Nazwisk w bazie na literę A: 1311

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
AUERKAMP - LDW. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
ALEX - UFFZ. FELDA. REGT. 1 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
A???U?AN?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
ALEKSANDROW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
ALBRECHT - FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ASPIE??ZO?? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
ANISZEWSKI - GEFR. GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALCHOFSKI - HPTM. RUSS. IR 124 - - Szerzyny II (nr 32) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALFONS - - - 1919-01-07 - Osiecko wieś, gm. Bledzew, pow. międzyrzecki lubuskie - Osiecko/ Oscht -
ABRAMOW - OBLTN. RUSS. ART. BRIG. NO. 31 , 5 BATT. - - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARASOF - INF. IR 242 - - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
ATAPEL - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
ANDRIAS - LANDSTURMM INF.RGT.133. 3 KOMP. 1914-??-01 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1882-07-09 - -
ASCHL - - P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
AROLINI - LDSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ABT - LDSTM. RES.INF.REGT.266 1916-05-02 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1891-01-19 - -
ADOMEIT - UFFZ. INF.R. 5 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
AXENIX - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
ARBAUSEN - S UTFE - cze-14 - Kętrzyn I miasto, gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński warmińsko-mazurskie - - nagrobek granitowy
ANTOS - INF. K.K.LDST.J.R. 32 1915-??-?? - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALTER - LDST. 1 GARDE RES. RGT 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
ANGERHAUSEN - UT.OFFZ. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
A?KUZ???? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
ARCHIPOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
AWDŻENKO - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
ALEKSANDROWITZ - OFFIZER / RUSS. - - - Konstantynów-Srebrna część miasta Konstantynów, gm. Konstantynów Łódzki, pow. Pabianicki łódzkie - - VERM. SEIT
ANJUKRIK - INF. - 1915-05-08 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARNOLD - MUSK. RES. INF. REGT. 266 - - Biała Piska III miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
AUMANN - LANDSTURMM INF.RGT.? 11 KOMP. 1915-10-06 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1883-01-14 - -
ALIENKO - RUUS. INF. - - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANTOSZ - - 4 PP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
ARENDT - KANONIER 11 ERS. BATTR. FELDART R35 1918-10-05 - Bażyny wieś, gm. Orneta, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie 31-01-1899 - -
AKIN - SZER. - 1917-09-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
ABRAHAM - - - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ADAM - MUSKETIER I. R. 44 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
ANUŻEJ - LST. KUTSCH. - 1914 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
AEBERT - - - 1914-10-26 - Siedlęcin wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
ALBERS - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ALTMANN ? - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
ALERSUS ? SZER. J. R. 52 1915-03-31 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
ANDERS ? - - 1915-10-12 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ADLER ? MUSK. - 1915-05-12 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
ANDERS ??ANZ - - 1918-04-04 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
ANTOSZCZYK A - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
ANTONIAK A - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
ALEXANDER A - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
ARTUJANS A. - - 1918 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ANDERSON A. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Durham Light Infantry 1918-11-03 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
AMFT A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ALBERTMEIER A. UNTEROFFIZIER 7 K. GARD. FÜS. R. 1915-01-07 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
ANDERS A. - - 1919-06-28 - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - -
ALKER A. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
AULBACH A. INF. BAYR.R.I.R. 1/18 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
ALEXJEW ABRAM GEM./RUSS. I.R.1.1. 1916-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
APOSTOL ABRAM GEM./RUMAN I.R.3 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
AICHELBERGER AD DIETRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
AUGUSTYN ADALBERT INF. I. R. 57 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ADAMCZYK ADAM SCH. K.K. SCH.R. 32 1917-08-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AULISCH ADOLF INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ANGST ADOLF INF. - - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ADAMEK ADOLF - - 1916-11-13 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ADLER ADOLF - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ASSMANN ADOLPH - - 1917-05-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ACHROMIEJEW AFFANSIJ RUSS. - 1914-10-16 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
ADILANEST AICI INFT. I.R..31.8.BAT.31.KOMP. 1915-07-21 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
ADRASZKIEWICZ AKIM ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 112 P.P. 1916 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
AUDITOR AL. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ANOWICZ AL. ANDRE KOSAK KOS. R. 11 1914-11-27 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
ADLER ALB. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ANSORGE ALBERT - PIR 58 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
AMPFERER ALBERT JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-12 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
ANT ALBERT - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
ANDREOLLI ALBERT JG. T.K.J.R. 2 1915-03-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ABRAHAM ALBERT - - 1918 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
ABRAHAM ALBERT MUSK. - 1917-01-02 - Nawino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
ACHERMANN ALBERT CHR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ACHILLI ALBERTO SOLD. 28.ART. 1918-07-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1893-03-19 - -
ADAMOW TRETEN ALEKSAND. ZGSF. RUSS. I.R. 296 1914-12-(05-13) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ALEJNIKOW ALEKSANDER STEPANOWICZ HAUPTM. RUSS.JAKUBS.R. 47 1914-11-03 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
ALZANOW ALEKSEJ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
ASIJUK ALEKSY RUSS. I.R.81 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
AKOSZNIKOW ALEX. RUSS.SOLDAT - 1917-11-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ADAMIAK ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 123. 16. 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ARICHIPOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.113 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
AUSSIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.1 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ALTAMANOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.309 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
AFKSENTEWICZ ALEXANDER JNF. RUSS.J.R.280 1915-05-05 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
ARASSOW ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.23 1919-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
AFANASIJEW ALEXE ROSJA JNF.REGT.211.4.KP 1915-07-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ARŁAMOW ALEXEI RUSS.SOLDAT - 1917-04-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
AKIMOW ALEXEI GEM./RUSS. I.R.17 1918-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANTONOW ALEXEI GEM. SIB.SCHUTZ.R.38 1918-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ABRAMOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.13 1918-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ABROSSIMOW ALEXEI GEM/ROSJA I.R.144 1919-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
ATAK ALEXIUS INF. K.U.K.I.R. 55 1915-02-03 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
AZATOW ALEXY RIADOWOJ 182 GROCHOWSKI PP - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ?
ARNDT ALFONS - - 1916 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
AUER ALFONS LST.GFT. T.K.J.R.4 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
ALESSI ALFONSO SOLD. 128.FANT. 1918-05-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-01-28 - -
ADAM ALFR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ANKELMANN ALFRED MUSK. PRIR 271 1915-05-02 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
ANDERT ALFRED - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
ARLT ALFRED - - 1917-06-21 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
ANTELMANN ALFRED - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ARCHUT ALFRED - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
AIGNER ALOIS - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1879 HARGELSBERG -
ADAMEC ALOIS - ÖST.UNG.SOLD. 1914-12-16 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABRAHAM ALOIS - - 1918 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
ALDZIAN ALOIS INF. IR 47 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ABRAM ALOIS INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
AUSWEGER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABBREDERIS ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUER ALOIS ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABAM ALOIS INF I.R.87 1915-01-28 - Czarna (nr 240) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
ANDERGASSER ALOIS JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ADAMCZYK ALOIS - - 1915-09-28 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
ANDERLE ALOIS LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ADLER ALOIS - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ANGRICK ALOISI - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
ADLER ALOISIUS - - 1918 - Krzyżowa wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
ARICI AMADIO SOLD. 77.FANT. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-07-31 - -
ANISIMOW AMBROFE RUSS. INF.REGT.336.2.KP. 1915-10-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALTON AMBROS JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANUSZEWSKI AN. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
ANDRUSZUK ANATOLI GEM/ROSJA I.R.18 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ARIDLI ANDREA SOLD. 9.BERS. 1918-04-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885-06-11 - -
AVINO ANDREA SOLD. 4.BERS. 1918-04-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-12-25 - -
AUGARTH ANDREAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ANDRZEJKOWICZ ANDREAS SAN.SOLD. K.K.K.SAN.ABT. 39 1914-10-04 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANTAL ANDREAS LST.ARB UNG.WEGB.A.20 1917-02-28 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
ADANYI ANDREAS INF. I.R. 65 1915-02-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
AUSE ANDREAS SZEREG. - 1917-??-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
ASTAFINO ANDREE GEM SIB.SCHUT.R.28 1918-01-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ANREJEW ANDREI GEM./RUSS. I.R.93 1917-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ANDREENKO ANDREI GEM./RUSS. I.R.146 1917-11-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANTONOW ANDREJ INF. RUSS.I.R.129 1915-03-13 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARMATOW ANDREJ INF. RUSS. I.R. 195 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
ANTUŚIN ANDREJ - - - - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDROPKIN ANDREJ RUSS. I.R.121 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ARMEJEW ANDRIEJ - pp. ros 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ADAMCZEWSKI ANDRZEJ - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
ADAMUS ANDRZEJ - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
ADAMIETZ ANTON - - 1917-11-26 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ALTWICKER ANTON - PREUSS. RES. INF.RGT. 218 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ARNOST ANTON LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
AUVIDALFARCE ANTON JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ADAMCZYK ANTON - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ASSMANN ANTON - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
AUER ANTON GFT. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ADAMEK ANTON INF. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
AGOPSAWICZ ANTON JNFANTERIST K.U.K. L. S.R. 22 1914-11-21 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
ALTANER ANTON KANONIER - 1918-10-31 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ALEXANDER ANTON - - 1916 - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ADAMUS ANTONI - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALBRECHT ANTONI - K.U.K T.K.I.R.2 1914-12-06 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
ANTONOW ANTONI - 33 P.P. 5 K. 1916-05-10 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ARRABITO ANTONIO SOLD. 115.FANT. 1918-08-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-05-20 - -
ARNEODO ANTONIO SOLD. 2.ALP. 1918-05-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
AMADEI ANTONIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-20 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABOLIS ANTONIO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
ALEXANDER APOSTOL GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
ANDREJEW ARAI UTFF./RUSS. I.R.20 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
AKULENKO ARCHIP - - 1917-11-11 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
ALEXY ARPAD INF - - - Szczepanowice III (nr 197) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AIWASOW ARSCHAK RUSS. INF.REGT.323.5.KP. 1915-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
APFELBAUM ARTHUR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ANDERS ARTHUR - - 1918-??-21 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ALERECHT ARTHUR UTOF. 2.PION..BAT..17/4 1915-07-20 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
APEL ARTHUR - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ADLER ARTUR - - 1918-03-24 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ANTON ARTUR - - 1914-12-18 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
ABRAHAM ARTUR - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
ARSEMANOW ATHANASIUS - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
AMFT AUG. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Mulke Vermisst
AHLAND AUGUST - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
ACHTELIK AUGUST - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
ADAMZIK AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
ANDERS AUGUST - - 1917-07-21 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
ANLAUF AUGUST - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ALLMIS AUGUST - BAYER.INF.RGT.3 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ANJOL AUGUST - - 1917-10-01 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
ANTON AUGUST - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ACHTELIK AUGUST FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
ADAMCZYK AUGUST KASERNENWÄRTER GARNIS.WERWALTG.BRESLAU 1917-01-27 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1857-08-28 - -
ANDERS AUGUST - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
ADAM AUGUST - - 1917 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
AUSPOCZ AUREL TCH. K.K.SCH.R. 25 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABANIANZ AWASOW GEM./RUSS. I.R.140 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ALDER B. - - 1914-09-06 - Miedziana wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
ASHMORE B. 26440 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-08-19 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
AKBULATOW BAJRASCH RUSS. I.R.311 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
ARGIOLAS BASILIO SOLD. 32.FANT. 1921-07-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1901- - -
AMICO BATTISTA SOLD. 138.FANT. 1918-09-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
ALIBEK BAZABEK GEM/RUMUNIA I. R. 73 1917-08-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
AUWASSER BENEDEK INF. K.UNG.LDW.I.R. 302 1915-03-02 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUCHENTHALER BENEDIKT JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
APRYSZKOW BENEDYKT SZRG. 7 / 41 P.P. 1916-10-21 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 801
ASTI BENIAMINO SERG. 134.FANT. 1918-10-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888- - -
ADAM BENNO - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
AMIDEY BENVENUTO SOLD. 70.BERS. 1918-04-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-12-25 - -
AL.?? BERNHARD - - 1914-10-07 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - -
ARNDT BERTHOLD - - 1916 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
ANDER BOHUSLAU GFT. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ANRIFOROW BORYS UNTFF/ROSJA I.R.162 1918-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ARNOLD BRUNO SZER 3.J.R.82 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
ADOLF BRUNO - - 1914-11-21 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
ADLER BRUNO - - 1917 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ABRAHAM BRUNO UNT.-ARTZ.DR - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ADLER BRUNO FÄHNR.I.D.R. I.R. 3 1915-03-19 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ANSORGE BRUNO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
ALTMANN BRUNO - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - KESSELDORF -
ANDERSCH C. MUSK. 2 KOMP.JNF.REG.14 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - płyta I
ADAM CARL - - 1916-09-02 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
ALBERGANTI CESARE SOLD. 4.PION. 1918-04-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889- - -
ANDREOLI CESARE SOLD. 4.BERS. 1918-07-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-24 - -
ABUBAKEROW CHABUK GEM./RUSS. I.R.18 1918-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
ABDULMILEIGE CHASON GEM/ROSJA I.R.260 1918-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ABMYPTYCHYN CHRISTIAN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
AREWOW CHRISTIAN GEM./RUSS. I.R.34 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
AHREN CHRISTOPF - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ANDROLE COMA RUMÄN INF.REGT. 75.16.KP. 1916-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALITZOIN CONSTANTIN GEM./RUMÄN I.R.58 1917-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALEXANDRU CONSTANTIN RUMÄN INF.REGT.27.1.KP 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDREI CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 23 1917-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANGHEL CONSTANTIN GEM./RUMAN I.R.44 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
APOSTOL CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 18 1918-07-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
APOSTOLACHI CONSTANTIN GEM./RUMAN I.R.1 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ALEXANDRU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.81 1917-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ANDREI CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.18 1917-08-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ANTON CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.75 1917-01-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
AWISADICOE COSTACH GEM./RUM. I.R.69 1917-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
AUGUSTIN CRIST. WEHRMANN L.J.R.6/1K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
ANTESS CURT - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
ADAMOWICZ D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
AESCHE D. - - - - Legnickie Pole wieś, gm. Legnickie Pole, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
AGAFONOW DANIEL GEM/ROSJA TRAN.B.1 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALEXEWCZENKO DANILO RUSS. INFANTERIST - - - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ALADYSCHEW DIMITRI GEM./ SCHUTZ.R.99 1918-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ALEXEJEW DIMITRI GEM/ROSJA I. R. 271 1917-10-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ANGHEL DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 5 P.P. 1917-03-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ARAMPOI DIMITRI GEM/RUMUNIA I.R.28 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ABOCU DIMITRI GEM./RUMÄN I.R.48 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ALEXEJENKO DIMITRI GEM SIB. SCHÜT. R. 38 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ABERCIN DIMITRU GEM/RUMUNIA I. R. 86 1918-07-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ARMANDO DIONIGIO SOLD. 62.FANT. 1918-01-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880- - -
ADRIMOWICZ DIWKO INFT K.U.K. 86 IR - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 12.071915
AZZOLINI DOMENICO SOLD. 79.FANT. 1918-04-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
AVI DOMENICO LDSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ANGELIKA DÖMÖTÖR HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALTANER DR. BR. VIZEFELDW. - 1916-09-09 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
ARADE DRAGU GEM./RUM. I.R.49 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
ARRAGA DUMITRACHE GEM/RUMUNIA I. R. 24 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
APOSTOLACHE DUMITRI GEM/RUMUNIA I. R. 13 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ALDEA DUMITRU GEM./RUMÄN I.R.59 1917-04-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
AMZICA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.70 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANDREI DUMITRU - INF.REGT.58.12 1917-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDRYJOWICZ DYMITR JG. F.J.B. 30 1915-02-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ASANOW DYMITR - 150 P.P. 14 K. 1917-08-30 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ATROSZENKOW DYMITR - 15 P.P. 2 K. 1917-08-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
AMFT E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ARTYMOWICZ E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
APELT E. GREN - 1917-08-10 VERMISST Chełm Żarski wieś, gm. Lubsko, pow. żarski lubuskie - - -
ANNUS E. LEUNTNANT 4 KP. INF. REG. 151 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
ANTONIN EDMUND - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
AMENDA EDUARD - - 1916-06-09 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
AMENDA EDUARD - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
AXNICK EDUARD - - 1918-08-21 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ANIOL EDUARD - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ANDERS EDUARD MUSKETIER - 1916-09-03 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
AKMENTIN EDUARDO GEM/ROSJA I.R.14 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
AWERIN EFIM GEM/ROSJA I.R.10 1918-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ASONOFF ELIA GEM./RUSS. I.R.243 1917-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ALEXEI ELIM GEM./RUM. I.R.73 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ANDRLE EMIL RES.ZGSF. SAN.ST.ABT. 12 1915-03-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
AUMANN EMIL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ADAMSCHENT EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ABUSIALEK EMIL INF. K.K.LDST.I.R.100 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ANKER EMIL - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
AFFELD EMIL - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
APHOLT EMIL - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ANDREJS EMIL LDST.INF. IR 18 1915-01-21 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
AHRENS EMIL - - 1915-03-09 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ADAM EMIL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ADERMAN EMIL U[NTERO]FF[I]Z[ER] ST]E]L[LVERTRETEND] - 1917-07-22 R[ussland]/R[umunien] Chomino wieś, gm. Świerzno, pow. kamieński zachodniopomorskie 1915-02-24 - tablica betonowa nr 2
APOLONI EMIL - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
AST EMIL UNTOFFZ. R.J.R.203/7K. 1915-08-02 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
ALT EMIL - - - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANGELLA EMLUIO - - 1918-12-06 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-08-18 - -
ADOMEIT ERICH - - 1914-12-14 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ALBIN ERICH FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
ABRAHAM ERICH - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
ALTMANN ERNST - - 1915-02-27 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
ARDELT ERNST - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ALBRECHT ERNST - - 1914 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
ARNDT ERNST GEFR. - 1918-07-26 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
ARNDT ERNST - - 1915-06-14 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
APPEL ERNST - - 1918-05-27 - Kudowa Zdrój II miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - KUDOWA PSTRĄŻNA 2)
AULIG ERNST - - 1914-08-25 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
ARNING EWALD UTFR. PREUSS.RES.INF.RGT.218 1914 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
AIGEEW EWSEI GEM/ROSJA I. R. 5 1918-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ASSMANN F. PION. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - WOLFSDORF -
AST F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
ANSORGE F. GEFREITER 9 K R INF R 228 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
AUST F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
ANDELL F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
AUER F. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
ADRESSOWISCH FAMOFEI GEM SIB.SCHUT.6 1917-08-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ADMAKJEW FANAFEI GEM./RUSS. I.R.56 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ARCHIPON FEDOLEI GEM./RUSS. I.R.152 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ARTAMANOW FEDOR ROSJA JNF.REGT.167.12.KP 1915-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AWDEJEW FEODOR - - 1916-10-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882 - -
ANTONENKO FEODOR GEM/ROSJA I.R.246 1918-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
AKSINOW FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-04-08 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ARSTEMENKO FEODOR GEM/ROSJA I.R.43 1918-12-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
AKININ FEODOR GEM/ROSJA I. R. 455 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ASSARNOW FEODOR UNTEROFFIZIER 1.RUSS.INF.RGT. 1917-01-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1889-02-12 - -
ANISIMOW FEODOR UTFFZ/ROSJA I. R. 206 1918-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ANTORUIOK (?) FEODOR GEM. SIB.SCHUT 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ALEKSEJEW FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-10-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ADLER FERDINAND SCH K.SCH.R.II sty-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUGUSTINI FERDINAND JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
ALLMANN FERDINAND SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
AGOSTINI FERNANDO SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-12-17 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ALEXIEJ FIEDOR INFANT. 4 SCHÜTZ. REG. 1914-12-18 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
AFONKIN FILIP ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 41 P.P. 1917-07-17 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ABRAMIENKO FILIP KONSTANTYNOWICZ LTN. RUSS.I.R. 126 1915-02-12 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUST FLORIAN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ALTKRÜGER FR. GF. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ALBRECHT FR. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
ANTKOWIAK FR. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
AMESBERGER FR. KPL. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ADAMSKI FR. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - SZALONKA -
ANDALORO FRANCESCO - - - - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
ANIOŁ FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
ADAMCZEWSKI FRANCISZEK - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
ADAMCZYK FRANCISZEK PIONIER ? 1916-08-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
AUSTEN FRANZ - LDST.M.B. 85 1915-04-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ANDERS FRANZ - - 1918-09-29 - Radoniów wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki (niem. nazwa Ottendorf) dolnośląskie - - -
ADAMCZAK FRANZ MUSK. PIR 58 1915-05-03 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ANDERLIK FRANZ SCH. K.U.K.SCH.R.13 1914-12-05 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALERGHT FRANZ GEFREITER D. R. 2 K INF REG 146 1914-12-04 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
ALBRECHT FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ASSMANN FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
ALEX FRANZ - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
ARNDT FRANZ - - 1918-09-21 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
ABRAHAM FRANZ E.R.MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
AUSNER FRANZ SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
ALBERTINI FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDRASCHKO FRANZ E.R.SCH. SCH.R. 3 1915-01-03 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
AMMERER FRANZ RES.PION. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ANZENGRUBER FRANZ INF. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ALTMANN FRANZ KPL.TIT.ZGSF. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ADAMIETZ FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
ANGRES FRANZ - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
AUGUSTEN FRANZ RES.PION. P.B. 9 1915-02-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ABEL FRANZ GEFR. L MUN.KOL.RES.FUSSARTL. 15 1914-12-01 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - ALTONA 28 JAHRE
AVŽIN FRANZ INF. I.R. 17 1914-12-31 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ALEXANDER FRANZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Schnepien -
ADAMIETZ FRANZ - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
ANIOL FRANZ - - - - Oleszka wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
ABRAM FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-05-01 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
AHRENDT FRANZ WEHRM. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
ALSCHER FRANZ - - 1916-07-10 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
APPEL FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ABRAHAM FRANZ INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
AIGNER FRANZ SAPPEUR SAPPEUR B. 2 1915-07-12 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
ALBRECHT FRANZ SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-04 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
ABRAHAM FRANZ INF. K.U.K.LDST.E.B.8 1915-02-19 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDRESEN FRDR. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ARNDT FRIED - - 1918-04-27 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
ANDREAS FRIED. - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
ANDREUS FRIEDR. - - 1914-12-21 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ADAM FRIEDR. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ANDERS FRIEDRICH WEHRMANN  L.J.R.2 KOMP.  1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
ASCHMANN FRIEDRICH - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
ARNDT FRIEDRICH MUSK. 1 KOMP. INF. REGT. 45 1914-12-10 - Chmielewo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
AUST FRIEDRICH MUSKETIER 5.KOMP.JNF.RGT.22 1917-07-30 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1893-11-22 - -
ADAMCZYK FRIEDRICH - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
ACKERMANN FRIEDRICH ERS. RES. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ANSORGE FRIEDRICH - - 1917-09-14 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
ALBNER FRIEDRICH GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
AUGUST FRIEDRICH - - 1914-09-08 - Malerzów wieś, gm. Dobroszyce, pow. oleśnicki dolnośląskie - - -
ALTERVOGT FRIEDRICH RES. PREUSS. R. I. RGT. 218 1914-12-22 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - pomnik z tabliczką imienną
AUSTEN FRIEDRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ACKERMANN FRIEDRICH ERS. RES. R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ANDERS FRITZ - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ANDERWEIT FRITZ - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
ARNDT FRITZ - - 1918-09-10 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
ADLER FRITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
A?SORGE FRITZ - - 191?-04-14 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
AUMANN FRITZ - - - - Bojmie wieś, gm. Kotuń, pow. siedlecki mazowieckie - - -
ARNDT FRITZ - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ABRASKIEWICZ FRITZ MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
ARNDT FRITZ LDSTRM. LDSTRM. INF. BATL. BRAUNSBERG 1915-02-05 - Wejsuny wieś, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
AUMANN FRITZ JÄG[ER] - 1915-02-23 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - VERM[ISST]
ALFONIN FROM GEM/ROSJA I.R.121 1918-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
AMENDA FRZ. - - 1914-09-09 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ATTMANN FRZ. - - 1916-01-31 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
APOSTEL FRZ. - - 1917 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
AFFAGARY FURGHI INF. IR 36 1915-05-04 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
APOSTYŁ G - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ANDERS G. - - 1921 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ARSENIĆ GABRIEL INFANT. K.U.K. B.H.I.R. 3 1915-01-12 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
ASCINE GAETANO SOLD. 43.FANT. 1918-06-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-02-20 - -
AKBOLADOW GALIDON GEM./RUSS. I.R.80 1917-12-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
AIGNER GALLUS INF. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ALLORI GANDIDO SOLD. 33.FANT. 1918-10-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-12-16 - -
ANDERS GEORG - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ALBIG GEORG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
AUGUST GEORG PION. G.P.B. /3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
ABRANIUK GEORG JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
AUGUSTIN GEORG INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
AROPP GEORG - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
AMBRUS GEORG INFANT. K.U.K. I.R. 32 1915-04-08 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
AMMAN GEORG - - 1916--6-26 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
AUGUSTIN GEORG UTFF P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ANISZEWSKI GEORG - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
AMAXINOI GEORGE GEM./RUMAN I.R.54 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ARSENIC GEORGE GEM./RUM. I.R.62 1917-10-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ALCKU GEORGE GEM./RUMAN I.R.67 1917-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ALTESKU GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-07-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANDRONESCU GEORGE RUMÄN JNF.REGT.75.13.KP 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
APETRE GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.1 1917-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANTEI GEORGI - - 1916-10-31 Rudzki Most/ Rudabrück Tuchola miasto, gm. Tuchola, pow. tucholski kujawsko-pomorskie - - -
AUGENEND GERHARD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ARTS GERHARD - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
ASSENMACHER GERHARD GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
APOSTEL GHEORGHE GEM./RUMAN I.R.75. 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
AILOIE GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.69 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ALEXANDRESCU GHEORGHE GEM./RUMAN I.R.58 1917-04-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ALEKSANDROEI GHEORGHE GEM./RUMÄN I.R.54 1917-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
AORAM GHEORGHE GEM./RUMAN I.R.47 1917-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ARLAN GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.11 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANDREA GHEORGHI GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ARMANCA GHORGHE GEM./RUMAN I.R.57 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDREATTA GINO JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
ALBERTI GIOVANI GEM/WŁOCHY I.R.202 1918-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
ABBIATI GIOVANNI SOLD. 224.FANT. 1918-10-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-06-06 - -
ALBERTO GIOVANNI SOLD. 79.FANT. 1918-11-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-09-03 - -
ANZALONE GIOVANNI SOLD. 278.FANT. 1918-07-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-02-14 - -
ARMANINI GIOVANNI JG. TKJR 2 1914-10-19 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
AGUZZOLI GIOVANNI SOLD. 3.FANT. 1918-01-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881- - -
ARCHETTI GIOVANNI SOLD. 2.GEN. 1918-09-10 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1886-11-02 - -
ASTE GIOVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AFSSCHINICHOW GIRIL GEM./RUSS. I.R.3 1917-03-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANGELO GIRO LUIGI JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABDRAFIKOW GISATSCHA GEM/ROSJA I. R. 318 1917-12-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ANDREATTA GIULIO JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ACONNCI GIUSEPPE SOLD. 224.FANT. 1918-04-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-10-12 - -
ARDEMAGNI GIUSEPPE SOLD. 89.FANT. 1918-03-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-07-09 - -
ARIELLO GIUSEPPE SOLD. 38.FANT. 1918-07-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
ANDRIOLO GIUSEPPE SOLD. 74.FANT. 1918-02-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
ANGELLI GIUSEPPE JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
AGOSTINI GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
AQUADRO GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALPINI.RGT.4 1918-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ARTIMNOW GLERET RUSSE TANRW.GREN.R.G.  1914-10-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
AMSEL GOTTHARD - - - - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - VERM.[IST]
AMENDA GOTTLIEB - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
ANDRUCHIN GREGOR LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ASCHMATOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 552 1917-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ANDRENJUK GRIGORI GEM./RUSS. I.R.52 1917-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ARCHIPOW GRIGORIJ INF. RUSS.I.R. 125 1915-02-11 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ANIKEJEF GRIOGORI GEM/ROSJA I.R.251 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ANDRESKO GUILHELMUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
ADOLPH GÜNTHER TRAINSOLDAT TRAIN R. 17 MUN. KOL. 1915-01-18 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - ZOPPOT -
AUGUSTAT GUST. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ALSCHEWSKI GUSTAV - - 1915-02-10 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ANSORGE GUSTAV - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
ARCHUT GUSTAV - - 1915-04-02 - Cetyń wieś, gm. Trzebielino, pow. bytowski pomorskie - STARKOW -
APELT GUSTAV - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
APELT GUSTAV WEHRMANN ERS.BATL.JNF.RGT. 107 1915-01-30 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
ANDERS GUSTAV - - 1917-11-19 ITALIEN Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ALBRECHT GUSTAV VIZEFELDW. 3.LINIEN BATTER. FUßARTL.REGT.1 1915-02-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-03-09 - nagrobek betonowy
AU? GUSTAV ? - 1918-10-?? - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
ACHTMANN GUSTAV - - 1916-11-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ALPER GUSTAV GREN. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
ALKERT GUSTAV - - 1915 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
ANDRYCHOWSKI GUSTAV RES. IR 100 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
ALISCH GUSTAV - - 1917-01-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1875-03-08 GLEISSEN -
ADLER GUSTAV - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ALBRECHT GUSTAV E.RES.ZGSF. FJB 2 1915-04-05 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
APPAST GUSTAV - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
ANSORGE GUSTAV - - 1914-11-22 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
ARTLE GUSTAW - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ANDERS GUSTAW ALFRED SERGEANT FERNSPRECH ABT. 32 1918-04-27 ARMENTIERES Jasna Góra wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1880-09-22 - -
ANDREICS GYORGY INF. K.UNG.LDW.I.R. 302 1915-01-30 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALEKSOVICS GYÖRGY HONV. K. UNG. L.I.R. 9 (M. K.I.R. 9 HONV. GYAL.EZR. ) 1914-10-08 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABRAMOWSKI H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ARNDTH H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
APPLEBY H.I. SAPPER / WLK.BRYTANIA Royal Engineers 1918-10-16 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
AVRAM HAIM GEM/RUMUNIA I.R.67 1919-02-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
AREND HANS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ANDERSEN HANS GREN. 7.KOMP. GREN. 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
ARUČ HARAN - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
ASCHMEDZADI HARIF GEM./RUSS. I.R.17 1917-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ADALBERT HEDRIH ? ? 1918-07-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1890-??-?? - -
ARNEMANN HEINR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ALLERDISSEN HEINR. MUSKETIER INF.ERS.TR.WARSCH., 10KP 1917-08-27 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ALT HEINRICH LDST.INF. IR 18 1915-01-03 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
AXMANN HEINRICH - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
AUGUSTIN HEINRICH LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ADE... HEINRICH - - 1915 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
ARENDS HEINRICH - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ALBRECHT HEINRICH - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ALTHÖFER HEINRICH FÜS. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARLT HEINRICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ANGERER HEINRICH JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALLRAGGE HEINRICH MUSKETIER RJR 217/9K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
ALTRUP HEINRICH - PREUSS R. J. R. 218 - - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARNS HEIRICH OFFZ. STELLV. PREUSS. RES.JAGER. BTL. 19 1914-12-05 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ARNEJN HENRYK - - 1915-09-10 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
ALEXIENKO HERAFIM ROSJA JNF.REGT.205.6.KP 1915-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AHNEN HERBERT FLIEGER FLIEGER-ERSATZ-ABTL.11 1917-08-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1898-11-10 - -
ANGERMANN HERM. KRGSFRW. 8 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-10 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ALIS??? HERM. - - - - Radzików (lubuskie) wieś, gm. Cybinka, pow. słubicki lubuskie - - -
AHLBURG HERMAN KAN. P.F.A.R. 237 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ASMER HERMAN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
AHRENSTEDT HERMAN - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ABEND HERMANN - - 1918-10-26 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
AXNICK HERMANN - - 1914-11-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
ADLER HERMANN RES.INF. I.R. 57 1915-02-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
AMIN HERMANN - - 1914 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
ARLT HERMANN - - 1917-12-04 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
ARBATSCH HERMANN - - 1918-04-04 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Seidlitz -
ACHTONIK HERMANN JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-23 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ARNOT HERMANN MUSKETIER J.R.146/1K. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
ACHTERBERG HERMANN LDWHRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
AHLAND HERMANN - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
ARNOLD HERMANN - - 1915-05-05 IN RUSLAND Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ADELBERGER HERMANN LEUTNANT DER LANDWEHR RIR 118/3 BTL./9 KOMP. 1915-03-10 STOLNIKI Stolniki wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie 1882-03-15 FURFELD/RHEINHESSEN Dowódca kompanii
ANDERS HERMANN - - 1916-02-24 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ARNDT HERMANN - - 1915-09-25 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
ALBRECHT HERMANN KR.FR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ARNOLD HERMANN VZFM. D. R. JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
ALBE HERMANN KRFW. - 1914-11-07 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
ALBRECHT HERMANN LDWHRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
ALTSCHÜLER HIRSCH PIECHUR 8 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1896 Brzyszcze k. Żółkwi -
ALBERS HNR. GEFREITER 1 K. LDST. INF. BTL. MÜNSTER 2 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
ANDERS HUBERT - - - - Ramiona wieś, gm. Baranowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
ALTMANN HUGO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
AXTHELM HUGO KRGSFRW. LIR 133/10K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
ATTE HYOS HUS. H.H.R. 5 1915-02-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ANTOSZ I - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ALERGIS I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ABRAMISAV I. - 2 KOMP. RUSS. I. REGT. 227 1915-02-21 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ANDREJANOW IGNATI GEM./RUSS. I.R.50 1917-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
AUER IGNATZ - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
ACHLEITNER IGNAZT INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AMOSSOW ILARIAN GEF./RUSS. I.R.100 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALOSZIN ILIA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 71 P.P. 1917-09-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANDRIKIEW ILJA - - 1918-07-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1870 - -
ANTYPOW ILJA GEM./RUSS. I.R.96 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ARUTINOW IS??? GEM/ROSJA I.R.323 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ALTERMACHT ISIDOR LANDSTURMMANN PREUSS.R.I.R. 220 1915-01-17 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
ASZALAI ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 9 (M.KIR.9.HONV.GYAL.EZR) 1914-12-17 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANTAL ISTVÁN INF. K.U.K.I.R. 60 1915-01-21 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
ARVA ISTVAN ARB.ABT. 4 - 1915-03-14 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
AKISCEW IWAN - - 1916-12-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-02-23 - -
ARTJOMOW IWAN GEM/ROSJA I.R.210 1917-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ASCHINOW IWAN GEM/ROSJA I. R. 202 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
APOLOW IWAN ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
ASTACHOW IWAN PODOF.ARMII ROSYJSKIEJ 12 43 P.P. 1918-10-23 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALTUCHOW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 15 P.P. 1917-04-24 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANDREJEF IWAN GEM./RUSS. I.R.6 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ASARIN IWAN INF. RUSS.I.R. 165 1915-03-20 - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANGAFONOW IWAN GEM./RUSS. I.R.455 1917-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ALEKSIEJEW IWAN SZEREGOWY 3 KOMP. 2 BAT. KOLEJOWY 1915-06-04 - Kamienna Stara wieś, gm. Dąbrowa Białostocka, pow. sokólski podlaskie - TWER -
AMPILOGOW IWAN JENIEC ROSYJ. - 1917-05-05 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
ANUFRIEF IWAN GEM/ROSJA I. R. 149 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ARESTARCHIN IWAN GEM GRENZ. RG. 2 1917-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1874 - -
ARTENOW IWAN GEM/ROSJA I.R.5 1919-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ALTUHOW IWAN - - 1916-06-06 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1879 - -
ALEXEJEF IWAN RUSS. GEM. I.R. 7 7 KOMP. 1917-11-10 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1893-02-01 HERKU -
ASCHKANOW IWAN GEM/RUMUNIA I.R.291 1918-07-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ABREWEKO IWAN INF. RUSS.I.R.278 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALEXEJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.165 1916-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ALKESANDER IWAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 61 P.P. 1917-01-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANDREJEF IWAN GEM/ROSJA I. R. 222 1917-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ANTONOFF IWAN GEM/ROSJA I. R. 210 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
ANTONOW IWAN GEM/ROSJA I.R.99 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
ALTERSELF IZRAEL SZEREGOWY - 1916-06-22 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
ADAMSKI J - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
ARTH J. GEFR LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
ARTYNIUK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ANTOSZ J. - - 1914 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
ANDERKO J. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
ADAMERZ J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
ANKLAM J. - - 1914-11-09 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
AMLER J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
AZENTIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ADAMUW J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ADAMCZYK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
ANSTEY J. 27263 GUNNER ROYAL FIELD ARTILLERY 1918-10-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
ANKLAM J. DRAGONNER KAV. RGT 84 1914-11-09 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
ANKLAM J. B. - - 1915-07-23 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
ARMSTRONG J.E. SAPPER / WLK.BRYTANIA Royal Engineers 1918-11-07 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
AUSSERER JACOB SCHUTZE K.SCH.R. II 1914-11-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ANGELMHR JACOB ? ? 1914-??-?? - Krasne Lasocice (nr 361) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
ARTIAMIJA JADEMKA INF. RUSS.I.R. 139 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDREEW JAGOR GEM/ROSJA I. R. 222 1917-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
ATAMBAJEW JAHGIER GEM/ROSJA I.R.122 1918-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
ADOLF JAK. - - 1915-09-25 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ABRAMOW JAKIM RUSSE TAUR.GREN.R.7 1914-12-08 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ALEXANDROW JAKOB GEFR/ROSJA I.R.19 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
ALOSCHIN JAKOB RUSS. INF.REGT.243.3.KP. 1915-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
AMBROSI JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALWICHIS JAKOB GEM/ROSJA I.R.220 1918-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
APHONASJEW JAKOB RUSS. INF.REGT. 113.4.KP. 1915-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ASPER JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALEXANDROW JAKOB RUSS. INF.REGT.333.10.KP. 1916-01-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ACHMOSTOW JAKOB RUSS. I.R.194 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ANJOL JAKOB - - 1917-08-09 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
ABRAMITZ JAKOB ROSJA JNF.RGT.3.5.KP 1915-08-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ABOLIN JAKOB GEM/ROSJA ZIV.GEF. 1918-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
AKSENTIEW JAKOW RUSS.SOLDAT - 1918-04-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ADAMCZYK JAKUB - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŻYTNIÓW -
ALTYAN JAN ??? K.U.K.J.R. 23 ????-??-?? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ALFEROW JAN - 33 P. ST. 1915-11-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ANTOSZ JAN - - - - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
ARASIMIKI JAN GEF./SIB. SCHUTF.12 1917-11-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ADAMUS JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABELOWSKI JAN ? 14 P.PIECH 1916-08-06 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
AWIŃSKI JAN ST.SZER. 6 P.P.POL.LEG. 1917-04-04 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
ARAI JAN GEFR./RUSS. MORS.DV.20 1916-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
AŁDAKIMOW JAN SZRG. 3 / 170 P.P. 1916-11-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 820
APPEL JANOS INFANTERIST K.K.PFERDES.DEP 15 1916-12-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ANRUM JÁNOS - ÖST.UNG.SOLD - - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANTAL JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALEKSANDER JÁNOS JG. K.U.K.F.J.B.14 1915-03-24 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
ANDERLE JAROKUS INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 17.07.1915
ALEKSANDROW JEFIM RUSS.SOLDAT - 1917-08-30 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ANDEJANOW JEGOR GEM./RUSS. I.R.50 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
ANDRASOW JEGOR GEM/ROSJA I.R.207 1918-10-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ANIKEIOW JEGOR RUSS. LEIBG.PAWLOWSKI 1.KOP. 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANTONIKOW JEGOR RUSS. INF - 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANFIPOW JESTGRANIA RUSS. NIEWSKI.INF.REGT.1 1917-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANSHEL JLIE GEM./RUM. I.R.36. 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ALCESTE JMBIMBO FELDW/WŁOCHY PLOT.273.RR.CC 1918-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANTER JO? MKT. - 1918-06-21 FRANKR. Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1897-12-09 - -
AMPEA JOAN GEM./RUMAN I.R.45 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
APOSTOL JOAN GEM./RUMAN I.R.47 1917-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANIOL JOH. GEFR. - 1914-08-22 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
ADAMCZEK JOH. - - 1918-05-25 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - GROMBLEWO -
AUSNER JOH. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
ADAMEK JOH.(ANN) - - 1917-09-28 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ANTON JOHANN - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
ASZOTH JOHANN SZER.  72 WĘGIER P.P.  1915-03-01 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
ALBRECHT JOHANN LANDSTURMANN - 1916-10-25 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
AVISIERS JOHANN UT.OFFZ. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ALKER JOHANN - - 1916-08-05 - Dzielów wieś, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
AUGERER JOHANN HORN. IR 27 1914-12-18 - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
AMESBERGER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ADERLAN JOHANN JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AMERSTORFER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ATZLER JOHANN JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDRELLA JOHANN INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
AUGEHER JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
ANTONIK JOHANN KAN K.U.K.REIT.ART.DIV.6 1914-12-07 - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
ATAMANCZUK JOHANN INF. I.R. 58/9 1915-01-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ASCHAUER JOHANN LDST ARB KUK IR 49 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARNOST JOHANN INF. K.K.L.I.R. 29 lut-15 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
AULICH JOHANN GREN. RIR 64 1915-08-05 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - MITTELMÜHLATSCHÜTZ, ÖLS -
ADAMIETZ JOHANN - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
AUST JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ABENTEL JOHANN - - 1918-05-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ARCHINGER JOHANN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
AUSSERLECHNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUHOFER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ASCHAGER JOHANN INF. - - - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
AUER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
AMANN JOHANN DSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AHSMANN JOHANN KORNIST INF.RGT.50 1918-07-02 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
APOSTEL JOHANN - - 1916-07-17 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
ARTOINOWICZ JOHANN CIV.KUTSCH. - 1915-02-18 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
AUST JOHANN LANDSTURMMANN 2.ESK.E.TRAIN-ABT.6 1917-02-21 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1888-09-28 - -
ANIOL JOHANN - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
ASTNER JOHANN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-20 WÓLKA Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1894-12-30 ASCHBACH-PICHLERN / TYROL -
ASCHENBRENNER JOHANN INF. KK LIR 16 1915-05-(02/07) - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ÁCS JOHANN INF. K.U.K.I.R. 60 1915-04-03 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARNTZ JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
AMREIN JOHANN INF. K.U.K. F.J.B. 24. 29 1914-12-(10-11) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
ALBRECHT JOHANNES E.R. INF. K.U.K.I.R. 97 1914-12-13 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
ADAMCZYK JOHANNES - - 1916-11-28 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
AUGUSTYNIAK JOHN. PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
AMAGAU JOJE GEM./RUM. I.R.67 1917-??-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ARTENE JON RUMÄN JNF.REGT. 75. 1916-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANITZA JON GEM./RUMAN I.R.77 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ANDRONIN JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 334 P.P. 1917-02-27 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANDRIZIA JON GEM./RUMAN I.R.57 1917-06-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ANDREI JON GEM/RUMUNIA I.R.58 ????-??-?? LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ANGHELE JON GEM./RUM. I.R.72. 1917-01-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ANGEHLESCU JON GEM./RUMÄN I.R.81 1917-02-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ARSENIC JON GEM./RUM. I.R.1 1917-04-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ALEKSACHIM JOS. RUSS. KRIEGER 3 R. 16 SIB. SCH. R. 1914-12-28 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
ADAMIETZ JOS. - - 1915-10-10 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ALBROD JOS. - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ANDREES JOSE GEM./RUM. I.R.54. 1917-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ARNDT JOSEF - - 1915-03-18 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
AUGUSTYŃSKI JOSEF SAPP. S.B. 1 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
AUST JOSEF - - 1918-07-16 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
AMSTER JOSEF - - 1915-10-30 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
ANTON JOSEF - - 19??-03-06 - Strzeganowice wieś, gm. Kąty Wrocławskie, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
ATZINGER JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALTRICHTER JOSEF JG. FJB 2 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
AUMAYR JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-04 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANTOŠ JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ALTMANN JOSEF LDST.INF. I. R. 100 1915-04-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
AUSSERLECHNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AMHOF JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALDER JOSEF - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
ALTEN JOSEF WEHRM. PREUSS.R.I.R. 219 1915-02-09 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABRHAM JOSEF DRAG. K.U.K. DG. R. 11 1914-11-27 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
ANTONČIĆ JOSEF JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ANTON JOSEF INF. KK LIR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARNOLD JOSEF R.PTRF.TIT.UT.JG. T.H.J.R. 4 1915-02-21 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARONIEWIEZ JOSEF GEM MINS. EISENB. ABT . - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALTHHOFF JOSEF LDSTM. J . R . 46 / 7 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ARETZ JOSEF GRENADIER 3,G.GR.R.5K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ANTENGRUBER JOSEF GFT. IR 21 1915-03-23 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ADLER JOSEF - - 1914-10-20 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
ANTOL JOSEF KAN. F.K.R. 18 - - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDERS JOSEF - - 1915-06-09 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
AIGNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ABSENDER JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AMBRUS JOSEF KPL. TZDS. K.UNG.L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ADLER JOSEF SCH. SCH.R. 30 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ALBESEDER JOSEF INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDERMANN JOSEF - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
AMBROŻ JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 25 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ASSMANN JOSEF - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
ANDORFER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUTENGRŰL JOSEF INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
AMHOF JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ALMESBERGER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
APPEL JOSEF RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ADAMSKI JOSEF - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - krzyż na postumencie betonowym
ABRUDAN JOSEF HUS. K.U.K. H.R. 1 1914-09-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ASCHENWALD JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1914-12-14 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
ANGERER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Wałki (nr 205) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARNDT JOSEF - - - - Krępna wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
ANGEL JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-02-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ALTHOFF JOSEF LDSTRM. I.R. 46 / 7K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
AMANN JOSEF ANTON LDST.JG. TKJR 3 1915-03-28 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ALEKSITSCH JOSEF JOHANN SCH. SCH.R. 26 1915-02-13 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
APOSTEL JOSEPH - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ARNDT JOSEPH LDSTM. 5 K. LDST. BATL. 87 KONITZ 1914-12-04 - Upałty wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1874-05-08 - -
ANTIC JOVAN GEM./SER. I.R.12 1917-03-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ANIOŁ JÓZEF - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
AHA JOZEF - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ADAMCZYK JÓZEF - - 1914-08-27 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-11-27 Ornontowice -
ADAMUS JÓZEF - - - - Polanka Wielka wieś, gm. Polanka Wielka, pow. oświęcimski małopolskie - - -
ADAMIEC JÓZEF - - 1916-03-24 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
AMANN JÓZEF JG. T.K.J.R. 3 1915-05-09 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ADAMCZAK JÓZEF - - - - Dziekanowice wieś, gm. Łubowo, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - Pomnik / Tablica
APOLINARSKI JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
ABRAM JÓZEF - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
ANDO JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDREJEW JUAN RUSS. ROSTOWSKI.GR.REGT.2 1917-04-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANGRESS JUL. - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ALLRAM JULIUS JAGER K.U.K. J.R. 10 1914-11-25 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
ASCH JULIUS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - rotunda
ANGRESS JULIUS - - 1917-03-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
ANGRESS JULIUS - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - PEISKRETSCHAM (Pyskowice) zmarł na skutek wojny
APOSTEL JULIUS - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
ALLSCHUL JUSTIN INF. T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ARTIONOW JWAN GEM./RUSS. I.R.226 1916-07-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
AWERJANOW JWAN RUSS. INF.REGT.25.8.KP. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALEXEJEFF JWAN RUSS. INF.REGT.113.14.KP. 1915-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALEXEJEW JWAN RUSS. JNF.REGT.10.2.KP 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALIFENKO JWAN RUSS. INF.REGT.281. 1917-05-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANANIEFF JWAN RUSS. INF.REGT.108.5.KP. 1915-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALBUT JWAN RUSSE R.J.R.284/2R 1917-04-17 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
ANTIPOW JWAN SERGT./RUSS. ART.BRIG.53.3.KP. 1915-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANKAS K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ANDELL K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ADAMEK K. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
ACKERMANN KARL - - 1919-06-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893-02-26 - -
ABEND KARL - - 1914-08-13 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
ADELMAYER KARL LDST.INF. I.R. 100 1915-02-13 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
APEL KARL GREN. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
ADAM KARL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
ADLER KARL - - - - Zakrzów (gm. Gogolin) wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
ARNHOF KARL UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANGERER KARL SAPP. K.U.K. S.B. 14 1915-01-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ANDREAS KARL MUSK. 1. KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
ANGENENDT KARL - PREUSS. RES.INF. REG. 220 - - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ALBRECHT KARL RES. P.R.I.R. 219 1915-05-04 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALBERS KARL LDSTRM. R.J.R.232/9K 1915-08-10 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
AUST KARL - - 1916-06-16 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
ALBRECHT KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
ALTHAUS KARL UNTOFFZ. 1.G.GR.R.1K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
ABEND KARL - - 1919-07-?? - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
ARNDT KARL - - 1915-01-08 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
AMENDA KARL - - 1915-11-05 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ALBERS I KARL UT.OFFZ. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
AMMANN KARL GREN. AUGUSTA GARDE.GREN.RGT.4 1915-05-09 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARLT KARL LANDSTURMMANN STR.BAUKP 14 VA.K.A.G. WOYRSCH 1915-03-31 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ARNOLD KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
AUMÜLLER KARL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
AXT KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
APEL KARL LDSTRM. L.J.R.6/12K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
ALTHOF KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-16 - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ALTONA KARL ERS. RES. J.R. 92/8K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
AUER KARL INF. K.U.K. I.R. 59 1915-02-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ANTONIK KARL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
AGTAY KARL INF HONV. IR 22 1915-01-08 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
ALBRECHT KARL UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
ARUS KÁROLY HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-23 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
AKIMOW KARP - I.R. 35 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ABRAM KASIMIR INF. I.R. 15/2 1915-05-16 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
A?OK. KASIMIR RUSS.SOLDAT - 1917-04-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ARNOLD KASPAR LST.JG. T.K.J.R. 2 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
AUER KASPAR JG. T.K.J.R. 2 1914-12-05 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
ACHTSTETTER KASPAR - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
AMBROŻEWICZ KAZIM. CYW. ROBT. 10 BTL. CYWL. ROB. 1916-12-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 840
ALEXEJEW KLAFDJ RUSS. INF.REGT.82.3.KP. 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANTONIENKO KLIMONTIJ INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ALLMEIR KONRAD LDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
AXT KONRAD GREN. KPGGR 4 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
AUFFAHRT KONRAD PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
AVRAMENKO KONSTANTIIN GEM./RUSS. I.R.178 1917-09-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
AVRAMESKU KONSTANTIN GEM/RUMUNIA I. R. 59 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
AVRAMESKU KONSTANTIN GEM./RUMAN I.R.59 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
APOSTEL KONSTANTIN - - 1916-12-06 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
ALEKSANDROWICZ KONSTANTY, KOSTEK KPT. 6.P.I.BRYG.PIUSŁU. 1918-09-06 RANNY NA WOŁYNIU Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1895-??-?? - -
ALFATER KR. ÖST. 6 BATT. K.U.K. FELDHAUB. DIV. 2 1915-01-21 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
ALTENBERGER KUGERT LST. I.R. 59 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ARON KURT - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
ANDERS KURT - - 1918-07-21 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
ACKERMANN KURT UTFFZ. 3. KOMP. PION.BATL. 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
AUGUSTA KURT FRIEDRICH GREN. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-04-29 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
ADAMCZYK KZ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
ANDERKO L. - - 1917 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
ARZALL L. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
ADAMEC LADISLAUS E.R.INF. I.R. 28 1915-03-20 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ANDRASY LADISLAUS INF. I.R. 4 1915-03-25 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ANAFLIČEK LADISLAV - - 1914-11-02 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
ANGRDI LAJOS SZER.  13 WĘGIER P.P.   1915-04-28 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
ALERCSÁNYI LÁSZLÓ HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANDORKÓ LÁZAR KPL. (KÁPL.) K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
APPEL LEO SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - oberprimaner
ALBRECHT LEO WEHR. LIR 4 1915-08-06 - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - MÜNSTER, COLMAR -
AFLERMAK LEON LEGIONISTA 4 PP 1 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
ADAMCZEWSKI LEON - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
ANDREJTSCHUK LEON GEM/ROSJA I.R.112 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ANDREATTA LEONARDO JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
AGLAS LEOPOLD INF. I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALLERSDORFER LEOPOLD INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AUER LEOPOLD INF. KUK IR 49 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ASCHER LEOPOLD UT.OFFZ. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
AIGNER LEOPOLD INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AEHLER LIGI - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
ADAMIETZ LUDWIG - - 1917-07-03 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
AHRENDT LUDWIG WEHRMANN LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
ADAMUS LUDWIG RES.KPL.TIT.ZGSF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ALKER LUDWIG - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
ADRIAN LUDWIG WEHRMANN  L.J.R.57.6K.  1915-06-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
ACHLEITNER LUDWIG INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-(18-19) - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANBERGER LUDWIG - PREUSS. RES.INF. REG. 220 - - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ADAMEK LUDWIG INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
AUGUSTYŃSKI LUDWIK - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ANIOŁ LUDWIK - - 1920 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
ALLEGRETTI LUIGI SOLD. 261.FANT. 1918-02-24 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-11-23 - -
ANGELETTI LUIGI SOLD. 89.FANT. 1918-05-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-03-10 - -
ARRICHINI LUIGI SOLD. 71.FANT. 1918-07-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-11-30 - -
ANESI LUIGI JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
AMRLIN M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ALKER M. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
ABTRACHMANOW MACH. JENIEC 14 / 1 P.P. 36 JEN.DROG.ROB.ODDZ. 1917.02-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 953
ABAGIN MACIN GEM/RUMUNIA I.R.31 1918-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ACHMIETOW MAREK SZRG. 15 / 241 P.P. 1916-12-24 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 846
ADAMCZYK MAREK SZRG. - 1916-10-17 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 794
APLEWSKI MARIAN - - 1918-11-03 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
ARCHUTOWSKI MARIAN - - 1918-11-02 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
ARNATOWIC MARIANKO - - 1918-10-02 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
ANTOANE MARIN GEM./RUMAN I.R.41 1917-06-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ANGHEL MARION GEM./RUMAN I.R.42 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ARSITSCH MARKS GEM./SER. I.R.3 1918-04-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
AJDNIK MARTIN LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
AŠKO MARTIN LDST.INF. IR 47 1915-03-28 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ASCHNER MARTIN - - - - Gliwice IX miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - GLEIWITZ -
ACHTERBERG MARTIN - - 1915-07-07 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
AUGUSTYNIAK MARTIN MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica prawa
ARNOLD MARTIN INF. K.U.K.M.B.24 1914-12-21 - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
ANTONIO MARTINO ZGSF. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
AMBROSKI MARTN GEM/ROSJA I.R.32 1917-12-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
ACHENBACH MATHES LEUTN. D. RES. 7 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ARCHEJSOV MATHIAS INF. RUSS. I.R. 228 1915-05-17 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
ALLIVA CASALI MATIO UTFFZ/WŁOCHY I.R.4 M.G.KP 1918-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ALTHUSOW MATWEI RUSS.SOLDAT - 1917-08-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
AKTONOW MATWIEJ ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
ANSORGE MAX ERS. RES.  L.J.R.23.4 K.  1915-02-20 - Mnin wieś, gm. Słupia, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ANGERMANN MAX - - 1916-08-26 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
ANFORGE MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ANKLAM MAX KRIEGSFREIW. 12 K. GARD. FÜS. R. 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
ABFALTER MAX INF. K.U.K.I.R. 14 1915 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ADAMEK MAX - - 1915-11-08 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
ARNDT MAX - - 1917-05-28 NAD SOMMĄ Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
AROLD MAX MUSK. PIR 58 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
ABFOLTER MAX LST. INF. K.U.K.J.R. 14/3 1915-02-19 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
AUBELE MAX RES.GFT. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ALTER MAX MKT. - 1917-04-16 - Chomiąża wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie 1895-05-14 - -
ADLER MAX UT.OFFZ. KPGRZF 3 - - Bieździadka (nr 41) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
ALBIEN MAX UNTEROFFIZIER D R L M K FELD A R 82 1914-11-27 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
ADOLPH MAX - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
ALBRECHT MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
AMANN MAX LDSCH. K.SCH.R. III 1914-12-16 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
ALANDT MAX MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
ANDRUSZKIEWICZ MAX GEFR. 2 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. BRAUNSBERG II 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
ABRAMSOHN MAX GEM/ROSJA I.R.113 1917-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANLAUF MAX - - 1919 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
ADAMCZYK MAXIM - - 1916-09-14 - Krowiarki wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
ALEKSANDROW MAXIM ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 116 P.P. 1918-09-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
AJAPOW MAXIM ŻOŁNIERZ ARMII SERB. 212 P.P. 1917-12-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ABRAMOW MEFODI GEM./RUSS. I.R.104 1916-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
AHČIČ MEHO INF. K.U.K.B.H.I.R. 1 gru-14 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ASCHENBRENNER MELCHIOR - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-10 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ANTONIEWICZ MI. - - 1916 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
ANDRYSZCZYN MICHAEL INF. IR 153 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ANTAS MICHAEL - IR 57 1916-12-09 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
AMBRISCKO MICHAEL JG. FJB 4 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ASCHENBERGER MICHAEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARTIUSCHIN MICHAEL GEM./RUSS. I.R.36 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDRUSZCZAK MICHAEL E.R.JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ANISSIMOW MICHAEL GEM./RUSS. I.R.811 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ARNOLD MICHAEL ERS.RES. R.J.R.227/11K. 1915-08-08 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
ANTON MICHAI GEM./RUM. I.R.42 1917-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
AMIELIN MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-07-16 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
ALEXEJEW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.228 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ALASCHEW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.5 1918-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
AKOPOW MICHAIL GEM/ROSJA I. R. 36 1918-10-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
ALEXEJEW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.267 1918-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
ANTONESKU MICHAIL GEM/RUMUNIA I. R. 47 1917-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ADAMOVIČ MICHAILO INF B.-H.I.R.2 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
ANDRISCH MICHAJ GEM./RUMAN I.R.54 1917-05-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ANDRZEJCZAK MICHAŁ - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
ANDRZEJCZAK MICHAŁ - - 1915-08-03 pod Krosnem Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
ANISEJEW MICHAŁ SZER. - 1918-02-15 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
ANELI MICHELE SOLD. 148.FANT. 1918-12-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-08-21 - -
ASCHWONASIN MIKIFOR GEM/ROSJA I.R.252 1918-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ARSZENIKOW MIKOŁAJ - 5 P.P. 8 K. 1917-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
ANDRUSZYN MIKOŁAJ SZRG. 13 / 3 P.P. 1917-01-21 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 876
ARANSCHILOWIE MILAN GEM./SER. I.R.4 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
ALEXANDRIE MILOSCH GEM/SERBIA I. R. 4 1917-12-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
AKSENTIEWITSCH MILUTIN GEM./SER. I.REGT.17 1918-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
ADANANCJUSZ MINKO - 8 P. ST. 15 K. 1916-??-?? - Wilno Litwa Pogranicze - - -
APALKADYPOW MIWLEJ RUSS I.R.165 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ARZOIN MOISE GEM./RUMAN I.R.1 1918-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
AKSIRTOW MOJSEJ RUSSE FURS VATERLAND  1915-04-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
ADLER MORITZ - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
AUER MORITZ LDSCH. K.K.K.SCH.R.II gru-14 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
ANDÁRKO MOSES INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
ACHMEDIANOW MUCHTARUL?A GEM/ROSJA I.R.17 1918-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
ASCHMIDOW MULAGALIN GEM/ROSJA I.R.289. II 1917-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ABDULHALIKOW MUSSE - - 1916-12-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1893 - -
ANGHEL NASTASE GEM./RUMAN I.R.75 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANDREI NECULARA RUMÄN I.R.38.2.KP. 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ANDREI NEDELKU GEM./RUMAN I.R.75 1917-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
APOSTOLACHE NEKULA GEM/RUMUNIA I.R.76 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANDRURZYK NESTOR JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ARCHIP NICOLAE GEM./RUM. I.R.64 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ALBU NICOLAE GEM./RUMAN I.R.88 1917-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
ANDREI NICOLAI GEM./RUMAN I.R.36 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
AORAM NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.3 1918-03-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
ANTONIENKI NIKANOR GEM./RUSS. I.R.13 1917-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
ANDREJEW NIKIFOR GEM/ROSJA ART.BRIG.63 1918-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ANTIKOW NIKITA KAN. RUSS.ART.R. 21 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
AGAFANOW NIKOALI GEM/ROSJA I.R.67 1917-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ANDUSCHTZUK NIKOFOR GEM/ROSJA I. R. 49 1917-12-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
ARESTOW NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 18 P.P. 1917-07-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ALBU NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-04-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
ANDREAS NIKOLAI SOLDAT K.U.K.INF.RGT 62, 3 ERS.KOMP. 1914-12-15 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
ALEJNIKOW NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 4 P.P. 1917-05-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANTINKOWICZ NIKOLAJ RUSS. - - - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
AŁZANOW NIKOLAJ - - - - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
ALBL NIKOLAUS BLESS. TRAGER. K.K. K.SCH. R. III 1914-12-23 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
ARTEMJEW NIKOLEI GEM/ROSJA I.R.40 1918-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ALBU NIKULAI RUMÄN INF.REGT.36 1916-12-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ALBRECHT O. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ALBERTINI OLIVO SOLD. 444.MITR. 1918-05-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1885 - -
APOSTOL OPREA GEM./RUM. I.R.44 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
ALWEIS OSIAS JG. FJB 4 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ARTAMONOW OSIP GEM/ROSJA I.R.291 1918-07-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
ANTONINKO OSIPH ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 1 P.P. 1917-08-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
ADAM OSKAR - - 1916-10-09 - Jagłowice wieś, gm. Tuplice, pow. żarski lubuskie - - -
AUST OSKAR - - 1918-07-25 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ANDERS OSKAR - - 1915-01-12 F[rance] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
ANDERS OSWALD - - 1916-06-03 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
ANDERS OSWALD - - 1917 - Łaziska wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
ARLE OSWALD - - 1914-10-11 - Szprotawa IV miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - - -
AMANDUS OTTO - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
AULS OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
ALBRECHT OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
ABEND OTTO - - 1918-08-10 - Rudziniec wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
ALBIN OTTO JÄGER 4 ESK. JÄGER Z.PF. 10 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-01-07 - -
ARNDT OTTO - - 1915-01-30 Osten Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
ALBERS OTTO WEHRM. L.J.R. 11/8K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
ARNDT OTTO - - 1917-05-11 - Bukowo wieś, gm. Człopa, pow. wałecki zachodniopomorskie - - -
ACHENBACH OTTO - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
ALBRECHT OTTO - - 1917-08-08 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
ASCHE OTTO FUS. 5 GR 10/F 1915-08-04 Goworowo Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - OSCHERSLEBEN -
ASSMANN OTTO HERM. - - 1914-08-20 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
ADAMCZYK P. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
ANDERKO P. - - 1915 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
ARNOLD P. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ANTONIENKO P. RUSS. I.R.33 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
AGNER PÁL HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-07 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
ARSENOWITSCH PANTEEREJ UTFFZ/SERBIA I.R.6 1918-01-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
ARSONOW PANTFIL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 93 P.P. 1917-07-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
ANGHEL PARACHIV GEM./RUMAM I.R.60 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
ALBU PATRACHE GEM./RUM. I.R.24. 1917-01-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ARLT PAUL - - 1917-01-13 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
ADLER PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
ALEITH PAUL INF. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
AURISCH PAUL LANDSTR. - 1915-10-18 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
ADAMIETZ PAUL - - 1915-02-18 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
ARLT