Pępowo


Powrót do strony głównej

Lokalizacja:wieś, gm. Pępowo, pow. gostyński
Zobacz też na: mapa.szukacz.pl
Kategoria:Pomnik
Opis:

Pomnik znajduje się na cmentarzu w Pępowie i poświęcony jest mieszkańcom Pępowa oraz okolicznych wsi poległych zarówno w I jak i II wojnie światowej. Początkowo tablice z okresu I wojny umieszczone były na pomniku zlokalizowanym w centrum wsi, odsłoniętym w 1926 roku. Na obecnym pomniku Najświętszego Serca Jezusowego na czterech bocznych tablicach znajduje się 185 nazwisk osób parafii Pępowo, poległych w latach 1914-1918 na różnych frontach i pochowanych na różnych cmentarzach, głównie na terenie Francji i Niemiec.
Opracowanie na podstawie książki Barbary Król, pt: Polegli w I wojnie światowej 1914-1918 z parafii Pępowo, pow. Gostyń, 2014 (http://genealodzy.wroclaw.pl/2159/polegli-pierwsza-wojna-krol)

Opracowanie:Maria Odrowąż
Data danych:2017-11-20
Nazwisk: 185

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka
Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Data urodzenia
Miejsce urodzenia Uwagi
BAKSALARYIGNACY--1918-1897-07-19BABKOWICE -
BANASZYŃSKIMICHAŁ SZER. 7 KOMP. KRÓL. PRUS.PUŁKU PIECHOTY NR 4541918-05-10-1898SOBIAŁKÓW -
BEBA ANTONISZER. 10 KOMP. REZ. PUŁKU PIECH. NR 6 1918-10-12HAUSSY 1899-04-18SROKI -
BEGALEEDMUNDSZER. 2 KOMP. ZAPAS. BAT. PUŁKU PIECH. NR 3981917-07-13CHAMBRY 1898-11-03PEPOWO -
BIERNACKISTANISŁAWKPR. 5 KOMP. BAT. ZAPAS. PUŁKU FIZYL. NR 37 1916-10-20MAISSEMY1880-11-19WILKONICZKI -
BRODAIGNACYPODOFICER3 MAGDEB P.P. NR 1361918-07-18VILLERS HELON1895-01-27BABKOWICE -
CELKA JAN SZER. 11 KOMP. 3 BAT. P.P. NR 30wrz-14-1891-04-13LUDWINOWO -
CICHOWLASANTONIST.KPR. 2 BATERIA P. ART.. PIESZEJ NR 161915-12-28-1891-06-08WILKONICE -
CZERWIŃSKISTANISŁAWREZ. 4 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 501915-1891-04-20SIEDLEC -
CZWOJDRAKIGNACYSZER. 10 KOMP. 3 ZAPAS. BAT. DOLNŚL. P.P. NR 501917-08-13FLANDRIA 1897-01-30SIEDLEC -
CZWOJDRAKJÓZEFREZ. 9 KOMP. ZAPAS. BAT. P.P. NR 501916-08-07MAASHŐHEN 1885-03-07DĄBIE -
DOLIŃSKIJÓZEFREZ. 5 KOMP.ZAPAS. BAT. P.P. NR 1681915IVRY1889-01-22SIEDLEC -
DOMAGAŁAMARCIN-4 KOMP.P.P. NR 3971917-04-23CHAMBRY 1893-10-25WILKONICE -
DOMAGAŁASTANISŁAWKANONIER6 BAT. ZAPAS. BAT. PUŁKU ART.. PIESZ. NR 131915MŰLHAUSEN - NIEMCY 1891-04-13WILKONICE -
DOMAGAŁAWALENTY--1916--- -
DOPIERAŁA BOLESŁAWSZER. 7 KOMP. REZ.P.P. NR 2081917-05-10-1896-12-06BABKOWICE -
DOPIERAŁA TOMASZ-10 KOMP. REZ. P.P. NR 131916-03-15POD BEAUMONT1878-12-12DROGOSZEWO -
DROBIŃSKIJAN -1 KOMP.BAT. FORTYF.NR 104 1916-03-15MITAU - NIEMCY1875-05-20STARY SIELEC -
FIGIELEKMICHAŁ -10 KOMP. REZ. P.P.NR 2701917-05-22ST. INGBERT - NIEMCY 1896-09-29NIEMCY -
FIGIELEKSTANISŁAWSZER. 12 KOMP. P.P. NR 158 1915-09-22LE MESNIL - FRANCJA 1895-04-25SIEDLEC -
GAJOWCZYKANTONI-2 KOMP. REZ. P. P. NR 461918-1889-12-31PASIERBY -
GALEJAMICHAŁ SZER. 1 KOMP. 2 BAT. ZAP. P.P. NR 461915-10-27POZNAŃ1879-09-25BABKOWICE -
GASZYKIGNACYSTRZELEC3 KOMP.CIĘŻKICH KARAB. MASZYN. O/NR 741918-03-23VAULX VRAUCOURT1898-07-19SIEDLEC -
GĘBIAKJAN -1 KOMP. PRUS. REZ. P.P. NR 801918-08-22MIRAUMONT1885-05-04LUDWINOWO -
GLURAANTONISZER. 1 KOMP. 24 P.P. W.KS. FRYD.FRAN. 1918-06-25BOCHUM I - NIEMCY 1897-05-20SIEDLEC -
GOŚCIAŃSKIPIOTR--1918-1897-06-28LUDWINOWO -
GRZEŚKOWIAKLUDWIKSZER. 2 KOMP. 2 ZAPAS. BAT. P. GRENAD. NR 11916-10-03ORMULUI - RUMUNIA 1895-08-24GĘBICE -
GUCZIK (GUTSCHIK) JAN KAROLSZER. 8 KOMP. REZ. P.P. NR 911917-09-19FLANDRIA 1896PIASKI -
GŁOWACZMICHAŁ PLUT. 7 KOMP. ZAPAS. BAT. P.P. NR 50 1915-10-06WEIMAR - NIEMCY1888-09-17GĘBICE -
HAUZAWOJCIECH-7 KOMP. PUŁKU P. LANDWEHRY NR 461915-04-30-1880SMAGORZEWO -
HAŁASSTANISŁAWSZER. 1 KOMP. REZ. PUŁKU PIECHOTY NR 931916-11-19LE SARS1893PŁACZKOWO -
HORAŁAJAN KPR. 12 KOMP. REZ. P.P.NR 511916-1887-11-30GĘBICE -
HORAŁAJÓZEF--1918-1896-03-13MAGDALENKI -
HUCHRAKJAN SZER. 7 KOMP. REZ. P.P. NR 1891917-01-05HARJA HŐHE1894-05-16BABKOWICE -
HUCHRAKSTANISŁAWKPR. 6 KOMP. P.P. NR 1551916-1890-11-12BABKOWICE -
HUCHRAKFRANCISZEKSZER. 12 KOMP. REZ. P.P. NR 161915-06-24KŐLN-DEUTZ NIEMCY 1885-09-08BABKOWICE -
JANKOWIAKJAN --1914-1878-06-08KONARY -
JANKOWIAKANTONIPODOF. LAND. 6 BATERIA PUŁKU ARTYLERII PIESZEJ NR 5 1915-05-18-1876-12-07SZCZODROCHOWO -
JÓZKOWIAKJAN --1914--- -
KACZMAREKEDMUND-11 KOMP. REZ.P.P. NR 231916-06-09TOTEN MANN - NIEMCY 1889-11-07KROBIA -
KACZOROWSKISTANISŁAW--1915-1893-01-23CHOCIESZEWICE -
KASPRZAKMICHAŁ -3 KOMP. P.P.LANDWEHRY NR 461915-09-20JURGIELANY OB.LITWA1885-09-12DUBIN P. RAWICZ -
KAŁMUCZAKJÓZEF--1918-04-11-1896-02-05CHOCIESZEWICE -
KĘDZIORA BOLESŁAW--1917--- -
KĘPA MIKOŁAJ-ODDZ. BUDOWY UMOCNIEŃ 66 BRYG. PIECH.1915-1893-12-04KROMOLICE -
KLEPACKIJAN -1 KOMP. P.P. NR 1931916-1895-09-08CZELUŚCIN -
KNUŁAJAN REZ. 5 KOMP.2 BAT. 3 DOLN.P.P. NR 501914-12-25BOIS DE LAMORVILLE1889-09-30GĘBICE -
KONCEWICZJAN -12 KOMP. 3 BAT. REZ. P.P. NR 13lis-14-1883-07-07WILKONICE -
KONCEWICZWAWRZYN--1917-06-25-1871-08-01WILKONICE -
KONCZEWICZLUDWIK--1917-1895-08-06KRZYŻANKI -
KRAJKA JAN -3 KOMP. REZ. P.P. NR 2081915-11-04JARCYAK - SERBIA1890-10-12GĘBICE -
KRĘCIOŁEKSTANISŁAWSZER. 5 KOMP. P.P. NR 511917-04-04FLANDRIA 1895-09-20GOGOLEWO -
KRYSTEKANTONI--1918-1899-05-19SROKI -
KRZYŻYŃSKISTANISŁAWSZER. 1 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 501914-09-28-1886-04-04BABKOWICE -
KRZYŻYŃSKIJAN -4 KOMP. P.P. NR 161916-1887-07-04SIEDLEC -
KRZYŻYŃSKIJÓZEF-6 KOMP. REZ. P.P. NR 2731918-08-21NOYSON - FRANCJA1880-03-05SIEDLEC -
KRZYŻYŃSKIPIOTR-3 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 1301915-1889-06-18SIEDLEC -
KUBIAKSTANISŁAW-14 FORT. ODDZ. KARABINÓW MASZ. 1915-03-28FRIANVILLE - FRANCJA1891-11-23ROGOZEWO -
KUCZYŃSKIJAN SZER. 5 KOMP. 2 BAT. P.P. NR 137 1914-1892-07-24WILKOWICE -
KUPCZYKIGNACYSZER. 1 KOMP.ZAPAS.BAT. REZ.P.P.1914-11-21OSINY WOJ. ŁÓDZKIE1893-07-16PĘPOWO -
KWAPISZANTONI--1916-1880-04-25DOMARADZICE -
LENARCZYKFRANCISZEK--1914--- -
LEWANDOWSKIMICHAŁ -12 KOMP. REZ.P.P. NR 981914-09-17SOREL FERME - FRANCJA 1885-09-01PĘPOWO -
LISIECKI ANTONI--1916-1890-01-12CHOCIESZEWICE -
MARCINIAK WALENTYSTRZELEC2 KOMP. PRUSKIEGO P. GRENAD. NR 11916-08-20STARA OBYCZNO HŐHE1896-01-30GĘBICE -
MARKOWSKIWOJCIECHSZER. BRYGADA ZAPAS. BATALIONU NR 551917FRANCJA 1889-04-18SROKI -
MATUSZEWSKISTANISŁAWSZER. 3 KOMP. REZ. P.P.NR 561918-02-06LES EPARGES - FRANCJA1893-10-27BABKOWICE -
MATUSZKIEWICZLUDWIKKPR. 2 BAT. P.P.NR 1351915-07-13ARGONNEN WALDE - FR. 1891-08-14BABKOWICE -
MATUSZKIEWICZJAN -5 KOMP. P.P. NR 1861915-1884-12-27BABKOWICE -
MATUSZKIEWICZKAZIMIERZ--1918-1890-02-18BABKOWICE -
MATYSIAKPIOTRSZER. 11 KOMP. P.P. NR 1291918-1893-11-12SROKI -
MATYSIAKSTANISŁAW--1918-06-09--- -
MAŁECKITOMASZ-1 KOMP. P.P. NR 931918-1895-12-06SROKI -
MAŁECKIMARCINREZ. 3 KOMP. P.P. NR 871914-09-06PARGNY - FRANCJA1887-10-18CZELUŚCIN -
MENCELANDRZEJ--1914-08-22--- -
MICHALAKSTANISŁAWKAN.1 KOMP. P.P. NR 1351918-08-01-1895-04-03WILKONICE -
MICHALAKJÓZEFSZER. 12 KOMP. 3 BAT. P.P. NR 1701914-10-18-1891-02-24KRZYŻANKI -
NASKRĘTFRANCISZEKSTRZELEC7 KOMP. P.P. NR 51915-02-10-1882-09-06LUDWINOWO -
NAWROTSTANISŁAW--1915-1882-04-22CHOCIESZEWICE -
NITSCHKERALFONS-3 KOMP. SZKOLNEGO P.P. W POCZDAMIE1915MIŚNIA-- -
NORMANIGNACY--1918-1895-01-09SIEDLEC -
NORMANJOZEF-2 KOMP. P.P. NR 161918-10-16ST. CLEMENT - FRANCJA1888-03-14SIEDLEC -
NOWACKIWŁADYSŁAW--1917-05-16ETERPIGNY - FRANCJA1888-06-10ŁĘKA WIELKA -
NOWACKIJAN SZER. 3 KOMP. P.P. LANDWEHRY NR 71918-10-22ST HUBERT - FRANCJA1899-01-04BABKOWICE -
NOWACKITOMASZKPR. 11 KOMP. REZ.P.P. NR 61917-11-30ASNIERES - FRANCJA1893-09-09WILKONICE -
NOWACKIWALENTY-1 KOMP. P.P. LANDWEHRY NR 461915-10-24MICHNOWSZCZYZNA 1881-02-14KRZYŻANKI -
NOWACKIFRANCISZEK-10 KOMP. 3 BAT. P.P. NR 1891916-07-21-1894-11-29SIEDLEC -
NOWAKJAN --1918-1899-05-09SIEDLEC -
NOWAKMARCINSZER. 6 KOMP. 2 BAT. REZ. P.P. NR 191914-1885-10-21GĘBICE -
OGORZELSKIJAN SZTURM. 2 KOMP. 38 PUŁKU STRZELCÓW 1916-02-26FERRILLERES1885-12-24TORZENIEC -
OLEJNIKWALENTYGREN.3 KOMP. PUŁKU GRENADIERÓW NR 11916-1881-02-07KRZYŻANKI -
PALUSZKIEWICZSTANISŁAW--1918-1875-11-02CHOCIESZEWICE -
PANKIEWICZANTONIGREN.5 KOMP. 2 BAT. 6 PUŁKU GREN. 1915-1894-12-31CHOCIESZEWICE -
PANKIEWICZSTANISŁAWKPR. 8 KOMP. ANTHALTDZKIEGO P.P. NR 931916-07-16MARTINPUICH - FRANCJA1893-09-22PĘPOWO -
PAWEŁKAPIOTRKAN.4 BATERIA PUŁKU PIESZEJ ARTYLERII NR 201918-04-08LA BOISSIERE1891-06-11RASZEWY -
PAWEŁKATOMASZKPR. 2 KOMP. 1 BAT. PUŁKU PIECHOTY NR 3301915-1879-12-06ELĘCIN -
PAZOŁAANTONI-11 KOMP. REZER. P.P. NR 2201916-1895-01-04GĘBICE -
PAZOŁA STEFAN--1918--- -
PEPLIŃSKIFRANCISZEK-4 KOMP. LANDWEHRY P.P. NR 611914-11-09SZPITAL BYDGOSZCZ1880-10-01BABKOWICE -
PEPLIŃSKIANTONIKPR. 7 KOMP. 2 BAT. P.P. NR 1541915-06-26HATTENVILLE - SZP. FR. 1893-01-06BABKOWICE -
PIEPRZYKJÓZEF--1915-1883-03-17BABKOWICE -
POPRAWA JAN --1914-1895-04-29PĘPOWO -
POPRAWA ANTONI-6 KOMP.2 BAT.P.P. NR 1321916-1892-05-22LUDWINOWO -
POPRAWA STANISŁAWREZ. 9 KOMP. DOLN. PUŁKU FIZYLIERÓW NR 391914-09-15SZPITAL POLOWY1888-04-23WILKONICZKI -
POPRAWA FRANCISZEK-1 KOMP. 1 ZAPAS. BAT. REZ. P.P. NR 371915-08-11KAMIENICA DUŻA1885-11-25PASIERBY -
POPRAWA FRANCISZEKREZ. 7 KOMP. 2 BAT. P.P. NR 571915-1890-01-16LUDWINOWO -
POSPIECHWAWRZYNIEC--1917-1891-07-29PASIERBY -
POSPIECHPIOTR--1918-1896-04-12MAŁE ZALESIE -
PTAK STANISŁAW-10 KOMP.REZ. P.P. NR 2301916--- -
PUŚLECKISTANISŁAWKPR. 4 KOMP. 3 PUŁKU GWARDII1918--- -
PŁÓCIENNICZAKTOMASZREZ. 8 KOMP. P.P. NR 1711915-1886-12-06SIEDLEC -
RĄCZKAWŁADYSŁAWREZ. 1 KOMP. KRÓL. PRUS. PUŁKU GRENAD. NR 91918-04-27WYTSCHAETE1889-06-14SIEDLEC -
RADOJEWSKILUDWIKSZER. 11 KOMP. P.P. NR 1891916-01-30SURZERWALD1893-07-27GĘBICE -
RADOJEWSKIKAZIMIERZREZ. 11 KOMP. P.P. NR 561915-01-31BONSECOURT - FRANCJA1886-03-02PĘPOWO -
RATAJCZAKSTANISŁAWSZER. 3 KOMP. P.P. NR 1891917-07-21HOCHBERG POD REIMS1897-09-02PASIERBY -
RATAJCZAKWALENTY-2 KOMP. 6 BAT. STRZELCÓW1917-06-18-1892-01-28KRZYŻANKI -
RATAJCZAKFRANCISZEKKPR. 2 KOMP. PUŁKU PIECHOTY NR 3701917-05-07AISNE CHAMPAGNE1892-03-28PASIERBY -
RATAJCZAKIGNACYSZER. 7 KOMP. REZ. P. P. NR 61916-02-26GD CHENA - FRANCJA 1894-07-06PASIERBY -
ROBASZEWSKIMARCINSZER. 4 KOMP. REZER. P.P. NR 61915-11-16LA MOURIERE - SZP. 1892-11-04MAŁE ZALESIE -
ROBASZEWSKIWALENTYKAN.539 BATERIA ARTYL. PIESZEJ 1917-10-30-1895-02-02MAŁE ZALESIE -
ROBASZYŃSKISTANISŁAWSTRZELEC5 KOMP. PUŁKU GRENAD. NR 6 1915-06-28VIEVILLE - SZPIT.POL. 1894-03-25PĘPOWO -
ROBASZYŃSKISTANISŁAW--1918--- -
ROBASZYŃSKIFRANCISZEKKPR. -1917-1888-09-27GĘBICE -
ROGALAIGNACY-4 KOMP. PUŁKU FIZYLIERÓW NR 38 1916-07-02PERONE (LA PERON)1883-07-11BABKOWICE -
ROLNIKMARCINSZER. 5 KOMP. 2 BATAL. P.P. NR 3291915-08-05-1875-10-28BABKOWICE -
RUDYŃSKISTANISŁAW--1918--- -
RUPOCIŃSKISTANISŁAWSZER. PUŁK PIECHOTY LANDWEHRY NR 461915-08-22CZEREMCHA P. KROSNO1882-08-12MAGDALENKI -
RUPOCIŃSKISTANISŁAWREZ. 5 KOMP. 2 BAT. P.P. NR 50 1914-09-24-1884-09-11GĘBICE -
RYBAJAN --1916--- -
SEBELFELIKSKPR2 KOMP. REG. PIECHOTY NR 58 1916--- -
SIAMASTANISŁAW-9 KOMP. P.P. LANDWEHRY NR 19 1916-10-18ŚWINIUCHY - WOŁYŃ 1878-04-26KRZEKOTOWICE -
SIEŃSKIMAKSYMILIAN--1917--- -
SMYCZYŃSKISTANISŁAW-5 KOMP. BAT. FORTYFIKACYJNEGO NR 28 1916-09-17REG. PIKARDII - FRANCJA 1880-04-08GĘBICE -
SMYCZYŃSKIJAN SZER. 1 KOMP. KARABINÓW MASZ. P. P. NR 3631918-04-11PLOEGSTEERT - BELGIA1897-05-22GĘBICE -
SMYCZYŃSKIPIOTRKPR-1918-1892-01-03GĘBICE -
SOŁECKI/SOLECKIWIKTORSZER. 12 KOMP P.P. NR 3621916LE SARS1889ZMYSŁOWO -
ŚREDNICKIANTONISZER. 8 KOMP. 2 BAT. P.P. NR 501915-1891-05-18LUDWINOWO -
STASZEWSKISTANISŁAWSZER. 1 KOMP. BAT. ZAPAS. P.P. NR 241916-03-03NOUILLON PONT-STARKÓWIEC -
STRAKULSKISTANISŁAW-1 KOMP. REG. PIECHOTY NR 3621916--- -
STRÓŻYŃSKISTANISŁAW-2 KOMP. PUŁKU GRENAD. NR 3 1918-1884-11-05GOSTKOWO -
SUCHORZEWSKIJÓZEFKPR. 12 KOMP. REZER. P.P. NR 511917-01-03ARTROIS - FRANCJA1886-03-03MAŁE ZALESIE -
ŚWITAŁAMICHAŁ SZER. 2 KOMP. REZ. P.P. NR 2681915-05-06HARKLOWA P. JASŁO1891-09-26KRZYŻANKI -
ŚWITAŁAJAN --1916--- -
SWORASTANISŁAWSZER. 6 KOMP. 2 BAT. P. P. NR 1721914W OKOLICACH LWOWA 1892-04-05MAŁE ZALESIE -
SWOROWSKIKASPERSZER. 2 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 147 1914W OKOL. WARSZAWY 1890-01-05LUDWINOWO -
SWOROWSKIWALENTYKPR. 12 KOMP. P.P. NR 137 1915-04-13WOŁKOWYSZKI OB. LITWA1892-02-11LUDWINOWO -
SZAFRANIAKJAN KANTYSZER. 3 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 131915-1893-10-19BABKOWICE -
SZAFRANIAKPIOTRREZ. 12 KOMP. 3 BAT. REZER. P.P. NR 561915-1887-11-19BABKOWICE -
SZAFRANIAKWŁADYSŁAWSZER. 5 KOMP. REZ. P.P. NR 671918-07-18CERNAY-EN-DORMOIS1899-05-07BABKOWICE -
SZCZEPANIAKFRANCISZEKPODOFICER-1918-1878-12-29WALERIANOWO -
SZYMAŃSKISTANISŁAW--1918-1891-10-11WILKONICE -
TRAWIŃSKIFRANCISZEK--1918-1889-01-07OCHLA -
TURBAŃSKIFRANCISZEKSZER. 3 KOMP. LOTARYŃSKIEGO P.P. NR 1311916-03-11TROICK - SYR DARIA 1891-03-14CZELUŚCIN -
TWARDOWSKIWŁADYSŁAWSZER. 5 KOMP. P.P. NR 431916-12-08BORSA - RUMUNIA 1896-06-02BABKOWICE -
TWARDYSZCZEPAN-12 KOMP. P.P. LANDWEHRY NR 379 1917-07-22KREWO - OB.BIAŁORUŚ1876-12-24STARKÓWIEC -
TYRAKOWSKIMARCINREZ. 3 KOMP. PUŁKU FIZYLIERÓW NR 37 1918-1890-10-15WALERIANOWO -
VON HANSEMANNALBRECHTPOR. 1 PUŁK UŁANÓW GWARDII1917-01-17WIEDEŃ1887-12-09BERLIN -
WACHOWIAKWALENTYKAN.6 BATERIA ZAPAS. PUŁKU ART. POL. NR 58 1915-05-01KONTY (KĄTY) 1892-02-01WILKONICE -
WACHOWIAKJAN -1 KOMP. P.P. NR 3291917-07-11MAJDAN OB.UKRAINA 1883-05-12SIEDLEC -
WACHOWIAKJÓZEF-3 KOMP. REGIMENTU PIECHOTY NR 3351915-1886-03-05BABKOWICE -
WACHOWIAKFRANCISZEK--1918-1895-05-24SIEDLEC -
WACHOWIAKPIOTRSZER. 12 KOMP. P.P. NR 99 1918-03-15CERNAY - FRANCJA 1886-05-23SIEDLEC -
WACHOWIAKIGNACYSZER. 1 KOMP. REZ. P.P. NR 6 1917-05-02-1894-12-11BABKOWICE -
WALCZAKSTANISŁAW-8 KOMP. P.P. LANDWERY NR 3501916-07-19WERCHY1875-04-12BABKOWICE -
WALCZAKANTONISZER. 4 KOMP. 1 BAT. P.P. NR 501915-04-07COMBRES - FRANCJA1891-01-05BABKOWICE -
WALCZAKLUDWIK--1917-1884-08-16BABKOWICE -
WALCZAKMICHAŁ KPR. 10 KOMP. REZ. P.P. NR 37 1916-03-10VANA1883-08-19ELĘCIN -
WALEŃSKILEONSZER. 1 ODDZ.CIĘŻKICH KARAB. MASZ. NR 741917-07-16VERDUN1898-06-05GĘBICE -
WALEWSKI (WALEŃSKI) JÓZEF-2 KOMP. PUŁKU FIZYLIERÓW NR 37 1916-02-24SAMOGNEUX1878-01-24MAGDALENKI -
WASZCZYŃSKI (WASZYŃSKI)FRANCISZEKSZER. 5 KOMP. P.P. NR 1721917-07-17-1884-11-17CHOCIESZEWICE -
WASZYŃSKISTANISŁAWSZER. 8 KOMP. P.P. NR 431918-04-25GDAŃSK - SZP. 1894-04-21WILKONICE -
WASZYŃSKIWAWRZYNIEC-12 KOMP. REZER. P.P. NR 881915-1887-07-10WILKONICZKI -
WASZYŃSKIJAN KAN2 ZAPAS. BAT. PUŁKU ART.POLOWEJ NR 751917-09-16LESZNO - SZP. 1897-08-07BABKOWICE -
WAŁKIEWICZTOMASZSZER. 11 KOMP. P.P. NR 4541918-04-22PACAUT WALD (MERVILLE)1898-12-12LUDWINOWO -
WELZEMILSZER. 11 KOMP 1 ZAPAS. BAT. P. P. NR 201917-10-23FILAIN - FRANCJA 1898-06-22PĘPOWO -
WIELEBIŃSKISTANISŁAW--1915--- -
WIELGORZ (WIELGOSZ)MACIEJ-5 KOMP. P. P. NR 329 1914-12-09WODZIERADY P. ŁASK1871-02-15KRAJEWICE -
WOJCIECHOWSKISZYMONPODOFICER8 KOMP. P.P. NR 3291917-07-08PAWEŁCZE OB. UKRAINA 1873-10-07KUNOWO -
WOJCIECHOWSKIJÓZEF--1918-1889-03-02SIEDLEC -
WOŹNIAKOWSKISTANISŁAW-8 KOMP. 2 BAT. LEGNICA REZ. P.P. NR 7lis-14BELGIA 1884-04-22ZALESIE WIELKIE -
WRÓBLEWSKIIGNACY-REGIMENT PIECHOTY NR 129 1918-1894-07-15ZALESIE MAŁE -
ZAREMBAJÓZEFSZER. 7 KOMP. 2 PUŁKU GREN. GWARDII 1914-09-09CHALONS - FRANCJA 1888-02-24CHOCIESZEWICE -
ZMYSŁOWSKIIGNACYREZ. 7 KOMP. P.P. NR 501916-03-12COMBRES HŐHE1886-07-10ELĘCIN -
ZMYSŁOWSKIJÓZEF--1918-1891-09-14WILKONICE -
ŁAGODAWALENTYSZER. 2 KOMP.1 BAT. POZNAŃ P.P. NR 461914-08-25MARVILLE - FRANCJA 1891-12-16SIEDLEC -


Powrót do strony głównej