Nazwisk w bazie na literę A: 1247

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
ARNDT OTTO - - 1917-05-11 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
AMSTER JOSEF - - 1915-10-30 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
ARLT RICHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
ARTL WILHELM - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
ARNOLD HERMANN - - 1915-05-05 IN RUSLAND Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ANDERS AUGUST - - 1917-07-21 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
ANDERS JOSEF - - 1915-06-09 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
ASSMANN FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
ASSMANN ANTON - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
AMIN HERMANN - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
ALKERT GUSTAV - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
ANDERS REINHOLD - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ALTMANN ? - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
ANDERS R. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
ADERMANN RICHARD - - 1918-07-20 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
ALEX - UFFZ. FELDA. REGT. 1 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ADELBERGER HERMANN LEUTNANT DER LANDWEHR RIR 118/3 BTL./9 KOMP. 1915-03-10 STOLNIKI Stolniki wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie 1882-03-15 FURFELD/RHEINHESSEN Dowódca kompanii
ANDRYSSEK THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
ADAMIETZ FRANZ - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
ADAMCZYK JAKUB - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
ADOLPH GÜNTHER TRAINSOLDAT TRAIN R. 17 MUN. KOL. 1915-01-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - ZOPPOT -
ABEL FRANZ GEFR. L MUN.KOL.RES.FUSSARTL. 15 1914-12-01 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - ALTONA 28 JAHRE
ALEXEJEF IWAN RUSS. GEM. I.R. 7 7 KOMP. 1917-11-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1893-02-01 HERKU -
AIGNER ALOIS - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1879 HARGELSBERG -
ACS PAUL INF. I.R. 70/2 gru-14 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1893 MARADIK -
ANTER JO? MKT. - 1918-06-21 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1897-12-09 - -
ALTER MAX MKT. - 1917-04-16 - Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1895-05-14 - -
ADAMIETZ ANTON - - 1917-11-26 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ADAMIETZ LUDWIG - - 1917-07-03 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ADAM PAUL - - 1918-08-21 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ADAMIETZ JOS. - - 1915-10-10 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ANTON JOHANN - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
ANGERMANN W. PODOF. 4 KLW BRES. KRES, BTL. 47 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
ANDRETZKY R. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
AMFT E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
AMFT W - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
AMLER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
AMFT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
AMFT W - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ABTRACHMANOW MACH. JENIEC 14 / 1 P.P. 36 JEN.DROG.ROB.ODDZ. 1917.02-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 953
ADAMCZYK MAREK SZRG. - 1916-10-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 794
AŁDAKIMOW JAN SZRG. 3 / 170 P.P. 1916-11-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 820
ANDRUSZYN MIKOŁAJ SZRG. 13 / 3 P.P. 1917-01-21 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 876
APRYSZKOW BENEDYKT SZRG. 7 / 41 P.P. 1916-10-21 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 801
ASANOW DYMITR - 150 P.P. 14 K. 1917-08-30 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ATROSZENKOW DYMITR - 15 P.P. 2 K. 1917-08-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ALEKSANDROW PIOTR SZRG. 8 / 8 P.P. 1916-09-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 75?
ACHMIETOW MAREK SZRG. 15 / 241 P.P. 1916-12-24 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 846
ALFEROW JAN - 33 P. ST. 1915-11-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
AMBROŻEWICZ KAZIM. CYW. ROBT. 10 BTL. CYWL. ROB. 1916-12-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 840
ANTONOW ANTONI - 33 P.P. 5 K. 1916-05-10 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ARSZENIKOW MIKOŁAJ - 5 P.P. 8 K. 1917-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ASZIBADZY WILHELM - 35 P. ST. CK. 1916-02-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ADANANCJUSZ MINKO - 8 P. ST. 15 K. 1916-??-?? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ANDRUSAK PETER INFT. I.R. 89 1914-12-07 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.17
ANTAL VIRAGO INF. UNG. LDST. I.R. 18 1914-12-16 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.31
ACKERMANN FRIEDRICH ERS. RES. R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ALTHHOFF JOSEF LDSTM. J . R . 46 / 7 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
AEBERT - - - 1914-10-26 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
ALSCHNER WILHELM - - 1914-12-18 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
ADAMIETZ JOHANN - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
ADAM AUGUST - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
AUST KARL - - 1916-06-16 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
ARNOLD MICHAEL ERS.RES. R.J.R.227/11K. 1915-08-08 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
ACKERMANN WILLI MUSKETIER R.J.R. 52/1K. 1915-08-06 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
ALTHOFF JOSEF LDSTRM. I.R. 46 / 7K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ACKERMANN FRIEDRICH ERS. RES. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ANSORGE GUSTAV - - 1914-11-22 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
ADE... HEINRICH - - 1915 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
AST EMIL UNTOFFZ. R.J.R.203/7K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
ARNOT HERMANN MUSKETIER J.R.146/1K. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
AUGUSTIN CRIST. WEHRMANN L.J.R.6/1K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
APPLEBY H.I. SAPPER / WLK.BRYTANIA Royal Engineers 1918-10-16 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
ANDERSON A. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Durham Light Infantry 1918-11-03 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
ARMSTRONG J.E. SAPPER / WLK.BRYTANIA Royal Engineers 1918-11-07 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
ADAMSKI J - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
ALBERS KARL LDSTRM. R.J.R.232/9K 1915-08-10 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
ANDREAS FRIED. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ASSMANN PAUL - - 1914-12-11 Józefów Kudowa Zdrój IV miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1885-11-24 - -
ABRAM JÓZEF - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
ADAMSKI FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
ABRAM WŁ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
ACHTERBERG MARTIN - - 1915-07-07 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ANIOL VALENTIN - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
AUMANN FRITZ - - - - Bojmie wieś, gm. Kotuń, pow. siedlecki mazowieckie - - -
ANDRZEJCZAK MICHAŁ - - 1915-08-03 pod Krosnem Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
AGFANOW SIMON RUSS. - 1921-06-14 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
ANDERS KURT - - 1918-07-21 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
ANTONIAK R - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
ANTONIAK A - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
ANTOSZCZYK A - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
ANTONIK KARL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
ANGRES FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
AHEFELD R. SERGT. 3. / RES. DRAG. REGT. 5 1914-08-17 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
ANDERS WILHELM GEFR./NIEM. - 1915-04-06 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
ARNDT MAX - - 1917-05-28 NAD SOMMĄ Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
APOLONI EMIL - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ALDER JOSEF - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
ARNDT JOSEF - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
APOSTEL PAUL - - 1918-03-19 - Smolarnia wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
APOSTEL KONSTANTIN - - 1916-12-06 - Smolarnia wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
APOSTEL PETER - - 1915-08-05 - Racławiczki wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ALBRECHT ERNST - - 1914 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
ALBRECHT WILHELM - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
ALEXANDER ANTON - - 1916 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ADAMCZYK FRIEDRICH - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
ANIOL JOHANN - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
AU? GUSTAV ? - 1918-10-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
AUST WALTER RES. - 1914-12-25 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
ADAMERZ J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
APOSTEL JOHANN - - 1916-07-17 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
ADAMIETZ FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
AMENDA EDUARD - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
APOSTEL JULIUS - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
ANJOL AUGUST - - 1917-10-01 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
ANJOL JAKOB - - 1917-08-09 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
ANKLER VINZENT - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
AUGUST ROBERT - - 1914-09-15 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
AUGUST FRIEDRICH - - 1914-09-08 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
ANIOŁA WAWRZYN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
ADAMCZAK WINCENTY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie 1890-07-04 KOMORNIKI *)
ANDELL F. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ARNOLD P. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ANDELL K. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ANTESS CURT - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
AUER IGNATZ - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
ALKER LUDWIG - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
AJUPOW SAGADIN RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
ANDRUSZKOW STEFAN RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
ANTIMONOW STEFAN RUSS. - 1915-05-18 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
ACHROMIEJEW AFFANSIJ RUSS. - 1914-10-16 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
ANAFLIČEK LADISLAV - - 1914-11-02 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
ANIKIN SEMEN SEMENOW RUSS. - 1915-05-10 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
AUGUSTIN PHILIPP - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
ABT - LDSTM. RES.INF.REGT.266 1916-05-02 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1891-01-19 - -
ANDRIAS - LANDSTURMM INF.RGT.133. 3 KOMP. 1914-??-01 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1882-07-09 - -
AHSMANN JOHANN KORNIST INF.RGT.50 1918-07-02 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
AUMANN - LANDSTURMM INF.RGT.? 11 KOMP. 1915-10-06 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1883-01-14 - -
APPEL ERNST - - 1918-05-27 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
ADAMCZEWSKI FRANCISZEK - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
ALBRECHT OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
ARCHUT ALFRED - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
APOLINARSKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
ADAMCZEWSKI ANDRZEJ - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
ADAMCZEWSKI WIKTOR - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
ADAMCZEWSKI LEON - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
ADAM WILHELM WEHRMANN L.J.R. 6/12K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
APEL KARL LDSTRM. L.J.R.6/12K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
ADAMEK ADOLF - - 1916-11-13 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ADAMEK MAX - - 1915-11-08 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ADAMEK JOH.(ANN) - - 1917-09-28 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ALSCHER FRANZ - - 1916-07-10 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ARTT WILLI - - 1915-07-25 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
APOSTEL JOSEPH - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ANIOL EDUARD - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ASCHMANN FRIEDRICH - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
ARSENIĆ GABRIEL INFANT. K.U.K. B.H.I.R. 3 1915-01-12 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
AMBRUS GEORG INFANT. K.U.K. I.R. 32 1915-04-08 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
ARSIĆ SAVO GEFREITER K.U.K. B.H.I.R. 3 / 6K 1914-12-27 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
ANDERSCH WILLY PIONIER 12 BATALION PIONIERÓW 1918-06-13 116 SZPITAL POLOWY W MERVILLE Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1897-12-13 - ZMARŁ Z ODNIESIONYCH RAN
ANDERS GUSTAW ALFRED SERGEANT FERNSPRECH ABT. 32 1918-04-27 ARMENTIERES Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1880-09-22 - -
ARLT PAUL UTFFZ. - 1917-05-26 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1891-07-31 - HIER RUHET IN GOTT
ADAMCZEK JOH. - - 1918-05-25 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - GROMBLEWO -
ADAMEK ST. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
ADAMEK K. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
ANDERS OSWALD - - 1917 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
AHNER RICHARD - - 1918-05-30 - Mirsk miasto, gm. Mirsk, pow. lwówecki dolnośląskie 1889-04-12 - -
APELT E. GREN - 1917-08-10 VERMISST Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
AŁZANOW NIKOLAJ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
ALZANOW ALEKSEJ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
AWROW WASILIJ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
ARNDT FRITZ LDSTRM. LDSTRM. INF. BATL. BRAUNSBERG 1915-02-05 - Wejsuny wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
AUST OSKAR - - 1918-07-25 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
AHRENDT FRANZ WEHRM. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
ABRAHAM FRANZ E.R.MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
ARNDT ERNST - - 1915-06-14 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
ARNDT WILHELM - - 1914-11-11 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
ARNDT FRITZ - - 1918-09-10 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
APELT GUSTAV WEHRMANN ERS.BATL.JNF.RGT. 107 1915-01-30 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
ADAMOWICZ VIKTOR ERS. RES. ERS.JNF.RGT. 49 1915-01-17 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
ARNDT THEODOR - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
ADAMCZAK JÓZEF - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
ADAMUS JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ADAMUS ANTONI - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ADAMUS WŁADYSŁAW - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALISCH GUSTAV - - 1917-01-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-03-08 GLEISSEN -
ANTEI GEORGI - - 1916-10-31 Rudzki Most/ Rudabrück Tuchola miasto, gm. Tuchola, pow. tucholski kujawsko-pomorskie - - -
A?KUZ???? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
ARCHIPOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
AWDŻENKO - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
ALEKSANDROW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
ASPIE??ZO?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
A???U?AN?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
ARCHUTOWSKI MARIAN - - 1918-11-02 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
APLEWSKI MARIAN - - 1918-11-03 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
ANDZELM STANISŁAW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - ROLNIK
ASSMANN F. PION. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
ALEKSANDROWITZ - OFFIZER / RUSS. - - - Konstantynów-Srebrna część miasta Konstantynów, gm. Konstantynów Łódzki, pow. Pabianicki łódzkie - - VERM. SEIT
ALFONS - - - 1919-01-07 - Osiecko wieś, gm. Bledzew, pow. międzyrzecki lubuskie - Osiecko/ Oscht -
ACHENBACH OTTO - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ALBROD JOS. - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
AHA JOZEF - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ADAMCZYK WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
ADAMCZYK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
ADAMCZYK KZ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
ANUSZEWSKI AN. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
ANIOŁ JÓZEF - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUGUSTYŃSKI LUDWIK - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANIOŁ LUDWIK - - 1920 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALTMANN ROBERT - - 1917-10-31 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1878-03-20 - -
AMBILD VICTOR - - 1914-09-30 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1894-11-24 - -
AL.?? BERNHARD - - 1914-10-07 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - -
ADAMCZYK MAXIM - - 1916-09-14 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
ARNDT JOSEF - - 1915-03-18 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
ARNDT THEODOR - - 1916-11-14 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
AUST FLORIAN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ADAMIECZ WILHELM - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
AUST JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ABEND KARL - - 1914-08-13 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
ARNDT FRIED - - 1918-04-27 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
ABEND KARL - - 1919-07-?? - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
ANIOL JOH. GEFR. - 1914-08-22 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
ANDREAS RICHARD MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
ABITZEK PAUL UFFZ. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
ARLT PAUL - - 1917-01-13 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
ALBINSKI WILHELM - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
ABEND HERMANN - - 1918-10-26 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
ARNDT KARL - - 1915-01-08 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
ADLER ALB. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ADLER PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ANDERS FRITZ - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
APPEL WILLY - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
AUDITOR AL. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ANDERS GEORG - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ADAM FRIEDR. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ADLER GUSTAV - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ADLER PAUL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ANDERS G. - - 1921 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ARNDT FRITZ - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
APEL ARTHUR - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ADAMIETZ PAUL - - 1915-02-18 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
ADAMCZEWSKI STEFAN - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
AXMANN HEINRICH - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ADLER BRUNO - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ANLAUF AUGUST - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ARDELT ERNST - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ASSMANN JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ADAM BENNO - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ANDERMANN JOSEF - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ANTON AUGUST - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ADLER FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ALTMANN HUGO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ARON KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ASCHER WILLY VZFW.U.OFFZ.-ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ABRAHAM BRUNO UNT.-ARTZ.DR - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ADLER MORITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ANGRESS JUL. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ASCH JULIUS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
ABRAMSOHN SIEGFR. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
APPEL LEO schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
AUSNER FRANZ schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
ANSORGE BRUNO schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
AUMÜLLER KARL schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
AUSNER JOH. schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
ANTON JOSEF - - 19??-03-06 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ARBEIR(T)ER REINHARD - - 1914-08-27 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
ARBEITER RICHARD - - 1916-08-28 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
ANDERS OSKAR - - 1915-01-12 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
AUMANN EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ANFORGE MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
APELT GUSTAV - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ARLT HEINRICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ADOLPH MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ANTELMANN ALFRED - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ADLER ARTUR - - 1918-03-24 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ASSMANN ADOLPH - - 1917-05-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ASSMANN RICHARD - VERM. 1915-05-04 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ANDERS HERMANN - - 1916-02-24 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ASSMANN OTTO HERM. - - 1914-08-20 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ATTMANN FRZ. - - 1916-01-31 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ANDREI PETRE GEM./RUMAN I.R.40 1917-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANDREJTSCHUK LEON GEM/ROSJA I.R.112 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ANDREJANOW IGNATI GEM./RUSS. I.R.50 1917-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ANDREONIE WASILI GEM./RUMÄN I.R.54 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ANDREJEF IWAN GEM/ROSJA I. R. 222 1917-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANDRIZIA JON GEM./RUMAN I.R.57 1917-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ANDREJEW JUAN RUSS. ROSTOWSKI.GR.REGT.2 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDRONESCU GEORGE RUMÄN JNF.REGT.75.13.KP 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDREJEW PAWEL GEM./RUSS. I.R.221 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ANDRUSZUK ANATOLI GEM/ROSJA I.R.18 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ANDREJEW WASILI GEM./RUSS. I.R.91 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ANDREI NEDELKU GEM./RUMAN I.R.75 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANDREJEW WASSILI GEM/ROSJA I.R.455.4 1919-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ANGEHLESCU JON GEM./RUMÄN I.R.81 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ANKUNAS PETER UNTFF/ROSJA JNF.REGT.335.12.KP 1915-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANGHEL MARION GEM./RUMAN I.R.42 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANRIFOROW BORYS UNTFF/ROSJA I.R.162 1918-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ANGHEL PARACHIV GEM./RUMAM I.R.60 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ANTIC JOVAN GEM./SER. I.R.12 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANGHELE JON GEM./RUM. I.R.72. 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ANTIPOW JWAN SERGT./RUSS. ART.BRIG.53.3.KP. 1915-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANIKEJEF GRIOGORI GEM/ROSJA I.R.251 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ANTON CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ANISIMOW FEODOR UTFFZ/ROSJA I. R. 206 1918-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ANFIPOW JESTGRANIA RUSS. NIEWSKI.INF.REGT.1 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANISSIMOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.811 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANTONESKU MICHAIL GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
APETRE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANTONOF STEFAN GEM FESTUNG.ART.. 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
APONIN WASSILE GEM./RUSS. I.R.5.5 1916-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
ANTONOFF IWAN GEM/ROSJA I. R. 210 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
APOSTOL ABRAM GEM./RUMAN I.R.3 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ANTONOW IWAN GEM/ROSJA I.R.99 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
APOSTOL JOAN GEM./RUMAN I.R.47 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANTORUIOK (?) FEODOR GEM. SIB.SCHUT 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
APOSTOL PETRE GEM./RUM. I.R.77 1917-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ANTYPOW ILJA GEM./RUSS. I.R.96 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ANTON RADU RUMÄN PION.BATL.2 1917-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AORAM GHEORGHE GEM./RUMAN I.R.47 1917-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
AQUADRO GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALPINI.RGT.4 1918-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ABOLIN JAKOB GEM/ROSJA ZIV.GEF. 1918-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ARMANCA GHORGHE GEM./RUMAN I.R.57 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ARAI JAN GEFR./RUSS. MORS.DV.20 1916-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ABRAMITZ JAKOB ROSJA JNF.RGT.3.5.KP 1915-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ARRAGA DUMITRACHE GEM/RUMUNIA I. R. 24 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ARANSCHILOWIE MILAN GEM./SER. I.R.4 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ABRAMOW MEFODI GEM./RUSS. I.R.104 1916-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ARSENIC JON GEM./RUM. I.R.1 1917-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ABAGIN MACIN GEM/RUMUNIA I.R.31 1918-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ARASSOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.23 1919-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ABRAMSOHN MAX GEM/ROSJA I.R.113 1917-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ARSITSCH MARKS GEM./SER. I.R.3 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
ABASCHKIN SERGEI GEM./RUSS. SCHUTT.R.16 1916-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ARCHIPON FEDOLEI GEM./RUSS. I.R.152 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ABUBAKEROW CHABUK GEM./RUSS. I.R.18 1918-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
ARSUMANOW SARMAIL GEM/ROSJA I.R.63 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ABDRAMAN RADIRSCH GEM FINNL.SCHUT.11 1918-01-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
AREWOW CHRISTIAN GEM./RUSS. I.R.34 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ACHMEDIANOW MUCHTARUL?A GEM/ROSJA I.R.17 1918-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
APOSTOLACHE NEKULA GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ABERCIN DIMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 86 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ARLAN GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.11 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ARTENE JON RUMÄN JNF.REGT. 75. 1916-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AIGEEW EWSEI GEM/ROSJA I. R. 5 1918-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ASKUTARILZA WASILE RUMÄN JNF.REGT.54 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ADIJAKOW WASILI RUSS. ASTRACH.GR.REGT.12 1917-05-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ARTIONOW JWAN GEM./RUSS. I.R.226 1916-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
AIWASOW ARSCHAK RUSS. INF.REGT.323.5.KP. 1915-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ASTAFINO ANDREE GEM SIB.SCHUT.R.28 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ADRESSOWISCH FAMOFEI GEM SIB.SCHUT.6 1917-08-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ARTJOMOW IWAN GEM/ROSJA I.R.210 1917-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
AKASOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.774 1918-03-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ATAMBAJEW JAHGIER GEM/ROSJA I.R.122 1918-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
AFANASIJEW ALEXE ROSJA JNF.REGT.211.4.KP 1915-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ARZOIN MOISE GEM./RUMAN I.R.1 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
AKBULATOW BAJRASCH RUSS. I.R.311 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
AVRAM HAIM GEM/RUMUNIA I.R.67 1919-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
AFSSCHINICHOW GIRIL GEM./RUSS. I.R.3 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ASCHINOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 202 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
AKIMOW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.17 1918-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
AVRAMESKU KONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
AGAFONOW DANIEL GEM/ROSJA TRAN.B.1 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ASCHMATOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 552 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
AKMENTIN EDUARDO GEM/ROSJA I.R.14 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ARTAMONOW OSIP GEM/ROSJA I.R.291 1918-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
AGAIHIC TOADOR GEM/RUMUNIA I.R.?7 1917-03-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ASCHMIDOW MULAGALIN GEM/ROSJA I.R.289. II 1917-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ADAMIAK ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 123. 16. 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
AWERJANOW JWAN RUSS. INF.REGT.25.8.KP. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALELUJEW RUSMA SERG/ROSJA I. R. 300 1918-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ALADYSCHEW DIMITRI GEM./ SCHUTZ.R.99 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
AWRAMAWITSCH TRAJA GEM./SER. A.R.3 1917-11-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ALEXANDER PETER GEM./RUMÄN I.R.1 1916-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ALBERTI GIOVANI GEM/WŁOCHY I.R.202 1918-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
ALEXANDRESCU WASSILI GEM./RUM. I.R.58. 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
ALBU NIKULAI RUMÄN INF.REGT.36 1916-12-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALEXANDROW JAKOB GEFR/ROSJA I.R.19 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
ALCESTE JMBIMBO FELDW/WŁOCHY PLOT.273.RR.CC 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALEXANDROW WASILI GEM/ROSJA I. R. 4 1918-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
ALDEA DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.59 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ALEXANDRU CONSTANTIN RUMÄN INF.REGT.27.1.KP 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AWAKOW SUKIAS GEM./RUSS. I.R.78 1918-06-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ALECU STEFAN GEM/RUMUNIA I.R.23 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
AKSENTIEWITSCH MILUTIN GEM./SER. I.REGT.17 1918-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ALIFENKO JWAN RUSS. INF.REGT.281. 1917-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALEXEJEFF JWAN RUSS. INF.REGT.113.14.KP. 1915-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALITZOIN CONSTANTIN GEM./RUMÄN I.R.58 1917-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALEXEJEW DIMITRI GEM/ROSJA I. R. 271 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ALOCHIN SIMJON GEM SIB.SCHUT.R. 1919-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ALEXEJEW JWAN RUSS. JNF.REGT.10.2.KP 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALOSCHIN JAKOB RUSS. INF.REGT.243.3.KP. 1915-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALEXEJEW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.228 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ALWICHIS JAKOB GEM/ROSJA I.R.220 1918-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ALEXIENKO HERAFIM ROSJA JNF.REGT.205.6.KP 1915-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AMAXINOI GEORGE GEM./RUMAN I.R.54 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ALFONIN FROM GEM/ROSJA I.R.121 1918-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ALEXEEW STEPAN GEM SIB.SCHUT.3 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
ANDREA GHEORGHI GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
AMOSSOW ILARIAN GEF./RUSS. I.R.100 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDREANOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.39 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
AMZICA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.70 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANDREES JOSE GEM./RUM. I.R.54. 1917-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANANIEFF JWAN RUSS. INF.REGT.108.5.KP. 1915-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDREI CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 23 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANANJEW* PIOTER RUSS. INF.REGT.210.1.KP. 1915-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDREI DUMITRU - INF.REGT.58.12 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDEJANOW JEGOR GEM./RUSS. I.R.50 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ANDREI NECULARA RUMÄN I.R.38.2.KP. 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDRASOW JEGOR GEM/ROSJA I.R.207 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
AMELOCI PETRE GEM./RUMAN I.R.45 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ANDREJEW WASSILI GEM/ROSJA GA.R.2 1918-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ANDREI TANASE GEM./RUMAN I.R.36 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ANDRENJUK GRIGORI GEM./RUSS. I.R.52 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ANDREJEF IWAN GEM./RUSS. I.R.6 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANDRISCH MICHAJ GEM./RUMAN I.R.54 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ANDREJEW ARAI UTFF./RUSS. I.R.20 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ANDROLE COMA RUMÄN INF.REGT. 75.16.KP. 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDREJEW NIKIFOR GEM/ROSJA ART.BRIG.63 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ANDRONOW PAWEL GEM/ROSJA I.R.94.I.I. 1917-08-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANDREJEW SERGE GEM./RUSS. I.R.32 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ANDUSCHTZUK NIKOFOR GEM/ROSJA I. R. 49 1917-12-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ANDREJEW WASSILI GEM/ROSJA I. R. 333 1917-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
ANDREI NICOLAI GEM./RUMAN I.R.36 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANITZA JON GEM./RUMAN I.R.77 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ANGHEL CONSTANTIN GEM./RUMAN I.R.44 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ANREJEW ANDREI GEM./RUSS. I.R.93 1917-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ANGHEL NASTASE GEM./RUMAN I.R.75 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANSHEL JLIE GEM./RUM. I.R.36. 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANGHEL PETRE GEM./RUM. I.R.26 1917-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ANTIPIN PROCKOR GEM./RUSS. I.R.616 1917-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ANIKEIOW JEGOR RUSS. LEIBG.PAWLOWSKI 1.KOP. 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANTOANE MARIN GEM./RUMAN I.R.41 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ANISIMOW AMBROFE RUSS. INF.REGT.336.2.KP. 1915-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANTON MICHAI GEM./RUM. I.R.42 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANISIMOW SUKIAN GEF./RUSS. I.R.270 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ANGAFONOW IWAN GEM./RUSS. I.R.455 1917-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
AORAM NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.3 1918-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ANTONIENKI NIKANOR GEM./RUSS. I.R.13 1917-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
APHONASJEW JAKOB RUSS. INF.REGT. 113.4.KP. 1915-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANTONOF WASSILI GEM/ROSJA ZIVIL.GF. 1919-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
APOSTEL GHEORGHE GEM./RUMAN I.R.75. 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ANTONOW ALEXEI GEM. SIB.SCHUTZ.R.38 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
APOSTOL CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 18 1918-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ANTONOW PIOTR GEM/ROSJA I.R.?43 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
APOSTOL OPREA GEM./RUM. I.R.44 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
ANTROPOW PIMON GEM./RUSS. I.R.26 1918-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
APOSTOLACHE DUMITRI GEM/RUMUNIA I. R. 13 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ANUFRIEF IWAN GEM/ROSJA I. R. 149 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANTONENKO FEODOR GEM/ROSJA I.R.246 1918-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ARLASCHKIN PAWEL ROSJA I. R. 312 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ARADE DRAGU GEM./RUM. I.R.49 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
ABRAMENKO ROMAN GEM/ROSJA I.R.178 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ARONIEWIEZ JOSEF GEM MINS. EISENB. ABT . - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ARAMPOI DIMITRI GEM/RUMUNIA I.R.28 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ABRAMOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.13 1918-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ARSENIC GEORGE GEM./RUM. I.R.62 1917-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ARASIMIKI JAN GEF./SIB. SCHUTF.12 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ABRAMOWITSCH VINZENT GEM/ROSJA I. R. 109 1918-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ARSENOWITSCH PANTEEREJ UTFFZ/SERBIA I.R.6 1918-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ABANIANZ AWASOW GEM./RUSS. I.R.140 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ARCHIP NICOLAE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ABROSSIMOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.144 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
ARSTEMENKO FEODOR GEM/ROSJA I.R.43 1918-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ABDRAFIKOW GISATSCHA GEM/ROSJA I. R. 318 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ARESTARCHIN IWAN GEM GRENZ. RG. 2 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
ACAGEA TUDOC GEM./RUMAN I.R.41 1917-07-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ARTAMANOW FEDOR ROSJA JNF.REGT.167.12.KP 1915-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ABDULMILEIGE CHASON GEM/ROSJA I.R.260 1918-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ARICHIPOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.113 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
APOSTOLACHI CONSTANTIN GEM./RUMAN I.R.1 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ABOCU DIMITRI GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ASCHWONASIN MIKIFOR GEM/ROSJA I.R.252 1918-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ADAMZYK WLADISLAUS RUSS. INF.REGT.32.4.KP 1915-04-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ARTENOW IWAN GEM/ROSJA I.R.5 1919-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
AILOIE GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.69 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ASONOFF ELIA GEM./RUSS. I.R.243 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ADMAKJEW FANAFEI GEM./RUSS. I.R.56 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ARTIUSCHIN MICHAEL GEM./RUSS. I.R.36 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AJITARITZEI WASILI RUMÄN JNF.REGT. 67. 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ASTASCHKIN RUSSMA GEM/ROSJA I.R.15 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
AFANASIEW STEFAN GEM/ROSJA GRENZ. R. 3 1918-03-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ARUTINOW IS??? GEM/ROSJA I.R.323 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
AKBOLADOW GALIDON GEM./RUSS. I.R.80 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
AUSSIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.1 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
AFONIN TICHON GEM/ROSJA I. R. 2 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ASARIN ROMAN GEM/ROSJA I. R. 250 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
AKIFJEW TEODOR GEM./RUSS. I.R.311 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
AVRAMENKO KONSTANTIIN GEM./RUSS. I.R.178 1917-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
AGAFANOW NIKOALI GEM/ROSJA I.R.67 1917-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ASCHKANOW IWAN GEM/RUMUNIA I.R.291 1918-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
AKININ FEODOR GEM/ROSJA I. R. 455 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
AVRAMESKU KONSTANTIN GEM./RUMAN I.R.59 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
AGAFONOW TEODOR GEM./RUSS. I.R.37 1918-08-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ASCHMEDZADI HARIF GEM./RUSS. I.R.17 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ACHRIMOWIG PETER GEM SCHUTZ.R.40 1918-01-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ARTEMJEW NIKOLEI GEM/ROSJA I.R.40 1918-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
AGOSCHIN TROL GEM./RUSS. I.R.201 1918-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
AKULINKIN WLADIMIR GEM SCHUTZ.R.7 1918-10-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
AWISADICOE COSTACH GEM./RUM. I.R.69 1917-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ALEXANDER APOSTOL GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
ALASCHEW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.5 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
ALEXANDRESCU GHEORGHE GEM./RUMAN I.R.58 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ALBU NICOLAE GEM./RUMAN I.R.88 1917-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ALEXANDRIE MILOSCH GEM/SERBIA I. R. 4 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ALBU PATRACHE GEM./RUM. I.R.24. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ALEXANDROW JAKOB RUSS. INF.REGT.333.10.KP. 1916-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALCKU GEORGE GEM./RUMAN I.R.67 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ALEXANDRU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.81 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ALDOSCHIN SEMION GEM/ROSJA I. R. 54 1918-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
AKOPOW MICHAIL GEM/ROSJA I. R. 36 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
AWERIN EFIM GEM/ROSJA I.R.10 1918-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ALEKSANDROEI GHEORGHE GEM./RUMÄN I.R.54 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ALEXEI ELIM GEM./RUM. I.R.73 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ALIMPIE SKRETSCHA GEM./SER. I.R.8 1916-11-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
ALEXEJENKO DIMITRI GEM SIB. SCHÜT. R. 38 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ALLIVA CASALI MATIO UTFFZ/WŁOCHY I.R.4 M.G.KP 1918-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ALEXEJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.165 1916-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ALOKIN RUSMA GEM./RUSS. I.R.250 1917-07-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ALEXEJEW KLAFDJ RUSS. INF.REGT.82.3.KP. 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALTAMANOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.309 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ALEXEJEW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.267 1918-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
AMAGAU JOJE GEM./RUM. I.R.67 1917-??-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ALEXJEW ABRAM GEM./RUSS. I.R.1.1. 1916-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ALEXE PETRAIKA RUMÄN INF.REGT.76.18.KP. 1916-11-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALIBEK BAZABEK GEM/RUMUNIA I. R. 73 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
AMERSCHANOW SOWARDIN GEM./RUSS. I.R.151 1918-08-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ANDREANOT TIOK GEM/ROSJA I.R.17 1919-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
AMPEA JOAN GEM./RUMAN I.R.45 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ANDREENKO ANDREI GEM./RUSS. I.R.146 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANANEW STEFAN GEM/ROSJA I.R.7 1918-10-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ANDREEW JAGOR GEM/ROSJA I. R. 222 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
ANANJEW WASSILI GEM/ROSJA I.R.22? - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ANDREI CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.18 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ANASION THEODOR GEM/ROSJA I.R.74 1915-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ANDREI JON GEM/RUMUNIA I.R.58 ????-??-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ANDELKOWITSCH STOJAN GEM/SERBIA I.R.12 1918-04-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
AMBROSKI MARTN GEM/ROSJA I.R.32 1917-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ANDRE PAWEL GEM./RUM. I.R.? 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
AMFT AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke Vermisst
ADAMIETZ VIKT. - - 1917 - Kujawy wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - Z GMINY KUJAU
ADLER ALOISIUS - - 1918 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
ADLER PAUL - - 1917 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
AMSEL GOTTHARD - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - VERM.[IST]
ADLER ALOIS - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ADLER ADOLF - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ANLAUF MAX - - 1919 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
ANDERT ALFRED - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
AULIG ERNST - - 1914-08-25 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
ACKERMANN RICHARD - - 1918-04-13 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
ANDERS AUGUST - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
ANDERS ??ANZ - - 1918-04-04 - Chmieleń wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
ANDERS OSWALD - - 1916-06-03 - Chmieleń wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
AROCH RICHARD GRENAD. - 1914-09-21 - Bryłówek wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
AHREN CHRISTOPF - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ARENDS HEINRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ASMER HERMAN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
AHRENSTEDT HERMAN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ARTLE GUSTAW - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ADRIMOWICZ DIWKO INFT K.U.K. 86 IR - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 12.071915
ANDERLE JAROKUS INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 17.07.1915
ALEKSIEWICZ PAUL RIADOWOJ 20 GALICKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 20.05.1915
AZATOW ALEXY RIADOWOJ 182 GROCHOWSKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ?
AUMANN FRITZ JÄG[ER] - 1915-02-23 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
ALBIN OTTO JÄGER 4.ESK.JÄGER Z.PF.10 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-01-07 - -
ACKERMANN KURT UTFFZ. 3. KOMP. PION.BATL. 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
AHRENDT WILHELM MUSK. 6. KOMP. IR 148 1914-08-25 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
ALBE HERMANN KRFW. - 1914-11-07 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
ARNDT ERNST GEFR. - 1918-07-26 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
AUMANN WALTER OB. - 1918-12-19 - Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1876-07-12 - -
ARNOLD HERMANN VZFM. D. R. JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ADOMEIT - UFFZ. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ARENDT - KANONIER 11 ERS. BATTR. FELDART R35 1918-10-05 - Bażyny wieś, gm. Orneta, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie 31-01-1899 - -
ANDREJEWSKI WALTER - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ANKER EMIL - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ABRAHAM ALBERT - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ANISZEWSKI GEORG - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ARTUS RICHARD MUSKETIER 4 KOMP. INF. RGT 39 1914-11-09 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
ANKLAM J. DRAGONNER KAV. RGT 84 1914-11-09 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
ALEKSACHIM JOS. RUSS. KRIEGER 3 R. 16 SIB. SCH. R. 1914-12-28 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
ABRAMCZEEK ST. RUSS. KRIEGER 103 JNF. REG. 1914-11-20 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
ALTYAN JAN ??? K.U.K.J.R. 23 ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ABRAMOW JAKIM RUSSE TAUR.GREN.R.7 1914-12-08 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
AXTHELM HUGO KRGSFRW. LIR 133/10K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
ADLOFF WALTER MUSKETIER 1.KOMP.E.RES.JNF.RGT.10 1916-03-10 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1895-07-01 - -
ANDREJOW SERGIEJ SOLDAT 122.RUSS.JNF.REGT. 1916-01-16 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
AUST FRIEDRICH MUSKETIER 5.KOMP.JNF.RGT.22 1917-07-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-11-22 - -
ADAMCZYK AUGUST KASERNENWÄRTER GARNIS.WERWALTG.BRESLAU 1917-01-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1857-08-28 - -
AHNEN HERBERT FLIEGER FLIEGER-ERSATZ-ABTL.11 1917-08-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-11-10 - -
ASSARNOW FEODOR UNTEROFFIZIER 1.RUSS.INF.RGT. 1917-01-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-02-12 - -
AUST JOHANN LANDSTURMMANN 2.ESK.E.TRAIN-ABT.6 1917-02-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-09-28 - -
ALEKSIEJEW IWAN SZEREGOWY 3 KOMP. 2 BAT. KOLEJOWY 1915-06-04 - Kamienna Stara wieś, gm. Dąbrowa Białostocka, pow. sokólski podlaskie - TWER -
ANNUS E. LEUNTNANT 4 KP. INF. REG. 151 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
AROLD MAX MUSK. PIR 58 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
ALTANER DR. BR. VIZEFELDW. - 1916-09-09 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ALTANER ANTON KANONIER - 1918-10-31 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ANDERS EDUARD MUSKETIER - 1916-09-03 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ABRAHAM ERICH - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
ANT ALBERT - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
ABRAHAM ARTUR - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
ABRAHAM WALTER - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
AFIK WASYL LDSTRM K.U.K.J.R.89/4. 1917-06-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
ANTAL ANDREAS LST.ARB UNG.WEGB.A.20 1917-02-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
ALBUT JWAN RUSSE R.J.R.284/2R 1917-04-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
ANGELE WOLF UNTOFFZ. FR.10/35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
AULBACH A. INF. BAYR.R.I.R. 1/18 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
ALTONA KARL ERS. RES. J.R. 92/8K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
ACHTONIK HERMANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ALLRAM JULIUS JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-25 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
AUGEHER JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ADAMETZ WILHELM JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ANDERSEN HANS GREN. 7.KOMP. GREN. 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
AGOPSAWICZ ANTON JNFANTERIST K.U.K. L. S.R. 22 1914-11-21 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
A?SORGE FRITZ - - 191?-04-14 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
ABEND OTTO - - 1918-08-10 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
AMMAN GEORG - - 1916--6-26 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
ARNOLD TADEUSZ OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
ADAMEK VIKTOR - - 1916 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
ADAMEK VIKTOR - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
ALKER M. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
ALKER A. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
AFFA THEODOR - - 1915 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1890 - -
AUER F. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
ADAMIEC JÓZEF - - 1916-03-24 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
ADAMCZYK JÓZEF - - 1914-08-27 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-11-27 Ornontowice -
ADAMCZYK WILHELM - - 1917-10-23 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1898-09-30 Ornontowice -
ANGHEL DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 5 P.P. 1917-03-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
AGEJEW WLADIMIR SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 6 121 P.P. 1918-02-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ARESTOW NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 18 P.P. 1917-07-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALBU NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-04-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
ASTACHOW IWAN PODOF.ARMII ROSYJSKIEJ 12 43 P.P. 1918-10-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALEKSANDROW MAXIM ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 116 P.P. 1918-09-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALOSZIN ILIA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 71 P.P. 1917-09-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALTUCHOW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 15 P.P. 1917-04-24 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANDREJKO PROKOPIN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 242 P.P. 1917-06-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
ADRASZKIEWICZ AKIM ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 112 P.P. 1916 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
AFONKIN FILIP ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 41 P.P. 1917-07-17 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANTONINKO OSIPH ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 1 P.P. 1917-08-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
AJAPOW MAXIM ŻOŁNIERZ ARMII SERB. 212 P.P. 1917-12-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ARSONOW PANTFIL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 93 P.P. 1917-07-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALEJNIKOW NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 4 P.P. 1917-05-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
AUKA PAWEŁ ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-02-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALKESANDER IWAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-01-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALTESKU GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-07-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANDREJEW STEFAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 124 P.P. 1917-05-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ADGOMOW SZEIPULA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 189 P.P. 1917-03-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANDRONIN JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 334 P.P. 1917-02-27 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANIOŁ FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
ANTONIN EDMUND - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
ADAMCZYK P. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
ARNDT FRANZ - - 1918-09-21 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
ARNDT HERMANN - - 1915-09-25 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
AROPP GEORG - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
ALBERTO GIOVANNI SOLD. 79.FANT. 1918-11-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-03 - -
ALLEGRETTI LUIGI SOLD. 261.FANT. 1918-02-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-11-23 - -
AMICO BATTISTA SOLD. 138.FANT. 1918-09-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
ABBIATI GIOVANNI SOLD. 224.FANT. 1918-10-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-06-06 - -
ANDALORO FRANCESCO - - - - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
ACONNCI GIUSEPPE SOLD. 224.FANT. 1918-04-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-10-12 - -
AGOSTINI SALVATORE SOLD. 10.FANT. 1918-04-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
ALBERGANTI CESARE SOLD. 4.PION. 1918-04-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
ASCARI VINCENZO SOLD. 127.FANT. 1918-07-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-12-30 - -
ANZALONE GIOVANNI SOLD. 278.FANT. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-02-14 - -
ASTI BENIAMINO SERG. 134.FANT. 1918-10-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
ARDEMAGNI GIUSEPPE SOLD. 89.FANT. 1918-03-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-07-09 - -
AZZOLINI DOMENICO SOLD. 79.FANT. 1918-04-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
ARGIOLAS BASILIO SOLD. 32.FANT. 1921-07-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1901- - -
ARIDLI ANDREA SOLD. 9.BERS. 1918-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-06-11 - -
ANDREOLI VITO SOLD. 898.MITR. 1918-06-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
ARMANDO DIONIGIO SOLD. 62.FANT. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880- - -
ANELI MICHELE SOLD. 148.FANT. 1918-12-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-21 - -
ARRABITO ANTONIO SOLD. 115.FANT. 1918-08-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-05-20 - -
ANGELLA EMLUIO - - 1918-12-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-08-18 - -
ALESSI ALFONSO SOLD. 128.FANT. 1918-05-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-01-28 - -
ALLORI GANDIDO SOLD. 33.FANT. 1918-10-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-12-16 - -
ABBA PIETRO SOLD. 3.ALP. 1918-02-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-04-13 - -
AMIDEY BENVENUTO SOLD. 70.BERS. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-25 - -
ACHILLI ALBERTO SOLD. 28.ART. 1918-07-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-03-19 - -
ANDREOLI CESARE SOLD. 4.BERS. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-24 - -
AGNANTTI SEBASTIANO SOLD. 6.BERS. 1918-07-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-12-30 - -
AGUZZOLI GIOVANNI SOLD. 3.FANT. 1918-01-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881- - -
ALBERTINI OLIVO SOLD. 444.MITR. 1918-05-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885 - -
ANTONELLO VITTORIO SOLD. 215.FANT. 1918-06-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-09-04 - -
ASCINE GAETANO SOLD. 43.FANT. 1918-06-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-02-20 - -
ARCHETTI GIOVANNI SOLD. 2.GEN. 1918-09-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-11-02 - -
AVINO ANDREA SOLD. 4.BERS. 1918-04-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-12-25 - -
ARGENTINI PIETRO SOLD. 72.FANT. 1918-07-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-12-13 - -
ARICI AMADIO SOLD. 77.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-07-31 - -
ARIELLO GIUSEPPE SOLD. 38.FANT. 1918-07-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
ANDRIOLO GIUSEPPE SOLD. 74.FANT. 1918-02-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
ARNEODO ANTONIO SOLD. 2.ALP. 1918-05-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
ANGELETTI LUIGI SOLD. 89.FANT. 1918-05-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-03-10 - -
ARRICHINI LUIGI SOLD. 71.FANT. 1918-07-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-11-30 - -
ALTMANN ERNST - - 1915-02-27 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
ALLERDISSEN HEINR. MUSKETIER INF.ERS.TR.WARSCH., 10KP 1917-08-27 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ACKURAT RUDOLF FAHRER 2 POM.FUSSART.RGT 15, 5B 1915-04-29 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ARLT KARL LANDSTURMMANN STR.BAUKP 14 VA.K.A.G. WOYRSCH 1915-03-31 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
APPEL JANOS INFANTERIST K.K.PFERDES.DEP 15 1916-12-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ANDREAS NIKOLAI SOLDAT K.U.K.INF.RGT 62, 3 ERS.KOMP. 1914-12-15 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
AEHLER LIGI - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
ARSEMANOW ATHANASIUS - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
ARCHINGER JOHANN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
AITKIEWICZ W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
AMRLIN M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ANKAS K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
APOSTYŁ G - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ARTYNIUK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ADAMOWICZ D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ALERGIS I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ANDERSOM W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ANTOSZ I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ARTYMOWICZ E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
AZENTIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ADAMEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ADAMUW J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ABDULHALIKOW MUSSE - - 1916-12-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893 - -
ACKERMANN KARL - - 1919-06-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-02-26 - -
AKISCEW IWAN - - 1916-12-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-02-23 - -
ANTONENKO PLATON - - 1915-10-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889 - -
AWDEJEW FEODOR - - 1916-10-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882 - -
ABENTEL JOHANN - - 1918-05-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
AFANISCH WASILI - - 1915-12-07 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALTUHOW IWAN - - 1916-06-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1879 - -
AUGUSTIN PHILIPP - - 1918-10-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888-08-23 - -
AKSENTIEW JAKOW RUSS.SOLDAT - 1918-04-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
AL.?? PAWEL RUSS.SOLDAT - - - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALEKSANDRO? WASILI RUSS.SOLDAT - ????-??-26 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALEKSEJEW FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-10-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALFONIN SIEMION RUSS.SOLDAT - 1917-10-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
A?OK. KASIMIR RUSS.SOLDAT - 1917-04-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
AMIELIN MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-07-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ARŁAMOW ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1917-04-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
AKSINOW FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-04-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALBRAKS [P]IOTR RUSS.SOLDAT - ????-09-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALEKSANDROW JEFIM RUSS.SOLDAT - 1917-08-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALEXANDROW SJEMION RUSS.SOLDAT - 1918-05-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALTHUSOW MATWEI RUSS.SOLDAT - 1917-08-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
A??W PIOTR RUSS.SOLDAT - ????-??-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
AKOSZNIKOW ALEX. RUSS.SOLDAT - 1917-11-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ASCHIN [ALEK]SANDER RUSS.SOLDAT - 1919-01-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ANISIMOW WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-11-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
AGTAY KARL INF HONV. IR 22 1915-01-08 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
ARBAUSEN - S UTFE - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - - nagrobek granitowy
AUSE ANDREAS SZEREG. - 1917-??-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
AFFELD EMIL - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
ALBRECHT HERMANN LDWHRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
ACHTERBERG HERMANN LDWHRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
ABRAHAM ALBERT MUSK. - 1917-01-02 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
ALBERS OTTO WEHRM. L.J.R. 11/8K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
ALIS??? HERM. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
ANNOWSKI WILLI FUSILIER 4.G.GR.R.10K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ARETZ JOSEF GRENADIER 3,G.GR.R.5K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ALTHAUS KARL UNTOFFZ. 1.G.GR.R.1K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ALEXIEJ FIEDOR INFANT. 4 SCHÜTZ. REG. 1914-12-18 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
ARNDT OTTO - - 1915-01-30 Osten Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
ADELM?USENDEN PETER INFANTERIST L.I.R. 25 1914-10-10 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
ANTONIAK PI. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1879 - -
ANTKOWIAK FR. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
ANTONIEWICZ MI. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
ANDRZEJCZAK MICHAŁ - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
ANISEJEW MICHAŁ SZER. - 1918-02-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ARMEJEW ANDRIEJ - pp. ros 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
AKIN - SZER. - 1917-09-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
ANDREJEW PIOTR SZER. 139 p.p. 1917-10-01 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
ARESZKIN WASYL SZER. 88 p.p. 1917-11-23 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ARTUJANS A. - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
AMPILOGOW IWAN JENIEC ROSYJ. - 1917-05-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
ANDRIKIEW ILJA - - 1918-07-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1870 - -
ACKERMANN WILLI - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - FRIEDENSFELDE / UGORY Obelisk
ASCHE OTTO FUS. 5 GR 10/F 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - OSCHERSLEBEN -
ALBRECHT LEO WEHR. LIR 4 1915-08-06 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - MÜNSTER, COLMAR -
AULICH JOHANN GREN. RIR 64 1915-08-05 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - MITTELMÜHLATSCHÜTZ, ÖLS -
AIGNER FRANZ SAPPEUR SAPPEUR B. 2 1915-07-12 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
ADAMSKY SEBASTIAN INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
ALEKSANDER WLAD. INF. - 1915-07-07 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
ALEKSANDROWICZ WŁADYSŁAW LEG. KOMENDA WERBUNKOWA 1917-02-?? - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
ADAM - MUSKETIER I. R. 44 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
AXENIX - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
ALTSCHÜLER HIRSCH PIECHUR 8 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1896 Brzyszcze k. Żółkwi -
ABRAHAM - - - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ANDREAS KARL MUSK. 1. KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
ANSTEY J. 27263 GUNNER ROYAL FIELD ARTILLERY 1918-10-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ATKINSON.MM. W.B. 66855 SAPPER ROYAL ENGINEERS 1918-10-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ALLEN R.S. 19038 PRIVATE NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-09-14 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ASHMORE B. 26440 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-08-19 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ANTOSZ - - 4 PP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
AFLERMAK LEON LEGIONISTA 4 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
ADAMCZYK FRANCISZEK PIONIER ? 1916-08-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
AWIŃSKI JAN ST.SZER. 6 P.P.POL.LEG. 1917-04-04 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
ABELOWSKI JAN ? 14 P.PIECH 1916-08-06 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
ALEKSANDROWICZ KONSTANTY, KOSTEK KPT. 6.P.I.BRYG.PIUSŁU. 1918-09-06 RANNY NA WOŁYNIU Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
ADALBERT HEDRIH ? ? 1918-07-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1890-??-?? - -
ALTERSELF IZRAEL SZEREGOWY - 1916-06-22 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
AFKSENTEWICZ ALEXANDER JNF. RUSS.J.R.280 1915-05-05 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
ANDREJEWICZ TROFIM JNF. RUSS.RGT.60 1915-06-23 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
ALBRECHT ANTONI - K.U.K T.K.I.R.2 1914-12-06 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
A???? RUDOLF INF K.U.K. J.R.25 1914-12-06 - Szczyrzyc (nr 362) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
ANGELMHR JACOB ? ? 1914-??-?? - Krasne Lasocice (nr 361) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
ANTONIK JOHANN KAN K.U.K.REIT.ART.DIV.6 1914-12-07 - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
ANTONIENKO P. RUSS. I.R.33 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ASIJUK ALEKSY RUSS. I.R.81 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ACHMOSTOW JAKOB RUSS. I.R.194 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ANDROPKIN ANDREJ RUSS. I.R.121 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ABUSIALEK EMIL INF. K.K.LDST.I.R.100 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ANTKOWIAK VALENTIN PREUSS.RES. INF.R.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
APALKADYPOW MIWLEJ RUSS I.R.165 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ALLMIS AUGUST - BAYER.INF.RGT.3 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ASCHAGER JOHANN INF. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
AMANN JOHANN DSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ANTONIO MARTINO ZGSF. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AUER MORITZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AMMERER FRANZ RES.PION. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AROLINI - LDSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AVI DOMENICO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ASCHENWALD JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
AUER KASPAR JG. T.K.J.R. 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
ARNOLD KASPAR LST.JG. T.K.J.R. 2 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
ABRUDAN JOSEF HUS. K.U.K. H.R. 1 1914-09-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AGOSTINI FERNANDO SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ATZLER RUDOLF JG. K.U.K. F.J.B. 16 1914-12-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ADAMCZYK ADAM SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-08-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ANGERER KARL SAPP. K.U.K. S.B. 14 1915-01-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ADAMSKI JOSEF - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - krzyż na postumencie betonowym
ADAMSKI PETER - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
ALBRECHT HERMANN KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ANDRUSZCZAK MICHAEL E.R.JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ABRANIUK GEORG JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ANDRURZYK NESTOR JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ARNING EWALD UTFR. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ALTHOF KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-16 - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ASCHENBRENNER MELCHIOR - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
AUGUSTIN GEORG UTFF P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
AGTEN PETER UTFF P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ASSELMANN WILHELM - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ADAMOW TRETEN ALEKSAND. ZGSF. RUSS. I.R. 296 1914-12-(05-13) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ALBRECHT HEINRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ALTWICKER ANTON - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
APHOLT EMIL - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
AUSTEN FRIEDRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ALBERS - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ALPES WILH. UTFF. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
AMREIN JOHANN INF. K.U.K. F.J.B. 24. 29 1914-12-(10-11) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ARNS HEIRICH OFFZ. STELLV. PREUSS. RES.JAGER. BTL. 19 1914-12-05 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ALBRECHT KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
ARTS GERHARD - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
ACHTSTETTER KASPAR - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
ALBRECHT KARL UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
ARNTZ JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
ASSENMACHER GERHARD GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
ARFT RICHARD - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
ANGERER XAVER PIONIER 8 WUR. LDST. PION. K. - - Ruszki wieś, gm. Młodzieszyn, pow. sochaczewski mazowieckie - - Betonowy postument z krzyżem
ANDERS RICHARD WEHRMANN 10K. L.J.R.19 1914-10-16 - Brwinów miasto, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
ABRAMIENKO FILIP KONSTANTYNOWICZ LTN. RUSS.I.R. 126 1915-02-12 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABRAHAM FRANZ INF. K.U.K.LDST.E.B.8 1915-02-19 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANTOS - INF. K.K.LDST.J.R. 32 1915-??-?? - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANTOSZ JAN - - - - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
ALBRECHT FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-04 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
ARCHEJSOV MATHIAS INF. RUSS. I.R. 228 1915-05-17 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
ARNOST JOHANN INF. K.K.L.I.R. 29 lut-15 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARNOLD MARTIN INF. K.U.K.M.B.24 1914-12-21 - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
ARNOLD JOSEF R.PTRF.TIT.UT.JG. T.H.J.R. 4 1915-02-21 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALT EMIL - - - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANTONČIĆ JOSEF JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ADAMEK LUDWIG INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ATAK ALEXIUS INF. K.U.K.I.R. 55 1915-02-03 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
ALEJNIKOW ALEKSANDER STEPANOWICZ HAUPTM. RUSS.JAKUBS.R. 47 1914-11-03 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
ABFOLTER MAX LST. INF. K.U.K.J.R. 14/3 1915-02-19 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
AUGUSTYNIAK JOHN. PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABRHAM JOSEF DRAG. K.U.K. DG. R. 11 1914-11-27 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
ÁCS JOHANN INF. K.U.K.I.R. 60 1915-04-03 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ASCHAUER JOHANN LDST ARB KUK IR 49 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUER LEOPOLD INF. KUK IR 49 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANTON JOSEF INF. KK LIR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANUŻEJ - LST. KUTSCH. - 1914 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ASCHENBRENNER JOHANN INF. KK LIR 16 1915-05-(02/07) - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALTRUP HEINRICH - PREUSS R. J. R. 218 - - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALBRECHT KARL RES. P.R.I.R. 219 1915-05-04 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
AAL PETER UT.OFFZ. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
ANGENENDT KARL - PREUSS. RES.INF. REG. 220 - - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ANBERGER LUDWIG - PREUSS. RES.INF. REG. 220 - - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ANTINKOWICZ NIKOLAJ RUSS. - - - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ALBL NIKOLAUS BLESS. TRAGER. K.K. K.SCH. R. III 1914-12-23 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
ALTERVOGT FRIEDRICH RES. PREUSS. R. I. RGT. 218 1914-12-22 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - pomnik z tabliczką imienną
AKSANOW SERGIEJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-02-21 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ANTONIENKO KLIMONTIJ INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ANTIKOW NIKITA KAN. RUSS.ART.R. 21 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ABUCHOW PETER SOLD. - - - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ARCHIPOW GRIGORIJ INF. RUSS.I.R. 125 1915-02-11 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ANTAL ISTVÁN INF. K.U.K.I.R. 60 1915-01-21 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
AMBROS STEFAN INF. K.U.K.I.R. 60 1915-02-15 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
AMANN JÓZEF JG. T.K.J.R. 3 1915-05-09 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ANDRYJOWICZ DYMITR JG. F.J.B. 30 1915-02-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ARTIMKO VLADISLAUS INF. I.R. 89 1915-05-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ATAMANCZUK JOHANN INF. I.R. 58/9 1915-01-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
AUSSERER JACOB SCHUTZE K.SCH.R. II 1914-11-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ABRAM KASIMIR INF. I.R. 15/2 1915-05-16 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ADANYI ANDREAS INF. I.R. 65 1915-02-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ANDREOLLI ALBERT JG. T.K.J.R. 2 1915-03-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ANGEL JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-02-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ARTOINOWICZ JOHANN CIV.KUTSCH. - 1915-02-18 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
AUER KARL INF. K.U.K. I.R. 59 1915-02-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ALEKSANDER JÁNOS JG. K.U.K.F.J.B.14 1915-03-24 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
ARON SALLY GFT. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-03-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDREATTA GINO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
ABOLIS ANTONIO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
ASTNER JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-20 WÓLKA Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1894-12-30 ASCHBACH-PICHLERN / TYROL -
ALTEN JOSEF WEHRM. PREUSS.R.I.R. 219 1915-02-09 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANSPERGER PETER INF. K.U.K.I.R.59 1915-01-07 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALTERMACHT ISIDOR LANDSTURMMANN PREUSS.R.I.R. 220 1915-01-17 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
ASCHL - - P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
ARZALL L. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
AUER ALFONS LST.GFT. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
ABAM ALOIS INF I.R.87 1915-01-28 - Czarna (nr 240) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
ADAMOVIČ MICHAILO INF B.-H.I.R.2 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
ANDÁRKO MOSES INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ABRAHAM FRANZ INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ALTMANN FRANZ KPL.TIT.ZGSF. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ALTENBERGER KUGERT LST. I.R. 59 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
AUGUSTIN HEINRICH LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ANDERLE ALOIS LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
AIGNER GALLUS INF. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ANZENGRUBER FRANZ INF. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ADAMEK ANTON INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ANDER BOHUSLAU GFT. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ALTMANN ROBERT OB.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ANDERS RUDOLF LST. I.R. 18 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
AUER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANGERER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ASARIN IWAN INF. RUSS.I.R. 165 1915-03-20 - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ASZALAI ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 9 (M.KIR.9.HONV.GYAL.EZR) 1914-12-17 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
AGOSTINI GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALEXY ARPAD INF - - - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALIENKO - RUUS. INF. - - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUSPOCZ AUREL TCH. K.K.SCH.R. 25 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANTUŚIN ANDREJ - - - - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUER ALOIS ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AHČIČ MEHO INF. K.U.K.B.H.I.R. 1 gru-14 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUSSERLECHNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALLERSDORFER LEOPOLD INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALTON AMBROS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AMBROSI JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AMHOF JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARNHOF KARL UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABFALTER MAX INF. K.U.K.I.R. 14 1915 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ACHLEITNER LUDWIG INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-(18-19) - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUSSERLECHNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AIGNER LEOPOLD INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALMESBERGER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AMADEI ANTONIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-20 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AMESBERGER FR. KPL. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANGELO GIRO LUIGI JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ASTE GIOVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABBREDERIS ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARTIAMIJA JADEMKA INF. RUSS.I.R. 139 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANESI LUIGI JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AZZOLINI VIKTOR JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AMESBERGER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ASCHENBERGER MICHAEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AIGNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANGERER HEINRICH JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUCHENTHALER BENEDIKT JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUHOFER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AGLAS LEOPOLD INF. I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ACHLEITNER IGNAZT INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ADERLAN JOHANN JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AMERSTORFER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ATZINGER JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUMAYR JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-04 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABSENDER JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALBESEDER JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDREATTA GIULIO JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUER ANTON GFT. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALBERTINI FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANTONOW ANDREJ INF. RUSS.I.R.129 1915-03-13 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUSWEGER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDORFER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ASPER JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDERGASSER ALOIS JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ADLER FERDINAND SCH K.SCH.R.II sty-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ATZLER JOHANN JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANGEBAUER STANISŁAW LEG. POLN.LEG.I.R. 1 gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABRAMOW - OBLTN. RUSS. ART. BRIG. NO. 31 , 5 BATT. - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANTOŠ RUDOLF INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-06 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
AMBRUS JOSEF KPL. TZDS. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARUS KÁROLY HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDORKÓ LÁZAR KPL. (KÁPL.) K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANTAL JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANGELIKA DÖMÖTÖR HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALEKSOVICS GYÖRGY HONV. K. UNG. L.I.R. 9 (M. K.I.R. 9 HONV. GYAL.EZR. ) 1914-10-08 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
AHÉR RUPERT SCH. K.K.K.SCH.R. III 1915-01-03 - Siedliska-Chojnik (nr 154) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDRZEJKOWICZ ANDREAS SAN.SOLD. K.K.K.SAN.ABT. 39 1914-10-04 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANTONIKOW JEGOR RUSS. INF - 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANISZEWSKI - GEFR. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANRUM JÁNOS - ÖST.UNG.SOLD - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABREWEKO IWAN INF. RUSS.I.R.278 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALTHÖFER HEINRICH FÜS. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ADAMEC ALOIS - ÖST.UNG.SOLD. 1914-12-16 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDERLIK FRANZ SCH. K.U.K.SCH.R.13 1914-12-05 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANJUKRIK - INF. - 1915-05-08 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUGUSTA KURT FRIEDRICH GREN. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-04-29 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
AMMANN KARL GREN. AUGUSTA GARDE.GREN.RGT.4 1915-05-09 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDREICS GYORGY INF. K.UNG.LDW.I.R. 302 1915-01-30 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARNDT RUDOLF FUS. ELISABETH GARDE. GREN. RGT. 3 1915-05-05 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUWASSER BENEDEK INF. K.UNG.LDW.I.R. 302 1915-03-02 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALERCSÁNYI LÁSZLÓ HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
AGNER PÁL HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-07 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDO JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANTOL JOSEF KAN. F.K.R. 18 - - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALBRECHT - FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALEXEWCZENKO DANILO RUSS. INFANTERIST - - - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ASCHER LEOPOLD UT.OFFZ. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ALANDT MAX MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ALTKRÜGER FR. GF. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ALTMANN JOSEF LDST.INF. I. R. 100 1915-04-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
AUGUSTYN ADALBERT INF. I. R. 57 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ADAMUS LUDWIG RES.KPL.TIT.ZGSF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
APPEL FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ADAMCZYK PETER INF. I. R. 20 1915-05-02