Nazwisk w bazie na literę B: 5514

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
BURCKHARDT WILHELM FÜSILIER 3 G.R.Z.F. 11 K. 1915-08-06 - Cyców wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
BEYER ERNST - - 1918-08-12 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
BELTZ AUGUST - - 1915-07-23 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BEINERT ALBERT - - 1914-09-15 LAZARET Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BERNERT KARL - - 1919-01-31 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BÖNSCH HERMANN - - 1918-03-19 IRL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
BÖER HEINRICH - - 1917-02-21 LANDESH. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
B? JOSEF - - - - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
BECK HERMANN - - 1918-09-29 - Gniewoszów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - VERMIST
BOESE FRANZ - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH BRUNO - - 1916-07-06 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH AUGUST - - 1920-02-24 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BECK FRIEDRICH - - 1915-09-25 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BERNHART PAUL - - 1917-12-11 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH HERMANN - - 1918-09-16 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BECK JOSEF - - 1915-02-23 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BECK FRANZ - - 1917-03-12 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BERNHART ALFRED - - 1918-03-24 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BÜHREND KARL - - 1915-09-29 ARRAS-FRANKR. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
BUNFIR ? - - 1916-08-03 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
BRANDT PAUL ? - 1915-08-26 - Wądroże Wielkie wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BRUNGART OTTO - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
BAIER PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
BARREIN HERMANN - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
BRANDT ERNST - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
BARREIN GUSTAV - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
BAROŠ JAN LST. INFT. I.R. 3 / 3 ERS. KOMP. 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1878 VIGANTICE U VALAŠ. MEZ. -
BRZICA FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 8 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1883 BORŠICE -
BURGER ERICH - - 1918-08-26 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - VERMIST
BOY LUDWIG - - 1917-10-27 CHEMIN DES DAMES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BECK ARTHUR - - 1917-09-09 IN LISSEY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BUROW ERICH - - 1916-07-02 AN DER SOMME Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BADELT ALBERT - - 1915-04-10 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BARNERT PAUL - - 1917-10-04 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
BROTKA RICHARD - - 1915-03-23 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
BALKE ALBERT - - 1915-08-14 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
BIALEK KARL - - 1915-05-23 - Głogówek II wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie 1885-03-16 - -
BIALEK HANS - - 1915-11-26 - Głogówek II wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie 1888-06-16 - -
BARTODZIEJ PET. - - 1918-06-28 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
BRONDER ERNST - - 1917-04-19 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
BARTODZIEJ FR. - - 1915-03-12 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
BIENIEK PETER - - 1915-02-26 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
BITTNER FRANZ - - 1915-10-24 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BORSIG JOSEF - - 1915-05-02 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BUCHMANN FEL. - - 1915-01-30 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BURKERT JOS. - - 1916-10-24 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BERGER KARL - - 1915-10-10 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BITTNER MAX - - 1917-10-24 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BUCHELT ADOLF - - 1914-10-24 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BUCHMANN E. - - 1916-12-12 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BAIER JOSEF - - 1918-10-23 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BIRNBACH PAUL - - 1917-07-11 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BARTYLLA SIMON - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
BEHR ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BEHR LUDWIG - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BLAGA FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BUBIK FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BARTON ALOIS - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BARTON JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BEHR JOHANN - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BEHR ROBERT - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BOLIK JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BURCZIK JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BARON WILHELM - - 1921-03-18 - Branice I wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1897-04-04 - -
BUSZCIK FRANZ JG. F.J.B. 1918-06-01 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
BRENER G. - - 1917-03-03 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BUCHWALD M. - - 1915-08-05 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BALKE GUSTAV - - 1914-12-02 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
BIZNAU? KARL - - wrz-18 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
BELLERMANN EMIL - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BRACHMANN MAX - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BOER PAUL - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BUKE JOSEF - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BARTSCH PAUL - - 1917-08-18 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
BEMER KARL - - 1920 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BÜTERMANN ALFRED - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BERNER OSKAR - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BEIGE GUSTAV - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BORRMANN A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BÜRGER A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BUNZER N. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BUFE EMIL - - 1917 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BLEUL BRUNO - - - - Kierżno wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BORNSCHEIN MAX - KRANKENFR. D. 2 SAN. KOMP. 1915-04-19 - Chrusty wieś, gm. Rawa Mazowiecka, pow. rawski łódzkie 1890-01-10 - -
BINDER REINHOLD - - 1915-07-19 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1885-05-04 - -
BOHNERT WILH. - - 1917-09-20 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1889-11-29 - -
BINDER ADOLF - - 1916-09-19 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1890-10-25 - -
BENYSEK TEODOR - - 1917-07-08 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1893-10-29 - -
BENYSEK WINCENTY - - 1918-09-10 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1898-10-01 - -
BERTHELSEN WALTER - - 1918-08-21 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BERGER WILHELM - - 1917-07-15 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BITTMANN MATTHIAS - - 1920-07-21 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BECHYNKA WILLIBALD SAPPEUR BAT. 14 1918-01-27 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1897-11-10 LANDECK, SCHLESIEN -
BEIER RICH. - - 1916-07-10 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
BUSCHEJEW PAWEL - - 1918-07-20 KUŹNIA RACIBORSKA Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie 1890-06-29 SAWOTKIN (PERM) -
BULAC GREGOR - - 1918-07-08 KUŹNIA RACIBORSKA Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie 1874 JASEENK (ŁOMŻA) -
BOTH ERNST OBERJÄGER 2 KOMP. GARDE-JÄGER-BATAILLON 1914-10-06 - Piasek wieś, gm. Woźniki, pow. lubliniecki śląskie 1891-03-05 - -
BERG JOHANN LDSTRM. LDST. INF. BATL. MARIENBURG XX/12 1914-12-25 - Woźnice wieś, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
BROZIO MICHAEL - - 1914 - Zalesie wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
BRÖMELHAUS - KANONIER FELDA. REGT. 1 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BIESEL - UFFZ. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BRUNELEIT - GEFR. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BOLLEY - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BEVERNIK ART. MUSK. RES. INF. REGT. 264 lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BEIER FRANZ ERS. RES. 7 KOMP. ERS. REGT. KÖNIGSBERG II lut-15 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BRINKMANN OTTO LEUTN. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 263 1915-02-18 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BRUNNER - LEUTNANT - - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - Adiutant pułkownika Plessnera
BAUER OSKAR MUSKT. I.R. 11/95 - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
BROMM WILHELM - - 1914 - Rybitwy wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BRUNS RICHARD KANIONIER 1. ABT. M. KOL. RES. FELD. ARTL. REGT. 64 1915-02-08 - Zimna miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BOGDAN WILHELM - - 1914-12-12 - Wilki wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie 1899-09-26 - -
BRYSCH ALOIS - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
BOLCZYK KARL - - 1918-10-17 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
BARON JOH. - - 1918-04-17 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
BARTON KARL - - 1918-08-08 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
BARON AUG. - - 1915-06-21 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
BERNARD JOHANN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BELKOT PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BIENAS ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BRYSCH ROBERT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BENNEK JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BODORA JOSEF - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BUHL VINZENT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BALLA LUKA UNG. INFANTERIST K.U.K. I. R. 63 3 MASCH. K. 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - DARSASYTIVAN 28 JAHRE
BERES JOSEF UNG. INFANT. K.U.K. I. R. 44 1914-12-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SAROLY -
BALOP PAUL ÖSTERR. SOLDAT - 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BINDER FRANZ ÖSTERR. INF. K.U.K. J. R. 6 1914-02-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BANVIK ANDREAS UNG.INF. K.U.K. J.R.25 3.KP. 1914-12-19 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KISBOHOSZUOK 25 JAHRE
BOGDAN THEODOR ÖSTERREICH. INF. I.R. 2 1914-11-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BARTILLA SYLVESTER GEFR. M.G. SCHARFSCH. A. 5 1918-10-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1896-12-12 LOWOSCHAU -
BOHOPOLSKI WLADIMIR RUSS. INFANTERIST I.R. 83 1915-01-01 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BAUER SEBASTIAN ÖST. ARB. AWT. ABT. I 1915-01-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - PRINZENDORF -
BAGANTIMOW GOLLANTIN RUSS. GEM. TATARI I.R. 5 6 KP. 1918-10-20 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1882-01-15 NOWOKOTY -
BEGOVACZ JOSEF ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 44 1915-01-19 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - TOTUGFAL -
BALINT KARL ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 82 1914-11-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1889 FELEKFALVON -
BENEDEK FRANZ UNG. ERS. RES. K.K.I.R.82 . II. ERS. KP. 1915-01-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - NYCKOMALAM FALVA 22 JAHRE
BREDANUK IWAN ÖSTERR. CIVILKUTSCHER K.U.K. TRAINZUG 12 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BRÜCKNER JOSEF HUSAR HUS. R. 6 REICHSW. BRIG. 8 M.G.SCHW. 1919-08-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1900-06-26 KRINTSCH KR. NEUMARKT -
BORI ALEXANDER ÖSTERR. RES. SCHW. HAUBITZ. 4 1914-11-23 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1891-10-18 SZDEVEWY -
BOSZAMIE JOH. ÖST. KAN. K.K. I.R. 69 1915-02-06 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BARNOSKA 28 JAHRE
BEREKAIARI STEFAN ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 62 1915-01-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BALOGH PAUL UNG. KORP. K.K. I.R. 44 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892 ZARNARDI -
BERGE KARL ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 60 1914-12-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GZOMGZOSOLACZI 31 JAHRE
BALOZS MARTIN ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 82 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BLOSZKO KARL UNG. INF. K.U.K. I. R. 69 1914-12-04 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MARTOVASZUR 24 JAHRE
BARSAN NIKOLAUS ÖST. INF. K.K. I.R. 31 1914-11-29 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BETHLEN 23 JAHRE
BOGURY LAZARUS ÖST. INFANTERIST J.R. 12 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BATHORY JOSEF ÖSTERR. KORP. K.K. I.R. 50 1914-12-01 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - DICZUSZENT 22 JAHRE
BAUMANN JOHANN ÖST. INF. K.K. I.R. 44/2 1915-01-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - MIKLOSI -
BALEA GEORG ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 50 1915-01-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1892 BESZTRA -
BENEDECK MICHAEL ÖSTERR. INF. 2 / I.R. 2 1914-11-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - CSERNATFELN -
BALLA LUDWIG TRAIN. SOLD. TRAIN. DIV. 12 1914-12-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BRENNER PETER ÖSTERR. SOLD. S.H.D. 4 1915-01-21 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BUBBERT HERMANN GEFR. II. LDSTM. J.E. BATL. VI/37 2 KOMP. 1918-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1876-05-24 GRENDZIN MECKLBG -
BONSA OSK. DTSCH. FREIW. 1 G.R.R. 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - DUBENINKEN 21 JAHRE
BORKENHAGEN JOH. DTSCH. LDW. I.R. 9 1915-01-13 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - GR. KOMMORSK KR. SCHWETZ 30 JAHRE
BRAUNSCHWEIG EMIL DTSCH. WEHRM. 2. GARDE. RES. RGT. 1914-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - SCHWERIN 30 JAHRE
BANAŚ JÓZEF - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1888 LUSZOWICE -
BERKOWICZ EDMUND - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1891 TARNÓW -
BRAUSTEIN LEON - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 IOCHL -
BRUNBAUER LEOPOLD - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1879 GREISKIRCHEN -
BACZEK JAN - L.I.R. 31 ? - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1883 POGORSCH -
BAUER JOSEF - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1879 M. BUDVICE -
BRAGIEL FELIKS - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1891 ŁAZY -
BRUCKLER MATTIAS - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1887 KISMACHEN -
BURRAWA JAN - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 JADOWNIKI -
BARAC THOMAS INF. I.R. 70/2 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1888 DRENOVCI -
BÖRÖCZ JOSEF KAN. FELD. KAN. REGT. 11/3 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1891 TARNOCA -
BERKL ALEXANDER ERS. RES. I.R. 69/8 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1886 FADEL TORNA -
BR?ITKOPF JOH. VICEWACHTMST. - 1919-05-22 - Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1885-03-07 - -
BORSZCZ MAX. - - 1914-08-20 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BATZIEK WALENTYN - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
BLANA FRANZ - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
BARTON ANTON - - 1918-06-07 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BEDNAREK VALENTIN - - 1914-12-20 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BEDNAREK JOSEF - - 1917-06-08 IN RUMAN. Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BEDNAREK WILHELM - - 1916-05-21 IN FRANK. Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BLUME JOHANN - - 1918-06-01 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
BARABANOW ALEXANDER - - 1918-09-22 - Proślice wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - Kriegsgefangene / jeniec
BIALEK PAUL - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BERUDA ED. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - MUTZKAU -
BISKUP ROMAN - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - MUTZKAU -
BAUTZA FRANZ - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - SCHARTOWITZ -
BERUDA MICH. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - MUTZKAU -
BLASCHKE PAUL - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM HEINRICH - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BLASCHKE JOSEF - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM AUGUST - - - - Bieganów wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BESCHOW ERICH PODOF. 4 K GREN. R.S. 1914-12-01 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
BENNER H. WEHRM. 2 KLW ERS. BTL. 41 1914-12-05 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
BASLER O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAUCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BERGMANN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BITTNER A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAIDRICH P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BLEIK J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BURGHARD F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BODENBRUCKER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM M. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BITTNER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BLASCHKE J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BORITZ H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BASLER O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAUCH E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BERGMANN P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAIDRICH P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BUHL F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BODENBRUCKER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BITTNER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOHM O. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BITTNER P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOMBIS S. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BLASCHKE R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
B??DE BERMANN - - 1914-??-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BORRMANN EWALD - - 1914-??-?? - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BE? OSWALD - - 1915-04-25 - Rzeszówek wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BÖHM JOSEF - - 1915-04-14 - Pakosławice wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - STRUWITZ -
BUTKOW MACIEJ SZRG. 1 / 498 P.P. 1916-11-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 809
BYKOW MIKOŁAJ - - 1915-11-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOREJKO IGNACY - - 1917-09-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BRÜCKMANN FRIEDRICH TELEGRAPHIST ARM. FRNSPR. ABT. 10 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BENDARENKO AFAN. - 13 P.P. 14 K. 1917-09-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BIRINKOW JAN - 27 P.P. 1916-05-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BITIUZSKI MIKOŁAJ SZRG. 2 / 150 P.P. 1916-08-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOGARYCZOW MIKOŁAJ SZRG. ? / 169 P.P. 1917-01-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 873
BALLNUS AUGUST KAN. LI FUHRP. KOL? 1918-08-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BASZŁYKOW PIOTR SZRG. 9 SYB. STRZ. P.P. 1917-01-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 89?
BUTYRIN JAN - - 1917-08-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOGDANOWICZ I. - 244 P.P. 3 K. 1917-08-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOSNIAK JAKOB - 6 P.P. 6 K. 1917-08-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BURGOW MIKOŁAJ - 33 P. ST. 1916-03-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BINDANOW OGLI - 304 P.P. 10 K. 1916-04-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BIRKA JAKÓB - 274 P.P. 4 K. 1916-02-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOBILJOW TEODOR - 2 P.P. 5 K. 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOGDANOW ALEKSANDER - 29 P.P. 1916-05-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BARANOW NESTOR - 98 P.P. 3 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BAUER FRANZ LDSTRM . LDST. I. BTL. MAGDEB. IV 66 1918-07-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BRÜCKNER BRONISLAUS WACHTMEISTER K.K.GEND. 1916-06-06 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - -
BAZINK WASIL FUHRM. - 1914-12-03 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.6
BELIK JANOS - - 1914-12-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.1
BENDRIK JOSEF HONV. H.I.R. 3 1914-12-04 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.9
BEREŹNICKI JOSEF ERS. RES. I.R. 9 1914-11-17 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.9
BALOG ALEXANDER INFT. I.R. 26 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.59
BARTES KARL KAN. F.K.R. 5 1915-03-05 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.5
BORONDI FRANZ INFT. - 1915-02-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.23
BORYS DEMETR INFT. I.R. 90 / III E. KOMP. 1914-12-24 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.4
BRZECKY JOSEF ZIVILKUTSCHER - 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.46
BUKOTA STANISLAUS INFT. L.I.R. 17 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.65
BEY PIOTR INFT. I.R. 77 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.60
BOKOŃ JOSEF INFT. H.I.R. 18 1914-11-17 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.7
BOLDIZSON AGOES KRPL. VER. KOL. 2/15 1914-12-10 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.22
BEDNARZ JOHANN INFT. L.I.R. 32 1914-12-16 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.30
BELLAS LUDWIG INFT. I.R. 71 1914-12-26 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.10
BERCZI JANOS INFT. L.I.R. 13 1914-12-06 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.15
BERGJOCH FRANZ INFT. H.I.R. 15 1914-11-27 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.70
BAILA JANOS HONV. H.I.R. 14 1914-12-05 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.12
BARESEK MARTON HONVED H.I.R. 14 1914-12-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.2
BARTONEK ALEXANDER LDST. INFT. I.R. 54 1915-03-09 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.7
BOLESTA JOHANN INFT. I.R. 9 1914-11-27 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.71
BORY NIKOLAUS INFT. I.R. 19 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.57
BOTH KARL INFT. I.R. 48 1914-12-23 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.2
BUBLAS JOSEF INFT. H.LDS.I.R. 14 1914-11-30 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.80
BLECHHARCZ STANISLAUS FUHRM. - 1914-12-03 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.5
BOKOTO GABRIEL INFT. I.R. 89 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.27
BOLEK JAN - - 1915 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
BILKA STANISŁAW - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
BUDAK DANHOF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
BIEŃ PAWEŁ JAN - - 1917-08-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
BUSAJ JÓZEF - 1 P.P. - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
BRANKA RUDOLF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
BACK OSKAR RESERVIST R . J . R . 206 /10 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BAUTZER AUGUST LDSTRM. R . J . R . 206 / 6 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BERLIN OTTO LDSTRM. R . J . R . 208 / 4 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BINDER PAUL RESERVIST J . R . 46 / 2 K 1915-07-29 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRUTSCHER RICHARD KRIEGSFRW. J . R . 208 / 11 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BIRK HANS GEFREITER D. P. R . J . R . 206 / 6 K 1915-07-07 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BONKAT KARL LDSTRM. J . R . 46 / 10 K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BORSUM HERMANN KRIEGSFRW. R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BAHRS RICHARD KRIEGSFRW. J . R . 78 / 12 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BENKEN WILHELM LDSTRM. J. R . 91 / 5 K 1915-07-17 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BERNER KARL MUSKETIER J . R . 46 / 9 K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BINDER VINZENZ LDSTRM. J . R . 46 / 6 K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BROMER AUGUST KRIEGSFRW. J . R . 74 / 10 K 1915-08-08 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BOCK WILHELM GEFREITER R . J . R . 208 / 6 K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BORG PAUL ERS. RES. R . J . R . 208 / 4 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BARTHEL WILHELM - - 1915-10-30 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BOER OSWALD - - 1915-05-16 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BLUMEL PAUL - - 1915-08-30 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BOER WILHELM - - 1915-04-21 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BANCZIK AUGUST - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BIALAS JOSEF - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BUCHZIK ANTON - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BABISCH JOACHIM - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BANCZIK FRANZ - - 1916 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BOLIK JOHANN - - 1917 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BUCHZIK JOSEF - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BUJOK JÓZEF - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
BEREK JERZY - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
BEIER JOHANN - - 1915-05-23 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
BASCHKE HERMANN MUSKETIER - 1917-11-30 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BELLMER WALTER MUSKETIER - 1918-07-23 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BELLMER OTTO GEFREITER - 1917-05-06 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - VERMIST
BRETZKE ARTUR PIONIER - 1918-06-01 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BLEIL AUGUST - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
BOTHE JOHANN - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BRAUSE JOSEF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BUHL REINHOLD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BAUDACH HUBERT - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BIRKE ALFONS - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BLASCHKE HEINRICH - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BORSCHA JOSEF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BRAUNER REINHOLD - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BROSIG FRANZ - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTAG JOSEF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
BURGHARD PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BEIER AUGUST - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
BITTNER JOSEF - - 1914 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - verm.
BLASCHKE RICHARD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BALTRUSCHAT FRANZ LEUTNT R.J.R. 218/8K 1915-07-22 - Wólka Łubkowska wieś, gm. Poniatowa, pow. opolski lubelskie - - -
BERGER FRANZ - - 1917-07-04 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
BURZLAFF ERNST MUSKETIER R.J.R.52/12K. 1915-08-03 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
BRUNNER KONRAD ERS.RES. B.R.A.R.13/6K. 1915-08-02 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
BACK OSKAR RESERVIST R.I.R. 206 / 10K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BAUTZER AUGUST LDSTRM. R.I.R. 206 / 6K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BERLIN OTTO LDSTRM. I.R. 208 / 4K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BINDER PAUL RESERVIST I.R. 46 / 2K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRUTSCHER RICHARD KRIEGSFRW. R.I.R. 208 / 4K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BIRK HANS GEFREITER D.R. R.I.R. 206 / 5K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BONKAT KARL LDSTRM. I.R. 46 / 10K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BORSUM HERMANN KRIEGSFRW. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BAHRS RICHARD KRIEGSFRW. I.R. 78 / 12K 1915-07-14 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BEENKIEN WILHELM LDSTRM. I.R. 91 / 8K 1915-07-17 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BERNER KARL MUSKETIER I.R. 46 / 9K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BINDER VINZENS LDSTRM. R.I.R. 46 / 6K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRÖMER AUGUST KRIEGSFRW. I.R. 74 / 10K 1915-08-08 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BOCK WILHELM GEFREITER R.I.R. 208 / 6K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BORG PAUL ERS. RES. R.I.R. 208 / 4K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BAUMGART MARTIN - - 1918-05-06 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BERG WILHELM - - 1915-03-27 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BRENDEL ALFRED - - 1918-09-21 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BAUMGART OSKAR - - 1915-07-14 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BIEHN PAUL - - 1917-01-01 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BRENDEL ROBERT - - 1918-08-21 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BINNER RICHARD - - 1914 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BRAUNER GUSTAV - - 1918 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BERGER FRITZ - - 1914 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BINNER ROBERT - - 1917 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BRAUNER PAUL - - 1915 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BRÜCKNER FRIEDRICH - - 1918-03-28 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BAAR EMIL GRENADIER 2.G.R.Z.F.7K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
BOHME ALFRED GREN. 6/208.R.I.R. 1915-08-08 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
BAUDOUIN ERWIN LTN. L.R.207/3 1915-08-01 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
BAROWSKI ALEX MUSKETIER I.R. 45 / 1K 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
BEHRENDT PAUL LDSTRM. R.J.R.208/2K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
BEHRENDT FELIX LDSTRM. I.R. 45 / 6K 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
BRODKORB F. - - 1914-12-20 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
BÖHM A. - - - - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
BRODKORB J. - - 1914-09-24 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
BERGER OTTO - - 1918-06-15 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BRESCHER ? AUGUST ERS. RES. L.J.R.7/8K. 1915-07-(17-18) - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
BABERITZ RICHARD WEHR. L.J.R.133/11K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
BUSSE OTTO ERS. RES. L.J.R.72/3K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
BUCK G.B. LCE.CORPORAL / WLK.BRYTANIA Northhumberland Fusiliers 1918-10-11 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
BLEWITT S. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Machine Gun Corps (Inf.) 1918-12-07 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
BOWER F.B. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Northhumberland Fusiliers 1918-10-11 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
BEDNAREK J - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
BZODEK J - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
BALTZINGER FRIEDRICH GEFR. 4/LDST.INF. BTL. 3 HETZ 1917-08-27 - Wieluń II miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
BROJ BERNHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
BUHL JOHANN - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
BUHL PETER - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
BARTEL JOHANN - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
BUHL IGNAZ - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
BUHL JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
BORGMEYER HEINRICH LEUTNANT JNF.REG.79.6K. 1915-08-02 szpital polowy Łańcuchów Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie 1883 Hildesheim -
BADER PAUL - - 1916-09-19 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie 1890-06-30 PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
BERLIN F - - 1917-10-05 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PALTEN - POSADY -
BIERWALD PETER - - 1915-08-24 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PALTEN - POSADY -
BLUDAU BRUNO - - 1916-05-28 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
BÖNIG P - - 1918-06-03 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
BRAUN B - - 1916-08-15 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
BADER A - - 1915-08-21 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
BARTSCH J - - 1917-07-20 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
BERLIN JOSEF AUGUSTINUS - - 1917-04-25 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie 1895-12-14 KIRSCHIENEN - KIRSINY -
BLEISE ANSELM RES. - 1914-10-18 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - ROSENWALDE - WOLA WILKNICKA -
BUCHHOLZ F - - 1915-02-27 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
BÖNIG J - - 1920-09-10 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
BRAUN A - - 1914-08-28 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
BECK ERNST - - 1917-10-24 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - Zaginiony (Lost / VERMISST)
BARTSCH WILHELM - - 1915-07-15 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BARTSCH JOSEF - - 1914-09-24 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - Zaginiony (Lost / VERMISST)
BAUMGARTEN PAUL - - 1917-07-17 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - Zaginiony (Lost / VERMISST)
BACHMANN FRANZ MUSKETIER R.J.R.52/4K. 1915-08-13 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
BATALECZEK S. - 2 R.J. 102 1914-12-28 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
BERMAN FRITZ - 2 LDST 1915-01-07 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
BRENDCEN H. - 3 LDST COBLENZ 1914-12-26 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
BEKKE K. - 3 LDS BER E. - - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
BRANDT B. - J.R. 64 - - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
BUSCH MART. - 3 LDW. 50 1914-12-29 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
BIJOK FRANCISZEK - - 1917 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie włoskim
BIJOK JÓZEF - - 1918 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
BARTILLA PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BECK AUGUST - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BITTNER JOSEF - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BROKUSLAUS MAX. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BATZDORFER HEINR. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BIEHL JOSEF - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BIELAWNY FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
BURDZIAK WŁ. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
BALCER FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
BALCER WOJC. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
BLABUSZ TEOF. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
BAJER ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
BALCER STAN. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
BLABUSZ JÓZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
BŁAŻEJEWSKI ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
BALCER FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
BERNASCH MAXIMILIAN - - 1917-06-13 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BÖHM PAUL - - 1915-11-18 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BOCHEN VINZENT - - 1914-08-22 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BUJOK ALEXANDER - - 1915-08-10 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BRISCH JACOB - - 1918-04-09 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BLAUTZIK WILHELM - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
BLAUTZIK JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
BIENICK JOHANN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
BIENIEK THEODOR - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
BIENIEK PETER - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
BARAŃCZYK MARCIN - - 1916 POD CECORĄ Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1897-10-13 - -
BUDYCH MARCIN - - 1915-08-22 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1882-11-10 - -
BUDYCH KASPER - - 1918-06-15 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1899-01-01 - -
BĄK STANISŁAW - - 1917-12-24 Lens-region Pas-de-Calais Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BRZEZIŃSKI FRANCISZEK szeregowiec 3 Dywizja Landwehry 18 Brygada 46 Pułk Piechoty 2 kompania 1915-08-14 pod Szydłówką bitwa Próchenki-Olszanka Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie 1883-10-03 Dobrzyca pow. Pleszew -
BANASZYŃSKI NEPOMUCEN - - 1916-02-04 niewola-Moskwa Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BĘDZIECHA FRANCISZEK - - 1918-06-13 Mont-Notre-Dame rejon Pikardia depart. Aisne Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BAJDA JAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BARTOSZEK MARCIN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BIEGAŃSKI JÓZEF - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BAJDA STANISŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BIEGAŃSKI JÓZEF - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BIEGAŃSKI STANISŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BOSZIN JAN RUM. - 1918-02-19 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
BUCU NICOLAI RUSS. - 1918-11-21 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
BARA? GEORGE RUM. - 1918-11-19 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
BACHMANN WILHELM - - 1914-09-20 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BLASCHE HERMANN - - 1917-03-05 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BÖRNER OSWALD - - 1916-11-26 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BURISCH JOHANN - - 1918-07-02 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BALLMANN EMIL - - 1918-10-31 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BORNER ALFRED - - 1916-02-28 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BRADEL OSKAR - - 1915-06-03 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BRYŁKA Ł - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
BOLTMER FRANZ - - 1918-10-02 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1886-08-22 - -
BÜHREND PAUL - - 1918-??-19 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1891-02-24 - -
BARTSCH HERMANN - - 1914-09-09 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1883-04-18 - -
BOLTMER PAUL - - 1916-06-16 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-10-21 - -
BOLTMER ERNST - - 1917-11-30 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1898-04-03 - -
BEDNORZ JOSEF - - 1917-07-01 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
BEHR ALBERT LEHER - 1916-04-09 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - nauczyciel
BRONDER JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
BRZEZINA ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
BUHL ALFRED - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
BUHL JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
BOCK II KARL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
BRENDER LUDWIG - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
BRONDER ROBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
BÜCK EMANUEL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
BUHL ALFRED - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
BOCK I KARL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
BUSSE MAX - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
BAASCH K. RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BASEVITZ von EBERHARD HPTM. RES. INF. REGT. 2 1914-10-15 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BECKER K. GEFR. 2. KOMP. LDW. INF. REGT. 76 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BLIESE W. GEFR. 5. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-21 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BRODOLLA JOS. WEHRM. 5. / LDW. INF. REGT. 31 1914-10-23 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BÜLOW JOH. GEFR. 8. / LDW. INF. REGT. 84 1914-08-29 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BAHR J. VZFW. 3. / LDW. INF. REGT. 84 1914-10-25 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BEBENSEE G. WEHRM. 3. / LDW. INF. REGT. 31 1914-10-06 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BEWERSDORF W. RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BROCKMULLER FR. MUSK. 6. / LDW. INF. REGT. 76 1914-10-20 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BROMBACHER G. PION. EISENBAHN BETRIEB. P. 10 1915-06-28 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BRASIANO STANKO - - 1918-11-26 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BORBAS VINZENS ERSHES K.U.K.J.R. 44 1915-02-16 - Sulejów miasto, gm. Sulejów, pow. piotrkowski łódzkie - - -
BABEL AUGUST NIEM. - 1916-09-14 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BESCHONER PAUL NIEM. - 1916-03-14 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BEHLING HERMANN GREN. - 1915-07-16 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BROCKHAUSEN REINH. MUSK. - 1915-07-03 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BUSCH FERDINAND MUSK. - 1915-07-17 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BEHLING EMIL GREN. - 1914-12-04 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BLOCK ALBERT LANDW. - 1916-07-25 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BRUTZ ERICH MUSK. - 1915-10-30 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BUTENHOFF FRANZ JNFTR. - 1915-05-15 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BUSH RICHARD MUSK. - 1918-08-03 - Tąpadły wieś, gm. Brojce, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BECKER GUSTAV JAG./NIEM. - 1915-04-06 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
BIENAS FRIEDR. - - 1917-11-07 Peschendaele Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-02-22 Repplline -
BISCHOF WILHELM - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BENKE KARL - - 1917-11-18 Gandern Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1888-01-07 Kreika -
BIENAS PAUL - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-03-24 Repplline -
BERTRAM WALTER - - 1916-04-19 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
BAUMANN PAUL - - 1914-10-27 FRANCJA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
BERGER OSWALD - - 1915-06-27 SOUCHEZ Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
BEYER GEORG - - 1918-09-24 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
BEYER WILLY - - 1918 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
BERGER FELIX - - 1918 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
BEYER GEORG - - 1915-07-27 ANNOPOL Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
BEYER OSKAR - - 1915-10-23 ESSENISCHK Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
BRINNER HERMANN - - 1914-09-09 TARNOWKA Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
BARTELL LORENZ - HIR 15 1914-11-12 - Jangrot wieś, gm. Trzyciąż, pow. olkuski małopolskie - - -
BASCA JANOS - HIR 15 1914-11-17 - Jangrot wieś, gm. Trzyciąż, pow. olkuski małopolskie - - -
BAUCH GUSTAV - - 1916-09-18 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
BLEBEL FRIEDRICH - - 1918 - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
BRAUNSDORF JOHANN - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
BLASEG OTTO - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
BUCHNER OTTO - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
BLACH ROBERT WEHRMANN - 1916-04-01 BIAŁA Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1876-07-07 - -
BIENINRA P... - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
BRIXY MICHAEL - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
BIENARA PAUL - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
BITTNER PAUL - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
BUCHTA ANDREAS - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
BUHL JOHANN - - 1916-03-02 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BARON JOHANN - - 1914-09-01 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BIENER MAX - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
BIELUTTA HERMANN - - 1916-07-21 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BIEGON JOSEF - - - - Żyrowa wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BIALAS JOHANN - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BIALAS WILHELM - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BIALAS ALFONS - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BIALAS VINZENT - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BOMBA JOSEF - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BOTTA LUDWIG - - 1918-08-01 - Dziedzice wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
BRZESOWSKY BRUNO - - 1917-08-28 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BARZANTNY NIKOLAUS - - 1914-08-24 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BRZESOWSKY FRIEDRICH - - 1916-10-11 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BOCHNIA PAUL - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
BADURCZYK EMANUEL - - 1915-09-25 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BERNARDT THEODOR - - 1915-09-17 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BERNARDT KARL - - 1915-09-27 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BAUMGENTNER MAX UTFZ. - 1914-08-24 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BORSUTZKI JOSEF - - 1916-11-11 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BODINKA ALBERT - - 1918-03-11 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BUREK JOHANN - - 1914-11-15 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BONCZYK JOSEF - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
BSDIEREK LEO - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
BARUCHA FRANZ - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
BORSUTZKY JOSEF - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
BUCHTA FRANZ - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BISKUP ALOIS - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BEIER GUSTAV MUSK. - 1917-08-22 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
BURGER GOTTLEB WEHRM. - 1915-09-08 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
BALDY K. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
BALDY J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
B??SCH JOHANN - - 1919-04-29 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
BULIK STEFAN - - 1915-05-26 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
BISKUP PAUL - - 1918-10-01 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
BARTON BASILUS - - 1916-04-09 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BIALEK ANDRES - - 1914-08-30 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BARNERT ANTON - - 1918-09-07 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BARON KARL - - 1918-04-12 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BARTON JOHANN - - 1916-10-08 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BIALEK KARL - - 1915-07-17 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BIENZEISLER PAUL - - 1918-08-15 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1899-09-30 - -
BUCHS ADOLF - - 1916-09-23 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1890-02-20 - -
BARTSCH PAUL - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
BERGER RICHARD - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
BER... FRANZ - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
BOHM ? - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
BARON JOHANN - - 1918-05-30 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BIALEZ EDUARD - - 1918-03-30 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BICH LEON - - 1918-08-26 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BIALEK FRANZ - - 1916-10-29 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BIALEZ FRANZ - - 1916-10-28 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BRZANK FRANZ - - 1918-09-27 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BERNHARDT AUGUST - - 1915-02-22 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BODYNEK WILHELM - - 1918-03-24 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BERNHARDT ANTON - - 1915-07-23 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BODYNEK ALBERT - - 1918-03-01 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BULDO STEFAN - - 1918-12-18 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BUHL VINZENT - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
BIENEK PETER - - 1914 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BARON PETER - - 1916 KRZANOWITZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BRYCH PETER - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BRINSA FRANZ - - 1917-04-19 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BULLIK JOHANN - - 1918-05-27 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BIELLA FRANZ - - 1914-09-08 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BIEREK JOHANN - - 1915-10-30 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BRINSA JOHANN - - 1918-03-22 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BRAJER TEOFIL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BRAUN PAUL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BARTELT WILHELM - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BIELA JOSEF - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BONISCH ROBERT - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BOTTA MARZIAN - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BRZANK FRANZ - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BATTEL JOSEF - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BONCZEK FRANZ - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BOTTA JOHANN - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BRINSA WALTER - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BULLIK WILHELM - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BARTUSCH ANTON - - 1919-03-13 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
BINTZAK AUGUST - - 1916-03-03 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
BARON JOHANN MUSK. - 1915-09-11 FRANCJA Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BOCHEN PAUL UNT. OFFZ. - 1917-08-22 FRANCJA Ściborowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BIENEK PETER - - 1916-11-05 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BARTODZIEJ VALENTIN - - 1917-08-17 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BISKUP VINZENT - - 1917-12-02 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BARON ALEX - - 1916-05-31 - Wilków wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BAUCH FRANZ - - 1917-07-31 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
BOGON ALOIS - - 1916-01-?? - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
BOCKSCH PAUL - - 1914-08-22 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - VERM.
BOGON ALOIS - - 1916-0?-?? - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
BOTTA FRANZ - - 1918-05-14 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BRZEZINA JOHANN - - 1918-06-09 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BASSA JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BIENIA MAX - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BARON THEODOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BIENIA EDMUND - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BORSZCZ JOHANN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BRODAZKI JOHANN - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BENSCH JOHANN - - - - Borki Małe wieś, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BIRNBRICH JOSEF - - 1917-05-05 - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
BEIßERT GUSTAV - - 1916-07-11 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
BARTKOWIAK WOJCIECH - - 1915-12-01 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BERNADEK WOJCIECH - - 1915-09-24 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BARCZYŃSKI JÓZEF - - 1926-05-05 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BARTKOWIAK FRANCISZEK - - 1917-10-17 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BARTKOWIAK STANISŁAW - - 1919-06-26 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BĄK ANTONI - - 1918-03-21 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BARTKOWIAK ANTONI - - 1920-09-06 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BARTKOWIAK MICHAŁ - - 1920-07-16 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BARTKOWIAK STANISŁAW - - 1914-12-07 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BIERNACZYK FRANCISZEK - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - BOGDANKI -
BIEGAŁA WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
BRODZIAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
BUFFO VIKTOR - - 1918-09-03 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
BUHL VINZENT - - 1914-11-15 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
BUHL PAUL - - 1915-07-24 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
BRÓDKA FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
BUDNY ANTONI - - 1918-09-23 POZNAŃ Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie 1894-01-13 GŁUCHÓW *)
BELL WAWRZYN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
BOIŃSKI MACIEJ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie 1889-02-17 KOMORNIKI *)
BUREK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
BRĘCZEWSKI IGNACY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
BRZOSTOWSKI WAWRZYN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
BARANOWSKI FRANCISZEK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie 1881-??-?? KOMORNIKI *)
BIAŁAS ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - HERMANÓW -
BRESA STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
BÜCHN F. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BURRACK K. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BERGER G. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BICANK(?) J. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BÖHM W. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BRETSCHNEIDER E. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BROCHMANN R. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BRUCHMANN O. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BULTA A. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BERGER A. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BERNHARD P. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BÖHM G. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BOLHE G. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BRETSCHNEIDER K. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BLAIK BRUNO - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
BEMM WILHELM KAN. 3 BTL. F.K.R.49 - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BRANDT JULIUS LTN. 2/R.I.R.222 1914-10-24 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BORZUTZKI JOSEF GEFRT. - 1920-09-06 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
BEDNAREK VIKTOR LANDSTM. - 1916-11-09 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
BUCZEK ANTON FUSEL. - 1923-09-23 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
BONSCH ANTON - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
BORSZCZ JOSEF - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
BURDZIK HERMANN - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
BORSZCZ JOHANN - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY VERM.
BULLA ANTON - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
BRONDER F. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
BONOMAREW NESTOR? DIMITRIJEWICZ RUSS. - 1915-05-19 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BUSLOW NIKOLAJ RUSS. - 1915-05-03 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BALDIREW ALEXI RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARINOW FILIP JAKOWLEWICZ RUSS. - 1915-05-04 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARODAJENKO IWAN WLADIMIROWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BIEŻOW MITRAFAN RUSS. - 1915-07-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BONDAR NIKOLAJ RUSS. - 1915-07-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BONDARENKO MICHAEL RUSS. - 1914-10-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BURYSIN EFIM RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BABICZ MAURIN? RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARANOW NIKITA RUSS. - 1914-10-17 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARKOW KARNEY RUSS. - 1915-05-08 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BEZNALKO IWAN RUSS. - 1915-05-23 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BOBROJECKI STEFAN FIEDOROWICZ RUSS. - 1914-10-10 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BIEGUS LEO - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BARON FRANZ - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BARTKOWIAK - WEHRMANN INF.RGT.50 12 KOMP. 1915-02-23 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1880-03-23 - -
BERGMAN - MUSK. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
BUSCHMANN - DEK.HANDW. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
BERNHARDT - SERG. INF.RGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
BLASCHKE - MUSKIETER KOMP.INF.REGT.NO 5 1915-11-20 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1885-04-10 - -
BART? - MUSK. - - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
BERGER - MUSK. - 1918-09-28 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
BERKEN - MUSKIETER RES.INF.REGT.25 6 KOMP. 1915-10-08 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1889-01-?? - -
BESCHERER - KANONIER MUN.KOL.389 1918-11-21 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1891-11-20 - -
BURMANN - LDSTM. INF.REGT.50 1915-07-17 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1885-06-27 - -
BARTONITSCHEK JOH. - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BURDICH HEINR. - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BANTENSCHEK ALOIS - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BUBENITSCHEK JOSEF - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BENESCH ALBERT - - - - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA BUKOWINA 2)
BARTAK JOSEF - - 1915-01-?? - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
BARANEK FRANZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BANISCH LEOPOLD - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BAJON J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BAJON J. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BUSKA WINCENTY - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BRZYCHCY BOLESŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BERNACKI JAN - - - - Siekowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BASIŃSKI ST. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BEDNARCZYK M. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BRANDT OTTO - - 1916 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
BAHR WILLI - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BUSKE WILHELM - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BEER REINHOLD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BÖDER OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BALKE THEODOR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BEHLING KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BRAASCH JOHANNES - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BLANKENBURG JUN[IOR] KARL - - 1918-09-30 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
BLANKENBURG HERMANN - - 1917-08-10 in Frankreich Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
BLANKENBURG SEN[IOR] KARL - - 1916-04-03 in Wilno Ugoszcz wieś, gm. Studzienice, pow. bytowski pomorskie - - -
BEDNARCZYK WALENTY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BOROWCZAK ALOJZY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BAJON FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BAJON STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BŁASZKOWSKI JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BŁAŻEJEWICZ JAN - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BŁAŻEJEWICZ LEON - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BARTELS GUSTAV GEFREITER L.J.R.46/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
BEHRENS FRITZ ERS. RES. L.J.R. 6/12K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
BINDER REINHOLD GEFREITER L.J.R. 6/12K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
BRUCKWILDER RUDOLF GEFREITER L.J.R.6/2K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
BANECKE HERMANN WEHRMANN L.J.R.6/10K 5681 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
BEETZ RICHARD WEHRMANN L.J.R.46/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
BIEH OSWALD WEHRMANN L.J.R. 6/12K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
BRAGULLA MAX UNTOFFZ L.J.R.46/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
BRUMMER JULIAN ERS. RES. L.J.R.46/1K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
BRILKA JOS.(EF) - - 1916-09-25 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BANAS FEL. - - 1914-11-18 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BIXA ISIDOR - - 1915-07-17 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BIXA ADOLF - - 1916-09-03 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BAUDACH ALFRED - - 1915-06-06 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
BEYER MAX - - 1914-12-06 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
BLUNIEB OTTO - - 1916-09-28 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
BUCHLER PAUL - - 1915-01-28 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
BERGER ARTUR - - 1915-09-19 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
BEYER PAUL - - 1914-10-14 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
BRUNN ERICH - - 1918-04-15 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
BOBJANOW KRISAK - - 1916-06-09 KOTÓRZ WIELKI Kotórz Wielki wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie 1888 - Rosyjski jeniec wojenny
BUJARA VALENTIN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BANISCH FLORIAN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BEDNARCZYK THOMAS - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BEIER RICHARD - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BLACHA JOSEPH - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BRODA JOHANN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BRONDER RICHARD - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BANSEN WALTER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BEIER GEORG - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BESIA JOSEPH - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BOHM HUGO - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BRZEZINA JOSEF - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
BONK VIKTOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
BUJOK EDMUND - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
BOER OSKAR LDSTM. - 1918-09-30 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1883-12-12 - -
BECKER JOHANN LDSTM. - 1917-03-23 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1870-06-03 - -
BARANOWSKI MARTIN KAN. - 1915-01-16 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1890-10-30 - -
BESSER PAUL KAN. - 1916-05-24 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1879-07-12 - -
BUCHHOLZ GUSTAV GEFR. 1 LDW. ESKADR. 9 A. K. 1914-11-17 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BLEIDNER AUG. LDSTRM. LANDST. BTL. DARMSTADT III 1914-12-25 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BOREK JAN - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BUCZYŃSKI STANISŁAW - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BOREK DOMINIK - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BOREK JÓZEF - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BORMANN ERNST KRIEGSFRW. R.I.R. 226 1914 - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BRUCKNER PAUL GEFREITER (ST. SZEREGOWY) 13 JAGER BATALION 1916-09-15 SOMME Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-10-14 - -
BUSCH RUDOLF SOLDAT - 1918-11-01 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-07-04 - -
BURKHARDT ALWIN SAN.SOLD. - 1916-09-22 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-05-16 - -
BURKHARDT RICHARD UTFFZ. - 1914-09-25 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1882-06-30 - -
BRÜCKNER MAX FAHRER - 1918-09-09 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-04-30 - -
BRENDLER OSKAR PIONIER PIONIER BATL. 12 (MINENWERFER ABT. 8) 1917-10-21 SZAMPANIA Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-01-14 MARKERSDORF (Markocice) -
BITTERLICH EMIL - INF REGT 177 1917-04-20 MORONVILLIERS Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - EBERSBACH -
BENGALON ? SOLDAT R.J.R. 204/10K. 1915-??-?? - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BISON JOHANN WEHRMANN R.J.R. 46/1K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRAUNEP PAUL MUSKETIER J.R. 46/2K. 1915-07-21 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BUSTDORF EMIL ERS.RES. J.R.M. 46/6K. 1915-07-26 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BERG KARL REKRUT R.J.R. 46/8K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BLOBEL ERNST MUSKETIER R.J.R. 205/7K. 1915-07-27 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRÜLL EMIL ERS.RES. R.J.R. 46/1K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BOCK ANDREAS - - 1916-08-03 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - DÜSSELDORF -
BRZOSKA FRANZ - - 1915-09-05 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - GR. D?ÜSC? -
BÖTTCHER - WEHRM. 3 LDW. ESKDR. KÜR. REGT. 5 1914-1915 - Ranty I wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BECKER KARL MUSK. 12 KOMP. INF. REGT. 45 1914/1915 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BENDIG OTTO MUSK. 10 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BERNHARDT ALFRED UTFFZ. 11 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BORKENHAGEN ROBERT FÜS. 12 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BRURZLOW HERMANN WEHRM. 4 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BÜTTNER FRANZ MUSK. 9 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BENDANTZKI - - 11 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BERGAU KARL UTFFZ. 10 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-10 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BONK GUSTAV KRGSFRW. 10 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BROSZAT FRITZ MUSK. 3 KOMP. LDST. J. BATL. WOLDENBERG 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BUSACKER AUGUST KAN. 1 BATTL. FELDARTL. REGT. 3 1914-09-09 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BARTSCH BRUNO - - 1917-06-03 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BEIER OSK. - - 1915-03-14 POL Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BERNHARDT RICH. - - 1915-02-01 RUSSL Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BEIER ERNST - - 1916-03-11 FRK Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BIERMANN WILH. - - 1915 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BLÜMEL BRUNO - - 1918 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BERNOEL REINHOLD - - 1918-09-23 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BIALAS PAUL - - 1917 ITALIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BIXA ADOLF - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BUGIEL JOHANN - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BUREK JOSEF - - 1915 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BIEGUS ANTON - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BIXA ISIDOR - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BUREK JOHANN - - 1914 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BROJA BERNHARDT - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BROJA JOSEF - - 1914 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BAGSIK JOHANN - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BROJA PAUL - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BAGSIK PAUL - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BRYLLOK FELIX - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BAGSIK PETER - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BIALAS LUKAS - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BROJA ANTON - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BRZOSKA FRANZ - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BUCHTA JOSEF - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BROJA AUGUST - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BROJA FRANZ - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BROJA LUDWIG - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BAGSIK KARL - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BROJA PHILIP - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BAGSIK PAUL - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BRYLLOK IGNATZ - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BENSCH ROCHUS - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BIALAS VIKTOR - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BRZOSKA JOHANN - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BURCZYK WILHELM - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BERGMANN KARL - - 1916-03-22 in Osten Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BARTSCH RICH. - - 1915-08-24 in Osten Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BÜTTNER GUST. - - 1916-03-23 in Osten Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BYLICKI - - 3 K. E./ 37 1915-03-15 - Woźniki (mazow.) wieś, gm. Radzanowo, pow. płocki mazowieckie - - -
BAAR OTTO - - 1917-06-20 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
BOLDT PAUL - - 1917-10-24 - Paproty wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachoniopomorskie - - -
BOLLOW HERMANN MUSK. 8 KOMP. JNFTR. REGT. 266 1915-02-10 - Pożegi nieistniejąca wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BLEUL BRUNO - - 1915-06-28 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BITTERMANN BRUNO - - 1915-08-05 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BÜRGEL HERMANN - - 1918-12-08 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BURGHARD REINHOLD - - 1915-04-09 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BARYCKI ADAM J. - - 1914 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1893 - Kl. VIII
BROŻONOWICZ T. - - 1914 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1896 - Kl. VI
BIENIEK JÓZEF - - 1914 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1898 - Kl. III
BURSZTYN JÓZEF - - 1917 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1896 - Kl. VI
BEYER FRIEDRICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAITZ ERNST MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIERNACKI JOSEF INF. K.U.K.IR.57 1915-03-13 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARKOWSKI FRANZ ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BLOCK MAX MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BECKER KARL UT. OFFZ. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÖHLKE HEINRICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BELKA ANASTASIUS MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BORATH KARL MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BERG OTTO MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BERTRAM KURT KARL KR.FR. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÜTOW FRITZ MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRÖDER ARTUR PION. PREUSS.RES.PION.KOMP.85 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUDDRUS MAX MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÜRGER GUSTAV MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURKERT KARL RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUS STANISLAUS RES.K.TAMB. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRAMM von OTTO EUGEN MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÜSING ANTON LDST. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRAUN JOHANN MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIELKE AUGUST MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BANASZAK STANISLAUS TAMB. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BISCHOFF JAKOB MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARZ KARL MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOBERG FRANZ KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BEHM OTTO MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOHLMANN ARNOLD GFT. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BENGIN WILHELM UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BERNHARD EMIL RES. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BEYER AUGUST UT. OFFZ. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRIESE FRIEDRICH MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÜTTNER ROBERT MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BROTZER OTTO MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BULSA LADISLAUS LDST. INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÜRGER RICHARD MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURWITZ OTTO MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÖTTCHER FRITZ MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUSCHMANN EWALD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRANDT II OTTO MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUSSE FRITZ UT. OFFZ. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARDTENSCHLAGER - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-05-15 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BÖCE - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BÖHM - WEHRMANN PREUSS. INF. REGT. 147, EPS. BATL. 1 FELD-KOMP. 1915-03-06 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BRAASCH - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BECKER - GEFREITEN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-04-29 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BRAUN - UNTEROFFIZIER PREUSS. LANDW. INF. REGT. 18 1915-07-13 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BÖCKL - KANONIER K.u.K. ÖSTERREICH-UNGARISCHEN MORSERBATTERIEN 8 UND 7 1915-02-26 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BORSTELMANN - UNTEROFFIZIER PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BRAUN KARL - - 1918-03-31 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BECKMANN PAUL - - 1915-09-26 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUDTKE OTTO - - 1917-04-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BERNHARDT MARTIN - - 1914-11-03 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUSS RICHARD - - 1915-02-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BLAESE WILHELM - - 1915-06-01 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BLUHM EMIL - - 1915-04-19 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BOHM FRIEDRICH - - 1914-08-29 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BORDT ERICH - - 1914-08-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BECKMANN ERICH - - 1916-05-13 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUCHHOLZ WILHELM - - 1918-04-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BEHNKE KARL - - 1917-08-20 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BURGASS FRITZ - - 1918-07-22 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BEYERSDORF WALTER - - 1915-11-20 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BÜTOW PAUL - - 1918-07-13 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BLOCK ERNST - - 1915-12-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BÖCK WILHELM - - 1917-12-18 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BORCHARDT WILHELM - - 1914-08-29 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BORTELT GOTTF. - - 1914-11-02 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BERWIG RICH. WEHR. RES.INF.RGT. 232 1915-11-14 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
BAUMANN GUSTAV - - - - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
BIEWALD JOS. UFFZ. 2 L.J.R. 38 1914-11-15 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
BOUSIAK ANTONI KP.SZTABU - 1920-??-?? - Słonim wieś, obwód grodzieński, rejon słonimski Pogranicze - - -
BARON KARL - - 1918-04-12 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
BARTON JOHANN - - 1916-10-08 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
BIALEK KARL - - 1915-07-17 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
BARNERT ANTON - - 1918-09-07 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
BARTON BASILIUS - - 1916-04-09 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
BIALEK ANDREAS - - 1914-08-30 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
BLEJZOWICZ FILIP - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
BOROŃCZYK WINCENTY - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
BARSZCZ WŁADYSŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
BERHARDT BRONISŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
BODZOŃ STANISŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
BABICKI MARCIN - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
BARTKOWSKI ALEKSANDER - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
BIRNFELD ZELIG - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
BRYK WALENTY - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
BAUM MAX - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BECKER PAUL - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BRAUN FRIEDRICH - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BREBECK FRIEDRICH - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BRULLE OSKAR - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BELLMANN GEORG - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BERNDT ERICH - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BAUMANN WALTER - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BOBER KARL - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BRAUNEIS KARL - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BRIEGER ADOLF - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BRZEZAK ERICH - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BECKMANN KARL - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BERGER ALFRED - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BARTKOWIAK JAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
BUDZYŃSKI WACŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
BANICKI JAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
BIGOSIŃSKI JAKUB - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
BUKOWSKI WALDEMAR - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
BOROWIAK MICHAŁ - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
BADEN HERMAN MUSKETIER J.R.77 7.KOMP. 1915-07-25 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
BOBROWSKI - LDSTRM. INF.REG.77 1915-07- - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
BERSSEN B. MUSKETIER J.R.73 2.KOMP 1915-08-03 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
BUSCH RUDOLF OFFZ.STELLV. J.R.74 1.KOMP. 1915-07-21 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
BIALIKIEWICZ ANIELA - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
BIAŁOKRYTY LEOPOLD KPR. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRYL JAN - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - POSEŁ
BIALIKIEWICZ KAZIMIERZ POR. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BOBER STANISŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BYKIEWICZ JAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRZĘK FRANCISZEK - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BATKO STANISŁAW - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BĄK FRANCISZEK - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BĄK PIOTR - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUJAK WOJCIECH - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BĄK ALEKSANDER - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BORYŚ SZCZEPAN - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1879 - -
BAZAN JAN - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BUREK JÓZEF - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BAZAN FRANCISZEK - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BAZAN JÓZEF - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BARTZ KARL - - 1918-12-08 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUSS HERMANN - - 1916-12-04 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BRENDEMÜHL FRITZ - - 1916-09-29 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BOLZEK NIKOLAUS MUSK. - 1915-08-28 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BOLZEK AUGUST MUSK. - 1915-09-22 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BUCHTA JOSEF MUSK. - 1918-10-24 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BOLZEK LUDWIG GEFR. - 1915-10-05 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BALSCHUNAT JOHANN - - 1917-02-16 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-06-11 RAUDOBNEN -
BILINSKI ROMAN - - 1919-01-31 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1898-01-28 MOKRONOS -
BLÜMKE JOSEF - - 1917-10-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1898-12-25 KLENAKEL -
BOHRISCH ALFRED - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
BORISCH PAUL - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
BRAATZ FRITZ - - 1918-11-16 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-02-27 STETLIN-NEMITZ -
BARTIG KARL - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
BEERBAUM FELIX - - 1917-08-18 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-12-11 SAGAN -
BADERMANN ERNFT - - 1919-12-11 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1870-02-26 SAGAN -
BERCHNER GEORG - - 1917-10-29 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1890-04-15 SAGAN -
BIRKER WALTER - - 1919-01-08 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1890-08-26 OAHTHAUSEN -
BÖHM ERICH - - 1916-02-01 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1891-09-22 BERLIN -
BOLTZE MAX - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
BORRMANN HERRMANN - - 1918-10-22 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-08-07 NDR. GROSSHARTMANNSDORF -
BALZAREK KARL - - 1915-03-18 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1887-01-21 KATTOWITZ -
BUNZEL ERNFT - - 1919-08-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-06-16 SAGAN -
BAUER ERNST - - 1917-09-06 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1897-04-19 SAGAN -
BRUHN(?) WILHELM - - 1916-??-?? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUSS HUGO - - 1915-??-?? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUSS OTTO - - 1914-11-13 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BOSEL(?) LOUIS - - 1915-?2-10 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUSS HERMANN - - 1915-09-07 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUSS OTTO - - 1917-04-29 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BÖHK RICH. - I.R. 149 1915-08-29 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BARTEL PAUL - I.R. 54 1915-05-18 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BÖHK HERM. - 1.PI.BTL. 1916-06-01 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -