - 1915-10-23 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1886-11-19 Wendischbuckow obelisk
BÖTTCHER FRITZ MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOROTKIN EHOR KPL. RUSS.I.R. 155 1915-05-06 - Bolesław (nr 249) wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BLOCK ALBERT LANDW. - 1916-07-25 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BIEDERMANN ED. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
BERNDT JOH.WILH. PREUSS.RES. I.R.268 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BLATTMANN - INF. IR 36 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOMBKE EMIL LANDSTURMMANN LDST.I.BATL. SCHNEIDEMÜHL, 1KP 1918-07-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BLASK FR. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BITTRICHER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BERGER BRUNO LANDSTM. - 1918-01-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
BRYCHCY R. - - 1918-08-21 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-07-25 Wijewo -
BROWATZKY HERY. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BRANIEC JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURY FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
BARTKOWIAK - WEHRMANN INF.RGT.50 12 KOMP. 1915-02-23 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1880-03-23 - -
BROSSMANN RUDOLF INF. K.K.LDST.I.R. 15 1915-03-03 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
BERNER KARL MUSKETIER J . R . 46 / 9 K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BISCHOF PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BARTOS JÓZSEF HONVÉD 16/3.HONV.GY.E. 1915-05-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BYRSKI LUDWIK - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
BUSCHMANN EWALD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BENES JOSEF SAPP. SAPP.B. 14 1915-03-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BARSCHEWITZ EBERHARD MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURES ? KORPORAL K.U.K. I.R. 99 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BRAUN ADOLF LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BERNDT RICH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BARTOSCH KARL WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 2K 1915-01-28 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BERGER HERMANN WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BURKERT MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BEYER WILLY - - 1918 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
BORN KURT LEUTNANT RES. INF. REG. 3 1914 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
BANCZAK ADALBERT SCH. SCH.R. 30 1914-12-10 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BAATZ OTTO FÜS. - 1916-05-14 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Grandshagen (Grądy) -
BARTH MATTHIAS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-04 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIEDA JAN - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
BRANDT OTTO - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
BARINOW FILIP JAKOWLEWICZ RUSS. - 1915-05-04 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BŁACHA MICHAEL INF. I.R. 56 1915-02-19 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BÜGE FERD. LANDSL. - 1915-04-05 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - ROTTNOW -
BEOK JOSEF ERSATZ-RESERVIST - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BLESL JOSEF INF. I. R. 100 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOCHENEK FRANZ - - 1918-05-30 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
BOUSA ANTON RUSS. - 1915-04-09 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BELEGA FRANZ INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOLIK JOHANN - - 1917 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BERG KURT - J.R. ? 1915-07-07 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BIALAS WALENTIN - - 1915-09-25 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
BRANDT II OTTO MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BECSAK JÁNOSI HONV. K.UNG.L.I.R. 12 M.KIR.12 .HONV.GYAL.EZR. 1914-12-31 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
BRUTZ ERICH MUSK. - 1915-10-30 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BOHNKE KARL - - 1915-06-17 - Damnica wieś, gm. Damnica, pow. słupski pomorskie 1880-02-12 - -
BOCHNIAK FRANZ LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BERMANN AUG. LANDSTURMMANN LDW.BÄCK.KOL II 1V A.K. 1915-05-07 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BUBIK FRANZ - - 1917 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BYSZIO GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BEYER EWALD - - 1914-10-19 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
BÖHM IGNAZ LEUTN. D. R. - 1918-05-27 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BRUGGEMANN AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BONZER HEINRICH LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BRENDEL WALTER MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BARTECKI K. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BIEBL ANDREAS GFT. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BERGMAN - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
BERGER ANDOR INF. I.R. 66 1915-02-16 - Zakliczyn I (nr 293) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
BINDER VINZENZ LDSTRM. J . R . 46 / 6 K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BLEISCHWITZ ALFONS - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BALLER OTTO SCHÜTZE - 1918-06-09 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
BĄK LADISLAUS LDST. INF. I. R. 20 1915-03-13 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUROW GUSTAV - - 1915-09-20 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
BUSSE FRITZ UT. OFFZ. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTONIČEK ANTON LDST.INF. I.R. 56 1915-04-20 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BERGER KARL - - 1915-05-14 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
BITTNER WALTER - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BOBER FRANZ KANONIER RES.FUSSART.RGT 11, 1BATT 1914-10-26 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BEUCK FRIEDRICH WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BABICH JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-26 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1882 - -
BUSCHLE JOS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BERTRAM WALTER - - 1916-04-19 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
BERTH J. KRIEGSFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
BARON JOHANN INF. LDST.B.K. 32 1915-08-30 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - wg Drogomira - BARAN
BERGK VON KURT GREN. KPGGR 3 1915-05-09 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BEHR KARL - - 1917-09-27 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BARTELT JUL. KRANKENT. - 1916-08-07 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
BOSELEITNER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIESIADKO WŁADYSŁAW - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
BROSINSKY EMIL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
BARODAJENKO IWAN WLADIMIROWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BOCKMAYER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-05 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BOHMER RICHARD FAHNRICH - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BARON FRANZ - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
BAINER - ÖST.UNG. KRIEGER - - - Wojnicz I (nr 285) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BELIGA GEORG LDST.JG. F.J.B. 30 1915-04-22 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUCHZIK JOSEF - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BLAHUT JOSEF INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BRUDER PAUL - - - - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1890-02-30 Wendischbuckow obelisk
BABIARZ MICHAEL LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUGLA JOHANN - - 1915-10-06 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
BRIESE FRIEDRICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOJK PETER HONV. K.UNG.L.I.R. 14 M.KIR.14 .HONV.GYAL.EZR. - - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
BUTENHOFF FRANZ JNFTR. - 1915-05-15 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BARNOW EWALD RES[ERVE]-MATR[OSE] M. MATR[OSEN] REG[IMEN]T 1915-06-22 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
BROD MENDEL JG. FJB 4 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BROMISCH EUGEN WEHRMANN MAG.FUHRP.KOL 8 1914-12-13 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BREHME OTTO VIZ. FELDWBL 2 B J. REG. 151 1914-08-23 - Waplewo II wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
BAMMEL ERICH ERS. RES. 3 KP. LDW. INF. RGT. 75 1914-11-25 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1888-07-20 - -
BENSCH ANTON - - 1914-12-23 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
BRUHN HANS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BRANDSTÄTTER JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BALINT FÜLIG INF HONV. IR 16 1915-03-27 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BINDER LUDWIG INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BISCHOFF CARL GEF[REITER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
BERNHARDT - SERG. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
BARTOK MA???? - K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-04 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
BENEŠ FRANZ R.PTRF.TIT.UTJG. F.J.B. 2 1914-12-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BOCK WILHELM GEFREITER R . J . R . 208 / 6 K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRIESNITZ AUGUST - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BONEß BERNH. WEHRM. - 1917-11-02 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
BEIER WILHELM LDST. INF. I. R. 100 1915-04-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRACHATZEK FRANZ - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BÜTTNER ROBERT MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAUER MATHIAS INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÖHM OSKAR - - 1914-11-03 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
BLUMEL KURT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BANASIK STANISŁAW - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
BLÜMER H. WEHRM. ? - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BENTE JAKOB - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BORCHERT WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BROSE HANS SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
BORUCH EMIL INF. I.R. 80 1914-12-10 - Stary Sącz (nr 348) miasto, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BOHS WILHELM GREN. KPGGR 1 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BELKOT PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BETTMANN ERNST MUSK. - 1915-04-21 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
BALATZ JOSEF INF. - - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BŁAJEK WALENTY - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
BUSKE FRANZ - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
BIEŻOW MITRAFAN RUSS. - 1915-07-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BOLK KARL MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BUHL FLORIAN MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BARTOSCHEK AUG. - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
BALETKA FRANZ INF. K.K.LDST.I.R. 25 1915-04-06 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
BUTH JOHANNES - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
BOBEK FRANZ STANISLAUS INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIRKE GUSTAV - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
BUCHEGGER ANTON INF. I.R. 14 1915-05-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BEHR ALBERT LEHER - 1916-04-09 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - nauczyciel
BARTIK OTTO SCH. K.K.SCH.R. 1 1915-02-(18-20) - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - pomnik centralny
BRZOZA FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BLICHARSKI STANISŁAW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - SZEWC
BACHLAMMER HAN. SZER 3.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BRUDER KARL U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1918-06-14 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
BESCHKE PAUL OFFZ. STELLV. IR 343 I K. 1915-08-22 - Bielsk Podlaski III miasto, gm. Bielsk Podlaski, pow. bielski podlaskie - - -
BUSSE GUSTAV MUSK. - 1915-09-22 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KRUMKNIE / KRZYWE KOLANO
BRAUN KONRAD INF. K.U.K.I.R.56 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BONK FRANZ - - - - Radawie wieś, gm. Zębowice, pow. oleski opolskie - - -
BUCHNIN MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1917-09-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BENKMANN AUGUST - - 1915-01-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BANDURA GREGOR INF. K.U.K.I.R. 95 1914-12-25 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BORZUTZKI JOSEF GEFRT. - 1920-09-06 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
BECKOWSKI von JOSEPH - - 1916-05-29 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
BRÜGGERHOFF ANDR. - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BROGIO FRITZ FŰSL. P.R.I.R. 267 1915-05-(02-08) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BOKOTO GABRIEL INFT. I.R. 89 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.27
BERGEL WILLY - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BUDZIK JOSEF KPL.TIT.ZGSF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRYJOK PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
BROJA JOSEF - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BLENDER FRANZ INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BORCHARDT KARL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
BRINCAK JÁNOS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
BALBO GIUSEPPE SOLD. I.ALP. 1918-11-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884 - -
BOBOW DIMITR RUSS.KRIEGER. 37.JNF.REG 1914-12-?? - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BILEJCZUK BASYL E.R. JG. F.J.B. 30 1915-03-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUKOWSKI H. JÄGER 1 K. JÄG. BTL. 1 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
BOCK I KARL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
BERNOLAK JOSEF RITTM. KUK H.R.13 1914-12-11 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
BISS JOSEF JG. FJB 2 - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIESEL - UFFZ. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BOTH A. FREIW. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
BROSOWSKI PAUL - - 1916-11-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BITTMANN FRANZ INF. - - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BEIER ANTON - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BROCHMANN R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BABIARCZYK MICHAEL LDST.INF. I.R. 56 1915-03-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BENNIN NASARDI RUSS.SOLDAT - 1917-05-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BOROWSKI B. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BLOTZ DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 73 P.P. 1917-05-29 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BETHCKE JOHANNES HAUPTMANN R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
BRANDLECHNER JOHANN RES.UT.JG. T.K.J.R. 4 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTONEK ALEXANDER LDST. INFT. I.R. 54 1915-03-09 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.7
BUTH II EMIL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
BODNÁR PÁL HONVÉD 10/III.HONV.GY.E. 1915-05-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAGSIK JOHANN - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BUCZARSKI IWAN CIV.KUTSCH. BR.BACK. 88 1915-02-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BOLTMER ERNST - - 1917-11-30 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1898-04-03 - -
BOHM JOHANN LDST.SCH. K.K.SCH.R. 24 - - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BEIER BRUNO - - 1914-11-1? - Przeździedza wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
BRZOZA JAN - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BALENDER HERMAN SZER 6.82 1914-12-04 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BÜLOW FRITZ VIZE FELDW[EBEL] - 1918-10-08 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BINDER A. FREIWILLIGER 4 KP. INF. REG. 151 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
BADER ARTHUR GREN. 2 K.R.I.R. 93 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
BRUNNER ANDR. - BAYERN.RGT.22 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BARON JOH. - - 1918-04-17 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
BULDAKOW WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-12-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BEWERNICK OSKAR - - 1917-08-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BASENKO JAKOB INF. RUSS. I.R. 132 1915-02-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BEMM WILHELM KAN. 3 BTL. F.K.R.49 - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BIASTOCH ARTUR - - 1916-02-24 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
BAAK WILHELM UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BROZNY JOHANN GFT. I.R. 17 1914-12-(25-30) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BETHUSY-HUC von ED. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BUGAJSKI JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUCHTA MIKOŁAJ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
BROJA PAUL - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BOBEK ANTON KPL. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BROMER AUGUST KRIEGSFRW. J . R . 74 / 10 K 1915-08-08 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BÖTTCHER HERMANN - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC Obelisk
BURGER JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
BALDASSARI PERANDIO SOLD. 115.FANT. 1917-11-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-07-24 - -
BORNMAN GEORG SZER 3.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BAEHNISCH GEORG - RIR 203 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BLAŻEK JOHANN SAND.SOLD. SAN.ABT. 4 1914-12-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BÄTZ BERNH. WEHRMANN 3 k LST JNF B 52 KORPS P 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
BRENDER LUDWIG - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
BART LOREAS INF. K.K.L.JR.34 1914-12-10-16 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
BERGMAIER HEINRICH INF.TIT.GFT. IR 59 1915-03-28 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRANDT E. PION. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
BIESKE JULIUS LDSTRM.  L.J.R.72,9K.  1915-05-21 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
BOJAKOWSKI WLADIMIR ZGSF. K.U.K.I.R. 95 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIEGANSKI VICTOR I - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BIEBER - ERS.RES. - 1916-10-19 - Lanngut Rosja Pogranicze 1890-03-18 Thomareinen -
BADAN ANDREAS - - 1915-04-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BRYSCH ROBERT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BERSTEMOW PAWEL RUSS.SOLDAT - 1918-06-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BRAGULLA W. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BODANOW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 323 P.P. 1918-09-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BONOMAREW NESTOR? DIMITRIJEWICZ RUSS. - 1915-05-19 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BOHNEKAMP HANS LEUTNANT R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
BRANDNER NIKOLAUS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BEDNARZ JOHANN INFT. L.I.R. 32 1914-12-16 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.30
BABURIN FIODOR SZER. 209 p.p. 1917-04-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BOHLY FRANZ LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAGSIK PAUL - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BUJDOS JOHANN JG. K.U.K. F.J.B. 24 1915-04-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BREŽNIK MICHAEL LDST.INF. IR 87 1915-05-02 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BALCAREK F. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
BANK FR. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BAUBACH - SZER 9 J. R. 167 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
B????? OSK. M[U]SK[ETIER] - 1916-08-23 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 36 lat
BRANDT - MUSK. I.R. 128 3 K. - - Gregorowce I wieś, gm. Orla, pow. bielski podlaskie - - -
BOCK WILHELM GREN. 1 K.G.G.R. 5 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
BAHR J. VZFW. 3. / LDW. INF. REGT. 84 1914-10-25 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BILEK FRANZ ZGSF. K.U.K. J.R. 81 1914-12-29 - Marcinkowice (nr 352) wieś, gm. Chełmiec, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BOLCZYK KARL - - 1918-10-17 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
BABAJEW BAGRAD - - 1917-01-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BIENIEK WINCENTY - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
BLARR KARL - - 1916-11-14 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BECK JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BLAIK BRUNO - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
BOTTIN PAUL - - 1915-07-25 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
BARNERECK PAUL - P.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BRUDNY JOHANN RES.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BIENEK PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BUREK MICHAEL LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BULA WOJCIECH - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
BOBKE KARL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIEŃ PAWEŁ JAN - - 1917-08-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
BROTZMANN FRANZ - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
BUCZEK WOJCIECH SZEREGOWY 84 pp 1914-11-09 - Oświęcim II miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
BALLANDI ERNESTO SERG. 116.FANT. 1918-04-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-12-07 - -
BURGHARD REINHOLD - - 1915-04-09 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BR?OPPE LUDWIK SZER 6.176 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BODECKER HEINRICH - - - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BOJKO NIZETAS GFT. I.R. 80 1915-01-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BEER PAUL RESERVIST 2. ERS. K. JNF. R. 154 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
BRONDER ROBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
BENDEJCZAK WASYL INF. K.K.LDST.R. 215 1914-12-08 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
BROSCH EDUARD LDST.JG. TKJR 1 1915-03-28 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRANDT H. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
BRUCKNER HUBERT MUSKIETER  L.J.R.47,9K.  1915-06-17 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
BONETTI GIACOMO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIENIEK HEINRICH - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BROSDA KARL ERS.RES. - 1915-03-27 - Lanngut Rosja Pogranicze 1894-12-14 Podleiken -
BALABAN KONSTATNIN INF. B.-H.I.R. 2 1915-01-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BERNARD JOHANN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BEZSONO? ?EMIAN RUSS.SOLDAT - 1917-04-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BOLSZAKOW FILIP ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 35 P.P. 1917-09-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
BUSLOW NIKOLAJ RUSS. - 1915-05-03 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BASCH ADOLF JG. PREUSS. RES. JG. BAT. 19 1914-12-07 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - Betonowy postument z krzyżem
BRECHEISEN FRANZ INF. B.I.R. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BELLAS LUDWIG INFT. I.R. 71 1914-12-26 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.10
BREITKOPF JOHANN GEFREITER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BARANOW IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
BOMBA LEON LDST. INF. I. R. 20 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAGSIK PETER - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BUNGE ALFRED INF. RUSS.I.R. 293 1914-12-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BIEGEL GUSTAV SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIELECKI F. - - 1916 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
BRONNY HIL. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BECK HERMAN SZER 11.82 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BEHLING FR[IE]DR[ICH] M[U]SK[ETIER] - 1916-10-20 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BRAUER GUSTAW FUS. 11 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
BEBENSEE G. WEHRM. 3. / LDW. INF. REGT. 31 1914-10-06 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BOBEL BASIL JNF K.K.L.J.R. 34 1914-12-(11-13) - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
BOGDAN WILHELM - - 1914-12-12 - Wilki wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie 1899-09-26 - -
BADASZKOW LENNION - - 1916-08-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1885-03-02 - -
BURDZY JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
BORM GUSTAV - - 1914-12-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BERES ISTVAN LTN. K.UNG.L.I.R.9 M. KIR.9.HONV.GYAL.EZR. 1914-12-20 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURCZYK JOSEF - - 1917-06-22 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BERGER G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BÄTHER FRANZ LANDSTURMANN - 1916-04-19 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
BEHRENS GUSTAV - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BRUNA FRANZ E.R.INF. SCH.R. 12 1914-12-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BIEWALD W. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BURZAWA JOSEF INF. I. R. 57 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BADILA GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 47 P.P. 1917-05-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BÖCK WILHELM GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUSAJ JÓZEF - 1 P.P. - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
BRUSS KURT - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - MARQUARDSMÜHL / BORUCIN Obelisk
BLEUL BRUNO - - 1915-06-28 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BRILL JOHAN SZER 11.83 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
BOTOS ALEXANDER GFT. I.R. 65 1915-02-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BÜCK EMANUEL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
BOLLA ALEXANDER HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
BERGHOLD KARL LDST.INF. IR 47 1915-02-28 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOHR PAUL - - 1917-04-18 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
BRANN F. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
BARROV? KARL UTFFZ. 3.KOMP.LANDW.INF.REGT.18 1914-11-05 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
BURFEINDT HINR. WEHRM. 5 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BORTOLOTTI FELICE JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRYLKA WILHELM - - 1917 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1895-02-13 - -
BASLER EMIL UTFFZ. - 1918-02-09 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - GROHSSEE / JEZIORA WIELKIE
BANIA MARKUS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BARANEK JOSEF - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BOBIS ANDREJ RUSS.SOLDAT - 1918-01-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BONSCH ANTON - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
BUCH RUDOLF HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BARLACH EMIL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BERCZI JANOS INFT. L.I.R. 13 1914-12-06 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.15
BALTZER SIMON - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BORCZYK ANDREAS LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIEDA KLEMENS - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
BIALAS LUKAS - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BURLATOCHIM PETER INF. RUS.I.R. 130 1915-04-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BICZYSKO OTTO MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARZEWSKI J. WEHRM. 14/L.J.R. 4 1915-08-05 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - KALLMOWEN, LYCK BARCZEWSKI
BRKOVIC IWAN GFT.TIT.KPL. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAJ WINCENTIUS UŁAN - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
BABINI DOMENICO SOLD. 89.FANT. 1918-04-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-10-10 - -
BEHLE HEINRICH SZER 11.83 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BE?ER KARL - - 1915-10-30 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1883-09-14 - -
BAHR FRANK GEFR. RGT.10/SCHW.KANN 1915-08-02 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
BEWERSDORF W. RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BROMM WILHELM - - 1914 - Rybitwy wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BALZER E. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
BRAUN JULIUS ? - - 1916-07-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BERGER PAUL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIAS JOSEF - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
BICANK(?) J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BERGUNDE FERDINAND MUSKETIER - 1916-11-24 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
BRUS JOSEF INF. I.R. 100 1915-02-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BALAKIN STEPAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BITTERMANN R. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BAUER ERNST MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BALUS NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 73 P.P. 1917-02-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BUDKA JOSEF SAP. S.B. 21 1915-01-25 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BOROWICZ VALENTIN WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 191505-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRANKA RUDOLF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
BUCHHOLZ MAX - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
BAAR OTTO - - 1917-06-20 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
BÖSS WILHELM GEFREITER D. R. 8 K INF REG 69 1914-11-16 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
BRAGAGNA MRINO MILIT.BEAMTE RES.TELEPH.ABT. 14 1915-02-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUHL ALFRED - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
BESSARABOW PIOTR ANDREJEW. FEUERW./ROS. IR 192 - - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BABCZYŃSKI KAROL - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BRAUSER W. SCH?TZE - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
BUDNIK ADOLF GEFREIT.INFT.  - 1915-03-05 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
BARTZ HERMANN ERS[TE] RES[ERVE] - 1916-01-27 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BECKER HERMANN DOBOS PIR 79 1915-05-05 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
BECKER RUDOLF MUSK. - 1918-09-10 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
BÖHM FR - BER - CH ??? PREUSS.RES. I.R.26 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BARLET PAUL - PREUSS.GARDE.GREN RTG. 2 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BOGUTZKI - - - 1918-10-27 - Jasiona II wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie 1882 - -
BOLOTOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-04-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BACHER JOSEF PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BORSZCZ JOSEF - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
BANSEMER ALBERT - - 1916-11-10 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1887-11-16 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
BÖHM HANS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BERGJOCH FRANZ INFT. H.I.R. 15 1914-11-27 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.70
BAUER ERICH - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BOTTCHER ALBERT MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BLOTKO KLEMENS - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
BROJA ANTON - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BIEGUNOW - UT.OFFZ. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARKOW GEORG - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
BĄK LEOPOLDUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
BACCI ANGELO SOLD. 128.FANT. 1918-05-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
BETTINGHAUSEN - PODOF 12.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BLANK PAUL - - 1916-04-05 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1888-04-14 - -
BERLANDA CARLO JG. T.K.J.R. 4 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BOLITE FRIEDRICH WEHRM. LJR.6/3.K 1915-07-29 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
BROCKMULLER FR. MUSK. 6. / LDW. INF. REGT. 76 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BUCZYŃSKI EUGIENIUSZ POL.LEG.R.1 1.P.P.LEG.POL. 1914-11-25 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
BUBACH KARL SCH. SCH.R. 25 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRUNNER - LEUTNANT - - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - Adiutant pułkownika Plessnera
BECKER A. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
BRIEN AUGUST - - 1918-03-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BERTOLDI EMANUEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALLON ALOIS I - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BÖHM W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BOLDT FRANZ RESERVIST - 1914-10-24 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
BUCZEK EMIL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
BALTMANN IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BLUMBERG KURT - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BARNADZKI WITOLD ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 23 P.P. 1918-07-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BEHRENDT AUGUST GEFREITER L.J. R. 5, 4 K. 1915-07-08 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BOSKETTO JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-15 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAILA JANOS HONV. H.I.R. 14 1914-12-05 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.12
BUTH GEORG - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
BŁAŻEJ GUSTAV INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BYLICKI - - 3 K. E./ 37 1915-03-15 - Woźniki (mazow.) wieś, gm. Radzanowo, pow. płocki mazowieckie - - -
BREITKREUZ WILHELM PIONIER 1 FELDK PION BTL 28 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
BROSSKAMP JOSEF WEHRM. PREUSS.R.I.R. 218 1915-03-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUSSE MAX - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
BÖHM ARTHUR LDST.INF. LIR 1/7 1915-02-28 - Gładyszów (nr 55) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BŁATOŃ JAN - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BAŁTOWSKI STEFAN - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - ROLNIK
BESS KARL GEFR[EITER] - 1917-08-10 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BÜSCHEL EWALD MUSK. PIR 58 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
BOHN EMIL MUSK. - 1914-10-30 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
BRANDT FRIEDRICH - BAYER.PION.BATL.21 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BACHAROW ANDREJ - - 1918-10-26 - Jasiona II wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie 1895 - -
BORODIHIN DIMITRI RUSS.SOLDAT - 1917-04-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BECKER ARTHUR - - 1914-11-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BALDESSARI GIOVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURDZIK HERMANN - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
BAUSCHKE ROMAN - - 1914-08-21 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1868-04-04 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
BRILLOWSKI MUSK. - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BREZEK FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BLECHHARCZ STANISLAUS FUHRM. - 1914-12-03 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.5
BELKA FRITZ - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BRATSCHAEDEL AUGUST E.R.SCH. SCH. R. 9 1914-12-13 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOŁDYS WAWRZYNIEC - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
BROJA BERNHARDT - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BIEREGGER KARL KDTT.I.D.RES. T.K.J.R. 4 1915-03-20 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARKOW ROBERT - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - BRENDEMÜHL / JATKI Obelisk
BIRO CAROLUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
BAGNOLI ANGELO SOLD. 83.FANT. 1918-01-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-04-13 - -
BLUM ALFRET PODOF 7.82 1914-11-23 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BURK HERMANN - - 1914-11-05 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1890-02-26 - -
BEZNICZEK JOSEF KPL. D.R. 11 1915-01-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BECK PAUL LANDSTURM. REG. J. R. 333, 1 KOMP. 1915-07-24 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
BROMBACHER G. PION. EISENBAHN BETRIEB. P. 10 1915-06-28 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BARON HEINRICH RES. FÄHNR. SCH.R. 33 1914-12-14 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
BUDIN FRANZ FLDW. SCH.R. 25 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BEVERNIK ART. MUSK. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BLUM W. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUHOF -
BRODDE GUSTAV - - 1918-05-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BICHUN GEORG INF. K.U.K.I.R. 95 1914-12-25 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALLON FABIAN - - 1917 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BRETSCHNEIDER E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BOLDT WILLI MUSKETIER - 1918-10-27 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
BURGHARDT AUGUST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BASBAMBET? ?AI RUSS.SOLDAT - 1917-08-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BÖNISCH WILH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BERISEWICZ ADAM ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 108 P.P. 1917-01-19 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BORCHERT R. JAEGER L..J.R. 18, 8 K. 1915-07-13 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BRADLER VINZENZ GFT. I.R. 74 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARESEK MARTON HONVED H.I.R. 14 1914-12-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.2
BIEWENDT GEORG PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.84 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRAUNER PAUL - - 1916-02-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BRUNNER JOSEF LST. INF. PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-05-18 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BOBIK ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARDI SANTE SOLD. 208.FANT. 1917-12-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-09-01 - -
BUSS OTTO - - 1917-04-29 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BRYŁA MICHAŁ - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BRODERSEN PETER MUSKETIER 1.KOMP.2.ERS.GRENAD.RGT.2 1917-07-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-07-21 - -
BECK JOS. MUSK. 9 K. INF. REG. 158 1914-12-03 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
BRANDT CHRISTIAN RES. PREUSS.RES.INF.REG. 218 1914-12-24 - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
BERTHELSEN WALTER - - 1918-08-21 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BRATENSKI ANTON - - 1916-01-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890 - -
BEHRING A. E.RES. - 1918-10-10 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
BŰRGMANN EDUARD JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BÖHM ERNST - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BRZOSTOWSKI WAWRZYN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
BERNDSEN GERHARD - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
BAŠE RUDOLF LDST.SCH. SCH.R. 30 1915-05-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BRÜCKMANN FRIEDRICH TELEGRAPHIST ARM. FRNSPR. ABT. 10 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOETTGER OSKAR JAGER R. JAG. BTL. 22/1 1914-11-20 - Srock wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
BUCKOLL E. - - 1921 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BOCK ALFRED ERS. RES. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BYKOW MICHAEL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 16 P.P. 1917-10-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BENDIG OTTO MUSK. 10 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BUCHTA JAROSLAUS OBLT. B.-H.I.R. 4 1915-05-03 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAUMERT REINHOLD - - 1917-07-17 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
BERESCHNAJ FEDOR SZER. - 1917-06-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
BELER G. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BARTOLUZZI SAVERIO SOLD. 147.FANT. 1918-08-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-05-27 - -
BEREIHLER N. JAG K.U.K.TKR 3 2KP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - -
BIDA NESTOR PION. K.U.K.P.B. 10 1915-01-11 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
BRÜGGEMANN T. FÜSILIER 10 K. GARD. GR. R. 6 1914-12-14 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
BARA? GEORGE RUM. - 1918-11-19 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
BÖHM LUDWIG INF. MIL.VERPFL.MAG. PRAG 1914-10-29 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1887 ROSENTHAL -
BISKUP JOHANN LDST.INF. IR 56 1915-01-03 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÜTERMANN ALFRED - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BACHU?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
BARANOW KUZINOW RUSSE MOSK.REG.6  1915-03-26 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BLECHINGER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARON AUGUST LANDSTURMMANN 3.ESK.ERS.TRAJN.ABT.6 1916-02-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-02-14 - -
BOTZIAN ANT. - - 1914 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BETZ ADOLF - BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BISGIEL JOHANN - - 1918-10-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1900-01-20 - -
BERG KARL MUSKIETER - 1917-10-13 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie 1870-02-02 - -
BERNATEK JOSEF - - 1915-07-09 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
BOROWENSKI JOHANN LDST.JNFANT.  K.U.K.J.R.99.7K.   1915-04-22 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
BRÖSKE HEINRICH - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BOJKO IWAN ZGSF. - - - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAUER FRANZ LDSTRM . LDST. I. BTL. MAGDEB. IV 66 1918-07-20