Nazwisk w bazie na literę B: 6027

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
BERGMANN GUSTAW - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BALL GEORG ERS. REG R.T.R. 11/222 1915-02-01 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BOSSON W.A. 288017 PRIVATE CAN.MOTOR MACHINE GUN BDE. 1918-06-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BISINGER OTTO KANN. RES.FELD.ART.REGT.63 2.BATR 1915-02-23 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-03 - nagrobek betonowy
BUSS HERMANN - - 1915-09-07 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BRÜCKNER FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BRUNGER HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BOLTING JOHANN - PIR 91 1915-05-08 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
BERNARD W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BURDZIK W. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
BARAN STANISL. OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-17 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
BRESA STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
BONSE KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BOGDANOW ALEKSANDER - 29 P.P. 1916-05-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BEDSZIR JANOS HUSAREN H.I.R. 5 1914-10-30 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
BARDZIK WALENTY - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BUCHAL ERNST - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BANDIS AUGUST LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BECKER KARL MUSK. 12 KOMP. INF. REGT. 45 1914/1915 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BLUMENFELD ERICH INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAUER FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BINNER REINHOLD - - 1918-04-27 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BÜRGER GUSTAV - - 1916-03-22 - Rynarcice wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
BETHAUS WILH. MUSK. 11 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-11 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BEK MICHAEL SZER 3.5.G.G.R 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BERCHI GIUSEPPE SOLD. 360.MITR. 1918-03-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-11-07 - -
BOTTE - HPTM K.K.LIR 17 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - -
BINDREFF JÓZEF - - 1916-09-27 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
BÖRNER OSWALD - - 1916-11-26 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BLASZEK (BLASCHEK) FRYDERYK (FRYGYES) PLUTONOWY 3 BRYG. 4 PUŁK PIECH. 9 KOMP. 1915-08-(4-5) - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - EKSH. Z NIEDRZWICY DUŻEJ, DZIŚ JASTKÓW NR 37/152
BORRMANN A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BLAHO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BOKALSKI EUGENIUSZ - - 1918-06-10 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
BRATRSOVSKÝ JOSEF LST. F.J.B. 2 1915-05-08 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BLOCK HUGO - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BERG van den HEKTOR WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12.07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BOHLE RICHARD GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
BABA WAWRZYNIEC ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-11-24 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
BLACHA ANDREAS - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
BECKER JOHANN GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUŁKA JAN KANTNY - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
BIEBER JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BELZI ANTONIO LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRÜCKNER BRONISLAUS WACHTMEISTER K.K.GEND. 1916-06-06 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - -
BAUM FR. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1897 - -
BUCH W. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BOTSCH ALB. MUSKETIER 1 K INF REG 130 1914-11-18 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
BERTORELLO GASPARE CAP. 229.FANT. 1918-11-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-02-15 - -
BALLER OTTO SCHÜTZE - 1918-06-09 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
BECKER VAN DE SANDFORT HENRICH RES PREUSS R. J. R. 218 1914-12-21 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTHEL GUST. - - 1918-08-20 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BRANDON J. 8688 PRIVATE S.STAFFORDSHIRE REGT. 1918-11-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BORK EDUARD LEHRER A. D. - 1914 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
BUSS OTTO - - 1917-04-29 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BANKOWSKI PETER PRAPORSZCZYK - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ?
BULIS JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUCHSCHER H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BROCHMEYER HEINRICH WILHELM GFT. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
BECHYNKA WILLIBALD SAPPEUR BAT. 14 1918-01-27 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1897-11-10 LANDECK, SCHLESIEN -
BIAŁOŻYŁ F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BEHREND PAUL ERS.RES.  L.J.R.23.7. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
BRÓDKA FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
BRAUNE GUSTAV - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BOREJKO IGNACY - - 1917-09-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOHUSZ METRES INFANTERIST L.I.R. 25 1914-10-08 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
BLICHARCZYK SZYMON - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BUCKOLL E. - - 1921 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BECKER II - FREIW. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIALDYGA FELIX - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
BENDIG OTTO MUSK. 10 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BORYSOW SIMON INF. RUSS. IR 36 1915-02-09 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAUMANN FRAZ ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUCKSCH GUSTAV - - 1917-09-17 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BIEDER ERIK GRENADIER - - - Piersno wieś, gm. Kostomłoty, pow. średzki dolnośląskie - - -
BLESSING - UFFZ. INF. REGT. 44 - - Koty I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BIERMAN HAINRICH SZER 11.83 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BERGONZINI SILVIO SOLD. 1181.MITR. 1918-11-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-05-26 - -
BRUDER PAUL - - - - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1890-02-30 Wendischbuckow obelisk
BUBAK JOSEF INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 09.07.1915
BOB TEODOR AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
BURISCH JOHANN - - 1918-07-02 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BACKHOUSE GEORGE 124538 PRIVATE MACHINE GUN CORPS (INF) 1918-06-23 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BÜRGER A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BACHU?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
BULIČEK WENZEL LST.INF. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BOGDOR JOH. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BICKER HEINRICH RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BRAUNSDORF WILLY FUSL. KPGGR 2 1915-05-08 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAUMGARTT A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BERG KARL MUSKIETER - 1917-10-13 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie 1870-02-02 - -
BILINSKI FRANZ GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BYRDZIAK JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
BRAUN GOTTL. - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BENEŠ I FRANZ LDST.INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARANOW NESTOR - 98 P.P. 3 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BERGMANN JÓ. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
BODUCH JAN - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BERGER KARL - - 1917-0?-22 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BUCH HERMAN OFFIZIER STELLV. 3 KOMP 5 GARDE RGT Z F 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
BONEß BERNH. WEHRM. - 1917-11-02 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
BARCZAK LUDWIG INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUDYCH KASPER - - 1918-06-15 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1899-01-01 - -
BRANDT RICH. - - 1918-06-02 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BUYNY EMILIE - - 1914 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
BATTISTA LUIGI SOLD. 127.FANT. 1918-05-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-19 - -
BADERMANN ERNFT - - 1919-12-11 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1870-02-26 SAGAN -
BARTMANN ANTON INFT K.K. LIR 34 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja 03.11.1915
BARG JOHANN LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUCHWALD FRANZ. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BRUMARIN/BRUNAR JOSEF KUTSCH.KAN. R.F.A.R. 53-S.F.A.R. 35 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
BRYLCZAK LUKAS GREN. KPGRZF 1 1915-05-06 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
BERTHELSEN WALTER - - 1918-08-21 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BIBA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BLASZCZYK JOSEF WEHRMANN  LDW.INFT.RGT. 23.7.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
BRZOSGA FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BRÜCKMANN FRIEDRICH TELEGRAPHIST ARM. FRNSPR. ABT. 10 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BROŃSKI HENRYK - - - - Ustrobna wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BIALOCHA JOSEF - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
BILEK HEINRICH LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BREBEK WERNER - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
BERNHARDT ALFRED UTFFZ. 11 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BAUMGART ERNEST UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BLESS OTTO - - 1918-10-23 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
BERGMANN ADOLF - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BEIER ALFRED - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BRANDT - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BLUMER - SZER 3.83 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BERLIER ANTONIO GIOSUE SOLD. 6.ALP. 1918-10-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-04-21 - -
BUNDE - MUSK. - 1915-02-29 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie - - obelisk
BITTER WALTER - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
BAUHUS FRANZ WEHRM. PREUSS. R.I.R. 219, komp 4 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
BORYS MARKUJ AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
BOSZIN JAN RUM. - 1918-02-19 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
BAILEY W.H. 18947 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-09-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BÜTERMANN ALFRED - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BUCHALKIN - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
BAARA STEFAN LST.PTRF. F.J.B. 2 1915-05-09 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
BREITKOPF JOH. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BECKER EUGEN GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BECK G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRANDTTO OTTO MUSKIETER - 1917-08-10 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie 1894-05-19 - -
BORUS FRANZ - - 1915-08-25 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BRESCH JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BRUNSTERMANN BERNHARD - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BERGER FRANZ LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAUER FRANZ LDSTRM . LDST. I. BTL. MAGDEB. IV 66 1918-07-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOJEK JA. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1887 - -
BRACHACZEK JAN - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
BRAUNER PAUL - - 1916-02-29 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BOLESZUK JOHANN INF. K.U.K.I.R. 80 1915-05-03 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUCHHOLZ FRANZ ERS.RES. - 1915-08-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
BATKO KARL INF. KK LIR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BITTNER KARL - - 1916-08-08 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BEßMER BENJAMIN WEHRM. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. KÖNIGSBERG I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BAHNE JUSTUS SZER 11.83 1914-11-28 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BELLERI GIV.BATT. SOLD. 97.FANT. 1918-07-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-05-04 - -
BALZAREK KARL - - 1915-03-18 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1887-01-21 KATTOWITZ -
BAUMANN JANOS INFT K.U.K. IR 77 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 07.07.1915
BULCKE WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BISCHOF PAUL LEUTN. D. R. R.J.R. 217/3K 1915-07-31 - Kurów-Olesin wieś, gm. Kurów, pow. puławski lubelskie - - -
BENYSEK TEODOR - - 1917-07-08 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1893-10-29 - -
BIEGUN A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BURES JOHANN GFT. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BOETHE THEODOR GEFREITER  L.KAV.R.2.2  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
BUFFO VIKTOR - - 1918-09-03 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
BAJGER MICHAEL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BUTKOW MACIEJ SZRG. 1 / 498 P.P. 1916-11-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 809
BANDITOIU GEORG JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-20 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BLINDOW GOTTFRIED - - 1918-04-25 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
BODE BERNHARD GREN. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALUCH JAN - - 1918-12-07 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (DOLNA) -
BORKENHAGEN ROBERT FÜS. 12 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BAZZANELLA ALBINO JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BONSKE KURT - - 1913-10-27 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
BERTRAM ALFRED - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BELER G. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BOKLER ENGE? ? 2.3.R.83 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BERNOCCO GIACOMO NICOLA SOLD. I.ART. 1918-06-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-08-29 - -
BORGMANN ROBERT - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
BONDARCZUK MARTYN INF. RUSS.I.R. 19 1914-12-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAJDA JAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BEARD S.W. 316506 GUNNER ROYAL GARRISON ARTILLERY 1918-08-30 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BUZYKIN GAWRIŁ INF. IR 192 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
BEMER KARL - - 1920 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BIGALK PAUL - I.R. 140 1920-08-18 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BECHYNČ JOSEF JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
BROWATZKY HERY. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BRESLAUER FRITZ - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BERGMANN WALTER GFT. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
BEER W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BARANOWSKI - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
BADAJA J. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
BUDZINSKI HOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BUSS JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BINDANOW OGLI - 304 P.P. 10 K. 1916-04-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOROWCZYK ST. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1880 - -
BRAND HERM. MUSK. 8 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
BRAUNER JOSEF - - 1918-12-21 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BÖSGÖRMENY DAVID INF. K.UNG.LDW.I.R. 10 1915-05-07 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIERMANN WILH. - - 1915 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BELZER FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAMPI RUDOLF LUIGI UT.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIENIEK PETER - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
BAUMGANTEN FRIEDR. - - 1918-03-22 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BIELSKI KASIMIR ANTONOWITSCH UTFFZ. 28 SIB. INF. REGT. 1914 - Dąbrówka II wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BARTH THEODOR SZER 9 J. R. 167 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BELTRAMINO DOMENICO SOLD. 20.BERS. 1918-04-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
BULGRIN GUSTAV - - 1914-08-27 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
BAUER ERNST - - 1917-09-06 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-04-19 SAGAN -
BEER HEINRICH WCHTM K.U.K. TR.DIV. - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 19.11.1915
BURKERT MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BUSS W. - - 1916-05-05 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
BINDER REINHOLD - - 1915-07-19 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1885-05-04 - -
BIELA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BARTOSZ JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUHL VINZENT - - 1914-11-15 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
BASTIANS ERNST KR.FR. P.R.I..R. 220 1914-12-06 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BAYER RUDOLF E.R.INF. SCH.R. 11 1915-03-23 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BYKOW MIKOŁAJ - - 1915-11-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BERG ALBERT WEHRMANN L.J.R. 2/9K 1915-02-13 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BARCZIK ANTON - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
BOGUSZ ? MOJSIEJEWICZ INF. RUSS.SOLD. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BONK JÓSEF - - 1914-11-12 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
BEDNARREK GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BRURZLOW HERMANN WEHRM. 4 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BEER WILHELM UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOSCHMANN F. - - 1915-01-01 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
BAUMANN ROBERT - - 1915-04-02 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BERGMANN W. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BOYLE FRITZ SZER 1.J.R.83 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BERRETTINI DINO CAP. MAGG. 7.ART. 1918-01-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-12-17 - -
BERGIN WILLI GEFR. - 1918-07-25 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
BALDUS FRANZ - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BURCZEW EHOR INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTOSZEK MARCIN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BENNETT C. 91275 PRIVATE 19TH BN.KNIG`S LIVERPOOL REG. 1918-11-11 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BALZ(ER?) - VFZR R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
BELLERMANN EMIL - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BÖHK REINH. - R.I.R. 209 1918-09-28 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BICHLER JOHANN INF. I.R. 59 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BRUGGEMANN AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BIERNACZYK FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BOGDANKI -
BREUER RICHARD GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BENESCH A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BEHLE - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
BALZER W. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
BAUMEIER HERMANN WEHRM. 11. KOMP. L. INFT. REGT.61 1914-10-17 - Nory wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BANDERMANN GEFR. - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BIRKA JAKÓB - 274 P.P. 4 K. 1916-02-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BUTKOWSKI JÓ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
BRANDT HEINRICH RESFRVISI LIR 11/10K 1915-07-21 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
BRÜCKSCH WILHELM - - 1915-07-25 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BŰTTNER ARTUR FUS. K.P.G.R.R. 3 1915-05-12 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIERNAT JOSEF KAN KUK FsAR 2 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARBERICH OTTO INF. B.I.R. 3 1915-05-05 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BLAUTZIK JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
BOTZEK ALOIS - - 1916-07-24 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
BÖNING KARL MUSK. INF. REGT. 265 lut-15 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BAUM LUDWIG SZER 3.83 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BENEDETTI LUIGI CAP. 1021.MITR. 1918-11-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-09-19 - -
BERCHNER GEORG - - 1917-10-29 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1890-04-15 SAGAN -
BERGMANN RUDOLF LT RES.IR 218, 8KP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 27.06.1915
BUSCHLE JOS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BANER (BAUER) STANISŁAW - 5 PP 1 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - UCZEŃ RZESZOWSKIEGO GIMNAZJUM
BOHNERT WILH. - - 1917-09-20 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1889-11-29 - -
BIJOK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BENES JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BERG ALFONS - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BECKER HEINRICH ERS.RES. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BAYER FRANZ FUSL. KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
B??DE BERMANN - - 1914-??-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BOICZAN THEODOR JNFANT. K.U.K.J.R. 31/5K 1915-01-14 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BARTOSZEK PAUL - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
BRCZESOWSKY FRANZ UTFF. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIENIEK JAN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
BENK WILLI - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BÜTTNER FRANZ MUSK. 9 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BEIGL RAIMUND HPTM. I.R. 18 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BĄK FRANCISZEK - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
BECKER FRANZ - - 1914-08-27 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BIRMBAUM A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BRAND WOLFGANG OFFIZIER STELLV 4 KOMP. 5. THUER. J.R.94 1914-12-15 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BERTI SILVIO SOLD. 273.FANT. 1918-03-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-02-24 - -
BÜTZLAFF JOHANNES GEFR. - 1918-03-24 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
BEHRENS JOSEF - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BURGAU BRUNO ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp 7 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
BIEGAŃSKI JÓZEF - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BLISSETT P. 201783 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-09-07 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BREITWIESER - GREN. ? RES. BATL. 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
BOSEL(?) LOUIS - - 1915-?2-10 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BOUCHNER FRANZ RES.INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BRUHN HANS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BARCZYŃSKI JÓZEF - - 1926-05-05 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BOOHM ERICH HPTM. KPGGR 2 1915-05-07 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BOTH ERNST OBERJÄGER 2 KOMP. GARDE-JÄGER-BATAILLON 1914-10-06 - Piasek wieś, gm. Woźniki, pow. lubliniecki śląskie 1891-03-05 - -
BERAN H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BOURNOWSKI FRANZ MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
BURDZIK K. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
BACHMANN BRUNO ERS.RES.  L.J.R.72.6K.  1915-06-23 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
BIENERT HERMANN UTFF, PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BOBILJOW TEODOR - 2 P.P. 5 K. 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BASIĆ NESIR INFANTERIST BOSN.HERZ.I.R. 4 1914-10-08 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - MUZUŁMANIN
BUTE ERNST UNTOFFZ LIR 47/5K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
BLAHA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 21 1915-05-03 - Tursko I (nr 139) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BLAHA JOHANN INF. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTL NIKOLAUS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRUKUF FRANZ - - 1915-02-12 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
BURGHART P. RES. - 1915-09-15 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BAUREIS - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BECKER PAUL SZER 11 J. R. 167 1914-12-02 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BENFARE GIOV.CALOGERO SOLD. 261.FANT. 1918-06-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-07-26 - -
BORDAL OTTO GEFR. - 1915-10-23 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1886-11-19 Wendischbuckow obelisk
BIRKER WALTER - - 1919-01-08 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1890-08-26 OAHTHAUSEN -
BLUDA JOSEF INFT K.K. LIR 33 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 11.10.1914
BORCHERT WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BLASCHE HERMANN - - 1917-03-05 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BERESKI ROMAN JAN CHORĄŻY 4 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie 1896-07-06 PRZEMYŚL ODZNACZONY POŚMIERTNIE - ORDER VIRTUTI MILITARI V KL ORAZ KRZYŻ NIEPODLEGŁOŚCI
BLEUL BRUNO - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BILISZCZUK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BINKO EMANUEL LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BERNATTEK JOS. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BEHRING HEINRICH RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BLUDAU ANTON - KPGRZF 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
BOMFERT MICHAEL LDST. JNF. K.U.K.J.R. 31/3K 1915-02-05 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BISGIEL JOCHANN - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
BURWAL RUDOLF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BŁASIAK FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
BIALLUCH GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BELEJA JOSEF INF. I.R. 36 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUBLAS JOSEF INFT. H.LDS.I.R. 14 1914-11-30 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.80
BANACH JA. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
BAUPACH PAUL LANDWEHRMANN - 1916-09-01 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1880-05-27 - -
BÖHM K. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BOLZ OTTO MUSKETIER 6 K INF REG 146 1914-12-07 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
BERTOLANI GIOVANNI SOLD. 211.FANT. 1917-12-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-02-26 - -
BURDZIAK WŁ. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
BORDIHN - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
BUTTLER FRIEDRICH MUSK. 5 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BARTZ KARL - - 1918-12-08 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BIRTA JOHANN TROMP. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUSSE GUSTAV MUSK. - 1915-09-22 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KRUMKNIE / KRZYWE KOLANO
BROLO WOLF - IR 35 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BIZNAU? KARL - - wrz-18 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
BORBANEK I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BLÖHE GREGOR UTFFZ. 4/ LDST. INF. BTL. SAMTER 1914-11-30 - Rzepiszew wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
BÖHM ERNST - - 1918-10-05 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kl. Wilkowitz / Wilkowiczki -
BROSZIEWSKI FRIEDRICH - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BARTKOWIAK FRANCISZEK - - 1917-10-17 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BRADO OTTO WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BITTNER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BUCHWALD KARL MUSKETIER L.J.R. 11/8K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
BRINKMANN WILHELM MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
BIERMANN KARL - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BEILSCHMIDT PAUL - - 1914-11-20 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BROSE HANS SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
BINDER WILHELM ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BIEMBACHER ALOIS E.R.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRODKORB PAUL - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - THIELAU -
BOHM WILHELM - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BLASCZYK PAUL - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
BIANCO PIETRO SOLD. 75.FANT. 1918-08-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-08-29 - -
BRENNER MAX MUSKETIER - 1915 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
BAIER JOHANN - - 1915-08-11 - Jasiona I wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
BUKOWSKI H. JÄGER 1 K. JÄG. BTL. 1 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
BOCHEN VINZENT - - 1914-08-22 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BOJEWSKI EWALD RES. 1. KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - Mogiła 4
BUBIK FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BRYTANCZAK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BÖHM ERICH - - 1916-02-01 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1891-09-22 BERLIN -
BERGER WALTER - 4. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-12-04 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
BÖLEK JOSEF INF. L.I.R. 20 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BIENIA MAX - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BENKMANN HEINRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
BRACHA FRANZ - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUHL JAKOB - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - FALMIROWICE -
BRANDL JOSEF INF. K.U.K.I.R. 65 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUCHWALD JOHANN - - 1918-09-04 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
BARTHOLOMEYZIK HERM. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BONKE FRANZ GEFR[EITER] INF[ANTERIE] REG[IMEN]T 5 1920-07-?7 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
BOZELJ JOSEF INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAIDRICH P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BERNS HEINRICH UNTOFFZ. 3.G.R.Z.F.10K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BLOBEL JULIUS GARDE JÄGER - - - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - VERMISST
BOLOGNESE GIOVANNI SOLD. 281.FANT. 1918-03-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-03-28 - -
BERNDT AUGUST MUSKETIER - 1918-06-05 - Siodłonie wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) pomorskie 1897-12-28 - obelisk
BENGALON ? SOLDAT R.J.R. 204/10K. 1915-??-?? - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BIEDL ANDREAS INF K.U.K. I.R. 15 1914-11-02 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
BATZDORFER HEINR. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BERTERMANN RICHARD UNTEROFFIZIER - 1917-10-23 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1888-11-22 - -
BRESCH - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
BEHNKE - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BUSS HERMANN - - 1916-12-04 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BLUM ALBERT - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BOKA STEFAN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BADER ARTHUR GREN. 2 K.R.I.R. 93 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
BUHACZ WASYLIJ - IR 35 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRENER G. - - 1917-03-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BOROLUK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BECHSCHÄFERHEINRICH HEINRICH ERS.RES. 6/R.J.R.222 1914-12-09 - Wieluń I miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
BUCHHOLZ BRUNO - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BARTKOWIAK STANISŁAW - - 1919-06-26 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BRANDT KARL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BITTNER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOECK AUGUST - - 1917-10-10 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
BAUSCHKE ADOLF - - 1914 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOBENEK EMIL - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAKALARZ J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
BLUMEL PAUL - - 1917-07-22 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BUSCH KARL LEUTNANT UND KORSPAGNIEFUHRER Inf. Regt. 342 8 komp. 1915-07-30 - Zatory wieś, gm. Zatory, pow. pułtuski mazowieckie 1881-09-25 - -
BORKHAUS - LTN. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BIERONSKI FRANZ INF. I.R. 56 1915-02-26 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BANKE ERNST - - 1914-09-08 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BÖGER ALFRED - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
BUCHTA JOSEF - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
BIAZZI SPERANDIO SOLD. 4.SAN.CICL. 1918-02-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-05-31 - -
BEHNKE WILH. - - 1916-09-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - VERM. SEIT
BABEL FRITZ - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
BÄTZ BERNH. WEHRMANN 3 k LST JNF B 52 KORPS P 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
BUJOK ALEXANDER - - 1915-08-10 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BRUNNSTERNER KUGERT INF. IR 10 1914-12-17 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BARTYLLA SIMON - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
BOLTZE MAX - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
BUREŠ FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BOTTA FRANZ - - 1918-05-14 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BOCK HEINRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
BRANDL FELIX - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1878 - J. Drogomir go nie wymienia
BLECHA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BIENIEK JAKOB - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BACHMANN BRUNO ARMIA NIEMIECKA - 1915-06-23 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
BUSCHEK FRANZ INF. BR. BÄCK. 1914-10-09 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BÖHM JOHANN - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
BICKEL REINHOLD - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BLUHM ALBERT RESERVIST - 1915-02-10 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
BRAMOWSKI JOHANN INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTSCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
B???LM? PAUL - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
BRÄUNIG PAUL RES. - 1914-11-04 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
BISON JOHANN WEHRMANN R.J.R. 46/1K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BITTNER HEINRICH PREUSSISCHES UTFF. RES. INF.RGT.220 1915-05-02 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIEHL JOSEF - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM GUSTAV ERSATZRESERVIST - 1914-11-10 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1887-03 - -
BENECKE - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BETTOLI RAFFAELE PRIG. CIV. 1918-05-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1869- - -
BONNEß GUSTAV - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
BOCKELMAN HEINRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BRAJK THEODOR RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BOCK WILHELM GREN. 1 K.G.G.R. 5 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
BROWN H.B. 27747 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-11-01 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BURENKOW IGNATZ INF. - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUSZCIK FRANZ JG. F.J.B. 1918-06-01 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
BORSIDAR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BIAŁY WŁADYSŁAW SZEREGOWY 4 pp LEGIONÓW 1915-06-05 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
BUDZINSKI LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BARTKOWIAK WOJCIECH - - 1915-12-01 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BRUCH - ERS.RES. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BLASCHKE J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BILLMANN ELIAS - - 1915 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BURKOW ARTEMI RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRISCH GEORG CAND. THEOL. - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
BRAUER KOLMAR - - 1916-10-01 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BLŰMEL PAUL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BATOW G.SZCZER INFT. - 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
BASTER RICHARD - - 1918-02-13 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BÜBNER EDUARD - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
BARTEK ALEXANDER - - 1918-08-28 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
BIFFI GIUSEPPE SOLD. 89.FANT. 1918-07-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-06-15 - -
BERNDT KARL - - 1915-02-12 - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
BERKER FRITZ - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
BUDEK MICHAEL INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BEER PAUL RESERVIST 2. ERS. K. JNF. R. 154 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
BALCER FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
BERENDT - HUSAR L. HUS. REG. PR. VICTORIA V. PR. 1915 - Niedarzyn wieś, gm. Boboszewo, pow. płoński mazowieckie 1893 - -
BERGER KARL - - 1915-10-10 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BORRMANN HERRMANN - - 1918-10-22 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-08-07 NDR. GROSSHARTMANNSDORF -
BRANIBORA JOSEF OFFZ.DIEN./AUSTRO-W I.R. 36 1915-05-08 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BAUCH FRANZ - - 1917-07-31 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
BABICEK TEOF - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BODNAR P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRYSCH JOHANN - - 1914 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BUCKCHEIM MAKS ARMIA NIEMIECKA - 1915-07-08 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
BEHRENDT ARTHUR - - 1915-10-05 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
BONDZIO JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BIRO LADISLAUS UT. JG. TIT. ZGSF. F.J.B. 24 1914-11-26 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BRANDNER JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTSCH J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BRANDT ERNST - - 1915-01-12 - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
BOTHE ERICH - - 1915-07-04 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
BÖDÖ ISTWAN - - - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRAUNEP PAUL MUSKETIER J.R. 46/2K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BLUM HERMANN MUSKETIER 10K.JNF.R.61 1914-11-18 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
BRÖFFEL HERM. GEFR. PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BROKUSLAUS MAX. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BUTTNER GUSTAV TAMBOUB - 1914-08-29 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1888-01-27 - -
BRUNKE - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BIANCHET GELINDO SOLD. 280.FANT. 1918-03-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-06-10 - -
BAZAN JAN - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BOGACZ JOSEF - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BRAUER GUSTAW FUS. 11 K.5 G.R.Z.F 1915-07-26 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
BUCHANAN A. 132124 PRIVATE MACHINE GUN CORPS (INF) 1918-08-19 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BARTON ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BRACZKO A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUKAREEW PAUL RUSS. KRIEGER - 1914-10-27 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
BERÁNEK JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BEHRENDT HERMANN UNTOFFZ.  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
BERNADEK WOJCIECH - - 1915-09-24 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BUCKER HERMANN WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BERTRAM WILHELM GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
BLEIK J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BURDALEK JOSEF - - 1916 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAEREŠ RUDOLF VORM. K.U.K.F.H.R. 42 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BADURA THEODOR - - 1917-04-23 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
BUSCHMANN E. - - 1917-06-28 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BEGEROW EMIL - - 1915-08-06 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
BOBINGER XAVER GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOCZKAREW LEG - I.R. 178 1915-02-11 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
BOHM PAUL WEHRM. - 1915-08-18 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BERNDT GEORG LEUTN. - 1918-11-05 - Starczów wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie - GALTENAU -
BIN ERNESTO SOLD. 214.FANT. 1918-05-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-04-05 - -
BAUMGART JOSEF - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
BERKMANN PAUL - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
BURISCH JOHANN GFT. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALCER STAN. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
BLUMENTHAL HUGO PIECHUR 22 KOMPANIA ESKORTOWA 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1885 Bielsko -
BRINK - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Krzywińskie wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BITTNER FRANZ - - 1915-10-24 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BUNZEL ERNFT - - 1919-08-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-06-16 SAGAN -
BALINT FRANZ LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BASLER EMIL UTFFZ. - 1918-02-09 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - GROHSSEE / JEZIORA WIELKIE
BOGON ALOIS - - 1916-01-?? - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
BARZYK IWAN JG. JG.R. 32 1918-07-14 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BOGISIEC A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BITTER PAUL MUSK. - 1914 - Mechnice wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
BAUMANN ARTHUR RES. 3/LDW. BRIG. ERS. BTL. 48 1914-11-20 - Czechy wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
BERKE WILH. - - 1918-10-05 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
BORAWSKI GUST. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BOCKSTEGER HUB. UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-07-12 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BASLER O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BIALEK PETER WEHRMANN L.J.R. 11/1K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
BRANDT KARL GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUSTDORF EMIL ERS.RES. J.R.M. 46/6K. 1915-07-26 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BYNER WLADISL. KANONIER 5.BT.FELD.A.R.82 1915-01-26 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
BACKUS HERMANN MUSK. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BESEL RUDOLF INF. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIJOK JÓZEF - - 1918 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
BITTNER JULIUS - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
BÜTTNER - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BIANCHI FRANCESCO SOLD. 277.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-02-03 - -
BUREK JÓZEF - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BOLSCHER HEINRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BAHR FRANK GEFR. RGT.10/SCHW.KANN 1915-08-02 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
BUCKLEY W. 18932 LANCE CPL. THE KING`S LIVERPOOL REGT. 1918-05-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BEHR ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BRETKO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BLUMENBERG ERNST OBERLEUTNANT 5. KOMP. LDSTM. INF. BATL. LAUBAN II 1914-11-21 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
BLEHA RUDOLF RES.INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BIRNBRICH JOSEF - - 1917-05-05 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
BLUMENROTH WILH. GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
BAUMEISTER GEORG INF. BIR 3 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
BODENBRUCKER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BEDELAK SEMEON INF. K.U.K.I.R. 80 1915-03-14 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIENEK IGNAZ - - 1918-04-09 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
BRATKO LUDWIG OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-18 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
BIEDERMANN ED. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
BOBULA FRANZ GFT. I.R. 56 1915-03-27 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAHR - OB. JAGER JAGER BAT.16 1915-07-14 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BI? FRANZ - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BIRILLI GIOVANNI SOLD. 301.FANT. 1918-04-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-08-17 - -
BEHNKE LEO - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
BEYER ALBERT - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
BOTOS DENES HONV. K.UNG.L.I.R.22 M.KIR.22. HONV.GYAL.EZR. 1915-02-03 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
BLABUSZ JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
BRAUN ELANUS PIECHUR 10 WĘGIERSKI PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1893 Czany Heves / Węgry -
BODENHAUSEN FRITZ MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-13 - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BORSIG JOSEF - - 1915-05-02 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BOLZEK AUGUST MUSK. - 1915-09-22 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BANDILA JOHANN RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BECKER RUDOLF MUSK. - 1918-09-10 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
BARON ALEX - - 1916-05-31 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BERNARD IWAN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BÖHM A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BENDKE KARL - - 1918-02-12 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
BUCHE MAX WEHRM. 3/LDW. BRIG. ERS. BTL. 10 1914-11-20 - Czechy wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
BIENIEK JOHANN - - 1916-11-12 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
BORUTTA AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BOLIBRZUCH PAUL WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BAUCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BLAUME HEINRICH LDSTRM. L.J.R. 51/1K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
BEGISCH ERNEST - - - - Sieniawa Żarska I wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
BRETTSCHNEIDER BERNH. GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BACHMANN MAX - - 1917-04-14 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BORN KURT LEUTNANT RES. INF. REG. 3 1914 - Bolimów wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
BECKER WILHELM WEHRM. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BICHNER BRUNO INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BEKKE K. - 3 LDS BER E. - - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
BARTSCH WILHELM - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - TÖSCHWITZ -
BRZEZINSKI PAUL PORUCZNIK 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
BIANCHI LUIGI - - 1918-03-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-12-08 - -
BATKO STANISŁAW - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BOSCHE FRIEDRIECH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BOLITE FRIEDRICH WEHRM. LJR.6/3.K 1915-07-29 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
BURNELL A.E. PO 19174 PRIVATE RMLI. H.M.S 'CALEDON' 1920-08-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BEHR LUDWIG - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BRIZA I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BECKER THOMAS - - 1914-11-21 - Szadek II miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
BUSTALA MICHAEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BRODAZKI JOHANN - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BASINSKI JOHANN - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
BEUTHEN ARNOLD GREN. K.P.G.G.R. 2 1915-05-14 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BOHM E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARUTZKI JOHANN - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
BETYNS JOSEF INF. K.U.K.I.R. 9 1914-10-09 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIENIEK JOHANN - - ????-??-?? - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
BUKOWSKI JOHANN - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BACHMANN PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF VERM.
BOHNKE KARL - - 1915-06-17 - Damnica wieś, gm. Damnica, pow. słupski pomorskie 1880-02-12 - -
BOHR WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BEHNKE WALTER UNTOFFZ. 3.G.R.Z.F.6K. 1915-08-17 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRE? KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BRAUER B. - - 1918-01-28 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BOERO GIOVANNI SOLD. 3.ALP. 1918-07-03 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-12-25 - -
BUDNIK JOHANN - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
BEYER EMIL - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
BÁTI ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 60 1915-03-13 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BŁAŻEJEWSKI ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
BLANK - GEFREJTER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
BERTRAM AUGUST WEHRM. 2 KOMP. ÜBERPLANM. LDW. I BTL. ASCHERSLEBEN IV R.K. II 1914-11-15 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BOLZEK NIKOLAUS MUSK. - 1915-08-28 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BERCZE PETER RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BOHN EMIL MUSK. - 1914-10-30 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
BIENEK PETER - - 1916-11-05 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BEZKOROWNOWYI TEOKOYYIJI - IR 35 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRACHMANN MAX - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BOLDISZAR D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUCHOLT KONRAD - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
BLÜMEL JOSEPH - - 1914-11-30 - Łobudzice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
BINKE ? REINH. - - 1917-08-19 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
BRODOWSKI AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BOSCH JOHANN WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BERGMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BRYLKA JOHANN ERS.RES. L.J.R. 51/3K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
BEHRMANN HEINRICH - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAUMGART ? - - 1915-12-09 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BERTH J. KRIEGSFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
BECKMANN HERMANN MUSK. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BIEGELMAIER GEORG RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BERGER WILHELM - - - - Stara Rudna wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - THIELAU -
BIENAS FRIEDRICH - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BILLHARD FRANZ SOLDAT 62 A. A. KOMP. 1915-04-07 - Ruciane-Nida II miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BIANCHI TOMMASO SOLD. 1177.MITR. 1918-04-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-07-23 - -
BĄK FRANCISZEK - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BEHLE PETER - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BECK PAUL LANDSTURM. REG. J. R. 333, 1 KOMP. 1915-07-24 - Wólka Pęcherska wieś, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński mazowieckie - - -
BRISCH JACOB - - 1918-04-09 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BLAGA FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BRUDNY R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BECK KURT ERS. RES. 4. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-12-04 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
BLEHA FRANZ RES.INF. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BASSA JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BEER ANTON JG. K.U.K.T. K.J.R. 6 1914-12-(09-10) - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - krzyż na postumencie betonowym
BITTNER JOHANN KAN. F.H.R. 15 1914-10-02 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1892 - -
BARUTZKI JOZEF - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
BORECKI IWAN KUTSCH. K.U.K.RES.SPIT. 3/4 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIENIEK THEODOR - - 1915-08-11 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
BANNEWITZ JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BARNOW EWALD RES[ERVE]-MATR[OSE] M. MATR[OSEN] REG[IMEN]T 1915-06-22 - Kluki wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
BORUWKA JOSEF INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BORRMANN EWALD - - 1914-??-?? - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BENSCH KARL LDSTRM. 3.G.R.Z.F.5K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BAUMBERGER ALBR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BLOBEL PAUL GEFR. - 1918-03-27 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
BOGELETTA GIOVANNI SOLD. 5.FANT. 1918-12-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BOCK ANDREAS - - 1916-08-03 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - DÜSSELDORF -
BEYER WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
BERTA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 60 1915-04-04 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BANNI SIEDER RUSS I. REGT. 302 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
BAER RICHARD - - 1918-05-19 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
BOROWIAK MICHAŁ - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
BACZINKA FILIP RES.GFT. I.R.62 1915-05-12 - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
BECK JOS. MUSK. 9 K. INF. REG. 158 1914-12-03 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
BRANIA LUDWIG INF. IR 58 1915-05-07 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BURKERT JOS. - - 1916-10-24 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BUSEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BROCKDORF - HAUPTMANN INF. RGT 14 1914-12-02 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BRACHACZEK JAN - - 1916 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
BÖHM ERNST - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BURGER HERMANN - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
BOHM HEINRICH - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAUMANN WILHELM - - 1918-04-23 - Korytowo wieś, gm. Maszewo, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - Tablica
BEER LEO - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BÁLINT ZSIGMOND HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BERGELT HEINRICH - - 1914-08-25 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1895-10-23 - -
BISCHOFF K. GEFREITER - 1918-04-18 - Maszewko wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1896-03-26 Klein Massow-Maszewko obelisk
BLAHA IGNATZ INF. E.B. 28 1915-05-02 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
BRUMBERGER JOSEF INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BADRIAN MAX OSW.BACH.VZFW.U.OFFZ.-ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - pomnik
BEER ARTHUR - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BREIDERHOFF RUDOLF JAGER RJB 19/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BORCHI GIUSEPPE SOLD. 3.ALP. 1918-02-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-11-10 - -
BARTSCH H. - - 1915-07-07 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
BURGHARDT WILHELM - - 1914-12-26 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BRÜGGEMANN T. FÜSILIER 10 K. GARD. GR. R. 6 1914-12-14 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
BUSCH MART. - 3 LDW. 50 1914-12-29 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
BOISEN KASPAR - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk I miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
BURGER ERICH - - 1918-08-26 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - VERMIST
BRUCKS KARL - - 1918-06-09 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
BRZĘK FRANCISZEK - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRUNO ALBERT - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
BIRÓ ALEXIUS INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BRAJER TEOFIL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BORMANN FRITZ - K.U.K. I.R. 7 1915-07-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BRITZ MATHIAS GREN. KPGRZF 3 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BOCHENEK FRANZ - - 1918-05-12 - Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BINA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-04 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUCHINGER FRANZ JNFANT. K.U.K. J.R. 84 1914-11-23 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
BOROWENSKI JOHANN LDST.JNFANT.  K.U.K.J.R.99.7K.   1915-04-22 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
BOXHAMMER WILHELM GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-06-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BERGER FRANZ SCH. - - - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOHM M. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BINKE PAUL MUSK. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BIELKE FRANZ - - 1916-06-01 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BRAIDOTTI GUGLIELMO SOLD. I.GRAM. 1918-08-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-21 - -
BAUMGART RICH. - - 1916-10-30 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
BUNZEL MARTIN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
BÖCK WILHELM LST. INF. I.R. 14 1915-02-20 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BÖNIG J - - 1920-09-10 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
BERNATZKY HUB. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BUCHHOLZ KARL JAGER JAG. REGT. ZU PF 4 1914-09-19 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
BIALLAS KARL - - 1917-05-04 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
BARTKOWIAK JAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
BUCK FRITZ - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
BERNAUER ANDREAS LST.INF. I.R.14 1915-05-10 - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
BENTLAGE N. RES. 2 K. INF. R. 152 1914-11-24 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
BUDEK IGNATZ LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BARTODZIEJ PET. - - 1918-06-28 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
BEGEHER FRANZ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
BUDZIAK JOSEF ARMIERUNGSOLDAT 2 KOMP. ARM. BTL. 32 1915-05-26 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BÖHM JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BARTUSCH ANTON - - 1919-03-13 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
BEDNARCZYK GREGOR INF. K.U.K I.R. 9 1915-01-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BERUDA ED. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - MUTZKAU -
BLOCK KARL - - 1915-05-24 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1870-08-18 - -
BIALAS JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BARTOS JÓZEF HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUCHMANN JOSEF - - 1918-06-11 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
BLICHMANN PAUL - - 1917-02-02 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1890-09-14 - -
BAASKE EMIL - - 1916-11-15 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Schottowske-Skotawsko - obelisk
BOHUCKI NICOLAUS INF. K.U.K.I.R. 15 1915-02-16 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
BUBURNDZAN NIKOMAR LDST. F.J.B. 30 1915-03-20 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BANDMANN FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BACHNER EMRICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
BRUNING KARL RESERVIST RJR 219/5K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BORGINI FRANC.CESARE SOLD. 275.FANT. 1918-11-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-07-19 - -
BACZYŃSKI MAKSYMILIAN - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
BAUDACH HEINRICH - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BUMANN H. MUSKETIER 2 K. INF. REG. 146 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
BARTSCH JOSEF - - 1914-09-24 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - Zaginiony (Lost / VERMISST)
BARASSI PIETRO SOLD 207 FANTERIA 1917-07-14 - Warszawa I miasto Warszawa, dzielnica Bielany mazowieckie - - -
BRZICA FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 8 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1883 BORŠICE -
BIALIKIEWICZ ANIELA - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
BOTH FRANZ INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BIELLA FRANZ - - 1914-09-08 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BORUCKI SIMON INF. K.U.K. I.R. 80 1915-05-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BUSCH ELMAR GREN. KPGRZF 2 1915-05-09 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRZEZINSKI L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BOCHENEK KONSTANTIN - - 1916-11-03 - Przewóz (opolskie) wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BÖHNER AUG. WEHRM. 2. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 29 1914-12-03 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
BREDE AUGUST INF. RUSS. SOLD. - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BOBOTEK KAZIMIERZ - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
BRAUN JOSEF - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
BRUDER FRANZ HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-17 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BARCKHOLTZ ALFRED RES. BIR 3 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOHM P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BORK PAUL MUSK. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BIENEK NIKOLAUS - - 1914-09-26 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BERGER BRUNO LANDSTM. - 1918-01-24 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
BURKHARDT ALWIN SAN.SOLD. - 1916-09-22 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-05-16 - -
BENDERSKI NIKOLAUS INF. K.U.K.J.R. 15 1914-11-22 - Szczepanów (nr 273) wieś, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BRAUN A - - 1914-08-28 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
BLACHA FRDR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BADEMER ALFRED ERS. RES. RJR 220/9K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BONALDO GINO SOLD. 10.ART.F. 1918-04-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-02-14 - -
BUDZYŃSKI WACŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
BOHLMANN WILHELM - - 1918-09-01 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - ZAGINĄŁ
BALINT FRANZ INF I.R.82 1915-05-11 - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
BÖHM P. UFZ 9 K. LEHR. INF. R. 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
BASIAK JAN KAN. L P.ART., 4 BAT. 1918-01-23 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 23 - -
BUDA FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 18 - - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRONDER ERNST - - 1917-04-19 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
BIGACZ WINCENTY - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
BURMEISTER OTTO MUSKETIER INF. RGT 152 1914-11-26 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BUCHMANN JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BARTELT WILHELM - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BELDYGAR ANTON E.F. K.U.K. I.R. 90 1915-01-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BISKUP ROMAN - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - MUTZKAU -
BOLIK ALOIS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BIRÓ MÁTYAS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-15 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURCZEK THEODOR - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
BLÜMEL GUSTAV - - 1919-02-02 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1900-11-23 - -
BAASKE OTTO - - 1917-07-24 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
BUDNIK JOHANN MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOECK OTTO - - 1915-11-04 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
BARTNITZKI ARTHUR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BADRIAN ALFRED - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
BURECK FRANZ MUSKETIER RJR 219/3K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BORIN LUIGI SOLD. 44.LANCIAM. 1918-09-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-08-12 - -
BIEDA JAN - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
BECKER MAX - - 1918-08-23 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BÜRGER CHRISTIAN WEHRM. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BURG WALT. RES. 12 K. INF. REG. 147 1914-11-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
BAUMGARTEN PAUL - - 1917-07-17 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - Zaginiony (Lost / VERMISST)
BELINELLO ENRICO SOLD 234 FANTERIA 1918-06-21 - Warszawa I miasto Warszawa, dzielnica Bielany mazowieckie - - -
BARREIN GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
BIAŁOKRYTY LEOPOLD KPR. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BROK MICHAEL INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BRINSA FRANZ - - 1917-04-19 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BARAN STEFAN INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUBNIK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BALZER LUDWIG - - 1915-02-26 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BRZOZOWSKI BOLESŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
BAHR KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BORCHARD KARL - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
BRENNER KARL LDW. BIR 3 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BORITZ H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BRANDT HERMANN LDSTRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BLASCHCZYK NIKOLAUS - - 1918-04-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BALASZ SANTA HONV. K.U.HONV.I.R. 24 1914-12-23 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BEYER EWALD - - 1914-10-19 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
BUSCH RUDOLF SOLDAT - 1918-11-01 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-07-04 - -
BOCK GERHARD LIEUTENANT - 1918-10-19 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
BARTEL FRANZ INF. K.K.LDST.I.R. 13 1915-05-19 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BUCHHOLZ F - - 1915-02-27 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
BLUDAU JOH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BAUMECKER JOHANN U?FELD. RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BONDI GIUSEPPE SOLD. 18.ART. 1918-02-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-02-02 - -
BAUM MAX - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BRAUNSCHWEIG WILHELM - - 1915-10-17 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
BÖHMKE FRANZ MUSKETIER 6 K. INF. REG. 126 1914-11-21 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
BOROŃSKI STANISŁAW SIERŻ. SZKOŁA MIERNICZA 1918-07-17 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 22 - -
BIALEK KARL - - 1915-05-23 - Głogówek II wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie 1885-03-16 - -
BODA JANOS - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
BELLING ALFRED - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
BALACZ DIONYSIUS INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BANNA ANDR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
BIELA JOSEF - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BENTELE GOTTFRIED SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BARKEMEYER ALBERT GREN. KPGGR 3 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BARABANOW ALEXANDER - - 1918-09-22 - Proślice wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - Kriegsgefangene / jeniec
BORSUTZKY JOSEPH - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BIRTALON MOSES HONV. - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAGIER JÓZEF - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
BERNER RICH. INF. - 1915-03-14 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BAASKE FERDINAND LANDSTURMANN LDST. ERS. BATL. XXII 1923-03-18 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1875-06-24 - lapidarium
BURDA JAKOB INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOECK OTTO - - 1917-05-01 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
BAUMGART FRIEDR. VIZ.WACHTMSTR - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BÖHM HEINRICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
BORSA GIOVANNI SOLD. 248.FANT. 1918-04-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-04-19 - -
BIESIADKO WŁADYSŁAW - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
BŐHM FRANZ - - 1914-08-11 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BIŽA JOHANN INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BADER A - - 1915-08-21 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
BABOSZEWSKI 'ZADORA' EMIL PODOFICER 2 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
BARTOSCHEK JOHANN MUSKETIER RES. I. R. 92 1919-05-08 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie 1878-12-17 - -
BRANDT ERNST - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
BRYL JAN - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - POSEŁ
BIRO JOSEF INFANTERIST K.U.K. I.R. 82 1915-05-07 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BIEBER JOH. MUSKETIER 6. K. JNF. R. 96 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
BULLIK JOHANN - - 1918-05-27 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BERNAS JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUDISZ I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BITTMANN VALENTIN - - 1916-04-03 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BACHTROG JOSEF JNFANT. K.U.K. J.R. 49 1914-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
BECK JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BRAUN FRIEDRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 219 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
BURGHARD F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BANK GEORG - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BÖHM ALBERT - - 1916-09-28 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BARANEK JOSEF INF. ÖST. UNG. SOLD. 1915-05-15 - Lubaszowa (nr 151) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRENDLER BRUNO - - 1915-08-30 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BOYKE WILLY FÜSILIER - 1916-08-17 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Fichthof-Steknica - obelisk
BELIK JÁNOS INF. - 1914-11-03 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BRAUR II JOSEF RES BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTEL JOHANN - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
BREUER ARTUR SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BLAU MATHIAS JAGER RJB 19/2K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BONFATTI NANDO ANGELO SOLD. 115.FANT. 1918-11-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-09 - -
BISCHOFF CARL GEF[REITER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
BECKER PAUL - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BOKOWSKI FRANZ - - 1917-12-25 - Bobolin wieś, gm. Kołbaskowo, pow. policki zachodniopomorskie - - BORKOWSKI?
BRADTKE ED. RES. 3 K. GARD. GR. R. 5 1914-11-29 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
BARNERT PAUL - - 1917-10-04 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
BOGUCKI JÓZEF - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
BISCHOFF JOHANNES - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
BALINT MARTIN KPL. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BONISCH ROBERT - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BIŁYJ PETER SAPP. K.U.K. S.B. 14 1915-01-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BUDERT? OTTO - - 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BARU? ADOLF - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BREITKOPF HUGO - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BARANY ERVIN FÄHNR K.UNG. L.I.R. 302 ( M.KIR. 302 HONV. GYAL. EZR.) 1914 - Zalasowa (nr 166) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BORGIEŁ JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
BASSA JOSEF OSTERR.  - 1914-11-09 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
BORMANN ERNST KRIEGSFRW. R.I.R. 226 1914 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BEKE ENGELBERT RITTM. HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BUREŠ WENZEL GFT. SCH.R 12 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BORCHARDT WILLY - - 1918-09-18 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
BENGER SAMUEL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BEDNAREK JOHANN - - 1917-07-23 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BOSOTTI GENEZIO SOLD. 10.FANT 1917-10-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882- - -
BŁAJEK WALENTY - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
BOTHE FRANZ - - 1918-10-02 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BLÜCHBERGER JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BARTSCH J - - 1917-07-20 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
BARDZYŃSKI JAN LEGIONISTA 2 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
BARTON VINZENT - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
BRANDT PAUL ? - 1915-08-26 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BADEN HERMAN MUSKETIER J.R.77 7.KOMP. 1915-07-25 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
BRAULITSCH GREGOR GFT. I.R. 7 1914-12-28 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
BORCHARDT - GEFREITER 3. K. LST. JNF. BTL. POSEN V/3 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
BJALEK JOSEF LDST.INF. IR 100 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BULIGA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUCHTA JOHANN - - 1916-12-04 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BERGES KARL MUSKETIER 9 KOMP. INF. RGT 83 1914-12-22 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BERGER JOHANN JNFANT. K.U.K. JR. 84 1914-11-21 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
BECK RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BROKER JOSEF - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
BESCHOW ERICH PODOF. 4 K GREN. R.S. 1914-12-01 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
BLANK GEORG - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BOMBA JOHANN - - 1919-04-26 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BORDA PÁL INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-08 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRENDLER PAUL - - 1915-09-04 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BÖHLKE WILLI RESERVIST - 1915-08-26 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
BRUDNY FRANZ INF. ÖSTERR.UNG.KRIEGER - - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BRIECHLE JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUHL IGNAZ - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
BROMMER JOH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - untersekundaner
BOCKHOLF JOHANN MUSKETIER RJR 219/5K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BONINI OLINTO SOLD. 224.FANT. 1918-07-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-02-06 - -
BOLDT HEINRICH SERG[EANT] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
BELLMANN GEORG - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BRANNASCHK O. PIONIER ? PION. K. 50 1914-11-26 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
BERGER ERICH UNTEROFFIZER 2 BATT.FELD.ARTL.R.73 1915-01-07 - Zgierz II miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
BADELT ALBERT - - 1915-04-10 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BALHMEIERZ WILHELM - - 1918-05-22 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
BOECKER ERNST - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
BALLO GASPAR INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BOTTA MARZIAN - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BÖCK WALTER INF. K.U.K. I.R. 49 1915-05-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BERJN FRITZ GREN. KPGRZF 2 1915-05-07 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BULLA A. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BUGIEL ALOIS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BORCOU WOJCIECH ÖST. UNG. SOLD. - - - Zalasowa (nr 166) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BERNACIK MICHAŁ - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
BIBERLE JOSEF JNFANT.  K.K.L.I.R.15  1917-02-27 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
BOREK JAN - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BERNDT ALFRED HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-11-27 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BAŠEK JOSEF GFT.TIT.KPL. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARZ HERMANN LDSTRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BENJAMIN ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BEYER KARL - - 1915-07-26 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BOTTAS ENRICO SOLD. 8.FANT. 1918-01-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
BRODA WOJCIECH - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
BERNHARDT EMIL ERS.RES. - 1914-12-20 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BRUNCLIK FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BERLIN JOSEF AUGUSTINUS - - 1917-04-25 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie 1895-12-14 KIRSCHIENEN - KIRSINY -
BIEGA TADEUSZ LEGIONISTA 2 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
BAER EDUARD - - 1918-11-08 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
BOBROWSKI - LDSTRM. INF.REG.77 1915-07- - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
BAHOVEČ JONAZ INF I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUCHOLTZ WALTER UNTFFZ. D. RES. STAB D. 2 ABT. 1914-11-22 - Łódź-Rogi część miasta Łódź, ul. Strykowska łódzkie - - -
BUHL VINZENT - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
BOCZON LUDWIG LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUCHMANN FEL. - - 1915-01-30 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BURGER S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BIMEK VINZENT - - - - Steblów I wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BORK ALBERT DRAGONNER 4 ESK. DRAG. RGT 4 1914 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BOOKA JAKUB JNFANT. K.U.K. J.R. ? 1914-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
BEIER KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BRUGEMANN BERH. - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
BLASCHKE PAUL - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BRUSINSK? GUSTAV - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BAJCSI JÁNOS KPL. (KÁPL.) K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BECKER FRANZ - - 1918-03-24 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1871-08-29 - -
BROTH MAX KANONIER - 1918-08-29 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
BICZKO JOSEF INF. K.U.K.I.R. 69 1915-02-07 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
BRUCH FRIEDRICH VZFLDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURGER HERM. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BARTSCH R. - - 1914-12-08 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
BONGARTZ JOHANN MUSKETIER RJR 219/6K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BONORA VITTORIO SOLD. 261.FANT. 1918-01-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-11-12 - -
BIALLAS RICHARD MUSK. - 1917-08-31 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
BERNDT ERICH - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BRENDEL PAUL - - 19??-04-14 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
BREKAU E. GEFR. 9 K. INF. R. 61 1914-12-02 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
BRANDT B. - J.R. 64 - - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
BEHRENT BRUNO - 10/R J.R 18 1914-12-28 - Iłów wieś, gm. Iłów, pow. sochaczewski mazowieckie 1888 - -
BRAUER KARL - - 1918-06-12 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
BRAUN PAUL - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
BENKÖ ARON INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BRZANK FRANZ - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BOHACZ LUKAS INF. ÖST.UNG. 1914-10-13 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BRANDENSTEIN LUDWIG KAN. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUSOWIETZ GEORG - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BECKERT ANTON SCH. K.K.SCH.R. 10 1915-05-07 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BOJDYS LUDWIK - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
BLANK JOHANN JNFANT.  - 1914-08-29 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
BOLLHAGEN WILLY SERGEANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-25 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BEDNAŘIK LUDWIG LDST.SCH. SCH.R. 18 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOHM H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BERWALD KARL GEFR. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BENJAMIN RICH. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BIELKE EDMUND - - 1915-04-08 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BRACCINI RAFFAELLO SOLD. 22.FANT. SM. 1918-07-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-02-19 - -
BAUM OSWALD - - 1915-08-21 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
BAUMANN PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
BŐHM FRIEDRICH MUSK. - 1915-08-21 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BUTTNER FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BLEISE ANSELM RES. - 1914-10-18 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - ROSENWALDE - WOLA WILKNICKA -
BAUER JOHANNES PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BLEJZOWICZ FILIP - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
BENELA MICHAEL INF. K.U.K. I.R. 66 1914-12-31 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie