Nazwisk w bazie na literę B: 5806

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
BRYŁKA Ł - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
BARCHA? [K]IRIL RUSS.SOLDAT - 1918-09-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BÁLINT ZSIGMOND HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUTI ZELINDO SOLD. 1154.MITR. 1918-02-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-04-24 - -
BIRNFELD ZELIG - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
BANKIEWICZ ZBIGNIEW LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BORCSÁNYI YIVADAR LAJOS T.HADNAGY 10.HONV.GY.E. 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
B?MANN XAWER - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
BOBINGER XAVER GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURDZIŃSKI WŁADYSŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
BIENIEK WŁADYSŁAW - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
BIESIADKO WŁADYSŁAW - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
BLEJARSKI WŁADYSŁAW PORUCZNIK 1.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAK WŁADYSŁAW SZER. 1. BRYG. POL. LEG 1915-07-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1893-??-?? - -
BIAŁY WŁADYSŁAW SZEREGOWY 4 pp LEGIONÓW 1915-06-05 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
BARSZCZ WŁADYSŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
BURDZIAK WŁ. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
BRAND WOLFGANG OFFIZIER STELLV 4 KOMP. 5. THUER. J.R.94 1914-12-15 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BROLO WOLF - IR 35 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUJAK WOJCIECH - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRODA WOJCIECH - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
BUCZEK WOJCIECH SZEREGOWY 84 pp 1914-11-09 - Oświęcim II miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
BULA WOJCIECH - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
BĘDKOWSKI WOJCIECH - - 1916-12-10 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
BIEGAŁA WOJCIECH - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
BIEDA WOJCIECH - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
BORCOU WOJCIECH ÖST. UNG. SOLD. - - - Zalasowa (nr 166) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BABULA WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - WOLA CHORZELOWSKA nagrobek
BARTKOWIAK WOJCIECH - - 1915-12-01 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BERNADEK WOJCIECH - - 1915-09-24 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BUŁKA WOJCIECH - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
BALCER WOJC. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
BYNER WLADISL. KANONIER 5.BT.FELD.A.R.82 1915-01-26 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
BAITS WLADIMIR JAGER K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BOJAKOWSKI WLADIMIR ZGSF. K.U.K.I.R. 95 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUCHAKOW WLADIMIR GEM./RUSS. I.R.28 1918-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BOHOPOLSKI WLADIMIR RUSS. INFANTERIST I.R. 83 1915-01-01 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BIDENKO WLADEMIR GEM/ROSJA I.R.141 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BAIKA WLAD GEM./RUM. I.R.3 1917-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BAJEROWICZ WL. ERS. RESERVIST 9.K.R.INF.R.225 - - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
BARNADZKI WITOLD ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 23 P.P. 1918-07-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BOCEK WINCENTY - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
BÝK WINCENTY INF. K.K.L.I.R. 90 1914-10-20 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUSKA WINCENTY - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BIENIEK WINCENTY - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
BOROŃCZYK WINCENTY - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
BIGACZ WINCENTY - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
BENYSEK WINCENTY - - 1918-09-10 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1898-10-01 - -
BAJ WINCENTIUS UŁAN - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
BASCH WILLY UTFZZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BEISE WILLY - - 1918-10-18 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
BEYER WILLY - - 1918 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
BAUERSCHAFER WILLY - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BERGEL WILLY - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BRANTWEIN WILLY - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BUCHER WILLY - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BOYKE WILLY FÜSILIER - 1916-08-17 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Fichthof-Steknica - obelisk
BERKMANN WILLY - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
BOLLHAGEN WILLY SERGEANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-25 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BRAUNSDORF WILLY FUSL. KPGGR 2 1915-05-08 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
BORCHARDT WILLY - - 1918-09-18 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
BENECKE WILLY RES. P.R.I.R. 270 1915-05-03 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTSCH WILLY MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
BÖCKLER WILLIBALD UT.OFFZ. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
BECHYNKA WILLIBALD SAPPEUR BAT. 14 1918-01-27 - Kamieniec Ząbkowicki wieś, gm. Kamieniec Ząbkowicki, pow. ząbkowicki dolnośląskie 1897-11-10 LANDECK, SCHLESIEN -
BEIER WILLIBALD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BIEDERMANN WILLIAM MUSK. - 1917-04-04 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BACHMANN WILLI - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BENK? WILLI HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BERGUNDE WILLI RESERVIST - 1914-11-22 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Strickershagen-Przewłoka - tablica pamiątkowa
BLUMBERG WILLI - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BERGIN WILLI GEFR. - 1918-07-25 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
BENK WILLI - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BOJE WILLI - - 1917-04-16 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
BAHR WILLI - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BÖSE WILLI MUSK. - 1916-07-01 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BÖHLKE WILLI RESERVIST - 1915-08-26 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
BOLDT WILLI MUSKETIER - 1918-10-27 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
BUHL WILLI - - 1916-10-22 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BOJE WILLI - - 1918-08-05 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Zillmitz obelisk
BOBLENZ WILLI FŰS. FR.2/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
BLESSIN WILLI GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÄHR WILLI - - 1917-08-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BLEIFUSS WILLI - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BORM WILLI - - 1915-07-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BRUST WILLI - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
BÖTTCHER WILL? FÜS. - 1914-11-12 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - Pomnik
BRANDT WILH[ELM] - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
BOSCH WILHELM - - 1918-08-08 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
BOHLMANN WILHELM - - 1918-09-01 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - ZAGINĄŁ
BRIETZKE WILHELM - - 1917-02-01 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BRAUNSCHWEIG WILHELM - - 1915-10-17 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
BLAHA WILHELM - - 1915-10-25 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BAR WILHELM - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BUNS WILHELM RESERVIST - 1918-10-17 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
BARTELT WILHELM - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BÜCKEN WILHELM ERS.RES. PREUSS.RES.I.R.8/220 1915-05-16 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BLENN WILHELM WEHRM. 3. KOMP. INF. RGT. 140 1914-12-04 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
BEYER WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
BURGHARDT WILHELM - - 1914-12-26 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BAUMGARDT WILHELM ERS. RES. - 1917-03-30 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
BODYNEK WILHELM - - 1918-03-24 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BONNKE WILHELM SERGEANT - 1918-02-20 Russland  im Res.-Lazarett zu Bromberg Żelkowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - Sorchow-Żoruchowo - obelisk
BEHR WILHELM - - 1916 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BORCHERT WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BENDER WILHELM ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BEDNAREK WILHELM - - 1916-05-21 IN FRANK. Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BORCHARDT WILHELM - - 1914-08-29 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BOCK WILHELM GREN. 1 K.G.G.R. 5 1915-07-25 - Kaszewiec wieś, gm. Różan, pow. makowski mazowieckie - - -
BÄHR WILHELM ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BOCK WILHELM GEFREITER R.I.R. 208 / 6K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BUCHHOLZ WILHELM - - 1918-04-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BOHNENKAMP WILHELM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
BÖCK WILHELM GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRUCKS WILHELM - - 1917-??-?? - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
BENGE WILHELM RES. R.J.N.F.R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BONNKE (BONKE) WILHELM SERG. - - RUSSLAND, IM RES--LAZARETT ZU BROMBERG Zelkówo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Silkow) pomorskie - Sorchow obelisk
BEENKIEN WILHELM LDSTRM. I.R. 91 / 8K 1915-07-17 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BÖCK WILHELM - - 1917-12-18 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BRAUN WILHELM KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BIALAS WILHELM - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BRINKMANN WILHELM UT.OFFZ. PRIR 46 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUSKE WILHELM - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BUHROW WILHELM - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BEUTZ WILHELM DRAGONER D.R. 21.1.E.SK 1914-11-20 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
BORNSTEIN WILHELM GEF. - 1916-07-02 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
BIWALD WILHELM - - 1914-11-05 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
BENGIN WILHELM UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOGDAN WILHELM - - 1914-12-12 - Wilki wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie 1899-09-26 - -
BIRKENBUSCH WILHELM GEFR. 4. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 30 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
BAUER WILHELM RES.INF. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
BROMM WILHELM - - 1914 - Rybitwy wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BOCK WILHELM GEFREITER R . J . R . 208 / 6 K 1915-07-02 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BALZER WILHELM GEFR. 1. KOMP. RES. INF. REGT. 49 1914-10-07 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BOER WILHELM - - 1915-04-21 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BRUNE WILHELM FŰSIL. PREUSSISCHES 2 GARDE GREN. RGT.Z.F. 1915-05-03 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.R.z.F. 1
BUNTE WILHELM MUSKETIER INF.ERS.TR.WARSCH., 6KP 1917-08-07 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BÜRGEL WILHELM - - wrz-15 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
BENKEN WILHELM LDSTRM. J. R . 91 / 5 K 1915-07-17 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BARZOG WILHELM MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BACHMANN WILHELM - - 1915-07-30 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
BURSTEIN WILHELM ? J.R. 153. 7 1914-12-09 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
BRYLKA WILHELM - - 1917 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1895-02-13 - -
BRÜCKSCH WILHELM - - 1915-07-25 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BEIER WILHELM LDST. INF. I. R. 100 1915-04-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BOHS WILHELM GREN. KPGGR 1 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BOHM WILHELM - - - - Rzeplin wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BAUSE WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BEMM WILHELM KAN. 3 BTL. F.K.R.49 - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BRANDT WILHELM - - 1918-04-30 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
BENSCH WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BETHAUS WILHELM MUSTETIER RES. INF. REGT. 264 11. KOMP. 1915-02-11 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 9
BAAK WILHELM UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BLAUTZIK WILHELM - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
BUSSICK WILHELM - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
BRINKMANN WILHELM MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
BAYER WILHELM INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BLUME WILHELM - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
BAIER WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRIESEMEISTER WILHELM - - 1915-06-15 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BERN WILHELM - INF. RGT. 129 - - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
BRANDT WILHELM - - - - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
BULLIK WILHELM - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BARZ WILHELM - - 1915-01-18 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
BARTSCH WILHELM - - 1915-07-15 - Marcinków wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BURCKHARDT WILHELM FÜSILIER 3 G.R.Z.F. 11 K. 1915-08-06 - Cyców wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
BOXHAMMER WILHELM GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-06-05 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BERTRAM WILHELM GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
BEER WILHELM UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BONESS WILHELM FÜS. - 1918 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
BRESEMANN WILHELM - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BRANDT WILHELM - - 1914 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BERG WILHELM - - 1915-03-27 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BECKER WILHELM WEHRM. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BALHMEIERZ WILHELM - - 1918-05-22 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
BOHR WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BLAESE WILHELM - - 1915-06-01 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BAUMANN WILHELM - - 1918-04-23 - Korytowo wieś, gm. Maszewo, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - Tablica
BINDER WILHELM ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BRAUN WILHELM - - 1916-05-18 - Gardno wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BÖHM WILHELM LDST.INF. IR 18 1915-04-02 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÜTROS WILHELM MUSK. 7. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BURRICHTER WILHELM WEHRMANN 1. K. LDW. INF. R. 19 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
BÖCK WILHELM LST. INF. I.R. 14 1915-02-20 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BINTER WILHELM - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BRUHN WILHELM WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BOOKHAHN WILHELM GEFR. FELDART. RGT. 38 1914-12-13 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
BARTHEL WILHELM - - 1915-10-30 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BARGER WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BISCHOF WILHELM - - - - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BÖSS WILHELM GEFREITER D. R. 8 K INF REG 69 1914-11-16 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
BACHMANN WILHELM INF. L.J.R. 16 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BERGMANN WILHELM INF. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BLÜHWEISS WILHELM JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-06 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BREITKREUZ WILHELM PIONIER 1 FELDK PION BTL 28 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
BOMBA WILHELM - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1882-09-22 - -
BERLIN WILHELM V[I]ZE FEDW[EBEL] - 1917-07-24 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BENKE WILHELM - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BERGER WILHELM - - 1917-07-15 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BEISSE WILHELM UT.OFFZ. PRIR 46 1915-05-05(-08) - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURCZYK WILHELM - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BRUHN(?) WILHELM - - 1916-??-?? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BAUER WILHELM UTFF P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARON WILHELM - - 1921-03-18 - Branice I wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie 1897-04-04 - -
BROWELEIT WILHELM MUSKIETER - 1917-08-12 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie 1896-02-20 - -
BACHMANN WILHELM - - 1914-09-20 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BLESS WILHELM - - 1918-08-28 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
BOMBA WILHELM - - 1916-03-09 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BAUR WILHELM INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUCK WILHELM GREN. - 1916-08-18 RUSSLAND Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
BRIESE WILHELM - - 1918-07-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BORGMANN WILHELM RES. PREUSS.RES.INF.REG. 218 1914-12-24 - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
BILLMANN WILHELM - - 1915 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BOCHOW WILHELM MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRANDT WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BERG WILH. VCFDW GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
BOST WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BÖVERS WILH. OBERJ. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
BOTTCHER WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BULCKE WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BARTEL WILH. FÜSELIER - 1916-08-07 FRANKREICH Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
BEHNKE WILH. - - 1916-09-28 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - VERM. SEIT
BOHNERT WILH. - - 1917-09-20 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1889-11-29 - -
BÖNISCH WILH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BIERMANN WILH. - - 1915 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BRÄUNIG WILH. UTFF P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BERKE WILH. - - 1918-10-05 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
BRAUER WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BRETZEL WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BETHAUS WILH. MUSK. 11 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-11 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BRUHNS WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BLUMENROTH WILH. GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
BAUSTIAN WILH. LDSTM. 4 K. LDST. BATL. 3 SCHWERIN 1914-12-06 - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BOHM WILH. KRIEGSFREIW. 12. K. 1. RES. REG. POSEN 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
BÄRENWALD WILH. LDSTM. - 1918-03-22 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
BYSZIO WILH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BORNTMANN WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BADER WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BOGISEK WILH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BANNACH WILCH. WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 2KP 1914-11-29 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BARTOSZEK WIKTOR - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BEDNORZ WIKTOR - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
BORISENKO WIKTOR RUSS.SOLDAT - 1918-01-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BROŃSKI WIKTOR - - - - Ustrobna wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BRANITRKI WIGENTZI GEM./RUSS. I.R.16 1917-03-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BECKMANN WESSEL - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
BETKIN WESCHELI RUSS. INF.REGT.168.1.KP. 1914-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BREBEK WERNER - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
BULIČEK WENZEL LST.INF. I.R. 18 1915-04-30 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BOUDA WENZEL RES.INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BOREŠ WENZEL GEFREITER K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BLAHA WENZEL SCH. - - - Małastów II (nr 66) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BACILEK WENZEL E.R.INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BULIČEK WENZEL LST.INF. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUREŠ WENZEL GFT. SCH.R 12 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAREŠ WENZEL E.R.FAHRSOLD. SCH.R. 26/S.BAON 9 1915-03-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BOŁDYS WAWRZYNIEC - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
BŁASZCZYK WAWRZYNIEC - - 1918-04-21 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
BABA WAWRZYNIEC ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-11-24 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
BRZOSTOWSKI WAWRZYN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
BELL WAWRZYN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - ROSNOWO -
BAG WAWRINCE INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-07 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BOJER WASZI JNFANT. K.U.K.J.R. 82 1915-01-10 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BUSAKOW WASYLIJ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUHACZ WASYLIJ - IR 35 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BURYN WASYLI SANITAT  FELDSP.108  1915-02-14 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BEWKO WASYL JNFANTERIST K.U.K.J.R.89/3K 1917-05-22 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BENDEJCZAK WASYL INF. K.K.LDST.R. 215 1914-12-08 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
BYRWA WASYL SZER. 26 p.p. 1917-04-07 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BONDARENKO WASSILIJ INF. RUSS. I.R 165 - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BOTSCHKAREW WASSILI GEM/ROSJA I. R. 330 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BRESKALOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.27 1915-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BALABA WASSILI SOLDAT 6.KOMP.206.RUSS.JNF.RGT. 1916-10-19 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
BONEGROW WASSILI GEM/ROSJA I.R.63 1915-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BABUSCHKIN WASSILI GEM/ROSJA I.R.110 1918-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BULGARU WASSILI GEM./RUM. I.R.69 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BLINOWSKI WASSILI GEM./RUSS. G.R.3 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BALAKIREF WASSILI GEM/ROSJA I.R.171 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BUGROW WASSILE GEM/ROSJA I. R. 242 1917-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BIELOW WASILY GEM./RUSS. I.R.209 1917-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BELKOW WASILIJ - 222 ros. p.p. 1917-08-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1886 - -
BYRWA WASILIJ SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
BRAGIN WASILI RUSS. INF.REGT.211.16.KP. 1915-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BRICZIKOW WASILI RUSS. INF.REGT.79.3.KP. 1915-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BOGUN WASILI GEM./RUSS. I.R.207 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BULDAKOW WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-12-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BYCHOW WASILI SZER. 242 p.p. 1917-09-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887 - -
BOLOSCHENKOW WASILI - - 1916-04-05 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1884 - -
BORISOW WASILE GEM/ROSJA I. R. 16 1917-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BRATU WASILE GEM./RUMAN I.R.36 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BELDINGOW WASILE GEM/ROSJA I.R.61 1918-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BABIŃCZUK WASIL INF. I.R. 58 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAZINK WASIL FUHRM. - 1914-12-03 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.6
BERGER WALTER - 4. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BATL. 47 1914-12-04 - Zduńska Wola miasto, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
BLOCH WALTER - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-21 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BAUMANN WALTER - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BEYREISS WALTER GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BEYERSDORF WALTER - - 1915-11-20 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BORONOW WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BARTEL WALTER MUSKET. - 1916-06-01 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
BERING WALTER LEUTNANT D. R. FUSSARTL. REGT. 1 1918-10-24 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
BITTNER WALTER - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BILLSTRÖM WALTER - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUCHOLTZ WALTER UNTFFZ. D. RES. STAB D. 2 ABT. 1914-11-22 - Łódź-Rogi część miasta Łódź, ul. Strykowska łódzkie - - -
BÖTTCHER WALTER GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BERTRAM WALTER - - 1916-04-19 - Głoska wieś, gm. Miękinia, pow. średzki dolnośląskie - - obelisk
BRENDEL WALTER MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BERTHELSEN WALTER - - 1918-08-21 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BUCKER WALTER ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BREITKOPF WALTER - - 1918 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BIRKER WALTER - - 1919-01-08 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1890-08-26 OAHTHAUSEN -
BODE WALTER - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BAUMANN WALTER - - 1917-04-08 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BEHRENROTH WALTER - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BRINSA WALTER - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BERGMANN WALTER GFT. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
BEHNKE WALTER UNTOFFZ. 3.G.R.Z.F.6K. 1915-08-17 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BREITKOPF WALTER - - 1918 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BANSEN WALTER - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BELLMER WALTER MUSKETIER - 1918-07-23 - Lubieszewo wieś, gm. Złocieniec, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BÖCK WALTER INF. K.U.K. I.R. 49 1915-05-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BUCKWARDT WALTER MUSK[IETER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
BEYER WALTER FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BESS WALTER KAN[ONIER] - 1917-05-05 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BOTTCHER WALTER JNF.GEFR.  - maj-15 - Chybice wieś, gm. Pawłów, pow. starachowicki świętokrzyskie - - -
BITTER WALTER - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
BURG WALT. RES. 12 K. INF. REG. 147 1914-11-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
BECKER WALT. VZFLDW. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BORCHERT WALT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BATZIEK WALENTYN - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
BEDNARCZYK WALENTY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BŁAJEK WALENTY - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
BARDZIK WALENTY - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BRYK WALENTY - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
BIALAS WALENTIN - - 1915-09-25 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
BUKOWSKI WALDEMAR - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
BAMBERG WALDEMAR WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BRESS WALDEMAR GEFREITER  L.J.R.47.9 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
BRUNTZEL WALDEMAR UT.OFFZ. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
BANASKUK WADISLOW RUSS.ZIVIL.GEF. - 1918-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
BUDZYŃSKI WACŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
BROOKES W.H. 58986 PRIVATE WEST YORKSHIRE REGIMENT 1918-09-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BAILEY W.H. 18947 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-09-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BAILEY W.H. 18947 PRIVATE LANCASHIRE FUSILIERS 1918-09-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BOSSON W.A. 288017 PRIVATE CAN.MOTOR MACHINE GUN BDE. 1918-06-03 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BELL W. 22726 PRIVATE YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BROŻEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUNDY W. ERS. R. 9 KOMP. 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BEWERSDORF W. RES. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BRAUSER W. SCH?TZE - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
BERGMANN W. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BÖHM W. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BLUM W. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUHOF -
BUCH W. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BRAGULLA W. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BIEWALD W. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BORNKE W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BALZER W. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
BURDZIK W. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
BEER W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUSS W. - - 1916-05-05 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
BILISZCZUK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BERNARD W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUBNIK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUCKLEY W. 18932 LANCE CPL. THE KING`S LIVERPOOL REGT. 1918-05-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BAST W. SA. UTFFZ. ROITASOWICE 1915-06-14 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
BLIESE W. GEFR. 5. KOMP. RES. INF. REGT. 9 1914-10-21 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BAMBER W. PTE/ 1ST/ 5TH BAT. LOYAL NORTH LANCASHIRE 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
BLANKENHEIN W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BAUMBACH W. MUSKETIER R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
BALUK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BLANKENBG W - - 1915-03-09 - Bobolin wieś, gm. Kołbaskowo, pow. policki zachodniopomorskie - - BLANKENBURG?
BOLACHE VOINEA RUMÄN JNF.REGT.48 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BERGAMINI VITTORIO - - - - Warszawa I miasto Warszawa, dzielnica Bielany mazowieckie - - -
BONORA VITTORIO SOLD. 261.FANT. 1918-01-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-11-12 - -
BRADLER VINZENZ GFT. I.R. 74 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BŁAŻEK VINZENZ LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BOGNAR VINZENZ INF. K.U.K. I.R. 13 1915-01-13 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BINDER VINZENZ LDSTRM. J . R . 46 / 6 K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRANDETSKI VINZENZ ERS.RES.JG. F.J.B. 12 1914-12-14 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BUHL VINZENT - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
BISKUP VINZENT - - 1917-12-02 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BIMEK VINZENT - - - - Steblów I wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BARTON VINZENT - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
BIALAS VINZENT - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BUHL VINZENT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BORTH? VINZENT - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
BUHL VINZENT - - 1914-11-15 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
BOCHEN VINZENT - - 1914-08-22 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BINDER VINZENS LDSTRM. R.I.R. 46 / 6K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BORBAS VINZENS ERSHES K.U.K.J.R. 44 1915-02-16 - Sulejów miasto, gm. Sulejów, pow. piotrkowski łódzkie - - -
BUHL VINZ. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BERRA VINCENZO ROBERTO SOLD. 90.FANT. 1918-08-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-10-23 - -
BERGONZINI VINCENZO SOLD. 9.BERS. 1918-04-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-03-27 - -
BARON VIKTOR - - 1918-04-12 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
BIENIAS VIKTOR LANDSTURMMANN 3.KOMP.10.LDST.J.ERS.B.VIA.K.(VI36) 1916-02-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-10-16 - -
BENDA VIKTOR LDST.SCH. SCH.R. 1 1915-02-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BONK VIKTOR - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE-WIELOPOLE -
BYSZKIEWICZ VIKTOR GFT. I.R. 58 1914-12-18 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1896 - -
BIALAS VIKTOR - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BEDNAREK VIKTOR LANDSTM. - 1916-11-09 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
BOGDANSCHUK VIKTOR GEM/ROSJA I.R.119 1918-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BUFFO VIKTOR - - 1918-09-03 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
BLAUTH VIKT. - - 1916-12-26 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
BAUCHROWITZ VIKT. - - 1914-03-25 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
BALDI VIGILIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIEGANSKI VICTOR II - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BIEGANSKI VICTOR I - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BUHL VICTOR - - 1916-10-15 NAJAROWKA Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
BERGER VENZEL - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
BRICAG VASILE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BADEA VASILE GEM./RUM. I.R.59 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BATMALAI VASILE GEM./RUM. I.R.17 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BARNAZ VASIL RUMÄN INF.REGT.49.?.KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BENEDEK VALKO UNT.JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BLAGA VALERIAN INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUJARA VALENTIN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BOROWICZ VALENTIN WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 191505-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIRKE VALENTIN - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Fichtig -
BENEDIKTER VALENTIN ZGSF. TKJR 3 1915-03-28 - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BITTMANN VALENTIN - - 1916-04-03 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BARTODZIEJ VALENTIN - - 1917-08-17 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BEDNAREK VALENTIN - - 1914-12-20 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BRETZER VALENTIN UNTOFFZIER RJR 221/6K 1914-12-18 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
BALOG VALENTIN MUSKETIER 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
BRILKA VALENTIN - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
BONAPACE VALENTE UT.JG K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BIOLIK VAL. GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BERLANDER V. LDSCH. K.SCH.R. II - - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
BIERMANN V. LANDST. - 1918-03-23 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
BOROWIEC V - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BORGHI UMBERTO GEM/WŁOCHY MASCH.GEW.KOMP.59 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BAIL ULRICH INFANTERIST 3 BAYR.INF.RGT, 3KP 1915-09-16 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BARBU TUDOR GEM./RUM. I.R.75 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
BLIDOROW TROFIN GEM/ROSJA I. R. 230 1917-12-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BORISOW TROFIM GEM/ROSJA I. R. 101 1918-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BRYTULA TROCHYM KUTSCH. - 1915-03-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BERNHARDT TRAUGOTT ERS.RES. - 1917-06-13 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BERESENKO TOMSK GEM./RUSS. I.R.227 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BIANCHI TOMMASO SOLD. 1177.MITR. 1918-04-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-07-23 - -
BLICHARCZYK TOMASZ - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - syn Wojciecha
BATAYKA TOMAS TRAIN.SOLD. TR.DIV.BR. 32 1914-04-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BADEA TOMA GEM/RUMUNIA I. R. 41 1918-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BOSZTOW TODOSEI - - 1917-01-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BATRINA TODOR HONV. H.I.R. 303 1914-12-(20-23) - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BOCSAK TÓDOR ERS.RES. H.I.R. 12 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BACLEA TOADER RUMÄN INF.REGT.12.1.KP. 1917-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BAUMANN TITUS JOSEF ZGSF. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BEIDANN TIMOSE GEM/ROSJA I.R.82 1917-09-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BIALAN TIMOFIJ RUSSE - 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
BOTOLOW TIMOFEJ RUSS. INF.REGT.211.13.KP. 1915-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BADU TIEN GEM./RUM. I.R.75 1917-12-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BALANTOW TICHON RUSS.SOLDAT - 1917-05-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BONDAR TICHON GEM./RUSS. I.R.20 1918-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
BAUER THOMAS - K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
BEDNARCZYK THOMAS - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BARAC THOMAS INF. I.R. 70/2 - - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1888 DRENOVCI -
BRUNNER THOMAS SCHÜTZE K.K.K.SCH.R.II 1914-12-14 LAS WICHRAŹ Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie 1892-12-04 ST. LORENZEN (TYROL) -
BURA THOMAS - LIR.?/3K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
BALETKA THOMAS INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BRZESICZEK THOMAS - - 1916-07-01 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BLAHOUDEK THOMAS INF. K.K. LDST. 8. 34 1915-02-20 - Wojnicz-Zamoście (nr 282) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUHL THOMAS - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - FALMIROWICE -
BUHER THEOHL? - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
BEINEKE THEODOR GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
BOETHE THEODOR GEFREITER  L.KAV.R.2.2  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
BERNARDT THEODOR - - 1915-09-17 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BECKER THEODOR GEFR. PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
BOTHEN THEODOR - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BICZUK THEODOR INF. RUSS. I.R. 123 1915-07-09 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BARTH THEODOR SZER 9 J. R. 167 1914-11-18 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
BARON THEODOR - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BERNER THEODOR - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BAUMEISTER THEODOR - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
BOICZAN THEODOR JNFANT. K.U.K.J.R. 31/5K 1915-01-14 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BENDA THEODOR - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BIENIEK THEODOR - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
BADURA THEODOR - - 1917-04-23 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
BIENIEK THEODOR - - 1915-08-11 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEKARMIA -
BURCZEK THEODOR - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
BADURA THEODOR - - 1917 Francja (verm.) Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1896-04-16 - zaginął
BALLMANN THEODOR - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BUCHOLTZ THEODOR - - 1917-07-26 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
BRAJK THEODOR RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BALKE THEODOR - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BOGDAN THEODOR ÖSTERREICH. INF. I.R. 2 1914-11-24 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BECKER THEODOR LDSTM 4 KOMP.3MOB.LDSTM.JNF.BATL. COBLENZ 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
BURDZIŃSKI THEODOR PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BLANKENBURG TH. JÄGER GDE.R.JÄG.B.4K. 1914-10-26 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
BILLASCH TH. UNTEROFFIZIER RJR 221/6K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
BORGHOFF TH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BEMMANN TH WEHRMANN 2 K. E. BTL. J. R. 104 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
BJAKIN TERENTI GEM/ROSJA I.R.81 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BUOKO TEPOW - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BEZKOROWNOWYI TEOKOYYIJI - IR 35 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BECCARIA TEOFILLIO GEM/WŁOCHY I.R.131 1919-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BARTOSZEK TEOFIL II - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BARTOSZEK TEOFIL I - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BRAJER TEOFIL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BABYCZUK TEOFIL - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BORK TEOFIL - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
BISKUP TEOFIL - - 1914-08-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
BISMOR TEOFIL - - 1916-06-10 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1895-04-27 Ornontowice -
BUDNY TEOFIL - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
BLABUSZ TEOF. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
BABICEK TEOF - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BOB TEODOR AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
BABENKO TEODOR SERGT/RUMUNIA SCH. R. 1 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BAUM TEODOR WEHRM. RJR 219/1K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BURAK TEODOR GEM/ROSJA I.R.13 1918-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
BOBEISCHOW TEODOR GEM/ROSJA I.R.226 1918-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BENYSEK TEODOR - - 1917-07-08 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1893-10-29 - -
