Nazwisk w bazie na literę B: 5862

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
BEER OSWALD MUSKETIER  L.J.R.47.10 K.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
BEHRENDT HERMANN UNTOFFZ.  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
BRESS WALDEMAR GEFREITER  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
BRELBACH EDUARD - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BRELBACH EMANUEL - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BRELBACH RUDOLF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BELER FRANZ - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BELER JOSEF - - - - Kunštát u Orlického Záhoří - Pogranicze - - -
BECK ARTHUR - - 1917-09-09 IN LISSEY Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BOY LUDWIG - - 1917-10-27 CHEMIN DES DAMES Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BUROW ERICH - - 1916-07-02 AN DER SOMME Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BAHR KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BALZAREK KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BECK JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BECK RICHARD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BECK RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BEIER FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BEIER KARL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BEIER WILLIBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BÖHM ERNST - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BÖHM FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BÖHM JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BUCHMANN FERDINAND - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BUCHMANN JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BUDE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BITNAR CELEST?N - - 1917-??-?? - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
BIESZK JÓZEF - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
BISSA JAN - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
BORK PAWEŁ - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
BORK TEOFIL - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
BARZ ALBERT - - 1915-10-21 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
BERGER KARL - - 1915-05-14 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
BIEWALD GUSTAW - - 1918-05-28 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
BÖHM OSKAR - - 1914-11-03 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
BABURIN FIODOR SZER. 209 p.p. 1917-04-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BALL JAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
BARANOW IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
BARANOW LEGWIN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889-12-27 - -
BARINKIN JAN - - 1917-06-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1880 - -
BARMINOW MICHAŁ SZER. - 1917-06-23 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1876-06-12 - -
BELIKOW IWAN - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BELKOW WASILIJ - 222 ros. p.p. 1917-08-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1886 - -
BEMLA GEORGHE - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1876 - -
BENCZEN JAN - - 1917-05-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1883 - -
BERESCHNAJ FEDOR SZER. - 1917-06-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
BERESCHNAJ FEDOR SZER. - 1917-06-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BERTENEW ANDRZEJ SZER. 261 p.p. 1918-03-16 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
BETEU DUMITRU JENIEC RUMUŃSKI - 1917-05-07 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897-09-18 - -
BIALKIN MICHAŁ SIERŻANT - 1918-02-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
BORAWKOW SZYMON SZER. 209 p.p. 1917-11-21 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BORYSOW IWAN SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BOSTYNICH REAMELIŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
BRATU GEORG SZER. 72 p.p. 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BULNIKOW MIKOŁAJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
BURCHAGIN MICHAIŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1886 - -
BURLAN MELULAI SZER. p.p. ros. 1917-02-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BURS FEODOR - - 1917-07-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
BUSCHUJEFI SACHAR SZER. 42 p.p. 1918-02-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
BUSZNIN STEFAN SZER. - 1917-07-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1880 - -
BUTIRSKI FEODOR - - 1918-06-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897-12-10 - -
BYCHOW WASILI SZER. 242 p.p. 1917-09-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887 - -
BYRWA WASILIJ SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
BYRWA WASYL SZER. 26 p.p. 1917-04-07 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BAUMGENTNER MAX UTFZ. - 1914-08-24 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BERGER KAROL KADET - 1914-12-24 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
BUCHSBAUM DAWID SZEREGOWY - 1915-08-29 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
BYK SAMUEL SZEREGOWY - 1917-01-23 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
BACH JÓZEF ST.SZER. ? 1916-06-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BAK WŁADYSŁAW SZER. 1. BRYG. POL. LEG 1915-07-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1893-??-?? - -
BAND JÓZEF SANITARIUSZ SP. 1916-03-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BARWIG FERDYNAND PODPORUCZNIK 16.P.P.B.ARM.AUST 1914-11-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1893-11-12 - -
BAUER RUDOLF KAPELMIS.PODOF. ? 1916-06-12 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BIEDRAWA STANISŁAW ? POL.LEG. ? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BIGAŃSKI STANISŁAW SZER. P.P.POL.LEG. 1917-11-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BLASIAK JAN ST.SZER. 13 P.P. 1916-??-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BLESIŃSKI JAN SZER. 1 P.P.POL.LEG. 1917-06-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BORYS JÓZEF STRZEL. 33 P 1916-03-20 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BRABENEC PROKOP ORDYNANS ? 1916-08-14 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
BUGAJSKI FRANCISZEK STRZEL. 16 P. 1916-02-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BUŁA SZCZEPAN SZER. 1. BRYG. POL. LEG 1916-07-10 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BURGER JOZEF PODPORUCZNIK 4.P.CES.STRZ.TYROL 1914-11-10 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BUZAS ISTVAN ? POG.ODDZ.8 1 1916-01-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
BITZEK PAUL OFFZ. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
BARON JOHANN - - 1914-09-01 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BUHL JOHANN - - 1916-03-02 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BALZER JOH. - - 1914-09-26 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BARON PET. - - 1915-05-28 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BIENEK STAN. - - 1918-04-12 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BUHL VINZ. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BARAŃSKI JULIUSZ KAN. 6 P.ART. 1917-07-29 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
BASIAK JAN KAN. L P.ART., 4 BAT. 1918-01-23 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 23 - -
BIELAWSKI KAZIMIERZ PODOF. 2 P.ART. 1917-10-07 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 23 - -
BOROŃSKI STANISŁAW SIERŻ. SZKOŁA MIERNICZA 1918-07-17 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 22 - -
BRAKMOWSKI (BRAMKOWSKI) - KAN. 3 P.ART. 1917-08-30 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 18 - -
BRANDYS RUDOLF KPT. II KORPUS NA WSCHODZIE 1918-05-11 Kaniów Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
BUJAK ROMAN KAN. 5 P.ART. 1917-06-03 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
BAER HEINRICH TRAINFAHRER 4.ESK.E.TRAIN-ABTL.6 1917-04-10 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-09-27 - -
BALABA WASSILI SOLDAT 6.KOMP.206.RUSS.JNF.RGT. 1916-10-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
BANKE ALFRED LANDSTURMMANN MINER-WERFER-KOMP.15 1917-07-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1897-05-09 - -
BARON AUGUST LANDSTURMMANN 3.ESK.ERS.TRAJN.ABT.6 1916-02-05 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-02-14 - -
BECKER ARTHUR MUSKETIER 1.KOMP.LDST.INF.E.BATL.36VII.A.K. 1916-07-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-03-08 - -
BERGHAUER CURD - UTFFZ.D.NACHR.ABT.NR.14 1918-02-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-09-23 - -
BIENIAS ERNST ARMIERUNGSSOLDAT 2.KOMP.E.JNF.RGT.51 1916-03-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-09-24 - -
BIENIAS VIKTOR LANDSTURMMANN 3.KOMP.10.LDST.J.ERS.B.VIA.K.(VI36) 1916-02-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-10-16 - -
BIOK PAUL ARMIERUNGSSOLDAT 1.VERW.KOMP.E/LANDW.JNF.RGT.11 1916-01-23 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-06-22 - -
BISCHOF ERNST LANDSTURMMANN 1.VERW.KOMP.1.ERS.GREN.RGT.11 1917-05-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1871-07-02 - -
BITTNER KARL LANDSTURMMANN 3.KOMP.E.RES.JNF.RGT.23 1917-02-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
BOCK GUSTAV FAHRER 3.BATT.E.FUSS-ARTL.RGT.6 1917-02-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1872-04-12 - -
BÖHM HERMANN MUSKETIER 2.REKR.DEP.1.E/JNF.REG.63 1916-01-12 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1886-04-21 - -
BORDICK JOSEF SERGEANT 2.KOMP.E.LDW.JNF.RGT.10 1916-03-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1881-08-02 - -
BRIEGER PAUL KRAFTFAHRER 1.KOMP.ERS.ABT.2.KRAFTE BATL 1917-09-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-08-02 - -
BRODERSEN PETER MUSKETIER 1.KOMP.2.ERS.GRENAD.RGT.2 1917-07-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-07-21 - -
BRUCKSCH RICHARD MUSKETIER 11.KOMP.JNF.RGT.49 1917-05-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-05-26 - -
BULLA STANISLAUS LANDSTURMMANN REKR.DEP.E.RES.JNF.RGT.22 1916-03-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-08-30 - -
BUSCHMANN HEINRICH ARMIERUNGSSOLDAT 3.KOMP.ARMIER.ERS.BATL.VLAK 1917-06-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-05-06 - -
BYKOW FEODOR GEFREITER 14.KOMP.104.RUSS.JNF.RGT. 1917-05-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-03-10 - -
BUCHOLTZ WALTER UNTFFZ. D. RES. STAB D. 2 ABT. 1914-11-22 - Łódź-Rogi część miasta Łódź, ul. Strykowska łódzkie - - -
BI? FRANZ - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BONK? GEORG - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BRE? KARL - - - - Wrocław-Gaj część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BADEWITZ FRANZ UTFZZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-06 - nagrobek
BADRIAN MAX OSW.BACH.VZFW.U.OFFZ.-ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - pomnik
BAERWALD ROB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BANDMANN FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BARDASCH HERB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BARTNITZKI ARTHUR - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BASCH WILLY UTFZZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BAUMGART FRIEDR. VIZ.WACHTMSTR - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BEICH A. URFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BENGER SAMUEL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BENISCH ERICH - - 1915 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BENJAMIN ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BENJAMIN FRITZ UTFFZ.DR - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BENJAMIN RICH. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BERGER HERB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BERGMANN FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BERGMANN KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BEUTHNER MART. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
BIBERFELD LUDW GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BICK MAX GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BIELSCHOWSKY FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-12-08 - Rotunda i nagrobek
BIGARD LUDWIG - - 1918 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-12-29 - nagrobek
BILEWSKI E. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BILEWSKY ERICH OFFZ.-ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLASS HANS UTFZZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLASS MARTIN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLASS MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLOCH RICH. OB.-APOTHEK. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLOCK EUG. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda i pomnik
BLOCK FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLUMBERG WILLI - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLUMENTHAL MANFR. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BOCHENEK ERICH UTFZZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BODEN GEORG - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-06-19 - nagrobek
BODEN OSK. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BOEHM ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BOEHM JULIUS UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-08-11 - nagrobek
BOEHM MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BOEHM SALO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BOENISCH ERICH - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BOENISCH ERNST - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
BOLDES ERICH - - 1915-10-13 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-01-18 - nagrobek
BONISCH ERNST - - 1916-05-16 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1869 - nagrobek
BORONOW FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BORONOW WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRANN KURT VZFW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRASS ERNST - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRASS HANS OBERARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRAUER ERICH FRANZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRAUER MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRAUN DAVID - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRENNER ERNST OFFZ.STELLV. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1876-10 - Rotunda i nagrobek
BRESLAUER RICHARD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - pomnik
BRIEGER FRITZ GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
BRINITZER KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
BRINNITZER ERICH - - 1914-12-01 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
BRUCK ERICH STABSARZT.DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRUCK HERB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRUCK HERBERT - - 1917 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRUCK OTTO VIZEFELDW. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda i nagrobek
BRUCK SIEGFR. UTFZZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRUMMER NATHAN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BÜCHLER ALFRED - - 1916-09-07 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896 - Rotunda i nagrobek
BUCHZ MORITZ - - gru-16 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BUECHLER ALFRED - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BARTHEL RUDOLF - - 1916-10-18 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BEIER RICH. - - 1916-07-10 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
BAZAN FRANCISZEK - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BAZAN JAN - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BAZAN JÓZEF - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BUREK JÓZEF - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BORYŚ SZCZEPAN - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1879 - -
BART LOREAS INF. K.K.L.JR.34 1914-12-10-16 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
BE?ZDYNI?? DEMET?R GFT. K.K.LOST.E.R.212 1914-12-10 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
BENDEJCZAK WASYL INF. K.K.LDST.R. 215 1914-12-08 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
BENEDEK LUDWIG HUS. K.u.K.H.R. 13 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
BOLLA ALEXANDER HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
BROSZKO EWAS INF. K.u.K.L.I.R. 34 1914-12-10-16 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
BERGMAIER HEINRICH INF.TIT.GFT. IR 59 1915-03-28 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BISCHOF ALFRED PTRF. TKJR 1 1915-03-28 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BROSCH EDUARD LDST.JG. TKJR 1 1915-03-28 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUŠTIK KARL OFFZ.D. SCHR. 25 1915-02-16 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRAUN JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-05 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BALLNUS AUGUST KAN. LI FUHRP. KOL? 1918-08-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BARANOW NESTOR - 98 P.P. 3 K. 1916-05-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BASZŁYKOW PIOTR SZRG. 9 SYB. STRZ. P.P. 1917-01-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 89?
BAUER FRANZ LDSTRM . LDST. I. BTL. MAGDEB. IV 66 1918-07-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BENDARENKO AFAN. - 13 P.P. 14 K. 1917-09-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BINDANOW OGLI - 304 P.P. 10 K. 1916-04-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BIRINKOW JAN - 27 P.P. 1916-05-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BIRKA JAKÓB - 274 P.P. 4 K. 1916-02-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BITIUZSKI MIKOŁAJ SZRG. 2 / 150 P.P. 1916-08-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOBILJOW TEODOR - 2 P.P. 5 K. 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOGARYCZOW MIKOŁAJ SZRG. ? / 169 P.P. 1917-01-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 873
BOGDANOW ALEKSANDER - 29 P.P. 1916-05-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOGDANOWICZ I. - 244 P.P. 3 K. 1917-08-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOREJKO IGNACY - - 1917-09-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BOSNIAK JAKOB - 6 P.P. 6 K. 1917-08-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BRÜCKMANN FRIEDRICH TELEGRAPHIST ARM. FRNSPR. ABT. 10 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BURGOW MIKOŁAJ - 33 P. ST. 1916-03-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BUTKOW MACIEJ SZRG. 1 / 498 P.P. 1916-11-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 809
BUTYRIN JAN - - 1917-08-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BYKOW MIKOŁAJ - - 1915-11-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BARASSI PIETRO SOLD 207 FANTERIA 1917-07-14 - Warszawa I miasto Warszawa, dzielnica Bielany mazowieckie - - -
BARCHI SANTE SOLD 32 FANTERIA 1916-03-22 - Warszawa I miasto Warszawa, dzielnica Bielany mazowieckie - - -
BELINELLO ENRICO SOLD 234 FANTERIA 1918-06-21 - Warszawa I miasto Warszawa, dzielnica Bielany mazowieckie - - -
BERGAMINI VITTORIO - - - - Warszawa I miasto Warszawa, dzielnica Bielany mazowieckie - - -
BACKHOUSE GEORGE 124538 PRIVATE MACHINE GUN CORPS (INF) 1918-06-23 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BAILEY W.H. 18947 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-09-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BAILEY W.H. 18947 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-09-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BANDEY G.H. SECOND LIEUTENANT MACHINE GUN CORPS (INF) 1918-11-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BEARD S.W. 316506 GUNNER ROYAL GARRISON ARTILLERY 1918-08-30 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BELL W. 22726 PRIVATE YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BENNETT C. 91275 PRIVATE 19TH BN.KNIG`S LIVERPOOL REG. 1918-11-11 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BEVERIDGE R.D. S/40126 PRIVATE THE BLACK WATH 1918-06-21 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BLISSETT P. 201783 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-09-07 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BOAM L.E. 28742 PRIVATE NOTTS. & DERBY REGIMENT 1918-10-10 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BOSSON W.A. 288017 PRIVATE CAN.MOTOR MACHINE GUN BDE. 1918-06-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BOVERIDGE - ?????? PRIVATE - 1918-07-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BRANDON J. 8688 PRIVATE S.STAFFORDSHIRE REGT. 1918-11-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BROOKES W.H. 58986 PRIVATE WEST YORKSHIRE REGIMENT 1918-09-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BROWN H.B. 27747 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-11-01 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BROWNE H.A.F 7103 GUARDSMAN COLDSTREAM GUARDS 1915-07-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BUCHANAN A. 132124 PRIVATE MACHINE GUN CORPS (INF) 1918-08-19 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BUCHANAN J.N. 6797 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-03-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BUCKLEY W. 18932 LANCE CPL. THE KING`S LIVERPOOL REGT. 1918-05-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BUNDELL - - - 1918-11-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BURNELL A.E. PO 19174 PRIVATE RMLI. H.M.S 'CALEDON' 1920-08-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BUTLER F.T. 27883 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-11-05 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BALCARCZYK S. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
BĄKOWSKI J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
BIZON A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - TARGANICA -
BOGUNIA A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD-NIDEK -
BORGOSZ A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
BROŻENA L. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
BRYZEK JAN PPR. - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
BURY FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
BURY FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
BARON JOS. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BERG ALFONS - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BERG JOS. - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BERNATTEK JOS. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BITTNIOK STEPHAN - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BLOCK HUGO - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BODINKA FRZ. - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BOGDOR JOH. - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BOTZIAN ANT. - - 1914 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BREITKOPF JOH. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BREITKOPF WALTER - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BRESLAUER FRITZ - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BACHLER GUSTAV - - 1915-08-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BAHR FRITZ - - 1915-04-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BÄHR WILLI - - 1917-08-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BAHRO FRIEDRICH - - 1918-04-18 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BALLOWSKI FRITZ - - 1914-09-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BANNAß GUSTAV - - 1918-07-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BANNERT ERICH - - 1918-03-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BECKER ARTHUR - - 1914-11-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BEHRENDT FERDINAND - - 1917-05-12 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BENKMANN AUGUST - - 1915-01-01 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BERNEWSKI FERDINAND - - 1915-07-31 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BEWERNICK OSKAR - - 1917-08-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BEYER FRIEDRICH - - 1914-09-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BLARR KARL - - 1916-11-14 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BÖHNKE GUSTAV - - 1918-04-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BORM GUSTAV - - 1914-12-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BORM WILLI - - 1915-07-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BRAUN JULIUS ? - - 1916-07-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BRENNER FRITZ - - 1918-04-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BRIEN AUGUST - - 1918-03-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BRIESE WILHELM - - 1918-07-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BRODDE GUSTAV - - 1918-05-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BRÖDE FRITZ - - 1916-10-13 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BROSOWSKI PAUL - - 1916-11-19 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BRUNAKCWSKI GUSTAV - - 1914-12-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BISINGER OTTO KANN. RES.FELD.ART.REGT.63 2.BATR 1915-02-23 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-03 - nagrobek betonowy
BLÜCHER KURT UNTEROFFZ RES.INFT.REGT.2/1.KOMP 1914-09-07 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-10 - nagrobek betonowy
BORK EDUARD LEHRER A. D. - 1914 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
BOSSELMANN - MUSKETIER RES.INFT.REGT.2/2.KOMP. 1914-09-10 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-05 - tablica betonowa nr 2
BUYNY EMILIE - - 1914 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
BANSEMER OTTO OFF[IZIER] STELLV[ERTRETEND] - 1917-07-26 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BARTZ HERMANN ERS[TE] RES[ERVE] - 1916-01-27 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BERLIN WILHELM V[I]ZE FEDW[EBEL] - 1917-07-24 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BESS KARL GEFR[EITER] - 1917-08-10 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BESS WALTER KAN[ONIER] - 1917-05-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BRUDER KARL U[N]T[ERO]FF[IZIE]R - 1918-06-14 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
BULLER FRITZ MUSK[ETIER] - 1914-08-20 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BÜLOW FRITZ VIZE FELDW[EBEL] - 1918-10-08 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BÜSSOW CARL FELDW[EBEL] - 1918-10-08 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BESCHKE PAUL OFFZ. STELLV. IR 343 I K. 1915-08-22 - Bielsk Podlaski III miasto, gm. Bielsk Podlaski, pow. bielski podlaskie - - -
BERLFREIN MARKUS PIONIER TELEGRAFICZNY PUŁK SANKT-PÖLTEN 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1885 Waniowice k. Sambora -
BLUMENTHAL HUGO PIECHUR 22 KOMPANIA ESKORTOWA 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1885 Bielsko -
BORUCH JOSEF PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1891 Radziechów -
BRAUN ELANUS PIECHUR 10 WĘGIERSKI PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1893 Czany Heves / Węgry -
BROD CHAIN PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1894 Marianpol k. Stanisławowa -
BARTECKI K. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BRYNSZEK - - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BALINT FÜLIG INF HONV. IR 16 1915-03-27 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BALOGH ANDREAS INF HONV. IR 16 1915-01-16 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BANJACZKI JOSEF INF HONV. IR (-) 1915-01-09 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BARABAS JOSEF INF IR 65 1915-02-21 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BARTA FERENCZ INF HONV. IR 11 1915-04-01 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BERKELMANN ARNOLD - DTSCH. IR 91/8 1915-05-29 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BRUNYO GYORGY INF HONV. IR 3 1915-04-01 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BUSSI JOHANN INF IR 68 1917-01-13 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BAND R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BANNERT R. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BATHELT K. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BROS A. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BUDZIKIEWICZ FR. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BURZINSKI - LANDST - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
BABICZ MAURIN? RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BALDIREW ALEXI RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARANOW NIKITA RUSS. - 1914-10-17 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARINOW FILIP JAKOWLEWICZ RUSS. - 1915-05-04 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARKOW KARNEY RUSS. - 1915-05-08 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARODAJENKO IWAN WLADIMIROWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BEZNALKO IWAN RUSS. - 1915-05-23 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BIEŻOW MITRAFAN RUSS. - 1915-07-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BOBROJECKI STEFAN FIEDOROWICZ RUSS. - 1914-10-10 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BONDAR NIKOLAJ RUSS. - 1915-07-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BONDARENKO MICHAEL RUSS. - 1914-10-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BONOMAREW NESTOR? DIMITRIJEWICZ RUSS. - 1915-05-19 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BURYSIN EFIM RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BUSLOW NIKOLAJ RUSS. - 1915-05-03 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BARTLI JOSEF INF. K.K. L.I.R. 25 1914-11-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BEDNARCZYK GREGOR INF. K.U.K I.R. 9 1915-01-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BEDNARCZYK JOSEF INF. K.K. LDST. I.R. 9 1915-01-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BELDYGAR ANTON E.F. K.U.K. I.R. 90 1915-01-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BELEJ DEMETER HORN. K.U.K. I.R. 58 1914-11-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BENTELE GOTTFRIED SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BICZUK THEODOR INF. RUSS. I.R. 123 1915-07-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BIŁYJ PETER SAPP. K.U.K. S.B. 14 1915-01-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BISKUP ANDREAS SCH. K.K. SCH.R. 32 1918-08-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BÖCK WALTER INF. K.U.K. I.R. 49 1915-05-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BOGNAR VINZENZ INF. K.U.K. I.R. 13 1915-01-13 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BOHACZ LUKAS INF. ÖST.UNG. 1914-10-13 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BOJKO ? PROFIM RUSS 1917-07-29 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BORMANN FRITZ - K.U.K. I.R. 7 1915-07-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BORT GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1914-12-20 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BORUCKI SIMON INF. K.U.K. I.R. 80 1915-05-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BORUFKA JOHANN INF ÖST.UNG. 1914-10-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BORZYCKI LADISLAUS GFT. ÖST.UNG. 1914-09-15 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BRUSEMANN KLAUS KAN. PREUSS. F.K.R. 62 1915-05-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BRZOZKA ANDREAS INF. K.K. L.I.R. 32 1917-03-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BRZUSZEK STANISLAUS INF. K.K. L.I.R. 32 1916-04-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BUBEN FRANZ F. POST. SCHEFF. K.U.K. FELD. POST 1915-04-01 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BUCHNER ANDREAS SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BURYAN RUDOLF OB. JG. K.U.K. F.J.B. 16 1915-01-16 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BUSSE KARL KAN. PREUSS. F.K.R. 39 1915-04-27 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BIESKE JULIUS LDSTRM.  L.J.R.72,9K.  1915-05-21 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
BOLEK JOSEF OST.  K.U.K.J.R.31  1914-11-06 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
BRUCKNER HUBERT MUSKIETER  L.J.R.47,9K.  1915-06-17 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
BITTERLICH EMIL - INF REGT 177 1917-04-20 MORONVILLIERS Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - EBERSBACH -
BRENDLER OSKAR PIONIER PIONIER BATL. 12 (MINENWERFER ABT. 8) 1917-10-21 SZAMPANIA Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1898-01-14 MARKERSDORF (Markocice) -
BEHERMANN H. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BEIER ALFRED - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BEIER A. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BELER G. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BENISCH A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BERGMANN W. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BETTERMANN R. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BIRMBAUM A. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BIRNBAUM AUGUST - - 191?-08-18 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BÖHM K. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BRÜCKNER G. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BUCH W. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BUCHDER MAX - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BERGER A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BERGER G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BERNHARD P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BICANK(?) J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BÖHM G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BÖHM W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BOLHE G. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BRETSCHNEIDER E. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BRETSCHNEIDER K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BROCHMANN R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BRUCHMANN O. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BÜCHN F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BULTA A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BURRACK K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BAER HERM. - - 1917-10-25 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
BÖHM KARL - - 1914-09-09 - Brzeg II miasto, gm. Brzeg, pow. brzeski opolskie - - -
BALAS MICHAEL INF. I.R. 80 1914-12-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BARDOS MICHAEL E.R.INF. I.R. 68 1915-05-09 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BARTOL ANTON JG. T.K.J.R. 2 1915-05-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BARYLAK BASIL INF. I.R. 55 1914-11-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BATAYKA TOMAS TRAIN.SOLD. TR.DIV.BR. 32 1914-04-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BEDNAR FRANZ KAN. S.F.A.R. 3 1915-03-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BEIDINGER FRANZ INF. B.-H.I.R. 1 1915-01-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BELISCHNEK JOSEF INF. SCH.R. 6 1915-03-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BENES JOSEF SAPP. SAPP.B. 14 1915-03-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BERKA HEINRICH INF. I.R. 81 1914-12-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BERLANDA CARLO JG. T.K.J.R. 4 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BERNEGGER JOSEF INF. I.R. 14 1915-02-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BEZNICZEK JOSEF KPL. D.R. 11 1915-01-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BEZZI CHRISTOFORO JG. T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BILEJCZUK BASYL E.R. JG. F.J.B. 30 1915-03-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BLAHA ANTON INF. I.R. 2813 1915-03-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BLAŻEK JOHANN SAND.SOLD. SAN.ABT. 4 1914-12-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BODO IGNATZ TR.SOLD. TRAIN.KOL. 47 1915-02-04 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BOJKO NIZETAS GFT. I.R. 80 1915-01-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BOJKO SIMON INF. LDST.I.R. 32 1915-05-?? - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BOTOS ALEXANDER GFT. I.R. 65 1915-02-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BOTT DAWID LDSCH. K.SCH.R. II 1915-02-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BRAGAGNA MRINO MILIT.BEAMTE RES.TELEPH.ABT. 14 1915-02-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BROSH OTTO JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BROSSKAMP JOSEF WEHRM. PREUSS.R.I.R. 218 1915-03-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUBAN JOSEF INF. I.R. 66 1915-01-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUCHEGGER ANTON INF. I.R. 14 1915-05-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUCHHART JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-02-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUCZARSKI IWAN CIV.KUTSCH. BR.BACK. 88 1915-02-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUDENKAI IMRE HUS. K.UNG.HUS.R. 15 1915-01-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUJDOS JOHANN JG. K.U.K. F.J.B. 24 1915-04-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BULVAS ANTON FAHNR.KAN. F.K.R. 19 1915-01-09 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUNGE ALFRED INF. RUSS.I.R. 293 1914-12-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BURENIN PAVIJO FRWLG. I.R. 45 1914-12-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BURLATOCHIM PETER INF. RUS.I.R. 130 1915-04-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUSZLAI MIKLOS INF. I.R. 65 1915-01-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BURSCHEIT A. BÄCKER, FELD. BÄCK. K. 2. XX AK 1916-01-12 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
BIERNOTH ERICH SCHÜTZE - 1915-01-27 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
BACKULIN JEFIM RUSS.SOLDAT - 1918-05-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BACZKOWSKI PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-11-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BALAKIN STEPAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BALANTOW TICHON RUSS.SOLDAT - 1917-05-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BALTMANN IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BARCHA? [K]IRIL RUSS.SOLDAT - 1918-09-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BASBAMBET? ?AI RUSS.SOLDAT - 1917-08-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BELONSCHO DIMITRI RUSS.SOLDAT - 1917-08-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BENNIN NASARDI RUSS.SOLDAT - 1917-05-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BERIOZOWIK OS? RUSS.SOLDAT - 1917-10-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BERSTEMOW PAWEL RUSS.SOLDAT - 1918-06-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BEZLAJEW ?IDULLA RUSS.SOLDAT - 1918-05-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BEZSONO? ?EMIAN RUSS.SOLDAT - 1917-04-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BIEDARIOW DIMITRI RUSS.SOLDAT - 1917-07-19 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BOBIS ANDREJ RUSS.SOLDAT - 1918-01-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BOJAKOW SEMJON RUSS.SOLDAT - 1918-07-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BOLOTOW IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-04-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BORISENKO WIKTOR RUSS.SOLDAT - 1918-01-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BORODIHIN DIMITRI RUSS.SOLDAT - 1917-04-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BREHOW ALEX. RUSS.SOLDAT - 1916-06-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BUCHNIN MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1917-09-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BUJAKEWITSCH SERONIN RUSS.SOLDAT - 1917-05-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BULDAKOW WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-12-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BUROW KUSMA RUSS.SOLDAT - 1918-07-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BABAJEW BAGRAD - - 1917-01-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BACZKOW IWAN - - 1916-10-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891 - -
BADASZKOW LENNION - - 1916-08-12 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1885-03-02 - -
BARCZYK PAUL - - 1916-06-30 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BARENOW GREIGOREW - - 1916-02-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BASAN BERNHARD - - 1915-12-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BASCHKOW ILJA - - 1915-08-24 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894 - -
BERSKI FRANZ - - 1918-03-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1880-02-02 - -
BICA JOHANN - - 1915-01-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BIELSKI STANISLAW - - 1916-08-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1898-07-27 - -
BISGIEL JOHANN - - 1918-10-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1900-01-20 - -
BOBUSCHKIM FEODOR - - 1915-07-20 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1879 - -
BOGDANOW MICHAEL - - 1916-12-11 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BOGDONOW PHILIPP - - 1915-09-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891 - -
BOLOSCHENKOW WASILI - - 1916-04-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1884 - -
BOLTODONIS DOMINIK - - 1916-08-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892 - -
BOLZEREK LEON - - 1916-02-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888-03-24 - -
BONK JOHANN - - 1919-04-02 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1872-06-23 - -
BORON EMANUEL - - 1915-02-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BORSOW MICHAEL - - 1916-01-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
BOSGOW FEDOR - - 1916-03-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-10-15 - -
BOSZTOW TODOSEI - - 1917-01-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BRATENSKI ANTON - - 1916-01-09 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890 - -
BURMENSKOW IWAN - - 1916-06-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881-08-29 - -
BUSCHNIEW PAWEL - - 1916-11-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892 - -
BUSLAJOW PETER - - 1916-03-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BANISCH FLORIAN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BANSEN WALTER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BEDNARCZYK THOMAS - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BEIER GEORG - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BEIER RICHARD - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BESIA JOSEPH - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BLACHA JOSEPH - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BOHM HUGO - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BRODA JOHANN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BRONDER RICHARD - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BUJARA VALENTIN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BAHR WILLI - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BALKE THEODOR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BEER REINHOLD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BEHLING KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BÖDER OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BRAASCH JOHANNES - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BUSKE WILHELM - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BARTLICK PAUL DRAGONER DRAG.R.2/1E.E 1915-09-06 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BASTIAN FRIEDRICH UNTOFFZ. R.J.R.270/8K 1915-10-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BENAK GEORG CHAUFFEUR K.U.K.7.J.DIV 1916-06-10 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BENTHLIN OTTO UNTOFFZ. R.J.R.267 3.KOMP. 1915-08-15 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BEWKO WASYL JNFANTERIST K.U.K.J.R.89/3K 1917-05-22 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BINZ PHILIPP UNTOFFZ. RES.FUHRP.K.60 1915-09-02 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BLOCK OTTO FR.KR.WÄRT KRIEGSLAZ.A.57 1915-10-07 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BOCKELMANN GUSTAV MUSKETIER 2.M.G.K.J.R.79 191509-25 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BODIEN HERMANN SOLDAT ET.HILFSB.K.2.4.A 1915-11-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BURAZYNSKI EUGEN F.OBLRAUFS K.U.K.KRS.I.A.CH 1917-06-06 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BUSCHMANN KARL MUSKETIER 7.R.J.R.268 1915-09-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BAILA JANOS HONV. H.I.R. 14 1914-12-05 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.12
BALOG ALEXANDER INFT. I.R. 26 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.59
BARESEK MARTON HONVED H.I.R. 14 1914-12-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.2
BARTES KARL KAN. F.K.R. 5 1915-03-05 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.5
BARTONEK ALEXANDER LDST. INFT. I.R. 54 1915-03-09 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 4.7
BAZINK WASIL FUHRM. - 1914-12-03 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.6
BEDNARZ JOHANN INFT. L.I.R. 32 1914-12-16 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.30
BELIK JANOS - - 1914-12-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.1
BELLAS LUDWIG INFT. I.R. 71 1914-12-26 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.10
BENDRIK JOSEF HONV. H.I.R. 3 1914-12-04 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.9
BERCZI JANOS INFT. L.I.R. 13 1914-12-06 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.15
BEREŹNICKI JOSEF ERS. RES. I.R. 9 1914-11-17 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.9
BERGJOCH FRANZ INFT. H.I.R. 15 1914-11-27 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.70
BEY PIOTR INFT. I.R. 77 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.60
BLECHHARCZ STANISLAUS FUHRM. - 1914-12-03 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.5
BOKOŃ JOSEF INFT. H.I.R. 18 1914-11-17 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.7
BOKOTO GABRIEL INFT. I.R. 89 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.27
BOLDIZSON AGOES KRPL. VER. KOL. 2/15 1914-12-10 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.22
BOLESTA JOHANN INFT. I.R. 9 1914-11-27 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.71
BORONDI FRANZ INFT. - 1915-02-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.23
BORY NIKOLAUS INFT. I.R. 19 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.57
BORYS DEMETR INFT. I.R. 90 / III E. KOMP. 1914-12-24 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.4
BOTH KARL INFT. I.R. 48 1914-12-23 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.2
BRZECKY JOSEF ZIVILKUTSCHER - 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.46
BUBLAS JOSEF INFT. H.LDS.I.R. 14 1914-11-30 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.80
BUKOTA STANISLAUS INFT. L.I.R. 17 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.65
BRÜCKNER BRONISLAUS WACHTMEISTER K.K.GEND. 1916-06-06 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - -
BAAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BABIJ S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BACHUŁA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BAER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BAJCER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BAKON T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BALAS P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BALASZ F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BALTUS F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BALUK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BALZAR K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BAŁUCH A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BANAŚ A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BANDROWSKI M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BARAK N. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BARBO K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BARDON P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BASELIDES A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BAUDZI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BAUER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BAUMGARTT A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BAYER S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BECK G. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BEDNARCZUK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BEER W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BEHONIC A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BENESCH A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BENESCH R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BERAN H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BERNACZ T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BERNARD W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BIAŁAJ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BIAŁOŻYŁ F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BIANCHI R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BIBA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BICHTER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BIEGUN A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BIEGUN K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BIELA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BIERNAŁEK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BIJOK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BILINSKI T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BILISZCZUK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BIŁOGAN K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BLAHO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BLAZOWIC L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BLECHA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BOBAN I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BODNAR P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BOGICERIC P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BOGISIEC A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BOHAJ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BÖHM A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BOIKO I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BOLDISZAR D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BORA L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BORBANEK I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BORDAS D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BOROLUK M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BOROWIEC V - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BORSIDAR J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRACK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRACZKO A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BREKER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRETKO J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRINZEJ D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRIZA I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BROŻEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRUDNY R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRYŚ T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRYTANCZAK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRZEZINA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRZEZINSKI L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRZEZOWSKI P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUBNIK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUCZEK R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUDISZ I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUJOK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BULIGA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BURDA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BURGER S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BURYAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUSEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUŹKA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BAUKLOH HUGO PION. K.P.G.G.R. 4 / 19 P.K. 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BECKER JOHANN GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIEBER FRIEDRICH GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BILINSKI FRANZ GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BODO KAROLI - ÖST.UNG.SOLD - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BÖDÖ ISTWAN - - - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BOROWSKI FRITZ GREN. PREUSS. 4 GARDE. RGT. Z.F. 1915-04-29 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRANDT KARL GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRENAT JOSKA - ÖST.UNG.SOLD - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRETTSCHNEIDER BERNH. GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BÜRDE OTTO GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARAMY JÁNOS INF. K.U.K.I.R. 65 1915-01-02 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
BARANOWICZ KYRILO JG. K.U.K.F.J.B. 30 1915-01-14 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
BERTOLDI LUKA SCH. K.K.I.SCH.R. 3 1914-12-30 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
BESLIJA RASIM INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1893 - -
BIDA NESTOR PION. K.U.K.P.B. 10 1915-01-11 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
BOJKO PETER INF. K.U.K.I.R. 30 1914-12-29 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
BREITFUSS MICHAEL SCH. K.K.L.SCH.R. 3 1915-01-13 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
BUSZUJOW PETER RUSS. INF. RUSS.I.R. 53 1915-01-04 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
BARANOWSKI MIKOŁAJ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTOSZEK ALEKSANDER - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTOSZEK ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTOSZEK FERDYNAND - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTOSZEK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTOSZEK JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTOSZEK TEOFIL I - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTOSZEK TEOFIL II - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTOSZEK WIKTOR - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BECZAŁA ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BIERNOT ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BIERNOT JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BINDA FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BINDA JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BOGUS FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BORGIEŁ AUGUSTYN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BORGIEŁ GRZEGORZ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BORGIEŁ LUDWIK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BRZĘCZEK ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BOBIEC FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BAIER RICHARD - - 1916-03-08 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
BÄSLER ROBERT - - 1917-11-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
BOHR PAUL - - 1917-04-18 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
BIELOBRADEK BOLESŁAW - - 1915-06-01 - Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1892-??-?? - -
BÖNSCH OTTO WEHRMANN LDW.INF.RGT 7 E.BTL, 3KP 1915-02-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BERAN ANTON INFANTERIST K.K.LST.ETP.BLT 510, 3 FELDK 1916-02-19 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BEKEMEYER HEINR. LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL VII/72, 2KP 1916-07-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BÖHM GUSTAV GEFREITER SCHW.PROV.KOL 4 I A.K. 1916-03-14 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BOMBKE EMIL LANDSTURMMANN LDST.I.BATL. SCHNEIDEMÜHL, 1KP 1918-07-06 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BAIL ULRICH INFANTERIST 3 BAYR.INF.RGT, 3KP 1915-09-16 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BERMANN AUG. LANDSTURMMANN LDW.BÄCK.KOL II 1V A.K. 1915-05-07 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BÖHM AUGUST LANDSTURMMANN LDST.BATL POSEN X V/43, 3KP 1917-11-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BROMISCH EUGEN WEHRMANN MAG.FUHRP.KOL 8 1914-12-13 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BEZHOLZ PETER GEFREITER 1 WESTF.LDW.INF.BATL. BRESLAU, 4KP 1915-01-23 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BUNTE WILHELM MUSKETIER INF.ERS.TR.WARSCH., 6KP 1917-08-07 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BRINKMEYER ANT. LANDSTURMMANN 2 LST.INF.BTL WESEL VII/72, 3KP 1917-08-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BELLER PETER - 3 LDST.INF.ERS.BTL. MOSBACH XIV/29, 2KP 1917-09-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BANNACH WILCH. WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 2KP 1914-11-29 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BAUCH OTTO WEHRMANN LDW.INF.RGT 22, 8K 1914-11-24 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BOHN OTTO MUSKETIER INF.RGT 147, 2MGKP 1914-10-04 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BAKULINYI GEZA INFANTERIST K.UK.INF.RGT 25 1915-01-28 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BRAND AUGUST WEHRMANN MAGFUHRP.KOL 25 1915-01-25 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BARTOSCH KARL WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 2K 1915-01-28 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BORN BERNHARD FREIWILLIGER LDW.INF.RGT 46, 10K 1915-02-04 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BOBER FRANZ KANONIER RES.FUSSART.RGT 11, 1BATT 1914-10-26 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BIENERT HERM. GEFREITER LDW.INF.RGT 6, 3KP 1914-11-17 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BANASIK STANISŁAW - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
BAG WAWRINCE INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-07 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BEZPAŁKO PAUL SOLD. - - - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BIER FRANZ LST. INF. K.K.L.I.R. 25 1915-05-05 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BIRJOZA PETER INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-09 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BIRÖ FERENCZ HUS. K.UNG.LDW.HUS.RGT.5 (K.MIR.5 HONV.HUS.EZR.) 1915-05-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BOCHDANOWICZ PETER UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 125 1915-01-28 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BOGATIROJOW ANDREJ INF. RUSS.I.R. 151 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BÖHM JOHANN LST. INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BRUNNER JOSEF LST. INF. PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-05-18 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BUCINKOWICZ IWAN SOLD. - - - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BUŁACZEK GEORGIJ FREIW. - 1915-01-09 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BYKOW PETER UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 33 1915-02-11 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BECKMANN ERICH - - 1916-05-13 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BECKMANN PAUL - - 1915-09-26 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BEHNKE KARL - - 1917-08-20 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BERNHARDT MARTIN - - 1914-11-03 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BEYERSDORF WALTER - - 1915-11-20 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BLAESE WILHELM - - 1915-06-01 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BLOCK ERNST - - 1915-12-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BLUHM EMIL - - 1915-04-19 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BÖCK WILHELM - - 1917-12-18 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BOHM FRIEDRICH - - 1914-08-29 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BORCHARDT WILHELM - - 1914-08-29 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BORDT ERICH - - 1914-08-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BORTELT GOTTF. - - 1914-11-02 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BRAUN KARL - - 1918-03-31 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUCHHOLZ WILHELM - - 1918-04-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUDTKE OTTO - - 1917-04-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BURGASS FRITZ - - 1918-07-22 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUSS RICHARD - - 1915-02-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BÜTOW PAUL - - 1918-07-13 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BERNER RICH. INF. - 1915-03-14 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BERG M? - - 1918-07-08 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BAHR FRIEDRICH - - 1915-07-06 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BECKER ALBERT - - 1917-04-14 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BOECKER FRANZ - - 1915-04-11 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BORTH FRIEDRICH - - 1917-11-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BRIESEMEISTER WILHELM - - 1915-06-15 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BRIETZKE WILHELM - - 1917-02-01 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BRUNKOW ALBERT - - 1914-11-16 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BUCHHOLZ FRANZ - - 1915-07-25 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BUCHHOLZ GUSTAV - - 1914-11-17 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BULGRIN GUSTAV - - 1914-08-27 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
BULLIAN ATHUR - - 1914-10-27 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
BASTISCH - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
BIELENBERG - UFFZ. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
BINGE - GEFR. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
BLANK - GREN. 2 GARDE RES. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
BUDNIK ADOLF GEFREIT.INFT.  - 1915-03-05 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
BOISEN KASPAR - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
BÜRGER FRITZ - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
BANNI SIEDER RUSS I. REGT. 302 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
BERING WALTER LEUTNANT D. R. FUSSARTL. REGT. 1 1918-10-24 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
BUCHHOLZ KARL JAGER JAG. REGT. ZU PF 4 1914-09-19 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
BIADACZ JOSEF - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
BUHER THEOHL? - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
BIEGAJ ANTON - - 1915-10-13 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
BIERAS FRANZ - - 1917-07-01 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1897-12-10 - -
BROJA PHILIP - - 1914-03-17 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1876-03-31 - -
BROLL ERNST - - 1918-05-18 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1894-04-13 - -
BLAIK BRUNO - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
BACHNER EMRICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
BADRIAN ADOLF - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ zmarł na skutek wojny
BADRIAN ALFRED - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
BÖHM ALBERT - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - TOST (Toszek) -
BÖHM HEINRICH - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
BRAUER MAX - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
BALA STEFAN INF. I.R. 56 1915-03-21 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BARANIEC JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BARESCH LUDWIG LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BARRA JOHANN MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
BARTH JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
BARTNAWSKY - INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BARTONITZEK ALOIS MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BARTOSCH ADOLF LDST.INF. I.R. 100 1915-02-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BAUER HERMAN MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BAUMGÄRTNER OTTO MUSK. B.I.R. 22 1915-05-(02-08) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BĄK KARL INF. I.R. 56 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BELAVIČ JOHAN INF. I.R. 17 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BENEŠ FRANZ R.PTRF.TIT.UTJG. F.J.B. 2 1914-12-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BERG VON PERSCHEN DETLEW HPTM. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BESTER FRANZ RES.JG. F.J.B. 9 1915-01-01 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BESUSUCH JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
BEUCHEL ALFRED MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BIEHL LUDWIG INF. B.I.R. 22 1915-05-08 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BIEL JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-10 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BILA ANTON SCH. SCH.R. 14 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BIRKHEIM RUDOLF ERS.RES.JG. F.J.B. 9 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BIZON ADALBERT LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BŁACHA MICHAEL INF. I.R. 56 1915-02-19 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BÖCK MICHAEL LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-15 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BOCKMAYER FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-01-05 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BOHUSCH ALOIS LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BOLK KARL MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BÖNISCH OSKAR LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BONK JOHANNES MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BORGUTSKI JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BORSUCKI JOSEF INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BOTUR LUDWIG INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRAMANN von GOSWIN FÄHNR. P.G.F.A.R. 2 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRANDETSKI VINZENZ ERS.RES.JG. F.J.B. 12 1914-12-14 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRANIEC JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRANKA JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRENDEL WALTER MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BREUER JOHANN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BREZEK FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BŘEZINA FRIEDRICH LDST.INF. I.R. 100 1915-02-17 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BROGIO FRITZ FŰSL. P.R.I.R. 267 1915-05-(02-08) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BROSIG JOSEF MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BROZNY JOHANN GFT. I.R. 17 1914-12-(25-30) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRÜCKNER RUDOLF INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRUDNY JOHANN RES.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRUKSCH RICHARD MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRUNA FRANZ E.R.INF. SCH.R. 12 1914-12-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRUNNER LEOPOLD LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRUS JOSEF INF. I.R. 100 1915-02-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRYZEK JOHANN LTN.I.D.RES. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BUCZEK EMIL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
BUREK MICHAEL KDTT.I.D.RES. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BURGHARDT AUGUST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BYSTROŃ JOHANN ZGSF. I.R. 100 1915-02-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BARAC THOMAS INF. I.R. 70/2 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1888 DRENOVCI -
BERKL ALEXANDER ERS. RES. I.R. 69/8 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1886 FADEL TORNA -
BÖRÖCZ JOSEF KAN. FELD. KAN. REGT. 11/3 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1891 TARNOCA -
BALZER - ERS. ES. L.J.R. 76, 3 K 1915-02-25 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BEHRENDT AUGUST GEFREITER L.J. R. 5, 4 K. 1915-07-08 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BESIG ALBERT WEHRMANN R.J.R. 232, 4 K. 1914-10-23 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BORCHERT R. JAEGER L..J.R. 18, 8 K. 1915-07-13 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BABIARCZYK MICHAEL LDST.INF. I.R. 56 1915-03-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BACHALLA FRANZ - PREUSS.RES.IHF. RGT. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BADAN ANDREAS - - 1915-04-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BAKLASZ FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BALABAN KONSTATNIN INF. B.-H.I.R. 2 1915-01-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BALOG LASZLO SCH. SCH.R. 14 1915-01-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BANIA MARKUS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BAREŠ WENZEL E.R.FAHRSOLD. SCH.R. 26/S.BAON 9 1915-03-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BARLET PAUL - PREUSS.GARDE.GREN RTG. 2 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BARNAŠ ADALBERT LDST.INF. I.R. 57 1915-03-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BARTELMESS FRIEDR. - BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BARTOŃ FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-01-04 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BAŠE RUDOLF LDST.SCH. SCH.R. 30 1915-05-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BAUER JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 4 1915-01-28 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BÄUMEL RUDOLF LDST.INF. I.R. 56 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BAXA ANTON LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BECK PAUL - P.R.I.R. 272 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BECKER JOHANN - BAYERISCHES INF.RGT. 3 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BEDNARZ ADALBERT SCH. SCH.R. 17 1915-03-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BĚLOHLOWEK JOSEF LDST.INF. I.R. 36 1915-03-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BENDA VIKTOR LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BENGO ISTVAN HONV. H.I.R. 16 1915-05-04 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BERES ANDREAS INF. SAN.ABT. 22 1915-04-30 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BERGER GUSTAW - PREUSSISCHES.INF.RGT. 46 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BERNACKI ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BERNAT JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-01-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BETZ ADOLF - BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BEVE JOSEF INF. I.R. 17 1915-01-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BIERENT FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-04-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BISSINGER GEORG - BAYERISCHES INF.RGT. 3 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BITTERHOF LEOPOLD LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BLACHUTKA ALOIS LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-22 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BLANK JOHANN - PREUSS.GARDE.GREN RTG. 1 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BLAŽEK JOSEF INF. I.R. 98 1915-03-19 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BLŰMEL RUDOLF LDST. I.R. 56 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BOBEŠ MATHE LDST.INF. I.R. 3 1915-02-28 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BÖCK ROBERT RES.ZGSF. D.R. 15 1914-09-30 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BOLEK GEORG INF. I.R. 100 1915-05-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BONG JOSEF KUTSCH. ARB.ABT. 2/11 1915-04-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BORANCZUK FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-21 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BOREK PAUL KAN. SCHW.H.D. 1915-05-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BRADATSCH RUDOLF LDST.INF. L.I.R. 11 1915-02-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BRANDSTETTER ALOIS KAN. F.H.R. 3 1915-02-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BRUZSINA PETER HON. H.I.R. 9 1915-03-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BRYCHLEY RUDOLF E.R.KAN. F.K.R. 11 1915-02-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BRYTULA TROCHYM KUTSCH. - 1915-03-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUBIK JOHANN E.R.SCH. SCH.R. 25 1915-03-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUCHEGGER LEOPOLD INF. I.R. 59 1915-05-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUDZISZ JOSEF - - 1915-05-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUGAJSKI JOHANN LDST.INF. I.R. 20 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUJDA FERDINAND LDST.JG. F.J.B. 20 1915-01-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUKIEWICZ STANISLAUS - PREUSSISCHES.INF.RGT. 46 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUKOWSKI FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-05-19 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BULIČEK WENZEL LST.INF. I.R. 18 1915-04-30 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BULITY JANOS HONV. H.I.R. 7 1915-05-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BULLRIK LAZAR INF. - 1915-03-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUMBEA JOAN HONV. H.I.R. 23 1915-05-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BURDA JOHANN KPL. SCH.R. 12 1915-02-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BOURRELY JULES - 7E REGIMENT DE GENIE 1918-??-?? - Inowrocław I miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BAKOWSKI BRON. SZEREG. - 1919-09-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
BARBER KAZIMIERZ SZEREG. - 1914-09-15 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BEDNARKIEWICZ JAN SZEREG. - 1914-11-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BIAŁECKI JÓZEF SZEREG. - 1914-09-09 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BRZUSZKIEWICZ L. SZEREG. - 1918-12-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1893 - -
BUJAK ANTONI SZEREG. - 1919-07-12 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
BURKER JOHANN GEFR EIR59 GEN KOMP 1918-08-10 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
BABCZYŃSKI KAROL - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BLASZCZYK TEODOR - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BŁATOŃ JAN - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BRZOZA FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BRZOZA FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BRZOZA HERMAN - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BRZOZA JAN - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BRZOZA LUDWIK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BANK FR. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BIAŁECKI P. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BRONNY HIL. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BECKER EUGEN GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BEINEKE THEODOR GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
BERGMANN WALTER GFT. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
BEYREISS WALTER GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BREUER RICHARD GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BŰTTNER OSWALD GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BOOHM ERICH HPTM. KPGGR 2 1915-05-07 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BOTTCHER GEORG GREN. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BEUTHEN ARNOLD GREN. K.P.G.G.R. 2 1915-05-14 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BITTESNIG ROCHUS KPL.TIT.ZGSF. IR 97 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BITTNER JOHANN KAN. F.H.R. 15 1914-10-02 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1892 - -
BOMBEK FRANZ INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRACHA FRANZ - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRÁCIČ JOHANN INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRANDL FELIX - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1878 - J. Drogomir go nie wymienia
BRUZEK KARL INF. IR 56 1915-06-04 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1881-01-23 - -
BABICEK TEOF - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BABYCZUK TEOFIL - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BARZYK IWAN JG. JG.R. 32 1918-07-14 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BENESZ JANOS HONV. HIR 7 1915-03-10 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BERNARD IWAN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BEZBORODOW IWAN JEGOR INF. - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BEZKOROWNOWYI TEOKOYYIJI - IR 35 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BIBKA IWAN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BROLO WOLF - IR 35 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUCAJON DYMITR - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUHACZ WASYLIJ - IR 35 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUOKO TEPOW - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BURENKOW IGNATZ INF. - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUSAKOW WASYLIJ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BILLIICH MICHAL INF. IR 97 1914-12-15 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRUNNSTERNER KUGERT INF. IR 10 1914-12-17 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRYLAW RIWEN INF. - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BILINSKI ROMAN MUSKETIER  L.J.R.51,12 1914-11-29 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
BOSEC JACOB JGER  K.U.K.JAG.B.31  1915-04-13 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
BRUNNTHALLER FR. LDST.JNF.  KU.K.J.R.99, 15 K  1915-06-06 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
BOHM PAUL - - 1915-03-10 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
BRUNNER RUDOLF - - 1918-02-17 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
BANDTKE PAUL - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BESSER HERMANN - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BESSER OSWALD - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BLÜMEL KARL - - 1915 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BOTHE OTTO - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BRAUN EDUARD - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BRAUNER HEINRICH - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BRÜCKNER RICHARD - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BUNZEL FRITZ - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BOCK ANDREAS - - 1916-08-03 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - DÜSSELDORF -
BRZOSKA FRANZ - - 1915-09-05 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - GR. D?ÜSC? -
BRÜCKNER FRIEDRICH - - 1918-03-28 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BRYŁKA Ł - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
BASIĆ NESIR INFANTERIST BOSN.HERZ.I.R. 4 1914-10-08 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - MUZUŁMANIN
BATOR JOHANN FUHRMANN - 1914-10-13 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
BEDSZIR JANOS HUSAREN H.I.R. 5 1914-10-30 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
BOHUSZ MATHIAS INFANTERIST L.I.R. 25 1914-10-08 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
BOHUSZ METRES INFANTERIST L.I.R. 25 1914-10-08 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
BERCZYŃSKI ANTONI SZEREGOWY 4 pp LEGIONÓW 1916-05-17 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
BIAŁY WŁADYSŁAW SZEREGOWY 4 pp LEGIONÓW 1915-06-05 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
BUJNO JAKUB SZEREGOWY 3 pp LEGIONÓW 1916-01-08 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
BAUM KARL - - - - Karlino miasto, gm. Karlino, pow. Białogardzki zachodniopomorskie - - -
BEER ARTHUR - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BREITER RICHARD - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BENNINGER JOSEF FELDW.  JNFT.  E.B.KAD.2  - - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
BLAHUTA KARL - TRAIN D.2  1915-03-24 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
BARLON KARL - - 1918-11-01 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BABER SIMON - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BALTZER SIMON - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BARWANIETZ G. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BAUER ERICH - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BAUMGART R. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BELKA FRITZ - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BENKE WILHELM - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BERGEL WILLY - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BERGER EWALD - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BETHUSY-HUC von ED. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BEYER ERNST - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BIENEK PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BIENIEK STEFAN - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BIEWALD W. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BISKUP KARL - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BITTERMANN R. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BITTNER FRITZ - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BLUMBERG KURT - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BLUSCHKE KARL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BÖNISCH WILH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BORNEMANN R. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BOROWSKI B. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BRAGULLA ED. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BRAGULLA W. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BRAUER ERICH - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BRÄUER OSKAR - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BRENDEL OTTO - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BRIX PAUL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BROBEK JOH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BRONDER JOH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BRUNNER PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BUCHAL ERNST - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BUCHWALD H. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BUCKOLL E. - - 1921 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BUSS ANTON - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BERGES KARL MUSKETIER 9 KOMP. INF. RGT 83 1914-12-22 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BORISZYN IWAN - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BORK ALBERT DRAGONNER 4 ESK. DRAG. RGT 4 1914 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BRAEMER KURT MUSKETIER 5 KOMP. INF. RGT 146 1914-11-19 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BROCKDORF - HAUPTMANN INF. RGT 14 1914-12-02 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BRUBACHER HEINRICH LANDSTURMIST LDST. BTL. 1914 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BUDZIAK JOSEF ARMIERUNGSOLDAT 2 KOMP. ARM. BTL. 32 1915-05-26 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BUDŹKA KONSTANTY - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BURMEISTER OTTO MUSKETIER INF. RGT 152 1914-11-26 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BAJKOW JWAN RUSSE ETAP? BAON  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BARANOW KUZINOW RUSSE MOSK.REG.6  1915-03-26 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BENIUK SZCZER RUSSE - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BILIN ALEKS. RUSSE TAUR.GREND.R.6  1914-12-15 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BURYN WASYLI SANITAT  FELDSP.108  1915-02-14 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BARNAŚ JÓZEF - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
BILSKI JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
BUGAJ JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
BITTRICH FRANZ GEFREITER - wrz-14 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie -