History of added cemeteries

Return to main page


23.08.2017
Kraków-Bieńczyce (małopolskie)
Kraków-Łagiewniki (małopolskie)
Radawie (opolskie)
Zdziechowice (opolskie)

20.08.2017
Kunštát u Orlického Záhoří (pogranicze)
Poniatowice (dolnośląskie)
Wierzbica Górna (opolskie)
Wojsławice (opolskie)

17.08.2017
Bielsko-Biała V (śląskie)
Bielsko-Biała VI (śląskie)
Bielsko-Biała VII (śląskie)
Rudzica (śląskie)
Rybarzowice (śląskie)

15.08.2017
Kędzierzyn-Koźle (opolskie)
Landzmierz-Biadaczów (opolskie)
Lipnica (opolskie)
Piotrowice (małopolskie)
Pokrzywnica (opolskie)

12.08.2017
Grzędzin I (opolskie)
Grzędzin II (opolskie)
Łaniec (opolskie)
Pawłowiczki II (opolskie)

11.08.2017
Brzeźce (opolskie)
Dębowiec II (śląskie)
Stare Koźle (opolskie)
Ustroń (śląskie)
Witosławice (opolskie)

10.08.2017
Gąsiorowice (opolskie)
Kędzierzyn-Koźle - Cisowa (opolskie)
Kędzierzyn-Koźle - Kłodnica (opolskie)
Kędzierzyn-Koźle - Sławięcice (opolskie)
Szymiszów (opolskie)
Ujazd (opolskie)

09.08.2017
Leśnica I (opolskie)
Leśnica II (opolskie)
Kadłubiec (opolskie)

28.07.2017
Narok (opolskie)
Opole-Nowa Wieś (opolskie)
Stary Sącz (małopolskie)

13.07.2017
Barcice (małopolskie)
Kraków-Bieżanów (małopolskie)
Polanka Wielka (małopolskie)

12.07.2017
Kępa (opolskie)
Kup II (opolskie)
Łubniany II (opolskie)
Tułowice II (opolskie)
Złotniki (opolskie)

08.07.2017
Chrząstowice II (opolskie)
Dębie II (opolskie)
Domecko (opolskie)
Opole-Groszowice (opolskie)

07.07.2017
Mysłowice-Brzezinka (śląskie)
Pyskowice (śląskie)

06.07.2017
Karpacz (lubuskie)
Sieniawa Żarska II (lubuskie)
Stanowice (lubuskie)
Trzebiel I (lubuskie)
Trzebiel II (lubuskie)
Wilkszyn (lubuskie)

05.07.2017
Gliwice I (śląskie)
Gliwice V (śląskie)
Gliwice VI (śląskie)
Gliwice VII (śląskie)
Gliwice VIII (śląskie)
Gliwice IX (śląskie)

04.07.2017
Mirostowice Dolne (lubuskie)
Olszyniec (lubuskie)
Siedlec (lubuskie)
Siedlec-Bukowina (lubuskie)
Sieniawa Żarska I (lubuskie)
Strzeszowice (lubuskie)

03.07.2017
Grabik (lubuskie)
Jagłowice (lubuskie)
Kamienica nad Nysą Łużycką (lubuskie)
Lipinki Łużyckie (lubuskie)
Lubanice (lubuskie)

02.07.2017
Biecz (lubuskie)
Bieniów (lubuskie)
Brody (lubuskie)
Górzyn (lubuskie)
Pruszków (lubuskie)
Stara Kopernia (lubuskie)

01.07.2017
Dzietrzychowice (lubuskie)
Iłowa (lubuskie)
Jabłonów (lubuskie)
Klików (lubuskie)
Kowalice (lubuskie)
Żagań IV (lubuskie)

30.06.2017
Borów Wielki (lubuskie)
Broniszów (lubuskie)
Kolsko (lubuskie)
Mirocin Dolny (lubuskie)
Stypułów (lubuskie)
Szprotawa IV (lubuskie)

29.06.2017
Kotowice (lubuskie)
Kożuchów II (lubuskie)
Płoty (lubuskie)
Pomorsko (lubuskie)
Zielona Góra-Drzonków (lubuskie)

28.06.2017
Drągowina (lubuskie)
Klępsk (lubuskie)
Kujawy II (opolskie)
Zakrzów (opolskie)
Żyrowa II (opolskie)

27.06.2017
Stojanówek (dolnośląskie)
Węgliniec (dolnośląskie)
Zawidów II (dolnośląskie)
Zgorzelec (dolnośląskie)
Żarki Średnie (dolnośląskie)

26.06.2017
Gwoździce (opolskie)
Łęgowo (lubuskie)
Oleszka (opolskie)
Stary Węgliniec (dolnośląskie)
Stojanów (dolnośląskie)
Żywocice (opolskie)

25.06.2017
Bielawa Górna (dolnośląskie)
Gronów (dolnośląskie)
Miedziana (dolnośląskie)
Radzimów (dolnośląskie)
Ruszów (dolnośląskie)

24.06.2017
Bobolice (dolnośląskie)
Sieroszów (dolnośląskie)
Sośnica (dolnośląskie)
Starczów (dolnośląskie)
Sulęcin (dolnośląskie)
Wilczkowice (dolnośląskie)

23.06.2017
Bogdaszowice (dolnośląskie)
Domanice (dolnośląskie)
Galowice (dolnośląskie)
Jordanów Śląski (dolnośląskie)
Rzeplin (dolnośląskie)

22.06.2017
Grzędy (dolnośląskie)
Niedźwiedzica (dolnośląskie)
Nowe Bogaczowice (dolnośląskie)
Stare Bogaczowice (dolnośląskie)
Wałbrzych III (dolnośląskie)

21.06.2017
Boguszów-Gorce (dolnośląskie)
Bojanice (dolnośląskie)
Chwaliszów (dolnośląskie)
Wilków (dolnośląskie)
Żarów (dolnośląskie)

20.06.2017
Piersno (dolnośląskie)
Rogoźnica II (dolnośląskie)
Szczepanów (dolnośląskie)
Środa Śląska (dolnośląskie)
Świdnica III (dolnośląskie)
Świdnica Polska (dolnośląskie)

19.06.2017
Bukówek (dolnośląskie)
Jakubowo Lubińskie (dolnośląskie)
Komorniki (dolnośląskie)
Krzewina (dolnośląskie)
Paździorno (dolnośląskie)
Wilcza (śląskie)

18.06.2017
Cieszków (dolnośląskie)
Lenartowice (dolnośląskie)
Marcinkowice (dolnośląskie)
Miłoszyce (dolnośląskie)
Postolin (dolnośląskie)

17.06.2017
Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)
Dziwiszów (dolnośląskie)
Gruszków (dolnośląskie)
Kromnów (dolnośląskie)
Międzygórze (dolnośląskie)
Skrzynka (dolnośląskie)

16.06.2017
Głębowice (dolnośląskie)
Godzięcin (dolnośląskie)
Krzelów (dolnośląskie)
Lubiąż (dolnośląskie)
Moczydlnica Dworska (dolnośląskie)
Stryjno (dolnośląskie)
Wołów (dolnośląskie)

15.06.2017
Golasowice (śląskie)
Krzyżowice (śląskie)
Pietrasze (warmińsko-mazurskie)

14.06.2017
Jugowa (dolnośląskie)
Olszary (dolnośląskie)
Steblów II (opolskie)
Świdnica II (dolnośląskie)
Wiry (dolnośląskie)

13.06.2017
Biernatki (dolnośląskie)
Chobienia (dolnośląskie)
Czeszów (dolnośląskie)
Dziuplina I (dolnośląskie)
Dziuplina II (dolnośląskie)
Grobla (dolnośląskie)
Łomnica (dolnośląskie)
Mysłakowice (dolnośląskie)
Płoski (dolnośląskie)
Radziądz (dolnośląskie)
Sady Górne (dolnośląskie)
Wielka Lipa (dolnośląskie)

12.06.2017
Brzeszcze (małopolskie)
Ćwiklice (śląskie)
Oświęcim I (małopolskie)
Oświęcim II (małopolskie)

11.06.2017
Grębocice (dolnośląskie)
Jakubów (dolnośląskie)
Siedlce (dolnośląskie)
Strzegom-Grabina (dolnośląskie)

10.06.2017
Borów (dolnośląskie)
Jakubów (dolnośląskie)
Przemków (dolnośląskie)
Sieroszowice (dolnośląskie)
Wysoka (dolnośląskie)

09.06.2017
Gołostowice (dolnośląskie)
Pęcz (dolnośląskie)
Pławna (dolnośląskie)
Zarzyca (dolnośląskie)

08.06.2017
Dunino (dolnośląskie)
Kąty Bystrzyckie (dolnośląskie)
Lewin Kłodzki (dolnośląskie)
Nowa Ruda (dolnośląskie)

07.06.2017
Gierałcice (opolskie)
Glinka (dolnośląskie)
Jemielno (dolnośląskie)
Oleszna (dolnośląskie)
Prądy (opolskie)
Przecza (opolskie)
Skarbiszów (opolskie)

06.06.2017
Golejów (dolnośląskie)
Sławoszowice (dolnośląskie)
Stara Huta (dolnośląskie)
Trzebicko (dolnośląskie)
Wielgie Milickie (dolnośląskie)

04.06.2017
Kotliska (dolnośląskie)
Lwówek Śląski II (dolnośląskie)
Młyńsko (dolnośląskie)
Pilchowice (dolnośląskie)
Pławna Dolna (dolnośląskie)
Przecznica (dolnośląskie)
Przeździedza (dolnośląskie)

03.06.2017
Bojanów (śląskie)
Pietraszyn (śląskie)
Radoniów (dolnośląskie)
Sobota (dolnośląskie)
Syrynia (śląskie)

30.05.2017
Ścinawa II (dolnośląskie)
Zimna Woda (dolnośląskie)

27.05.2017
Lasówka (dolnośląskie)
Miłków (dolnośląskie)
Olszyna (dolnośląskie)
Poręba (dolnośląskie)
Włosień (dolnośląskie)

26.05.2017
Legnica I (dolnośląskie)
Legnica II (dolnośląskie)
Legnica III (dolnośląskie)

25.05.2017
Lubań (dolnośląskie)
Mściszów (dolnośląskie)
Rosochata (dolnośląskie)
Świecie (dolnośląskie)

24.05.2017
Henryków Lubański (dolnośląskie)
Siekierczyn II (dolnośląskie)
Wilczyce (dolnośląskie)

23.05.2017
Grzegorze II (warmińsko-mazurskie)
Piasutno (warmińsko-mazurskie)
Rozogi II (warmińsko-mazurskie)
Węgorzewo II (warmińsko-mazurskie)
Węgorzewo III (warmińsko-mazurskie)

22.05.2017
Bystry (warmińsko-mazurskie)
Gawliki Wielkie (warmińsko-mazurskie)
Grajwo (warmińsko-mazurskie)
Kąp (warmińsko-mazurskie)
Kruklin (warmińsko-mazurskie)
Orłowo II (warmińsko-mazurskie)
Siedliska (warmińsko-mazurskie)
Wydminy (warmińsko-mazurskie)

21.05.2017
Kożuchy Wielkie I (warmińsko-mazurskie)
Kożuchy Wielkie II (warmińsko-mazurskie)
Pozezdrze II (warmińsko-mazurskie)
Pozezdrze Kolonia (warmińsko-mazurskie)
Upałty (warmińsko-mazurskie)
Upałty Małe (warmińsko-mazurskie)

20.05.2017
Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)
Dolna (opolskie)
Jastrowiec (dolnośląskie)
Lądek Zdrój IV (dolnośląskie)
Nowa Wieś Wielka (dolnośląskie)
PĹ‚uĹĽnica Wielka (opolskie)
Wójtówka (dolnośląskie)

19.05.2017
Szklarska Poręba I (dolnośląskie)
Szklarska Poręba II (dolnośląskie)
Żory-Osiny (śląskie)

12.05.2017
Białołęka (opolskie)
Ligota Dolna (opolskie)
Niemcza (opolskie)
Stara GĂłra (opolskie)

11.05.2017
Jerzmanowa (opolskie)
Opole-Gosławice (opolskie)

08.05.2017
BaborĂłw I (opolskie)
Domaszkowice (opolskie)
DzielĂłw (opolskie)
Grobniki (opolskie)
Niwnica (opolskie)
Nowa Cerekwia (opolskie)
Pakosławice II (opolskie)
Prusinowice (opolskie)

07.05.2017
Jasiona II (opolskie)
Strzeleczki (opolskie)

06.05.2017
Brzeg II (opolskie)
KĂłzki (opolskie)
Ligota GĂłrna (opolskie)
Nowa WieĹ› Prudnicka II (opolskie)
Prudnik (opolskie)

03.04.2017
CycĂłw (lubelskie)
Bukowo (zachodniopomorskie)
Lublin I (lubelskie)
Nowe Brusno (podkarpackie)
Ryszkowa Wola (podkarpackie)
SĹ‚upia (pomorskie)
Trestno (dolnośląskie)

21.03.2017
Nysa IV (opolskie)

19.03.2017
Chorzów (śląskie)

03.03.2017
Cetula (podkarpackie)
Radawa II (podkarpackie)
Tęgoborze (małopolskie)

28.02.2017
Róża (podkarpackie)
ZasĂłw (podkarpackie)

27.02.2017
Jodłowa (podkarpackie)

26.02.2017
Dęborzyn (podkarpackie)
Jodłowa (podkarpackie)
Skurowa (podkarpackie)

30.01.2017
Lichwin III (małopolskie)
Roztoka (małopolskie)
Zakliczyn I (małopolskie)
Żerków (małopolskie)

25.01.2017
Chełmsko Śląskie I (dolnośląskie)
Chełmsko Śląskie II (dolnośląskie)
Kamienna Góra (dolnośląskie)
Krzeszów (dolnośląskie)
Miszkowice (dolnośląskie)
Niedamirów (dolnośląskie)
Ogorzelec (dolnośląskie)

21.01.2017
Krosnowice (dolnośląskie)
Kudowa Zdrój-Pstrążna (dolnośląskie)
Opawa (dolnośląskie)
Stary Wielisław III (dolnośląskie)
Szczytna I (dolnośląskie)
Szczytna II (dolnośląskie)

19.01.2017
Gniewoszów (dolnośląskie)
Jaszkowa Dolna (dolnośląskie)
Lądek-Zdrój (dolnośląskie)
Stary Wielisław I (dolnośląskie)
Stary Wielisław II (dolnośląskie)

18.01.2017
Marianówka (dolnośląskie)
Niwa (dolnośląskie)
Pisary (dolnośląskie)
Polanica-Zdrój (dolnośląskie)
Poręba (dolnośląskie)

17.01.2017
DroszkĂłw (lubuskie)
Radków (dolnośląskie)
Radochów (dolnośląskie)
Różanka (dolnośląskie)
Trzebieszowice (lubuskie)
Wojciechowice (lubuskie)

07.01.2017
Pogwizdów (śląskie)
Pruchna (śląskie)

02.01.2017
Mierczyce (dolnośląskie)
Stanisławów (dolnośląskie)
Targoszyn (dolnośląskie)
Wądroże Wielkie (dolnośląskie)

01.01.2017
Chróścina (dolnośląskie)
Czernina (dolnośląskie)
SzorcĂłwka (lubelskie)
Witoszyce (dolnośląskie)

26.12.2016
Janówek (dolnośląskie)
Kopaniec (dolnośląskie)
Kowary I (dolnośląskie)
Kowary II (dolnośląskie)
Nowa Kuźnia (dolnośląskie)
Sosnówka (dolnośląskie)

17.12.2016
DytmarĂłw (opolskie)
Laskowiec (opolskie)
Miłowice (opolskie)
Ogiernicze (opolskie)
Wasiłowice (opolskie)
Wrocław IV (dolnośląskie)
Solec II (opolskie)

16.12.2016
GĹ‚ogĂłwek II (opolskie)
Jarnołtów (opolskie)
Niemysłowice (opolskie)
Strzelce Opolskie II (opolskie)
Ĺšmicz (opolskie)

08.12.2016
Budzieszowice (opolskie)
Kamiennik (opolskie)
Mańkowice-Bardno (opolskie)

07.12.2016
Bogacica (opolskie)
Kluczbork (opolskie)
RakĂłw (opolskie)
Wędrynia II (opolskie)

06.12.2016
Dziećmarów (opolskie)
Babice (opolskie)
Rozumice (opolskie)

05.12.2016
Bytom V (śląskie)
Bytom IX (śląskie)
Bytom X (śląskie)

03.12.2016
Bodzanowice II (opolskie)
GorzĂłw ĹšlÄ…ski (opolskie)
Sternalice II (opolskie)

28.11.2016
BaborĂłw II (opolskie)
Branice I (opolskie)
Branice I (opolskie)
Ławszowa (dolnośląskie)

27.11.2016
Zakopane I (małopolskie)
Zakopane nr 378 (małopolskie)
Żywiec I (śląskie)
Żywiec II (śląskie)
Żywiec III (śląskie)

26.11.2016
Gierczyce-Czyżycka (małopolskie)
Grabina (małopolskie)
Mordarka (małopolskie)
Sobolów (małopolskie)
Suszec (śląskie)

25.11.2016
Królówka (małopolskie)
Zakopane II (małopolskie)

22.11.2016
Gościęcin (opolskie)
Reńska Wieś (opolskie)

21.11.2016
Goszcz (dolnośl.)
Namysłów I (opolskie)
Namysłów II (opolskie)

19.11.2016
Chrzanów I (małopolskie)
Chrzanów II (małopolskie)
Częstochowa III (śląskie)
Pawłów Trzebnicki (dolnośl.)
RzeszĂłw (podkarpackie)

18.11.2016
Częstochowa I (śląskie)
Częstochowa II (śląskie)
Częstochowa IV (śląskie)

17.11.2016
Biłgoraj (lubelskie)

16.11.2016
Kotowice (dolnośl.)
Lubnów (dolnośl.)
Masłowiec (dolnośl.)
Olesno I (opolskie)
Sanie (dolnośl.)
Zajączków (dolnośl.)

12.11.2016
Grocholub (dolnośl.)
Uciechów (dolnośl.)

11.11.2016
Bielewa II (dolnośl.)
Bielawa III (dolnośl.)
Mościsko (dolnośl.)
Ostroszowice (dolnośl.)

07.11.2016
Konradowo (lubuskie)
Łuczyna (dolnośl.)
Rząśnik (dolnośl.)
Sobczyce (dolnośl.)
Zagrodno II (dolnośl.)
Żukowice (dolnośl.)

30.10.2016
Różyna (opolskie)
StrzegĂłw (opolskie)

27.10.2016
Małujowice (opolskie)

23.10.2016
Henryków (dolnośl.)

22.10.2016
Ocice (dolnośl.)
Osła (dolnośl.)
Patoka (dolnośl.)
Tomaszów Bolesławiecki (dolnośl.)
Tomisław (dolnośl.)

19.10.2016
Chrusty (Ĺ‚Ăłdzkie)
Kierżno (dolnośl.)
Modła (dolnośl.)
Szastarka (lubelskie)
Warta Bolesławiecka (dolnośl.)

09.10.2016
DrzonĂłw (lubuskie)
Stare Kramsko (lubuskie)

08.10.2016
Ochla (lubuskie)
Okunin (lubuskie)
Olesno I (opolskie)
Smolno Wielkie (lubuskie)

19.09.2016
Kolonia Stróża (lubelskie)

27.08.2016
BorzymĂłwka (mazowieckie)

25.08.2016
Białowice (lubuskie)
Leśniów Wielki (lubuskie)
Przybymierz (lubuskie)
ZabĂłr (lubuskie)

01.08.2016
Olesno II (opolskie)

15.07.2016
Kamieniec Ząbkowicki (dolnośl.)

15.07.2016
Czerwieńsk (lubuskie)
Zielona Góra - Jędrzychów (lubuskie)
Zielona GĂłra - Racula (lubuskie)
Zielona GĂłra - Stary Kisielin (lubuskie)

13.07.2016
Czernica (śląskie)
Gołkowice (śląskie)
Łuków Śląski (śląskie)
Przegędza (śląskie)
Racibórz-Markowice (śląskie)

11.07.2016
Bycina (śląskie)
Gliwice V (śląskie)

23.06.2016
Zawada Książęca (śląskie)
Kuźnia Raciborska I (śląskie)
Kuźnia Raciborska II (śląskie)

13.06.2016
Piasek (śląskie)
Radzionków (śląskie)

07.06.2016
Olkusz (małopolskie)

29.05.2016
Zgierz III (Ĺ‚Ăłdzkie)

27.05.2016
Bajtkowo II (warmińsko-mazurskie)
Bełcząc II (warmińsko-mazurskie)
Czyprki (warmińsko-mazurskie)
Konopki Wielkie (warmińsko-mazurskie)
Kosinowo (warmińsko-mazurskie)
Pisz IV (warmińsko-mazurskie)
Wierciejki (warmińsko-mazurskie)

25.05.2016
Górkło (warmińsko-mazurskie)
Grabówka (warmińsko-mazurskie)
Krzywińskie (warmińsko-mazurskie)
Osa (warmińsko-mazurskie)
Przykop I (warmińsko-mazurskie)
Przykop II (warmińsko-mazurskie)
Staświny (warmińsko-mazurskie)
Woźnice (warmińsko-mazurskie)

24.05.2016
Borki (warmińsko-mazurskie)
Marcinowa Wola I (warmińsko-mazurskie)
Olsztyn I (warmińsko-mazurskie)
Olsztyn II (warmińsko-mazurskie)
Węgorzewo I (warmińsko-mazurskie)
Zalas (mazowieckie)

23.05.2016
Bemowo Piskie (warmińsko-mazurskie)
Dmusy (warmińsko-mazurskie)
Karwica (warmińsko-mazurskie)
Karwica Mazurska (warmińsko-mazurskie)
Koty I (warmińsko-mazurskie)
Koty II (warmińsko-mazurskie)
Monety (warmińsko-mazurskie)
Pożegi (warmińsko-mazurskie)
Rolki (warmińsko-mazurskie)
Ruciane-Nida I (warmińsko-mazurskie)
Ruciane-Nida II (warmińsko-mazurskie)
Ruciane-Nida III (warmińsko-mazurskie)
Sulimy (warmińsko-mazurskie)
Szeroki Bór (warmińsko-mazurskie)
Zalesie (warmińsko-mazurskie)

22.05.2016
Baranowo I (warmińsko-mazurskie)
Baranowo II (warmińsko-mazurskie)
Baranowo III (warmińsko-mazurskie)
Bełcząc I (warmińsko-mazurskie)
Biała Piska II (warmińsko-mazurskie)
Biała Piska III (warmińsko-mazurskie)
Drygały I (warmińsko-mazurskie)
Drygały II (warmińsko-mazurskie)
Lisy (warmińsko-mazurskie)
Nitki I (warmińsko-mazurskie)
Nitki II (warmińsko-mazurskie)
Nowe Drygały (warmińsko-mazurskie)
Pawłocin (warmińsko-mazurskie)
Rakowo Małe (warmińsko-mazurskie)

22.05.2016
Dąbrówka I (warmińsko-mazurskie)
Dąbrówka II (warmińsko-mazurskie)
Dąbrówka III (warmińsko-mazurskie)
Góra I (warmińsko-mazurskie)
Góra II (warmińsko-mazurskie)
Grądy (warmińsko-mazurskie)
Grzegorze (warmińsko-mazurskie)
Orzysz III (warmińsko-mazurskie)
Pianki (warmińsko-mazurskie)
Rzęśniki (warmińsko-mazurskie)
Szwejkowo (warmińsko-mazurskie)
Ublik I (warmińsko-mazurskie)

21.05.2016
Chmielewo (warmińsko-mazurskie)
Cierzpięty I (warmińsko-mazurskie)
Cierzpięty II (warmińsko-mazurskie)
Matyszczyki (warmińsko-mazurskie)
Orzysz I (warmińsko-mazurskie)
Orzysz II (warmińsko-mazurskie)

20.05.2016
- Czarny Róg (warmińsko-mazurskie)
- Karwik-Leszczyna (warmińsko-mazurskie)
- Łupki Kolonia (warmińsko-mazurskie)
- Snopki I (warmińsko-mazurskie)
- Snopki II (warmińsko-mazurskie)

17.04.2016
- Lubochnia (Ĺ‚Ăłdzkie)
- Lubycza (lubelskie)
- Ujazd (Ĺ‚Ăłdzkie)

16.04.2016
- BrzozĂłw (Ĺ‚Ăłdzkie)
- CielÄ…dz (Ĺ‚Ăłdzkie)
- DÄ…brĂłwka (Ĺ‚Ăłdzkie)
- Roszkowa Wola (Ĺ‚Ăłdzkie)
- Stolniki (Ĺ‚Ăłdzkie)

09.03.2016
- Chruśnice (mazowieckie)
- Lipa Przednia (warmińsko-mazurskie)
- Lipniki (warmińsko-mazurskie)
- Rakowo Piskie I (warmińsko-mazurskie)
- Rakowo Piskie II (warmińsko-mazurskie)
- Rybitwy (warmińsko-mazurskie)
- Zimna (warmińsko-mazurskie)

05.03.2016
- Jeże I (warmińsko-mazurskie)
- Jeże III (warmińsko-mazurskie)
- Pisz III (warmińsko-mazurskie)
- Rososz (mazowieckie)

03.03.2016
- Jagodne (warmińsko-mazurskie)
- Jeże II (warmińsko-mazurskie)
- Wilki (warmińsko-mazurskie)

06.01.2016
- Komorniki IV (opolskie)
- Żędowice (opolskie)

05.01.2016
- Raszowa (opolskie)
- Rudniki (opolskie)

03.01.2016
- Dobieszowice (opolskie)
- Kielcza (opolskie)
- Kromołów (opolskie)
- Ligota Tułowicka (opolskie)
- Zawadzkie (opolskie)
- Zdzieszowice (opolskie)

02.01.2016
- Kępie Zaleszańskie (podkarpackie)
- Przywory (opolskie)
- SĹ‚okĂłw (opolskie)
- Walidrogi I (opolskie)
- Walidrogi II (opolskie)

01.01.2016
- Domecko (opolskie)
- GwoĹşdzice (opolskie)
- Kędzierzyn-Koźle (opolskie)
- Prężynka (opolskie)
- RogĂłw Opolski (opolskie)
- Żywocice (opolskie)

29.12.2015
- Gogolin I (opolskie)
- Gogolin II (opolskie)
- Izbicko (opolskie)

28.12.2015
- ChomiÄ…ĹĽa (opolskie)
- Gadzowice (opolskie)
- Landzmierz (opolskie)
- Narok (opolskie)
- RÄ‚Ĺ‚wne (opolskie)

27.12.2015
- Łany II (opolskie)
- Miejsce Odrzańskie (opolskie)
- Suchy BÄ‚Ĺ‚r (opolskie)

14.12.2015
- Byczyna II (opolskie)
- Gierałtowice (opolskie)
- Jakubowice (opolskie)
- Stare Kotkowice (opolskie)
- Starościn (opolskie)
- Większyce (opolskie)

08.12.2015
- Miechowa (opolskie)
- Proślice (opolskie)
- Tuły (opolskie)
- Wędrynia (opolskie)
- WrĂłblin (opolskie)

07.12.2015
- GĹ‚ogĂłwek (opolskie)

02.12.2015
- Golczowice (opolskie)

01.12.2015
- Stalowa Wola (podkarpackie)

20.11.2015
- Paproty (zachodnipomorskie)
- Zielenica (zachodnipomorskie)

25.10.2015
- Jugów (dolnośląskie)
- Pobiedna (dolnośląskie)

22.10.2015
- Bieganów (dolnośląskie)
- Nowa Ruda II (dolnośląskie)
- Olbięcin (lubelskie)

19.10.2015
- Huta DĹ‚utowska (Ĺ‚Ăłdzkie)
- ĹšlÄ…dkowice (Ĺ‚Ăłdzkie)
- Terenin (Ĺ‚Ăłdzkie)

11.09.2015
- Tarzymiechy (lubelskie)

08.09.2015
- Konin (wielkopolskie)

Return to main page