BOBILJOW TEODOR - 2 P.P. 5 K. 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BRASCHENKO TEODOR GEM/ROSJA I.R.12 1919-03-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BULATOW TEODOR GEFR/ROSJA I.R.211 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BURLAKOW TEODOR GEM/ROSJA I.R. 292 1918-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
BLASZCZYK TEODOR - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BIEGA TADEUSZ LEGIONISTA 2 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
BILINSKI T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BERNACZ T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRYŚ T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRÜGGEMANN T. FÜSILIER 10 K. GARD. GR. R. 6 1914-12-14 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
BROŻONOWICZ T. - - 1914 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1896 - Kl. VI
BAKON T - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BLICHARCZYK SZYMON - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BORAWKOW SZYMON SZER. 209 p.p. 1917-11-21 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BENIUK SZCZER RUSSE - - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BORYŚ SZCZEPAN - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1879 - -
BUŁA SZCZEPAN SZER. 1. BRYG. POL. LEG 1916-07-10 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BOGONIOWSKI SZ. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
BOGUNIA SYLWESTER INF. K.U.K. I.R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARTILLA SYLVESTER GEFR. M.G. SCHARFSCH. A. 5 1918-10-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1896-12-12 LOWOSCHAU -
BODI STEPHEN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
BITTNIOK STEPHAN - - 1916 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
BALAKIN STEPAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BARBA STEPAN GEM/RUMUNIA I.R.75 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BUDNIKOW STEPAN GEM/ROSJA I. R. 113 1917-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BRIESEME STEP. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BORCKE RIENOW V STEFFEN RITTMEISTER - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BOBROJECKI STEFAN FIEDOROWICZ RUSS. - 1914-10-10 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BULIK STEFAN - - 1915-05-26 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
BERGHIS STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.64 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BROSCARCANU STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BEREKAIARI STEFAN ÖSTERR. INF. K.K. I.R. 62 1915-01-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BALINT STEFAN INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BARANYAI STEFAN JG. T.K.I.R. 1 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BALA STEFAN INF. I.R. 56 1915-03-21 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BABYCZ STEFAN - RUSS.I.R. 155 1915-01-08 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAŁTOWSKI STEFAN - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - ROLNIK
BOGOS STEFAN GEM./RUM. I.R.80 1917-01-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BUCZKO STEFAN LDST.INF. IR 90 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUSZNIN STEFAN SZER. - 1917-07-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1880 - -
BORALIN STEFAN GEM./RUM. I.R.4 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BAARA STEFAN LST.PTRF. F.J.B. 2 1915-05-09 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
BULDO STEFAN - - 1918-12-18 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BOKA STEFAN LST. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BARAN STEFAN INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BACHMET STEFAN RUSS. INF.REGT.278.5.KP. 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BACHLEDA STEFAN JG. FJB 4 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BALLON STEFAN - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1905-06-05 - -
BOGUWAROW STEFAN GEM./RUSS. I.R.241 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BIENIEK STEFAN - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BOLGUSCHIN STEFAN GEM/ROSJA I.R.241 1917-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BRZOSKA STEFAN - - 1916-10-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1895-12-14 Ornontowice -
BRASIANO STANKO - - 1918-11-26 - Otmuchów miasto, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BARAN STANISŁAW SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
BOBER STANISŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BOJDA STANISŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
BUCZYŃSKI STANISŁAW - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BODZOŃ STANISŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
BANASIK STANISŁAW - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
BLICHARSKI STANISŁAW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - SZEWC
BIEGAŃSKI STANISŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BĄK STANISŁAW - - 1917-12-24 Lens-region Pas-de-Calais Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BOGACZ STANISŁAW - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BUREK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
BOGUCKI STANISŁAW - - 1914-08-26 KRASNE Przemyśl I miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie 1875-08-10 - -
BAJDA STANISŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
BIEDRAWA STANISŁAW ? POL.LEG. ? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BARTKOWIAK STANISŁAW - - 1914-12-07 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BATKO STANISŁAW - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BEŁDA STANISŁAW SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
BANER (BAUER) STANISŁAW - 5 PP 1 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - UCZEŃ RZESZOWSKIEGO GIMNAZJUM
BOROŃSKI STANISŁAW SIERŻ. SZKOŁA MIERNICZA 1918-07-17 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 22 - -
BAJON STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BOROWIAK STANISŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BOROWICZ STANISŁAW LEGIONISTA 5.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BILKA STANISŁAW - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
BRESA STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
BARTKOWIAK STANISŁAW - - 1919-06-26 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BIGAŃSKI STANISŁAW SZER. P.P.POL.LEG. 1917-11-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BLICHARCZYK STANISŁAW - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BORDIUK STANISLAW INF. IR 17 - - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUDRIK STANISLAW GEM/ROSJA I.R.482 1918-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BIELSKI STANISLAW - - 1916-08-23 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1898-07-27 - -
BUKIEWICZ STANISLAUS - PREUSSISCHES.INF.RGT. 46 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BANAŚ STANISLAUS SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BRANOWICZ STANISLAUS WEHREMANN 3 K. INF. REG. 49 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BANASZAK STANISLAUS TAMB. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRZUSZEK STANISLAUS INF. K.K. L.I.R. 32 1916-04-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BLECHHARCZ STANISLAUS FUHRM. - 1914-12-03 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.5
BULLA STANISLAUS LANDSTURMMANN REKR.DEP.E.RES.JNF.RGT.22 1916-03-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-08-30 - -
BRÜLL STANISLAUS CIV. KUTSCHER K.K.LDST.B.24 1915-02-12 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUS STANISLAUS RES.K.TAMB. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURTSCHAK STANISLAUS SANT.FELDW/ROSJA LAZARET 105 1919-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
BUKOTA STANISLAUS INFT. L.I.R. 17 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.65
BARAN STANISL. OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-17 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
BIENEK STAN. - - 1918-04-12 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BIEROŃSKI STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
BALCER STAN. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
BEBEREK STAN GEM/RUMUNIA I.R.36 1917-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
BUGA STAN RUMUNIA J.R.60.M.G.K. 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUTA STAN RUMÄN INF.REGT.81 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUTKOWSKI ST. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
BASIŃSKI ST. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BOROWCZYK ST. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1880 - -
BAKALARCZYK ST. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
BABIAK ST. RESERVIST 10 K. INF. R. 167 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
BIAZZI SPERANDIO SOLD. 4.SAN.CICL. 1918-02-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-05-31 - -
BOIKO SINOVI GEM/ROSJA A.R.84 1918-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BONAPACE SIMONE LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BORODZIN SIMON ROSJA JNF.REGT.115.12.KP 1915-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BURINSKY SIMON INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BALTZER SIMON - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BARTYLLA SIMON - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
BORISENKO SIMON GEM/ROSJA I.R.162 1917-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
BORYSOW SIMON INF. RUSS. IR 36 1915-02-09 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BORUCKI SIMON INF. K.U.K. I.R. 80 1915-05-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BABER SIMON - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BAUR SIMON - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BOJKO SIMON INF. LDST.I.R. 32 1915-05-?? - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BC?ARA SIMION GEM./RUM. I.R.18 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BOGATSCHOW SIMION GEM/ROSJA I. R. 207 1917-02-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
BERGONZINI SILVIO SOLD. 1181.MITR. 1918-11-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-05-26 - -
BERTI SILVIO SOLD. 273.FANT. 1918-03-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-02-24 - -
BOLETTI SILVIO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BYKOW SIEMION GEM SIB. SCHÜTZ. R. 421 1917-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BAMBERGER SIEGFRIED ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp 7 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
BRUCK SIEGFR. UTFZZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BANNI SIEDER RUSS I. REGT. 302 1914-09-16 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
BOJARSKE SIDOR GEM/ROSJA I.R.178 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BATTISTINI SEVERINO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUJAKEWITSCH SERONIN RUSS.SOLDAT - 1917-05-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BUDON SERGEI UTFFZ/ROSJA I.R.182 1918-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
BESRUTSCHKO SERGEI GEM/ROSJA I. R. 278 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BUKROWIN SERGEI GEM/ROSJA I.R.13 1919-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BEITZ SERAFIN GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
BEGUNOW SEMJON GEM./RUSS. GREN.R.3 1917-08-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BOJAKOW SEMJON RUSS.SOLDAT - 1918-07-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BAJKOW SEMION GEM SIB.SCHUT.7 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BLODOF SEMION GEM./RUSS. SAPEUR.BATL.27 1916-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
BEDELAK SEMEON INF. K.U.K.I.R. 80 1915-03-14 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BOJKO SEMEN INF. K.K. LDST.I.R.32 1915-05-06 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAUER SEBASTIAN ÖST. ARB. AWT. ABT. I 1915-01-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - PRINZENDORF -
BEREUTER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-03 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BAIERL SEBASTIAN E.R.SCH. SCH.R. 24 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURIKIN SEBASTIAN INF. I.R. TOMSK. - - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BLAGOJEWITSCH SCHIWOIN SER. I.R.8. 1916-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
BONA SCHERBAN RUMÄN INF.REGT.22.14.KP 1916-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BRELITSCH SAWA SER. I.R.8 1917-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BARTOLUZZI SAVERIO SOLD. 147.FANT. 1918-08-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-05-27 - -
BERTOLINI SAVERIO SOLD. 68.FANT. 1918-09-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-07-12 - -
BATTAFUSCO SANTI SERG. 263.FANT. 1918-09-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-25 - -
BARCHI SANTE SOLD 32 FANTERIA 1916-03-22 - Warszawa I miasto Warszawa, dzielnica Bielany mazowieckie - - -
BARDI SANTE SOLD. 208.FANT. 1917-12-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-09-01 - -
BALASZ SANTA HONV. K.U.HONV.I.R. 24 1914-12-23 - Gromnik II (nr 146) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURALEA SANDU GEM/ROSJA I.R.54 1917-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
BÁNYA SÁNDOR HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-08 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BENASICH SANDOR JNFANT. K.U.K. J.R. 34 1914-11-13 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
BUSTYS SANDOR INF. - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BOZSÁK SÁNDOR HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BULICKI SANDOR INF. - - - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BARTOLINI SAMUELLE SOLD. 26.FANT. 1918-01-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
BEER SAMUEL HONV. K.UNG.L.I.R.12 M.KIR.HONV.GYAL.EZR 1915-05-25 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BYK SAMUEL SZEREGOWY - 1917-01-23 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
BENGER SAMUEL - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BAICOIANU SAMOIL GEM./RUM. I.R.47 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BOEHM SALO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BUSCHUJEFI SACHAR SZER. 42 p.p. 1918-02-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
BUSSOLOTTI SABATINO SOLD. 620.BATT.ASS. 1918-10-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878- - -
BEARD S.W. 316506 GUNNER ROYAL GARRISON ARTILLERY 1918-08-30 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BOMBIS S. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BATALECZEK S. - 2 R.J. 102 1914-12-28 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
BLEWITT S. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Machine Gun Corps (Inf.) 1918-12-07 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
BURGER S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BALCARCZYK S. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
BABIJ S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BAYER S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BAMPI RUDOLF LUIGI UT.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUSCH RUDOLF OFFZ.STELLV. J.R.74 1.KOMP. 1915-07-21 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
BOCK RUDOLF GRENADIER - 1918-03-30 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
BUSCH RUDOLF SOLDAT - 1918-11-01 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-07-04 - -
BRADATSCH RUDOLF LDST.INF. L.I.R. 11 1915-02-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BRYCHCY RUDOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
BRUNNER RUDOLF - - 1918-02-17 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
BURYAN RUDOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
BRUCKWILDER RUDOLF GEFREITER L.J.R.6/2K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
BECKER RUDOLF MUSK. - 1918-09-10 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
BARTOSCH RUDOLF ZGSF. K.U.K.F.J.B. 12 1914-12-(18-24) - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BECK RUDOLF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BIRKHEIM RUDOLF ERS.RES.JG. F.J.B. 9 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRANKA RUDOLF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
BROSSMANN RUDOLF INF. K.K.LDST.I.R. 15 1915-03-03 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
BLŰMEL RUDOLF LDST. I.R. 56 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BOSS RUDOLF - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BAŠE RUDOLF LDST.SCH. SCH.R. 30 1915-05-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BÄUMEL RUDOLF LDST.INF. I.R. 56 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BRYCHLEY RUDOLF E.R.KAN. F.K.R. 11 1915-02-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BAYER RUDOLF E.R.INF. SCH.R. 11 1915-03-23 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUCH RUDOLF HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BESEL RUDOLF INF. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BLEHA RUDOLF RES.INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BURWAL RUDOLF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BIALLUCK RUDOLF - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BAEREŠ RUDOLF VORM. K.U.K.F.H.R. 42 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRANDYS RUDOLF KPT. II KORPUS NA WSCHODZIE 1918-05-11 Kaniów Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
BARTHEL RUDOLF - - 1916-10-18 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BREIDERHOFF RUDOLF JAGER RJB 19/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BURYAN RUDOLF OB. JG. K.U.K. F.J.B. 16 1915-01-16 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BRUNSCH RUDOLF LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BERNHARD RUDOLF INF. IR 47 1915-01-09 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BORROSCH RUDOLF - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Moskotten -
BERGMANN RUDOLF LT RES.IR 218, 8KP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 27.06.1915
BRÜCKNER RUDOLF INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BOGNER RUDOLF KPL. SCH.R. 7 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAUER RUDOLF KAPELMIS.PODOF. ? 1916-06-12 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BERGER RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BĚLKA RUDOLF TIT.KPL. IR 98 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUHL RUD. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BOLTEW RUD. JÄGER 2 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
BERESKI ROMAN JAN CHORĄŻY 4 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie 1896-07-06 PRZEMYŚL ODZNACZONY POŚMIERTNIE - ORDER VIRTUTI MILITARI V KL ORAZ KRZYŻ NIEPODLEGŁOŚCI
BUJAK ROMAN KAN. 5 P.ART. 1917-06-03 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
BILINSKI ROMAN MUSKETIER  L.J.R.51,12 1914-11-29 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
BISKUP ROMAN - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - MUTZKAU -
BAUSCHKE ROMAN - - 1914-08-21 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1868-04-04 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
BUCZYŃSKI ROMAN KAPRAL 1.P.P.LEG.POL 1914-12-23 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BILINSKI ROMAN - - 1919-01-31 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1898-01-28 MOKRONOS -
BAUMGARTNER ROCHUS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BITTESNIG ROCHUS KPL.TIT.ZGSF. IR 97 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BENSCH ROCHUS - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BÜRKNER ROBERT ALEXANDER GENERALMAJOR - 1925-03-19 KÖNIGSBERG Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1870-12-06 CHARLOTTENBURG -
BONISCH ROBERT - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BROMUND ROBERT LANDSTURMANN INF. REG. 175 1920-08-11 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1876-02-03 - lapidarium
BAUMERT ROBERT - - 1917-07-18 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BEILER ROBERT GEFR. - 1917-10-23 I. WESTEN Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BRENDEL ROBERT - - 1918-08-21 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BINNER ROBERT - - 1917 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BETHGE ROBERT KRIEGSFRW. 3. KOMP. R.J.N.F. R.64 1914-12-01 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BEINLICH ROBERT - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BUSCH ROBERT - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BLACH ROBERT WEHRMANN - 1916-04-01 BIAŁA Bystrzyca wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie 1876-07-07 - -
BÜTTNER ROBERT MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRYSCH ROBERT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BARKOW ROBERT - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - BRENDEMÜHL / JATKI Obelisk
BRONDER ROBERT - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
BORKENHAGEN ROBERT FÜS. 12 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BINNER ROBERT - - 1917-02-19 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BRACHT ROBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BÖCK ROBERT RES.ZGSF. D.R. 15 1914-09-30 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BEYER ROBERT PIONIER - 1917-08-20 FRANKREICH Stare Chrapowo wieś, gm. Bielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Alt Grape) zachodniopomorskie - - obelisk
BORCHARDT ROBERT UNTEROFF. - 1917-07-22 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
BÄSLER ROBERT - - 1917-11-11 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
BRŰSKE ROBERT MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
BUTH ROBERT OBGFR. - 1917-04-14 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
BRAUNER ROBERT - - 1918-04-05 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BARTELT ROBERT - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - FRIEDENSFELDE / UGORY Obelisk
BREBEK ROBERT - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
BEHR ROBERT - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BARON ROBERT - - 1919-08-25 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BAUMANN ROBERT - - 1915-04-02 - Rybnica wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BORGMANN ROBERT - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
BORCHARDT ROBERT - - 1914-09-03 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Karzin obelisk
BAERWALD ROB. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLUKOTT ROB. - - 1915-05-19 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BEILS???? ROB. - - 1915-07-31 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BRYLAW RIWEN INF. - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BELI RIRIL GEM/ROSJA I. R. 68 1918-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BOLDT RICHARD RESERVIST - 1914-11-27 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
BERGER RICHARD - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
BEIER RICHARD - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BABERITZ RICHARD WEHR. L.J.R.133/11K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
BOLDUAN RICHARD GREN. KPGGR 2 1915-05-09 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRÜCKNER RICHARD - - 1914 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BRESLAUER RICHARD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - pomnik
BAHRS RICHARD KRIEGSFRW. I.R. 78 / 12K 1915-07-14 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BASENER RICHARD GEF. - 1916-05-19 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
BLASCHKE RICHARD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BIALLAS RICHARD MUSK. - 1917-08-31 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
BOHMER RICHARD FAHNRICH - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BAUSCHKE RICHARD - - 1918-07-19 WINTERBERG Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - PRONZENDORF VERM.
BAHRS RICHARD KRIEGSFRW. J . R . 78 / 12 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BÜRGER RICHARD MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BAIER RICHARD - - 1916-03-08 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - SCHERTENDORF TABLICE
BIEHLER RICHARD - - 1915-02-10 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
BERNO RICHARD GREN. - 1916-10-01 CHAMPAGNE Siedlec-Bukowina wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
BLUME I RICHARD MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIGALKE RICHARD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BASTER RICHARD - - 1918-02-13 - Świny wieś, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BUNZEL RICHARD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
BURKHARDT RICHARD UTFFZ. - 1914-09-25 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1882-06-30 - -
BREUER RICHARD GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRONDER RICHARD - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BOHLE RICHARD GREN. KPGGR 1 1915-05-03 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
BACHMANN RICHARD WEHRM. - 1914-11-28 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BUSS RICHARD - - 1915-02-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BRUTSCHER RICHARD KRIEGSFRW. R.I.R. 208 / 4K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BEETZ RICHARD WEHRMANN L.J.R.46/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
BINNER RICHARD - - 1914 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BARTSCH RICHARD - - - FRANKREICH Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - BAUTKE -
BAYER RICHARD ERS. RES. RES.INF.REG.225 1.KOMP. 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
BECK RICHARD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BAER RICHARD - - 1918-05-19 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
BRUNS RICHARD KANIONIER 1. ABT. M. KOL. RES. FELD. ARTL. REGT. 64 1915-02-08 - Zimna miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BERND RICHARD - - 1915-05-13 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
BARTON RICHARD - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
BARWICH RICHARD MUSKETIER 5 KOMP. 176 P.P. 1914-09-10 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BRUTSCHER RICHARD KRIEGSFRW. J . R . 208 / 11 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BUSH RICHARD MUSK. - 1918-08-03 - Tąpadły wieś, gm. Brojce, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BASILIUS RICHARD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BARZ RICHARD WEHRM. 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1900 - -
BROSIG RICHARD - - 1918-10-18 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
BREITER RICHARD - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BRUCKSCH RICHARD MUSKETIER 11.KOMP.JNF.RGT.49 1917-05-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1894-05-26 - -
BRUKSCH RICHARD MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BOCK RICHARD - - 1916-06-06 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BERTERMANN RICHARD UNTEROFFIZIER - 1917-10-23 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1888-11-22 - -
BROTKA RICHARD - - 1915-03-23 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
BERNER RICH. INF. - 1915-03-14 - Jugowa miasto, gm. Dobromierz, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BORMANN RICH. - - 1916-07-03 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1893-08-14 - -
BERNDT RICH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BÖWE RICH. SERGEANT 3. K. III LDST. BATL. COBLENZ 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BAUMGART RICH. - - 1916-10-30 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
BOTTKE RICH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BENJAMIN RICH. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BLOCH RICH. OB.-APOTHEK. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BERWIG RICH. WEHR. RES.INF.RGT. 232 1915-11-14 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
BLASK RICH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BARTSCH RICH. - - 1915-08-24 in Osten Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BEIER RICH. - - 1916-07-10 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
BÖHK RICH. - I.R. 149 1915-08-29 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BRANDT RICH. - - 1918-06-02 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BERNHARDT RICH. - - 1915-02-01 RUSSL Suszki wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BAUMGART RICH. - - 1914-09-10 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - VERM.
BONNSEN RICH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BUDA REMIGIO SOLD. 15.BERS. 1918-05-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
BANDUR REINHOLD UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BINDER REINHOLD GEFREITER L.J.R. 6/12K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
BICKEL REINHOLD - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BEER REINHOLD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BRAUNER REINHOLD - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BURGHARD REINHOLD - - 1915-04-09 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BINDER REINHOLD - - 1915-07-19 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1885-05-04 - -
BAUMERT REINHOLD - - 1917-07-17 - Nielestno wieś, gm. Wleń, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
BERGMANN REINHOLD - - 1915-01-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
BUNDE REINHOLD - - maj-17 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1892-01-10 Klein Garde obelisk
BACHMANN REINHOLD - - 1919 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
BUHL REINHOLD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BRANDT REINHOLD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BUSCH REINHOLD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BÜSCHER REINHOLD UNT. OFF. PREUSS.R.J.R. 8/218 1915-01-26 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUNTROCK REINHOLD RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BERNOEL REINHOLD - - 1918-09-23 - Bożejowice wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BINNER REINHOLD - - 1918-04-27 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BERNARD REINHOLD - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
BOHM REINHOLD - - - - Łęgowo wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
BAN???EN REINHARD KÜRASSIER KÜRASS. REGT. 3, 3. ESK. 1914-09-09 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
BUCHHOLZ REINHARD ERS.RES. - 1915-12-21 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
BOROWSKI REINHARD MUSK. ? KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BÖHK REINH. - R.I.R. 209 1918-09-28 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BINKE ? REINH. - - 1917-08-19 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
BÖHM REINH. RES. 8 K. INF. REG. 32 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
BROCKHAUSEN REINH. MUSK. - 1915-07-03 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BÄDKE REINH. GEFR. - 1916-09-25 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
BOSTYNICH REAMELIŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1884 - -
BESLIJA RASIM INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1893 - -
BOSO RAJMIND JG. T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BREUSS RAIMUND PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Pogórska Wola (nr 206) wieś, gm. Skrzyszów, pow. tarnowski małopolskie - - STELA
BEIGL RAIMUND HPTM. I.R. 18 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIELKE RAIMUND - - 1918-04-12 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BRACCINI RAFFAELLO SOLD. 22.FANT. SM. 1918-07-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-02-19 - -
BILLI RAFFAELE SOLD. 241.FANT. 1918-04-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-04-19 - -
BETTOLI RAFFAELE PRIG. CIV. 1918-05-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1869- - -
BAIOCCHI RAFFAELE - - 1918-04-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895- - -
BANOKONIS RAFAIL RUSS. INF.REGT.108.6.KP. 1915-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BABITSCH RADOIKA GEM I.R.18 1917-08-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BOTSCHAK RADION GEM./RUSS. I.R.310 1918-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BOLOBORODOW RADION GEM. GRENZ.BATTL.19 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1868 - -
BETZ R? - - ????-10-26 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Sellnow-Zieleniewo obelisk
BEVERIDGE R.D. S/40126 PRIVATE THE BLACK WATH 1918-06-21 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BENESCH R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BIANCHI R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUCZEK R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRYCHCY R. - - 1918-08-21 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-07-25 Wijewo -
BUCHOLD R. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
BITTERMANN R. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BROCHMANN R. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BARTSCH R. - - 1914-12-08 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
BORCHERT R. JAEGER L..J.R. 18, 8 K. 1915-07-13 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
BORCHERT R. WEHRM. - 1917-09-14 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
BRUDNY R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BEWERSDORFF R. - - 1915-09-08 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
BRAUN R. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
BAUMGART R. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BETTERMANN R. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BORNEMANN R. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BLASCHKE R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BALZER R JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
BAIS QUIDO LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRABENEC PROKOP ORDYNANS ? 1916-08-14 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
BERBUSCHENKO PORFIRI GEM/ROSJA I.R.51 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?? - -
BOREZ POLIRE GEM/ROSJA I.R.134 1919-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
BOJANDIN PLATON UTFFZ. SIB.SCHUTZ.R.38 1918-08-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BLASCHUK PJOTER RUSS. - 1916-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
BREITKOPF PIUS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BESSARABOW PIOTR ANDREJEW. FEUERW./ROS. IR 192 - - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BĄK PIOTR - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUBICKI PIOTR - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
BIOKO PIOTR GEM/ROSJA I.R.258 1918-06-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BARISCHEW PIOTR GEM./RUSS. I.R.303 1918-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BASCHONKO PIOTR GEM/ROSJA I.R.309 1917-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BULYGA PIOTR GEM./RUSS. I.R.222 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
BEY PIOTR INFT. I.R. 77 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.60
BUGER PIOTR ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 73 P.P. 1917-07-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BASZŁYKOW PIOTR SZRG. 9 SYB. STRZ. P.P. 1917-01-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 89?
BALABANOW PIOTER INFANT. I.R. 178 1915-04-07 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
BRANCA PIETRO SOLD. 245.FANT. 1918-08-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1879- - -
BROCCHIERI PIETRO SOLD. 12.FANT. 1918-07-13 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1877-08-18 - -
BIANCO PIETRO SOLD. 75.FANT. 1918-08-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-08-29 - -
BARASSI PIETRO SOLD 207 FANTERIA 1917-07-14 - Warszawa I miasto Warszawa, dzielnica Bielany mazowieckie - - -
BARANI PIETRO GEM/WŁOCHY I.R.34 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BEURATRKI PHILIPPO GEM./RUSS. I.R.121 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
BARTOSH PHILIPP - - 1915-09-21 ROLAFLA-WILNA Bojanów wieś, gm. Krzanowice, pow. raciborski  śląskie - - -
BALBUJEW PHILIPP GEM SIB. SCHÜT. R. 41 1917-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BINZ PHILIPP UNTOFFZ. RES.FUHRP.K.60 1915-09-02 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BOGDONOW PHILIPP - - 1915-09-10 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891 - -
BROJA PHILIP - - 1914-03-17 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1876-03-31 - -
BROJA PHILIP - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BALACHOWSKI PETTER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BALUSZKA PETRO INF. IR 89 1915-05-08 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BARNAWA PETRE GEM/RUMUNIA I. R. 57 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BODEA PETRE GEM/RUMUNIA I. R. 71 1917-10-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BALOI PETRE GEM./RUM. I.R.41 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BARBU PETRE GEM./RUM. I.R.37 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BLAGININ PETR GEM./RUSS. I.R.136 1918-06-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BOLUTSCHAJEW PETR GEM/ROSJA I.R.171 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
BERNHARD PETERS KRIEGSFRW. L.J.R. 2/2K 1915-02-23 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BIENEK PETER - - 1916-11-05 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BARYSCHEW PETER GEM/ROSJA A.R.5 1917-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BRUZSINA PETER HON. H.I.R. 9 1915-03-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BASCHKIN PETER RUSS. INF.REGT.212.4.KP. 1915-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BLACH PETER - - 1915-06-01 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
BIENEK PETER - - 1914 FRAUENDORF Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BASTL PETER JNFANT K.U.K. J.R. 20 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BACH PETER ERS.RES. BRIR 7 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
BESNOSOW PETER GEFR/ROSJA I.R.205 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BRENNER PETER ÖSTERR. SOLD. S.H.D. 4 1915-01-21 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
BOTRAGY PETER HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BELKOT PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BOTYIZÁN PETER HONV. H.I.R. 12 1915-01-07 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BELLER PETER - 3 LDST.INF.ERS.BTL. MOSBACH XIV/29, 2KP 1917-09-26 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BURSON PETER GEM./RUM. I.R.59 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BOJK PETER HONV. K.UNG.L.I.R. 14 M.KIR.14 .HONV.GYAL.EZR. - - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
BAGSIK PETER - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BURLATOCHIM PETER INF. RUS.I.R. 130 1915-04-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BRODERSEN PETER MUSKETIER 1.KOMP.2.ERS.GRENAD.RGT.2 1917-07-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-07-21 - -
BIERWALD PETER - - 1915-08-24 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PALTEN - POSADY -
BARON PETER - - 1916 KRZANOWITZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BUHL PETER - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
BIALEK PETER WEHRMANN L.J.R. 11/1K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
BLACH PETER - - 1918-08-26 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
BRYCH PETER - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BERCZE PETER RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BAŁABAN PETER INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BIŁYJ PETER SAPP. K.U.K. S.B. 14 1915-01-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BERKA PETER INF. - 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BEZHOLZ PETER GEFREITER 1 WESTF.LDW.INF.BATL. BRESLAU, 4KP 1915-01-23 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BIELA PETER - - 1918-05-23 - Dolna wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
BANKOWSKI PETER PRAPORSZCZYK - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ?
BOLOTIN PETER GEM/ROSJA I.R.6 1919-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BIENIEK PETER - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
BUSAK PETER INF.RUSS. I.R.124. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUSLAJOW PETER - - 1916-03-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BARTOSSEK PETER - - 1918 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
BIRJOZA PETER INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-09 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BORN PETER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BOCHDANOWICZ PETER UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 125 1915-01-28 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BIENIEK PETER - - 1915-02-26 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
BOJKO PETER INF. K.U.K.I.R. 30 1914-12-29 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
BYKOW PETER UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 33 1915-02-11 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BEHLE PETER - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BUSZUJOW PETER RUSS. INF. RUSS.I.R. 53 1915-01-04 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
BLASCZYK PET. - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
BARTODZIEJ PET. - - 1918-06-28 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
BARON PET. - - 1915-05-28 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BARBARIĆ PERO GFT. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BALDASSARI PERANDIO SOLD. 115.FANT. 1917-11-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-07-24 - -
BOSCO PELLEGRINO SOLD. 102.COMP.LAV. 1918-06-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878-09-09 - -
BADEA PELE RUMÄN INF.REGT.46 1917-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BIEŃ PAWEŁ JAN - - 1917-08-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
BRYJOK PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
BORK PAWEŁ - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
BUDNY PAWEŁ - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
BOBROW PAWEŁ ST.SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 72G7 P.P. 1918-01-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BORUTA PAWEŁ - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
BRESCHKOBIAM PAWEL GEM./RUMAN I.R.45 1917-01-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BEGUM PAWEL GEM SCHUTZ.R.15 1918-08-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BABKIN PAWEL GEM./RUSS. I.R.179 1917-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
BUSCHEJEW PAWEL - - 1918-07-20 KUŹNIA RACIBORSKA Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie 1890-06-29 SAWOTKIN (PERM) -
BERSTEMOW PAWEL RUSS.SOLDAT - 1918-06-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BOLOBORODO PAWEL GEM./RUSS. I.R.16 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUSCHNIEW PAWEL - - 1916-11-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892 - -
BONDAROW PAWEL GEM/ROSJA GEORG.R. 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
BACZKOWSKI PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-11-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BLINOFF PAWEL RUSS. INF.REGT.211.16.KP. 1915-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BURENIN PAVIJO FRWLG. I.R. 45 1914-12-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BIELA PAUL-FRANZ - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
BACHMANN PAUL - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF VERM.
BURGEMEISTER PAUL - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BOCHNIK PAUL - - 1916-08-29 - Bargłówka wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - -